صفحه 102 از 141 نخستنخست ... 2 52 92 98 99 100 101 102 103 104 105 106 112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد master89 آواتار ها
    تشکر کرده
    8

سلام
    پرینتر جوهر افشان اچ پی deskjet f2480 HP خریدم. مدت 6 ماه و حدود 1 ماه کار نزدم و بعد از اون یک ماه چند تا عکس پرینت کرد. اما بی کیفیت و کرکره ای.
    بردم تعمیرگاه ، گفتن مدتی کار نزدی و جوهرشم تموم شده. درست کردن مثلا ، بردم خونه.دیدم بازم همونطوره و حتی بدتر.
    و یک حرف مشکوکی زدن ، وقتی پرسیدم چرا وقتی جوهرش پره ، توی نرم افزارش خالی نشون میده !؟ گفتن پرینتر طوری طراحی شده که کارتیج دستی پر شده رو خالی نشون میده.
    حالا نظر شما چیه ؟ الان چیکار کنم با این پرینتر ؟!

HP Deskjet F2480
    اچ پی دسک جت اف 2480
    مشخصات کلی :
    مشخصات کلی: پرینتر جوهرافشان رنگی 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی) A4
    چاپ: سرعت چاپ رنگی تا 16 صفحه در دقیقه 1000 صفحه
    سایر مشخصات: کارتریج: دارای 2 کارتریج به شماره 121 - پورت USB 2.0

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    خسته نباشید
    برای پرینت کاور بازی پرینتر جوهرافشان می خواستم . با کیفیت بالا و البته تعداد بالا
    هزینه تا 700.000
    البته چاپش باید مقرون به صرفه باشه و بشه تانک روش نصب کرد
    اگه ممکنه مدل هایی که فکر می کنید به درد من میخوره رو معرفی کنید
    ممنون

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام .
    اپسون p50و کنن4840 یا کنن 4700
    نقل قول نوشته اصلی توسط odin144 نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    برای پرینت کاور بازی پرینتر جوهرافشان می خواستم . با کیفیت بالا و البته تعداد بالا
    هزینه تا 700.000
    ممنون
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با سلام به همه كاربران
    مي خواسم مغازه اي با 2 فعاليت زير باز كنم
    1-چاپ آگهي رنگي / تك رنگ
    2-چاپ روي ليوان و تي شرت و.... (پرسيدم از نمايندگي فروش اين دستگاهها : گفت چاپگر 6 رنگ اپسون بايد بگيرم كه به نظرم حرف منطقي نيست ولي از كاربراني كه تو اينكار هستند بفرمايند )
    خواهش مي كنم راهنمايي فرماييد كه چه چاپگري بايد بگيرم . آيا 2 چاپگر جدا بايد بگيرم يا يه چاپگر كارم را راه ميندازه
    تحقيق كه كردم به اين نتيجه رسيدم كه براي كار اول اچ پي 8600 بگيرم و براي كار دوم p50 اپسون
    در ضمن نمي خوام براي خريد چاپگر بالاي 800-900 هزينه كنم
    ممنون از راهنمايي

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

با سلام به همه كاربران
    1-چاپ آگهي رنگي / تك رنگ
    2-چاپ روي ليوان و تي شرت و....
    در مورد دوم اطلاع چنداني ندارم اما با سرچي كوچيك مي تونيد به نتيجه برسيد.
    در مورد اول هرچند ربطي به اين تاپيك نداره
    اگه درخواست راهنمايي داريد بايد جزئيات كارتون مشخص باشه، شما با پرينتر رنگي جوهر افشان چه تعداد آگهي مي تونيد چاپ كنيد؟
    در كنارش دستگاه ديگه اي داريد؟
    بهتره هدفتون رو مشخص كنيد.

تشکر کرده
    34

با سلام
    در مورد چاپ لیوان فقط اپسون با جوهر سابلیمیشن کار شمارو راه می اندازه . در مورد اگهی ،رابطه مستقیم با تیراژ شما دارد.زمان هم خیلی مهم است
    در پرینتر های جوهر افشان برای رسیدن به چاپ با کیفیت بالا و ضد اب بودن باید از کاغذ های کتد استفاده کرد که هزینه چاپو کمی بالا میبره.
    در مورد اچ پی تجربه ای ندارم ولی پرینتر کنن ip4700 هم مناسب است که سرعت بالایی دارد و رو cd هم چاپ میکند
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا نمایش پست ها
    با سلام به همه كاربران
    1-چاپ آگهي رنگي / تك رنگ
    2-چاپ روي ليوان و تي شرت و.... (پرسيدم از نمايندگي فروش اين دستگاهها : گفت چاپگر 6 رنگ اپسون بايد بگيرم كه به نظرم حرف منطقي نيست ولي از كاربراني كه تو اينكار هستند بفرمايند )
    خواهش مي كنم راهنمايي فرماييد كه چه چاپگري بايد بگيرم . آيا 2 چاپگر جدا بايد بگيرم يا يه چاپگر كارم را راه ميندازه
    تحقيق كه كردم به اين نتيجه رسيدم كه براي كار اول اچ پي 8600 بگيرم و براي كار دوم p50 اپسون
    در ضمن نمي خوام براي خريد چاپگر بالاي 800-900 هزينه كنم
    ممنون از راهنمايي
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

من یک پرینتر اپسون p50 دارم که جدیدا داره رنگ ها رو بد پرینت میگیره.مثلا سبزش رو داره تیره تر از اون چیزی که تو مانیتور نمایش داده میشه روی کاغذ پرینت میگیره!!
    خلاصه اون چیزی که پرینت میگره با اونیکی تو مانیتور نمایش داده میشه تفاوت داره. این رو بگم که قبلا مشکلی نبود و با کیفیت بالا پرینت میگرفت.
    هد کلین و ریست مخزن و ... انجام دادم ولی هنوز هم مشکل باقی است. کسی راه حلی داره؟؟

تشکر کرده
    34

با سلام .
    اگه از تانک جوهر استفاده میکنی ایا نوع کاغذ یا جوهرتو عوض نکردی؟نازل چک پرینت بگیر ببین نازل ها رو به راهند .موقع جوهر ریختن در تانک رنگ ها رو اشتباهی نریختی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ho_612 نمایش پست ها
    من یک پرینتر اپسون p50 دارم که جدیدا داره رنگ ها رو بد پرینت میگیره.مثلا سبزش رو داره تیره تر از اون چیزی که تو مانیتور نمایش داده میشه روی کاغذ پرینت میگیره!!
    خلاصه اون چیزی که پرینت میگره با اونیکی تو مانیتور نمایش داده میشه تفاوت داره. این رو بگم که قبلا مشکلی نبود و با کیفیت بالا پرینت میگرفت.
    هد کلین و ریست مخزن و ... انجام دادم ولی هنوز هم مشکل باقی است. کسی راه حلی داره؟؟
    behrang 2

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

سلام ! نیاز نبود ببرید تعمیرگاه ، یه خط در میون وقتی چاپ میکنه یعنی جوهر پرینترتون خشک شده ، حالا اینکه کارتریج اورجینال ه یا شارژی رو نگفتید ولی فرقی هم نداره . و وقتی اینطوری میشه پرینتر هم خالی نشون میده . اونقدر باهاش عکس چاپ کنید که درست بشه . بهتره خودتون یه طرحه گرافیکی که توش از 4 تا رنگه آبی و قرمز و زرد و مشکی به یک اندازه استفاده شده ، با کورل یا Illustrator ترسیم کنید و بزارید پرینتر با کیفیت High Quality و High Resolation 2400 dpi چند بار پرینت بگیره ازش. کاغذ هم اگر کاغذ سیلک باشه یا از این کاغذ های طرح پارچه ، بهتره . اگر درست شدنی باشه با نهایتا" 10-20 برگ پرینت راه میافته . اگر نه از دست نمایندگی هم کاری بر نمیآد!

اگر هم دیدید درست نشد ، بهتره قبل از اینکه پرینترتون به مشکل بربخوره ، کارتریحتون رو عوض کنید ! اون هم فقط با اورجینالش !

ضمنا" حرفی که تعمیرگاه زده مشکوک نبود خیلی .. درست گفته دیگه ! اگه منظورتون اینه که به شما به جای کارتریج اورجینال و نو ، کارتریج دستی پر شده دادن ، نه . به غیر از این ، وقتی جوهر خشک بشه هم باز خالی نشون میده پرینتر.

سلام
    پرینتر جوهر افشان اچ پی deskjet f2480 HP خریدم. مدت 6 ماه و حدود 1 ماه کار نزدم و بعد از اون یک ماه چند تا عکس پرینت کرد. اما بی کیفیت و کرکره ای.
    بردم تعمیرگاه ، گفتن مدتی کار نزدی و جوهرشم تموم شده. درست کردن مثلا ، بردم خونه.دیدم بازم همونطوره و حتی بدتر.
    و یک حرف مشکوکی زدن ، وقتی پرسیدم چرا وقتی جوهرش پره ، توی نرم افزارش خالی نشون میده !؟ گفتن پرینتر طوری طراحی شده که کارتیج دستی پر شده رو خالی نشون میده.
    حالا نظر شما چیه ؟ الان چیکار کنم با این پرینتر ؟!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

سلام !
    من پیشنهاد میکنم لیزری بگیری . خودم هم واسه آرشیو فیلمم میخواستم کاور بزنم خودم ، جوهر افشان گرفتم اول اونم نه یکی 4 تا ! نهایتا" خوشم نیومد از نتیجه کار لیزری گرفتم
    سرعت چاپ خیلی بالاتره . موندگاریه جوهر روی کاغذ که اصلا" قابله قیاس نیست. و کیفیتش هم حرفه ای تره ! نمیگم بهتره ! چون بهتر نیست. ولی خوب روی کاغذ گلاسه لیزری وقتی چاپ کنید خیلی خوشگلتر میشه.

سلام
    خسته نباشید
    هزینه تا 700.000
    ممنون

صفحه 102 از 141 نخستنخست ... 2 52 92 98 99 100 101 102 103 104 105 106 112 ... آخرینآخرین