صفحه 8 از 22 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 220
Like Tree87تشکر

موضوع: مشاوره در خرید پرینتر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    113

سلام
    دوستان خسته نباشید
    یکی از دوستان ما قصد خرید پرینتر برای آتلیه داره بیشتر نیازش برای چاپ عکس 3*4 هست اما به چاپ a4 هم نیاز داره
    لطف می فرمایید بهترین پرینتر هایی که می تونه تهیه کنه را بفرمایید البته لیزری نیاز دارند.
    اگر کمی هم درباره ویژگی های پرینتر در هنگام خرید راهنمایی بفرمایید سپاسگزار می شویم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    113

نقل قول نوشته اصلی توسط miladb نمایش پست ها
    سلام
    دوستان خسته نباشید
    یکی از دوستان ما قصد خرید پرینتر برای آتلیه داره بیشتر نیازش برای چاپ عکس 3*4 هست اما به چاپ a4 هم نیاز داره
    لطف می فرمایید بهترین پرینتر هایی که می تونه تهیه کنه را بفرمایید البته لیزری نیاز دارند.
    اگر کمی هم درباره ویژگی های پرینتر در هنگام خرید راهنمایی بفرمایید سپاسگزار می شویم

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام.
    اگر منظور شما از پرینتر لیزری ، پرینتری هست که ار تونر برای چاپ استفاده می کنه باید بگم که این پرینتر ها برای مصارف اداری هستند. و برای چاپ عکس مناسب نیستند. جوهر افشان ها به علت دقت بسیار بالاتر و گامونت رنگی وسیعتر مخصوص چاپ عکسند .
    با این که به نظر من canon از نظر رنگ و رزولوشن از اپسون بالاتره ولی من باز اپسون p50 رو الان می پسندم. اپسون ثابت کرده پرینتر کم دردسر تر و قویتر از نظر ساختاری هست .
    دوستان لطفا ما رو راهنمایی بفرمایید
    ali_ab و miladb تشکر می‌کنند.
    behrang 2

كاربر همراه
    تشکر کرده
    113

سپاس از راهنمایی شما
    این دوست ما لیزری رنگی می خواد بخره
    اگر لطف بفرمایید بهترین لیزری رنگی که در بازار موجود هست و در اتلیه ها استفاده می شه رو بفرمایید سپاسگزار می شویم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    113

سپاس از راهنمایی شما
    این دوست ما لیزری رنگی می خواد بخره
    اگر لطف بفرمایید بهترین لیزری رنگی که در بازار موجود هست و در اتلیه ها استفاده می شه رو بفرمایید سپاسگزار می شویم.

دوستان آشنا به آتلیه اگر لطف بفرمایید ما را راهنمایی بفرمایید سپاسگزار می شویم

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

هیچ لیزری رنگی ( پرینتر ) نمی شناسم که بدرد کار در آتلیه و چاپ عکس پرسنلی بخورد!کیفیت آنها آنقدر پایید هست که نتوانید برای این کار از آنها استفاده کنید.
    zarfam، miladb، M.karami و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    قصد خرید یک پرینتر جوهر افشان با قابلیت چاپ بر روی A3 را دارم البته تا محدوده 400 تومان.
    از قرار معلوم تنها گزینه ای که دارم hp officehet 7000 هستش!!!
    می خواستم ببین دستگاه خوبی هست؟ اذیتی مشکلی چیزی نداره؟
    راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    113

سلام دوستان
    خسته نباشید
    دوستان اپسون p50 به نظرتون چاپگر خوبی در رده خودش هست؟
    آیا وقتی این چاپگر رو خریدیم تانک داره یا تانک باید جدا بگیریم اگر جدا هست لطف می فرمایید قیمتش در چه حدودی است
    جوهر مورد استفاده تانک ها هم اگر قیمتشون رو بفرمایید سپاسگزار می شویم یعنی وقتی تانک خالی شد چقدر هزینه پر کردن جوهر آن می شه

و هر چیز که درباره این پرینتر می تونه مهم باشه سپاسگزار می شویم بفرمایید
    كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

سلام دوستان
    خسته نباشید
    دوستان اپسون p50 به نظرتون چاپگر خوبی در رده خودش هست؟
    آیا وقتی این چاپگر رو خریدیم تانک داره یا تانک باید جدا بگیریم اگر جدا هست لطف می فرمایید قیمتش در چه حدودی است
    جوهر مورد استفاده تانک ها هم اگر قیمتشون رو بفرمایید سپاسگزار می شویم یعنی وقتی تانک خالی شد چقدر هزینه پر کردن جوهر آن می شه

و هر چیز که درباره این پرینتر می تونه مهم باشه سپاسگزار می شویم بفرمایید
    بدون تانک 80-100 تومن ارزون تر هست
    قیمت مشهد
    جوهر هاش هزینه ای نداره
    فکر کنم هر لیترش حدود 27 تومن باشه
    که میشه 27*6 چون 6 رنگ داره
    رو لیبل دی وی دی هم میزنه ولی من چند بار دادم برام زدن کیفیت لیبل اش بالا نبود نمیدونم چرا
    miladb تشکر می‌کند.

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

سلام

بنده از همین پرینتر P50 برای منزل استفاده میکنم، در رده قیمتی خودش خیلی خوبه و مطمئنا نیاز شما رو برآورده میکنه و از پولی که دادید پشیمون نخواهید شد. کیفیت خوب و همچنین مصرف جوهر پایین و امکان چاپ روی CD / DVD که عالی هستش.

ولی خوب به هرحال فاقد ایراد هم نیست ولی در ازای پولی که پرداخت میکنید بهره خوبی می برید. من خودم بیشتر برای چاپ تصاویر غیر پرتره استفاده میکنم و معمولا عکس های پرتره خودم رو به لابراتوار پیشرفته میسپارم. دلیل اونهم اینه که از نظر طبیعی بودن رنگ پوست هنوز موفق به کالیبره کردن اون با مانیتورم نشدم. (البته زیاد هم وقت نذاشتم.)

پرینتر فاقد تانک هستش و باید جدا گانه خریداری بشه و قیمت تانک هم تا پارسال 30 - 35 تومان برای مارک VOX بوده (الان با این افزایش قیمتها خبر ندارم) فقط یادتون باشه به محض استفاده از تانک کارانتی پرینتر باطل میشه!

همراه پرینتر یک دست 6 تایی کارتریج وجود داره

قیمت هر جوهر جدا هم 2500 تومان تا 3000 تومان هستش که یه ست کاملش 15 تا 18 هزار قیمت داره بهتره از همون مارک VOX بخرید. (این یکی رو قیمت دقیق دارم چون 2 هفته پیش یه ست خریدم)

آقا مسعود نیازی به خرید جوهر لیتری وجود نداره! برای مصارف خانگی پک های کوچک به راحتی پاسخگوست. قیمت تانک هم پایین تر از 80-100 باید باشه چون تا پارسال 35-30 بوده! البته من از بازار مشهد خبر ندارم! ولی تو تهران که وضعیت بهتره

اگه تهران هم هستید آدرس بهترین فروشنده رو در صورت نیاز براتون پخ میکتم. پخش کننده باقی مغازه ها تو خیابون ایرانشهر هستش.

موفق باشید.

پ ن: 420 تومان؟ من از قیمت روز اون تو تهران خبر ندارم ولی یادش بخیر من اواخر 89 خود پرینتر رو 205 تومن از ایرانشهر خریدم! وا عجبا!
    masoudrejae و miladb تشکر می‌کنند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

صفحه 8 از 22 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین