صفحه 12 از 22 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 213
Like Tree127تشکر

موضوع: انواع کاغذ پرینت

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

http://www.canon-europe.com/For_Home...ex.asp?specs=1

Colour laser beam printing Print Quality
    Up to 9600 x 600 dpi with Automatic Image Refinement Print Resolution
    Up to 600 x 600 dpi Warm-up Time
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام.
    خوب پرینتر لیزری برای چاپ عکس مناسب نیست و برای چاپ عکس جوهر افشان ها مناسبند . لیزری ها در انواع مافوق حرفه ای هم در بخش زرولوشن چاپ از جوهر افشان ها عقب هستند خوب ولی در عوض سرعت پرینتر ها ی لیزری خیلی بالاتر است . زیاد هم به رزولوشن چاپی که در کاتالوگ هایشون هست اطمینان نکن . چاپ رو باید از نزدیک رویت کنی .همین طوری هم که میبینی بالای 90 در صد دوستان در این سایت پرینتر جوهر افشان دارند .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Haamed نمایش پست ها
    سلام به شما و تبریک برای سال نو. عید شما مبارکباشه.

ببخشید یه سوال دارم:

وقتی پرینت میگیرم (عکس) کیفیت زیاد جالبی نداره حتی روی کاغذ معمولی و کوتد.

یعنی دون دون های تصویر معلومه و تصویر عمق نداره. میخواستم بدونم مال چیه؟ مال قدرت پرینتره که کمه؟ یا کاغذ؟

کیفیت بالا نیست. دقت میکنی عکس دونه دونه های ریز میبینی که پیکسل ها رو تشکیل دادن. در صورتیکه باید دیده نشه و یکپارچه و عمقدار باشه

CANON LBP5050
    yaghoobi، Haamed و NetNegar تشکر می‌کنند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام.

آقاي محترم و دوست گرامي اون آدرسي که داده بوديد براي کاغذ بالاخره رفتم چون تو ايام عيد دير ميومدند و منم نميتونستم برم..

عجب جايي بود! مرکز هر نوع کاغذي! خيلي پر و پيمون بود. گفتم کاغذ براي پرينتر رنگي ليزري نوع گلاسه ميخوام. و سريع يه بسته برام آورد.

گفتم آقا موقع پرينت نسوزه! گفت نه خيالت راحت. چيز جالبيه و بهتر و بهتر از کاغذايي که تا الان خودم گرفتم. درصد براقيش کم اما خيلي خوبه.

بسته بنديش هم مارکدار نبود و فکر کنم ساخت وطن بود و هيچ آرم و علائمي نداشت. فعلا براي امتحان يه بسته 100 تايي فکر کنم 100 گرم گرفتم شد 6000 تومن.

چند تايي باهش چاپ کردم و خيلي عالي و بهتر از کاغذهاي کوتد و معمولي چاپ ميشه. يه نمه براق بودن تو عکس نمايانه.

چند تا عکس رو حالت Plain Paper گرفتم جالب نبود اما وقتي گزاشتم رو حالت Glossy Film عکس بهتر و واضحتر شد و سر و صداي کمتري از پرينتر در اومد و سرعت چاپ هم سريعتر شد.

روي حالت Transparensy هم گزاشتم که يک هشدار اين مدلي اومد که کنسلش کردم چون متوجه منظورش نشدم.. شما ميدوني يعني چي؟

عکس در آخر ضميمه شده.

روي حالت Lable هم گرفتم مثل Glossy Film بود تقريبا. در کل کاغذ کمي داغ ميشه در هر حالتي اين طبيعيه؟

بهترين تنظيم براي اين نوع کاغذ چي هست بنظرتون؟ رو حالتهاي Heavy يا Coated بزارم تست کنم؟ خطرناک نيست با توجه به زمان بيشتري که کاغذ تو دستگاه داغ ميشه؟

لطفا کامل مطالب رو بخونيد و همه رو در صورت امکان محبت کنيد پاسخ دقيق بديد.

و در پايان تشکر ويژه ازتون دارم بخاطر راهنماييهاتون.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط photo_bolbol نمایش پست ها
    از دوستان كسي از كاغذ بايتون مدل سيلك استفاده كرده
    سلام
    دوست عزیز تا کنون حدود 20 بسته از این کاغذ پرینت داشته ام ساخت کشور دوست چین بوده و مخصوص پرینتر جوهر افشان میب باشد کاغذ مات با وزن بالا (260 گرم)بوده و طرح نسبتا درشتی دارد ایراد جزئی آن امکان خراش می باشد لذا از کشیدن ناخن روی آن پرهیز شود قیمت آن حدود 5000 تا 6500
    تومان نوسان دارد امر دیگه؟:)
    ویرایش توسط hamid1 : Saturday 9 April 2011 در ساعت 19:17
    NetNegar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    34

با سلام ..
    ترانسپرنت همون طلق های شفاف و پلاستیکی هست که قبلا به شما گفتم.در مورد ارور نمیدونم و لازم نیست برای کاغذ گلاسه این تنظیم رو انتخاب کنی .گرم شدن کاغذ طبیعی است البته شاید کاغذ گلاسه عمر بعضی از لوازم پرینتر لیزری رو مثل هیتر کم کنه . باید با تعمیر کاران مشاوره کنی .
    در تنظیم پرینتر احتمالا glossy paper هست .اونوانتخاب کن و حتما یادت باشه که اگر کاغذ با گرماژ بالا یعنی کلفت تر بود حتما heavy و اگر پشت بر چسب دار بود label رو انتخاب کنی .
    چاپ رو گلاسه با پرینتر لیزری خیلی دل چسبه ... اما حتما دقت کن که مشخصات اون جنسی رو که روش چاپ می کنی با انتخاب در پرینتر نزدیک باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Haamed نمایش پست ها
    سلام.

آقاي محترم و دوست گرامي اون آدرسي که داده بوديد براي کاغذ بالاخره رفتم چون تو ايام عيد دير ميومدند و منم نميتونستم برم..

عجب جايي بود! مرکز هر نوع کاغذي! خيلي پر و پيمون بود. گفتم کاغذ براي پرينتر رنگي ليزري نوع گلاسه ميخوام. و سريع يه بسته برام آورد.

گفتم آقا موقع پرينت نسوزه! گفت نه خيالت راحت. چيز جالبيه و بهتر و بهتر از کاغذايي که تا الان خودم گرفتم. درصد براقيش کم اما خيلي خوبه.

بسته بنديش هم مارکدار نبود و فکر کنم ساخت وطن بود و هيچ آرم و علائمي نداشت. فعلا براي امتحان يه بسته 100 تايي فکر کنم 100 گرم گرفتم شد 6000 تومن.

چند تايي باهش چاپ کردم و خيلي عالي و بهتر از کاغذهاي کوتد و معمولي چاپ ميشه. يه نمه براق بودن تو عکس نمايانه.

چند تا عکس رو حالت Plain Paper گرفتم جالب نبود اما وقتي گزاشتم رو حالت Glossy Film عکس بهتر و واضحتر شد و سر و صداي کمتري از پرينتر در اومد و سرعت چاپ هم سريعتر شد.

روي حالت Transparensy هم گزاشتم که يک هشدار اين مدلي اومد که کنسلش کردم چون متوجه منظورش نشدم.. شما ميدوني يعني چي؟

عکس در آخر ضميمه شده.

روي حالت Lable هم گرفتم مثل Glossy Film بود تقريبا. در کل کاغذ کمي داغ ميشه در هر حالتي اين طبيعيه؟

بهترين تنظيم براي اين نوع کاغذ چي هست بنظرتون؟ رو حالتهاي Heavy يا Coated بزارم تست کنم؟ خطرناک نيست با توجه به زمان بيشتري که کاغذ تو دستگاه داغ ميشه؟

لطفا کامل مطالب رو بخونيد و همه رو در صورت امکان محبت کنيد پاسخ دقيق بديد.

و در پايان تشکر ويژه ازتون دارم بخاطر راهنماييهاتون.
    Haamed و NetNegar تشکر می‌کنند.
    behrang 2

كاربر جديد mohsen1104 آواتار ها
    تشکر کرده
    3

پیش فرض بهترین کاغذ برای چاپ کاور بازی

با سلام به بچه های عکاسی
    من یه اپسون r800 دارم و بیشتر کارم چاپ کاور بازی و همچنین عکس سه در چهار هست
    میخواستم بدونم بهترین کاغذها برای این دو کار چی هستند و کجا دارن
    در ضمن کاغذ کتد وکس روپرینترم خوب نمی کشه و کاغذ کتد viuna رو بهتر می کشه
    لیست کاغذهایی که ساپروت میکنه رو هم پیوست کردم
    با تشکر
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

ممنون از اطلاعاتتون.

امام یه مطلب مهم و فوری! هر وقت پرینتر رو روشن میکنم حدود 30 ثانیه سر و صدا و فنش میچرخه و ساکت میشه. و حدودا 20 دقیقه دیگه دوباره بمدت 30 ثانیه سر و صدا و تلق تولوق میکنه و ساکت میشه که فکر کنم میره رو حالت اسلیپ.

اما الان که روشن کردم نیم ساعته داره یکسره فنش میچرخه و گاهی صدای تلق تولوق میاد و ساکت نمیشه فنش.

تو پنجره برنامش هم نوشته:

please wait a moment until one or more of the following processes are finished : Out Of Register Color Correction

نگران شدم... چرا استپ نمیشه؟ خاموش کنم؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    34

برای چاپ سه در چهار ، فوتو گلاسه 260 گرم و برای جلد کتد و فوتوگلاسه گرم پایین و گلاسه می تونی استفاده کنی . برای خرید به مرکز کامپیوتر ایران واقع در خیابان ولی عصر پایین تر از میدان ولی عصر مراجعه کن .
    mohsen1104 و NetNegar تشکر می‌کنند.
    behrang 2

كاربر جديد mohsen1104 آواتار ها
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط behrang 2 نمایش پست ها
    برای چاپ سه در چهار ، فوتو گلاسه 260 گرم و برای جلد کتد و فوتوگلاسه گرم پایین و گلاسه می تونی استفاده کنی . برای خرید به مرکز کامپیوتر ایران واقع در خیابان ولی عصر پایین تر از میدان ولی عصر مراجعه کن .
    ممنون الان عصر تکنولوژی و پیک موتوریه
    اگه شماره تلفنی داری ممنون میشم
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

مشکل حل شد.
    NetNegar تشکر می‌کند.

صفحه 12 از 22 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... آخرینآخرین