صفحه 131 از 141 نخستنخست ... 31 81 121 127 128 129 130 131 132 133 134 135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام
    من تازه 1 دونه پرینتر 1410 خریدم برای چاپ کاتالوگ و سربرگ رنگی و ... برای تعداد کم داخل شرکت
    برای خریر پرینتر و تحقیقاتی که کردم روی کاغذ های گلاسه ( روغنی و مقوایی ) چاپ می زنه !
    الان هم موفق به چاپ شدم و بر عکس چاپگرای دیگه ک روی کاغذ روغنی جوهرشون خشک نمی شه خشک شد و جواب داد !
    ولی هر کار می کنم نمی تونم تنظیمات نوع چاپ رو پیدا کنم چون رزولوشن چاپش روی این کاغذا خیلی پایینه و میشه گفت شطرنجی میشه !
    در ضمن هیچ تنظیماتی برای تنظیم نداره که بتونم تغییرات ایجاد کنم ! با برنامه فتوشاپ CS6 و تصویر با رزولوشن 150 در ابعاد A4 دارم پرینت می گیرم ! ویندوزم هم 8 هستش !
    اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید چرا تنظیماتی نداره نه داخل کنترل پنل و نه هنگام چاپ و چرا رزولوشن پایین روی کاغذ روغنی چاپ می کنه و تا یادم نرفته تقریبا هر دو سانت به دوسانت یدونه خط عرضی میندازه روی عکس !

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام
    در فوتو شاپ به بخش پرینت یرین.(یا زدن ctrl+p) در کادری که باز میشه گزینه پرینت سیتینگ رو بزنید تا تنظیمات پرینتر بیاد.در تنظیمات مود رو روی فوتو و کاغذ رو روی پلین پیپر بذارین.
    برای دریافت نتیجه بهتر کاغذ رو روی انواع فوتو گلاسه بذارین و مود پربنت رو روی درفت بزارین.
    \
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALi67 نمایش پست ها
    سلام
    من تازه 1 دونه پرینتر 1410 خریدم برای چاپ کاتالوگ و سربرگ رنگی و ... برای تعداد کم داخل شرکت
    برای خریر پرینتر و تحقیقاتی که کردم روی کاغذ های گلاسه ( روغنی و مقوایی ) چاپ می زنه !
    الان هم موفق به چاپ شدم و بر عکس چاپگرای دیگه ک روی کاغذ روغنی جوهرشون خشک نمی شه خشک شد و جواب داد !
    ولی هر کار می کنم نمی تونم تنظیمات نوع چاپ رو پیدا کنم چون رزولوشن چاپش روی این کاغذا خیلی پایینه و میشه گفت شطرنجی میشه !
    در ضمن هیچ تنظیماتی برای تنظیم نداره که بتونم تغییرات ایجاد کنم ! با برنامه فتوشاپ CS6 و تصویر با رزولوشن 150 در ابعاد A4 دارم پرینت می گیرم ! ویندوزم هم 8 هستش !
    اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید چرا تنظیماتی نداره نه داخل کنترل پنل و نه هنگام چاپ و چرا رزولوشن پایین روی کاغذ روغنی چاپ می کنه و تا یادم نرفته تقریبا هر دو سانت به دوسانت یدونه خط عرضی میندازه روی عکس !
    ALi67 تشکر می‌کند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط behrang 2 نمایش پست ها
    با سلام
    در فوتو شاپ به بخش پرینت یرین.(یا زدن ctrl+p) در کادری که باز میشه گزینه پرینت سیتینگ رو بزنید تا تنظیمات پرینتر بیاد.در تنظیمات مود رو روی فوتو و کاغذ رو روی پلین پیپر بذارین.
    برای دریافت نتیجه بهتر کاغذ رو روی انواع فوتو گلاسه بذارین و مود پربنت رو روی درفت بزارین.
    \
    ضمن تشکر از شما دوست گرامی روی کاغذ فتو گلاسه ای هم که داحل جعبه بود استفاده کردم تقریبا رزولوشن رضایت بخش بود ولی هنوز هم خط های عرضی روی برگه چاپ شده پیداست ، علتش ممکنه عیبه دستگاه باشه؟
    داخل سیتینگ پرینتر هم اصلا هیچ تنظیماتی که مربوط به کیفیت چاپ باشه نداره ! فقط یک اندازه کاغذ داره و بس !
    ممکنه به ویندوزم که 8 هست ربط داشته باشه ؟ یا فوتوشاپم که cc هست ؟
    کاغذ فتوگلاسه 2 رو با مارک RIO برا کاتالوگ بهتره با کاغذالی دیگه ! ممنون میشم راهنمایی کنین!
    ویرایش توسط ALi67 : Saturday 18 July 2015 در ساعت 12:36

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

ضمن تشکر از شما دوست گرامی روی کاغذ فتو گلاسه ای هم که داحل جعبه بود استفاده کردم تقریبا رزولوشن رضایت بخش بود ولی هنوز هم خط های عرضی روی برگه چاپ شده پیداست ، علتش ممکنه عیبه دستگاه باشه؟
    داخل سیتینگ پرینتر هم اصلا هیچ تنظیماتی که مربوط به کیفیت چاپ باشه نداره ! فقط یک اندازه کاغذ داره و بس !
    سلام
    باید کاغذ را روی پریمیوم گلاسی قرار بدید. مود روی فوتو یا بست فوتو.
    کاغذی که خریداری میکنید نوشته ای روی بسته بندی دارد که مشخص کرده از چه نوع است.
    ان شاء الله مشکل حل میشود.
    ALi67 تشکر می‌کند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط sma075 نمایش پست ها
    سلام
    باید کاغذ را روی پریمیوم گلاسی قرار بدید. مود روی فوتو یا بست فوتو.
    کاغذی که خریداری میکنید نوشته ای روی بسته بندی دارد که مشخص کرده از چه نوع است.
    ان شاء الله مشکل حل میشود.
    سلام تا حدودی با چاپ و پرینت آشنایی دارم ولی اصلا تنظیمات برای تغییر دادن نداره !
    تجربه استفاده از 1410 رو دارید ؟ میخوام بدونم امکان داره مشکل از پرینتر ، ویندوز یا فتوشاپ باشه ؟ Untitled.jpg
    ویرایش توسط ALi67 : Saturday 18 July 2015 در ساعت 13:07

تشکر کرده
    135

سلام تا حدودی با چاپ و پرینت آشنایی دارم ولی اصلا تنظیمات برای تغییر دادن نداره !Untitled.jpg
    قبلا به این مشکل برخوردم اما الآن چیزی به ذهنم نمیاد.
    وقتی سراغ کامپیوتر رفتم بررسی میکنم و خبر میدم.
    تا آن زمان اگر دوستان راه حلی دارند بفرمایند.
    ALi67 تشکر می‌کند.
    سیدمحمد آقامیرزائی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

تشکر ! کلا فضای انجمن این سایت پر محتواست و چیزی که قابل تقدیره اینه که دوستان تجاربشون رو در اختیار بقیه قرار می دن !

تشکر کرده
    135

تشکر ! کلا فضای انجمن این سایت پر محتواست و چیزی که قابل تقدیره اینه که دوستان تجاربشون رو در اختیار بقیه قرار می دن !
    خواهش میکنم.
    ظاهرا مشکل از درایور ها است.
    باید کامل نصب شوند.
    ben163s و ALi67 تشکر می‌کنند.
    سیدمحمد آقامیرزائی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط sma075 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    ظاهرا مشکل از درایور ها است.
    باید کامل نصب شوند.
    واقعیتش چک کردم ولی همه چی نصب شده ! فکر کنم این پرینتر با ویندوز 8 همخونی نداره ! یعنی خط های عرضی که به نظر تیره میرسن به درایورها و تنظیمات مربوط میشه یا ممکنه از پرینتر هم باشه ؟
    ben163s تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    135

واقعیتش چک کردم ولی همه چی نصب شده ! فکر کنم این پرینتر با ویندوز 8 همخونی نداره ! یعنی خط های عرضی که به نظر تیره میرسن به درایورها و تنظیمات مربوط میشه یا ممکنه از پرینتر هم باشه ؟
    اطلاعات من در همین حد بود. در زمینه چاپ تخصصی کار نکردم و اطلاعات زیادی ندارم. اما با پرینتر اپسون tx650 و ویندوز هشت نرم افزار اجرا میشود. البته این خط های تیره عرضی شاید عادی باشند.
    معمولا ایرادات چاپ در اسکن مشخص میشوند.
    ben163s و ALi67 تشکر می‌کنند.
    سیدمحمد آقامیرزائی