صفحه 83 از 141 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط zakerin نمایش پست ها
    من به پرینتر R290 الان دارم که یواش یواش داره از کیفیت چاپش بعد از تعداد زیادی که باهاش پرینت کردم، کم میشه .... الان توی بازار T50 هست که قیافه اش که با R290 فرقی نمی کنه ولی فروشنده ها میگن کانترش 0 نمیشه !!!! پیشنهاد شما چیه برای خرید پرینتر، برای پرینت حدود 400 عدد A4 رنگی در ماه ؟؟؟؟
    دوست گرامي فكر نميكنم تعداد چاپ شما از من بيشتر باشد پس به شما اطمينان ميدم كه كيفيت شما پايين نمياد
    مگر انكه يا جوهر فاسد بشه كه معمولا توي تانك شار‍‍‍‍‍ژ وقتي كم استفاده بشه يا به علت گير كردن كاغذ هد از تنظيم خارج بشه كه بايد تنظيم بشه يا از اين پرينتر خسته شدين كه اگر قيمت شما مناسب باشه من ميخرم
    اين هم براي دوستاني كه t50 دارن و مي خوان ريست كنن tricks-collections.com/download-link-resetter-epson-t11-t30-t33-t50-t60/
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

سلام

پیشنهاد دوستان برای خرید پرینتر جوهر افشان در سایز A3 و A4 چیست ؟

هدف از خرید پرینتر فقط برای چاپ عکس است
    بهتر است از برندی باشد که داری گارانتی باشد و مواد مصرفی آن یافت شود
    حداکثر ماهی 20-30 عکس
    فرقی نمی کند روی CD و DVD چاپ بکند یا خیر
    صفحه نمایش مهم نیست.
    اتصال مستقیم به دوربین مهم نیست.
    ترجیح میدهم از تانک استفاده نکنم.
    اگر کارتریج های مجزا داشته باشد بهتر است.(البته فکر کنم در این رده همه پرینترها اکثرا کارتریج های جدا جدا دارند)

در مورد A4 جناب Photo Bolbol پرینتر Canon IP 4700 رو پیشنهاد دادن در مورد A3 دوستان نظری ندارند؟
    از سری R پرینترهای اپسون ، مادیران فقط R1900 و R1400 را دارد.
    دوستان تجربه استفاده از این دو مدل را دارند؟

سپاس
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام

پیشنهاد دوستان برای خرید پرینتر جوهر افشان در سایز A3 و A4 چیست ؟

هدف از خرید پرینتر فقط برای چاپ عکس است
    بهتر است از برندی باشد که داری گارانتی باشد و مواد مصرفی آن یافت شود
    حداکثر ماهی 20-30 عکس
    فرقی نمی کند روی CD و DVD چاپ بکند یا خیر
    صفحه نمایش مهم نیست.
    اتصال مستقیم به دوربین مهم نیست.
    ترجیح میدهم از تانک استفاده نکنم.
    اگر کارتریج های مجزا داشته باشد بهتر است.(البته فکر کنم در این رده همه پرینترها اکثرا کارتریج های جدا جدا دارند)

در مورد A4 جناب Photo Bolbol پرینتر Canon IP 4700 رو پیشنهاد دادن در مورد A3 دوستان نظری ندارند؟
    از سری R پرینترهای اپسون ، مادیران فقط R1900 و R1400 را دارد.
    دوستان تجربه استفاده از این دو مدل را دارند؟

سپاس
    اگر از سيستم تانك و شار‍ژ استفاده نمي كنيد كانن سري 9000 هم يه نگاهي كنيد چون 8 رنگ هستن ولي نه مثل 8 رنگ اپسون كه 3 تاش مشكي است بلكه قرمز و سبز هم داره
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط photo_bolbol نمایش پست ها
    اگر از سيستم تانك و شار‍ژ استفاده نمي كنيد كانن سري 9000 هم يه نگاهي كنيد چون 8 رنگ هستن ولي نه مثل 8 رنگ اپسون كه 3 تاش مشكي است بلكه قرمز و سبز هم داره
    سلام

ممنون از پاسخ

ترجیح استفاده نکردن از تانک بود به دلیل تعداد پرینت کم
    سری 9000 کمی گران نیست ؟
    مدل های دیگری مد نظرتان هست؟

سپاس
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام دوست عزیز
    canon pixma ix7000 پرینتر فوق العاده ایه ، 6 تا کارتریج می خوره که یکیشون جهت براق کردن سطح عکسه ، قیمتش هم حدود 500 تومنه که از 9000 حدود 150 تومن ارزونتره.
    نمونه دیگه که ارزون تر هم هست canon pixma ip4850 هم کارشو دیدم فو ق العاده است . قیمتش هم حدود 200تومنه .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام

ممنون از پاسخ

ترجیح استفاده نکردن از تانک بود به دلیل تعداد پرینت کم
    سری 9000 کمی گران نیست ؟
    مدل های دیگری مد نظرتان هست؟

سپاس
    نسبت به كيفيت نه گران نيست و سرعت مناسبي نسبت به هم رده هاي خودش داره البته سري ix هم هست اما من هر دو را هم زمان داشتم ix اصلا در حد ip 9xxx نيست ومن بعد از يك هفته فروختمش در واقع حيف اسم كانن كه با ix خرابش كردن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض مشکل با پرینتر T50

سلام

من چند ماه پیش یک پرینتر T50 خریدم. همراه با تانک
    استفاده ام هم خیلی کم بوده گه گاهی برای عکسای خانوادگی.
    راستش هیچ تجربه ی قبلی هم ندارم و اطلاعاتم خیلی کمه.
    حتی نمیدونم هد دستگاه که میگین کجاشه

حالا چند وقت پیش در حالیکه جوهر مشکی در تانک تنها دو سانت پایین اومده(تانک پره)، پرینتر پیام اتمام جوهر مشکی رو میده.

ظاهرا هنوز در این تصوره که بهش کارتریج وصله و حالا که به اون مقدار مصرفی که اگر کارتریج میداشت جوهرش تموم میشد، رسیده این پیام رو داده.
    باید چی کارش کنم الان؟

اینجا سرچ کردم دیدم یه صحبت هایی شده که کلید فلان رو باید بگیریم و اینا. اما متوجه نشدم دقیقا کدوم کلید و...

لطفا کمکم کنید تقریبا یه ماهه گیر این مشکلم. فکر کنم هد پرینتر دیگه از کار افتاد.:(

دو تا سوال دیگه هم دارم:
    اگر میشه تو عکسایی که گذاشتم هم مشخص کنید هد پرینتر کدومه

از کجا بفهمم تانک ریستور داره؟ ظاهرا تانکم کلیدی روش نیست

خیلی ممنون

+ اگر کسی خریدار باشه احتمالا پرینتر رو بفروشم. ظاهرا این پرینترا برای افراد ناوارد دردسر زیاد داره.
    بهتره برم یه لیزری بخرم. از اولشم اشتباه کردم چون مصرفم بیشتر چاپ متنه تا عکس
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

در مورد A4 جناب Photo Bolbol پرینتر Canon IP 4700 رو پیشنهاد دادن
    IP4700 حرف نداره.

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

پیش فرض مشکل با T50

با سلام.
    پرینتر من ار 290 هست که نسل قبل مدل شما است .تانکشون باید شبیه به هم باشه .یک عکس گذاشتم که در اون دکمه سفید رنگی رو مشخص کردم .بعد از ارور دستگاه دکمه وسطی از سه دکمه دستگاهو بزنید تا کارتریج ها قابل دسترس و به وسط دستگاه بیان. بعد این دکمه سفید رو به مدت حدود 10 ثانیه فشرده و بعد رها کنید و بعد باز دکمه وسطی از سه دکمه خوده دستگاه رو بزنید تا کارتریج ها به حالت اول برگردن . بعد از مدتی دستگاه صدا هایی میده و جوهراش فول میشه .
    در مورد هد ، اولا دیده نمیشه و لازمه که قطعاتی باز شن و ثانیا به هد کاری نداشته باشین گناهی ندارد.
    در مورد دستگاه لیزری رنگی ، اصلا به صرفه نیست و من از این ار 290 که حدود دو سالی دارمش بسیار راضی ام و فقط تا الان جوهر برای تانکش خریدم و هزینه دیگری نداشته. دستگاه لیزری هزینه شارژ تونر و تعویض درام و سایر لوازمش سر به فلک میزنه ...
    behrang 2

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط tsamimi نمایش پست ها
    سلام

من چند ماه پیش یک پرینتر T50 خریدم. همراه با تانک
    استفاده ام هم خیلی کم بوده گه گاهی برای عکسای خانوادگی.
    راستش هیچ تجربه ی قبلی هم ندارم و اطلاعاتم خیلی کمه.
    حتی نمیدونم هد دستگاه که میگین کجاشه

حالا چند وقت پیش در حالیکه جوهر مشکی در تانک تنها دو سانت پایین اومده(تانک پره)، پرینتر پیام اتمام جوهر مشکی رو میده.

ظاهرا هنوز در این تصوره که بهش کارتریج وصله و حالا که به اون مقدار مصرفی که اگر کارتریج میداشت جوهرش تموم میشد، رسیده این پیام رو داده.
    باید چی کارش کنم الان؟

اینجا سرچ کردم دیدم یه صحبت هایی شده که کلید فلان رو باید بگیریم و اینا. اما متوجه نشدم دقیقا کدوم کلید و...

لطفا کمکم کنید تقریبا یه ماهه گیر این مشکلم. فکر کنم هد پرینتر دیگه از کار افتاد.:(

دو تا سوال دیگه هم دارم:
    اگر میشه تو عکسایی که گذاشتم هم مشخص کنید هد پرینتر کدومه

از کجا بفهمم تانک ریستور داره؟ ظاهرا تانکم کلیدی روش نیست

خیلی ممنون

+ اگر کسی خریدار باشه احتمالا پرینتر رو بفروشم. ظاهرا این پرینترا برای افراد ناوارد دردسر زیاد داره.
    بهتره برم یه لیزری بخرم. از اولشم اشتباه کردم چون مصرفم بیشتر چاپ متنه تا عکس
    سلام دوست عزيز
    اصلا جاي نگراني نيست فقط آرامش داشته باشين
    علامت تمام شدن جوهر كاملا درست و عادي است و شما كافي است همانند زمانيكه كارتريج اصل را عوض مي كردين مراحل را ادامه بدين فقط بجاي در آوردن كارتريج دكمه پشت كارتريج ها را 3 ثانيه نگه دارين بعد كليد جوهر روي پرينتر را فشار بدين و تمام است
    عكس اون كليد را مي زارم در ضمن بدونين كليد روبه شما نيست بلكه پشت به شماست
    يه عكس هم ازيه هد كانن مي زارم چون تقريبا هم شكل هستن و ياد آوري ميكنم كه هد را نمي تونين ببينين فقط بدونين جايي كه كارتريج ها راگذاشتين زيرش هد قرارداره
    و باز يادآوري تانك ريستورنداره بلكه ريستور در ادامه لوله هاي (مثله شلنگ سرم) تانك روي كارتريج قرار داره
    درضمن از عكساتون متوجه شدم كه جوهر ها داخل شيلنگ ها خالي شدن بايد آنها پر باشند
    چون تايپ فارسي من خوب نيست و 20 دقيقه طول كشيد اينها را نوشتم اگر خواستن با من تماس بگيرين تا راهنمايي تون كنم 09122617363 فرهاد سرودي

صفحه 83 از 141 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 133 ... آخرینآخرین