صفحه 9 از 22 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 220
Like Tree87تشکر

موضوع: مشاوره در خرید پرینتر

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rabbi نمایش پست ها
    سلام

بنده از همین پرینتر P50 برای منزل استفاده میکنم، در رده قیمتی خودش خیلی خوبه و مطمئنا نیاز شما رو برآورده میکنه و از پولی که دادید پشیمون نخواهید شد. کیفیت خوب و همچنین مصرف جوهر پایین و امکان چاپ روی CD / DVD که عالی هستش.

ولی خوب به هرحال فاقد ایراد هم نیست ولی در ازای پولی که پرداخت میکنید بهره خوبی می برید. من خودم بیشتر برای چاپ تصاویر غیر پرتره استفاده میکنم و معمولا عکس های پرتره خودم رو به لابراتوار پیشرفته میسپارم. دلیل اونهم اینه که از نظر طبیعی بودن رنگ پوست هنوز موفق به کالیبره کردن اون با مانیتورم نشدم. (البته زیاد هم وقت نذاشتم.)

پرینتر فاقد تانک هستش و باید جدا گانه خریداری بشه و قیمت تانک هم تا پارسال 30 - 35 تومان برای مارک VOX بوده (الان با این افزایش قیمتها خبر ندارم) فقط یادتون باشه به محض استفاده از تانک کارانتی پرینتر باطل میشه!

همراه پرینتر یک دست 6 تایی کارتریج وجود داره

قیمت هر جوهر جدا هم 2500 تومان تا 3000 تومان هستش که یه ست کاملش 15 تا 18 هزار قیمت داره بهتره از همون مارک VOX بخرید. (این یکی رو قیمت دقیق دارم چون 2 هفته پیش یه ست خریدم)

آقا مسعود نیازی به خرید جوهر لیتری وجود نداره! برای مصارف خانگی پک های کوچک به راحتی پاسخگوست. قیمت تانک هم پایین تر از 80-100 باید باشه چون تا پارسال 35-30 بوده! البته من از بازار مشهد خبر ندارم! ولی تو تهران که وضعیت بهتره

اگه تهران هم هستید آدرس بهترین فروشنده رو در صورت نیاز براتون پخ میکتم. پخش کننده باقی مغازه ها تو خیابون ایرانشهر هستش.

موفق باشید.

پ ن: 420 تومان؟ من از قیمت روز اون تو تهران خبر ندارم ولی یادش بخیر من اواخر 89 خود پرینتر رو 205 تومن از ایرانشهر خریدم! وا عجبا!
    420 تومن را من مطمئنم چون خودم پرسیدم برای تانک هم همون بین هشتاد تا صد قیمت دادن تف
    برای بوجود امدن مشکل هم گفت مشکل پیش اومد بیا تانک را برمیدارم کارتریج را میگذارم ببر بده گارانتی درست کرد دوباره بیار تانک را بگذارم
    برای تانک کردن من خودم سال پیش R290 را دادم تانک زدن هفتاد تومن گرفتن
    پس تهران خوب ارزونیه
    miladb و hamid_rabbi تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

اینی که در مورد گارانتی گفتند اصلا صحت نداره عزیزم

چون برای اینکه تانک رو جا بزنیم به جای کارتریج ارجینال باید یه درپوش پلاستیکی روی کارتریجها شکسته بشه و وقتی هم شکست دیگه نمیشه اون رو جا زد.

گارانتی تو ایران تو شرایط کاملا عادی یه پاش میلنگه چه برسه به چیزی که باعث شکستگی عمدی میشه و مسئولین و کارشناسای گارانتی هم به خوبی از موضوع خبر دارند.

گارانتی 100% باطل خواهد شد.
    masoudrejae و miladb تشکر می‌کنند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر همراه
    تشکر کرده
    113

سلام دوستان
    خسته نباشید
    ببخشید کاتریج های خودش قیمتشون چنده؟
    و حدودا چند برگ a4 رو می زنه؟

و وصل کردن تانک کار سختیه؟
    چون من تهران نیستم
    البته این جا تو آتلیه ها دیدم که دارن و استفاده می کنن

آقای hamid_rabbi اگر آدرس فروشنده که فرمودید را لطف کنید سپاسگزار می شویم
    تشکر برای راهنمایی
    ویرایش توسط miladb : Tuesday 24 April 2012 در ساعت 12:53

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

کارتریجهای خودش رو اگه بخواید بخرید قیمت دقیق ندارم ولی فکر کنم بالای 40 تومن باید بخرید. ولی اگه بخواید بفروشید خیلی ارزون میخرند (برای خود من رو 15 - 16 میخریدن که من نفروختم)

به شما هم توصیه میکنم کارترجهای ارجینالش رو نفروشید و حتما چک کنید ببینید داخل کارتن باشه و فروشنده ورنداشته باشه (بعضی ها اینکار رو میکنند)

اتفاقا کیفیت کارترجهای ارجینالش بسیار بالاست و حرف نداره. بهتره اول از کارتریجهای خودش استفاده کنید و وقتی تموم شد یه تانک تهیه کنید.

اینکه چند برگ میگیره اصلا دقیق نمیشه گفت چون بستگی به رنگهای تصویر و کیفیت تنظیمی شما داره ولی احتمالا بالای 50 برگ High Quality خواهد بود.

آدرس رو هم بگردم تا دقیقش رو براتو پخ میزنم.
    miladb تشکر می‌کند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

منم یه دونه p-50 دارم الان چند وقته هر کاری میکنم اون چیزی که تو مانیتوره رو برام چاپ نمی کنه . هرکاری کردم هر چی بهش ور رفتم یا سبز میزنه یا قرمز . با ویندوز کالیبره کردم نشد . دوستان اگه راه کاری یا راه حلی برا این مشکل من داره بگه . خسته شدم دیگه از بس بهش ور رفتم

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

باسلام
    اول خوب چاپ میکرد؟آیا کاغذ تونو عوض کردین؟جوهر چی؟
    خوب باید بگم که کیفیت چاپ اپسون بسیار حساس به کاغذ است و کیفیت چاپ اون در زمینه رنگ ها در مقایسه با کنن و اچ پی پایین تر است .
    تو این سه سال که ار 290 دارم بالاترین کیفیت چاپ در زمینه رنگ و رزولوشن رو با کاغذ فابریک اپسون و celepix به دست آوردم.در مورد کاغذ های متفرقه کیفیت رنگ بی نهایت افت پیدا می کنه و اصلا قابل مقایسه با چاپ کنن بر روی همان کاغذ نیست.
    اگه روی کاغذ گراماژ پایین و تیراژ بالا چاپ دارین چاره ای نیست .ولی اگه عکاسی دارین و روی فوتو پیپر چاپ دارین کاغذ Celepix رو پیشنهاد می دم .یه امتحان کنید!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط satshop نمایش پست ها
    منم یه دونه p-50 دارم الان چند وقته هر کاری میکنم اون چیزی که تو مانیتوره رو برام چاپ نمی کنه . هرکاری کردم هر چی بهش ور رفتم یا سبز میزنه یا قرمز . با ویندوز کالیبره کردم نشد . دوستان اگه راه کاری یا راه حلی برا این مشکل من داره بگه . خسته شدم دیگه از بس بهش ور رفتم
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض راهنمایی خرید

با سلام خدمت دوستان
    بنده یه مدل پرینتر پرینتر کانن انتخاب کردم که کیفیت عالی داره و مارک های دیگه چنین کیفیتی ندارن ولی داخل سایت ها خوندم که کانن پرینتر هاش چند تا مشکل دارن-ولی نمیدونم چیکار کنم-حالا من امکاناتی که میخوام داشته باشن رو میگم دیگه خودتون یکی رو انتخاب کنید از هر مارکی فقط دوست دارم شبیه چنین مارک و مدلی باشه یعنی امکاناتش مثل مدلی که لینکش رو این زیر میذارم باشه
    Canon Mg8150
    یا اینکه امکانات زیر رو داشته باشه
    1-چاپ - اسکن - کپی
    2- رنگی باشه
    3- کاغذ عکس هم بگیره
    4- کیفیت چاپ هم بی نظیر باشه مث مدلی که بهتون گفتم باشه
    5-از شبکه وایرلس و کابلی پشتیبانی کنه
    6-کیفیت اسکن هم عالی باشه
    7-مصرفش کم باشه
    8-قیمت مناسب
    9-کارتریج و رنگ در بازار موجود باشه و اگه مشکلی به هم زد بشه قطعات مورد نیازش رو به راحتی گیر اورد
    10-چون رنگی هست بهتره جوهر افشان باشه
    و امکاناتی که خوب باشه
    با تشکر ازتون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    دوستان قصد خرید یه پرینتر لیزری سیاه و سفید دارم. کارم هم جوریه که خیلی وقتا باید یه عکس یا طرح رو چاپ کنم که ممکنه 50درصد صفحه رو باید جوهر بپوشونه، میخوام که یه دست باشه و کمرنگ پر رنگ نزنه، بودجه هم نهایتا" 200 ولی اگه واقعا" چیز درست حسابی با این قیمت نیست یه 50 تومنی میتونم روش بذارم. خودم بیشتر نظرم رو اچ پی هست، چون هم جواب پس دادست و هم گویا کارای شارژ مجددش راحتتره. حالا شما باید کمک کنید دیگه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من دنبال يه پرينتر مناسب مى گردم كه عكس هامو چاپ كنم و مى خوام حتما تانك داشته باشه چون مصرفم بالاست و كيفيت هم در حد معمولى برام كفايت مى كنه
    دوستان نظر بدين ممنون مى شم
    اگه كسى دست دوم هم داشته باشه من مشترى هستم

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

من یه پرینتر میخوام که حدود 80% برای چاپ عکس 3x4 ازش استفاده کنم (تعداد بالا)
    حدود 300 الی 400 تومن باشه.
    اول یه سوال کلی! بنظرتون برای این کار پرینتر لیزری خوبه یا جوهر افشان!؟
    به نظر خودم توجوهر افشان ها دو تا مدل Canon Pixma IP-4840 و 4940 خوبن . http://www.digikala.com/default.aspx...n-Pixma-IP4840
    تو لیزری ها دو مدل Canon I-Sensys LBP7018C و Samsung CLP-320 خوبن. http://www.digikala.com/default.aspx...Samsung-CLP320
    این دستگاه ( Epson Stylus Photo TX700W ) هم خوبه ولی قیمت ندارم ازش http://www.digikala.com/?Products=Pr...r-Epson-TX700W
    حالا شما بفرمایید من چی کار کنم؟ دستگاه بهتری هم سراغ دارید بگید ممنون میشم
    ویرایش توسط 47amir : Sunday 12 August 2012 در ساعت 03:38
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

صفحه 9 از 22 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین