صفحه 52 از 141 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد zakerin آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

سلام به همه دوستان ...
    بنده جدیدا روی پرینتر R290 از این مخزن های جوهر نصب کردم ... جوهر توی مخزن ها هست ولی برنامه پرینت میگه که کارتریج ها خالی هست ... البته این اتفاق بعد از تعداد پرینتی که کردم افتاد ... برای انتقال جوهر از مخزن به کارتریج باید کاری رو انجام بدم ؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط zakerin نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ...
    بنده جدیدا روی پرینتر R290 از این مخزن های جوهر نصب کردم ... جوهر توی مخزن ها هست ولی برنامه پرینت میگه که کارتریج ها خالی هست ... البته این اتفاق بعد از تعداد پرینتی که کردم افتاد ... برای انتقال جوهر از مخزن به کارتریج باید کاری رو انجام بدم ؟
    دوست عزیزم بر روی کارتریج ها ( روی هد ) یک کلید مینیاتوری سفید رنگ می بینید.به ازای هر جوهر خالی یک بار آن را فشار دهید و در پایان یک بار دیگر نیز آن را فشار دهید ( یعنی 1+ تعداد جوهر های خالی ) و دستگاه را یک بار خاموش و روشن کنید.احتمالا مشکل بر طرف می شود.اگر دوباره با این مشکل بر خورد کردید باز هم این عمل را تکرار کنید.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    0

ممنون از پاسختون آقای قبادی ... من دستوری که فرموده بودید انجام دادم ولی به نتیجه ای نرسیدم ... چندین بار هم تکرار کردم ولی هیچ تغییری ندیدیم :( ...

تشکر کرده
    14101

ممنون از پاسختون آقای قبادی ... من دستوری که فرموده بودید انجام دادم ولی به نتیجه ای نرسیدم ... چندین بار هم تکرار کردم ولی هیچ تغییری ندیدیم :( ...
    البته با پوزش...

فراموش کرده بودم که بگویم باید بعد از اینکه 7 بار دکمه را فشار دادید آن دکمه بالای پرینتر را که چشمک می زند ( وسطی ) را فشار دهید و چند ثانیه ( 2 یا 3 ) آن را نگه دارید...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    0

البته با پوزش...

فراموش کرده بودم که بگویم باید بعد از اینکه 7 بار دکمه را فشار دادید آن دکمه بالای پرینتر را که چشمک می زند ( وسطی ) را فشار دهید و چند ثانیه ( 2 یا 3 ) آن را نگه دارید...
    عجیبه !
    7 بار دکمه رو زدم و دکمه وسطی پرینتر که چراغ نارنجی داره رو سه چهار ثانیه نگه داشتم ... خاموش و روشن کردم ولی باز تغییری نکرده ! نکته دیگه ای نیست که باید رعایت کنم ؟!

تشکر کرده
    14101

عجیبه !
    7 بار دکمه رو زدم و دکمه وسطی پرینتر که چراغ نارنجی داره رو سه چهار ثانیه نگه داشتم ... خاموش و روشن کردم ولی باز تغییری نکرده ! نکته دیگه ای نیست که باید رعایت کنم ؟!
    والله چیز خاضی به ذهن ام نمی رسد.بهتر است پرینتر را به جایی که مخزن را نصب کرده ببرید.شاید چیپست اش سوخته باشد.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه rtoraby آواتار ها
    تشکر کرده
    590

با سلام به دوستان
    مدتی هست که در پی خرید پرینتر هستم با نیاز های زیر:
    1. چاپ عکس اکثرا در اندازه 13 در 18 به تعداد ماهی 10 تا 20 عکس و بزرگتر از a4 نیازی ندارم
    2. کیفیت و ماندگاری بالا فوق العاده برایم اهمیت دارد.
    3. بودجه: حد اکثر 150000
    فعلا به ip4500 فکر می کنم نظر شما چیست؟
    اما چند سوال:
    1. اگر با کاغذ خوب چاپ بگیرم فکر می کنید هزینه هر عکس حدودا چقدر در می آید؟
    2. پر کردن کارتریج این پرینتر با جوهر هایی که در بازار با سرنگ مخصوص ارایه می شوند کار درستی است؟ برای پرینتر مشکلی ایجاد نمی شود؟ یا باید کارتریج را پس از تمام شدن عوض کرد؟
    3. اگر دوستان باگی از این پرینتر دیده اند لطفا اطلاع دهند.
    غلامرضا ترابی
    Canon EOS 400D + EF-S 18-135mm STM

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام به همه دوستان و اعضای سایت

از دوستان میخام که منو در مورد خرید یک پرینتر رنگی راهنمایی کنند.
    پرینتری میخام جهت چاپ عکسهای رنگی برای کاربرد خانگی.

جوهر افشان بهتره یا رنگی ؟ و اگه لطف کنید و چند مدل و مارک مناسب و خوب با مشخصات خوب و با ذکر قیمت عنوان کنید خیلی خیلی ممنون میشم

كاربر همراه xman_a آواتار ها
    تشکر کرده
    1417

Thumbs up پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

جواب سوال دو دوست آخر
    کنون سری IP از قیمت 40 شروع می شه تا 120 معمولی و بالای 200 حرفه ای
    IP450 حدود 70 برای کار هر دو شمامناسب

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط venus90 نمایش پست ها

با سلام به همه دوستان و اعضای سایت

از دوستان میخام که منو در مورد خرید یک پرینتر رنگی راهنمایی کنند.
    پرینتری میخام جهت چاپ عکسهای رنگی برای کاربرد خانگی.

جوهر افشان بهتره یا رنگی ؟ و اگه لطف کنید و چند مدل و مارک مناسب و خوب با مشخصات خوب و با ذکر قیمت عنوان کنید خیلی خیلی ممنون میشم
    سلام
    عذر می خوام جوهر افشان بهتره یا رنگی رو متوجه نشدم ؟ پرینتر های جوهد افشان رنگی چاپ نمی کنند ؟
    البته من بگم که اطلاعات بسیار کمی در این زمینه دارم و بیشتر دوست دارم یاد بگیرم
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rtoraby نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    مدتی هست که در پی خرید پرینتر هستم با نیاز های زیر:
    1. چاپ عکس اکثرا در اندازه 13 در 18 به تعداد ماهی 10 تا 20 عکس و بزرگتر از a4 نیازی ندارم
    2. کیفیت و ماندگاری بالا فوق العاده برایم اهمیت دارد.
    3. بودجه: حد اکثر 150000
    فعلا به ip4500 فکر می کنم نظر شما چیست؟
    اما چند سوال:
    1. اگر با کاغذ خوب چاپ بگیرم فکر می کنید هزینه هر عکس حدودا چقدر در می آید؟
    2. پر کردن کارتریج این پرینتر با جوهر هایی که در بازار با سرنگ مخصوص ارایه می شوند کار درستی است؟ برای پرینتر مشکلی ایجاد نمی شود؟ یا باید کارتریج را پس از تمام شدن عوض کرد؟
    3. اگر دوستان باگی از این پرینتر دیده اند لطفا اطلاع دهند.
    سلام دوست عزیز، من مدل D7163 رو بهتون پیشنهاد می کنم، ماندگاری بالا و کاربرد بسیار آسان از ویژگی های این پرینتر هست، کیفیت چاپ فوق العاده ای داره و بعنوان یک پرینتر خانگی بسیار ارزان هست، دو قسمت یکی برای گذاشتن کاغذ های کوچک عکس مانند عکسهای 10-50 یا 10-20 در نظر گرفته شده و دیگری برای چاپ کاغذ های بزرگتر، با کاغد های بسیار سنگین هم هیچ مشکلی ندارد
    کارت خوان بر روی خود دستگاه هست و در صورت نیاز احتیاجی به کامپیوتر برای چاپ عکسها نیست، کابل USB هم یه این پرینتر وصل میشه که میتونید دوربین یا حتی گوشی های موبایل نوکیا رو مستقیما به پرینتر وصل کنید، میتونید از بوتوث هم برای دستگاه استفاده کنید

البته مدل های جدید تر این پرینتر هم موجوده
    در ضمن iP450 بسیار پرینتر خوبیست و امکانات خوبی هم داره، اما من برای خرید پرینتر سعی می کنم HP رو انتخاب کنم، اما باز هم میگم پرینتر های کانن هم بسیار خوب هستند

در مورد سوال 1
    قیمت کاغذ ها نسبت به وزنشون متغیره . . . اچ.پی در بسته های کارتریجش کاغذ های 10-15 مجانی از دو نوع معمولی و خیلی خوب میذاره و من هیچ وقت پول کاغذ ندادم اما فکر کنم بسته های 200 تایی خیلی خوبش رو بتونید زیر 20 هزار تومان گیر بیارید ( کاغذ های 10-15 )، من بسته 25 تایی کاغذ های سنگین (280g/m2) گلاسه و مات با کیفیت بسیار عالی در اندازه A4 رو حدود 15 هزار تومان خریداری می کنم
    در مورد سوال 2
    در مورد کارتریج های مدل انتخابی شما اطلاع زیادی ندارم اما در مورد کارتریج ها اچ.پی چون هد ها بر روی کاتریج ها قرار دارند نتیجاتا بهتره هر چند وقت یکبار عوض بشن، من خودم جوهر های پرینتر رو تهیه کردم و هردفعه با سرنگ وارد کارتریج می کنم و هرچند وقت یکبار یک پکیج کارتریج می خرم و تا کنون مشکلی نداشتم اما . . .
    چون بیشتر سود این شرکت ها از فروش کارتریج هاست متاسفانه بسته های رنگی اصل خود اچ.پی موجود نیست و البته نمایندگی بمن گفت که اصلا همچین چیزی تولید نمیشه تا کسی نتونه خود رنگ اصل اچ.پی رو وارد کارتریج کنه، نتیجاتا از جوهر مارکهای مختلف و یا تقلبی استفاده میشه و ممکنه کیفیت رنگ شما بعد از پرینت کمی افت کنه و در ضمن پرینتر های جدید نوع جوهر داخل کارتریج رو تشخیص میدند و اگر از نوع اصلی نباشند بشما اخطار می دهند. البته شما میتونید پرینت بگیرید اما هردفعه با این اخطار مواجه خواهید شد
    rtoraby تشکر می‌کند.

صفحه 52 از 141 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 102 ... آخرینآخرین