صفحه 82 از 141 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed234 نمایش پست ها
    بعد از چاپ عکس با T50 باید بزارم خشک شه؟ چقدر؟ چون یه جا خوندم برای بهترین نتیجه ۱۵ دقیقه بیرون بمونه بعد یه روز زیر فشار لای دو تا ورق دیگه بزارم.(یعنی عکس رو لای دو تا ورق دیگه مثلا توی یک کتاب)
    این سوال برای من هم پیش آمده چون رو جعبه کاغذ ها نوشته برای نتیجه مناسب بهتر است بعد از 24 ساعت به نمایش بگذارید اما طبق تجربه تفاوتی بین این دو ندیدم
    مگر در حالتی خاص در تنظیمات پرینتر که time dry و دنسیته را ماکزیمم قرار دادم که بعد از پرینت عکس بطور کامل خشک نبود و در ضمن زمان چاپ تقریبا 5 تا 10 برابر بیشتر طول کشید. این تجربه من در مورد اپسون با هد پیزو است اما در کانن قضیه فرق داره چون سیستم هد در کانن حرارتی پرتابی است و دما در سر نازلها به بیش از 500 درجه سانتیگراد میرسد طبیعتا زمان خشک شدن ندارد یا بسیار کم است اما همانند اپسون زمان طولانی تر میشود
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

پیش فرض پاسخ : راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

سلام دوستان عزيز
    پرينتر EPSON R290 ي دارم كه روش تانك نصب كردم ( 1- از اينايي كه تانكش بيرونه و با شلنگ به كارتريج وصل ميشه 2- يك و نيم سال پيش خريدم و خيلي باهاش كار كردم)
    مدتيه كه بعضي اوقات رنگ آبي رو خط خط مي زنه . گاهي اوقات خوبه ولي بيشتر وقتا به خصوص روي كاغذ هاي غير گلاسه اين مشكل رو داره.
    يه عكس پيوست كردم كه توش اين قضيه مشهوده. با چندين بار هد كلينينگ ممكنه درست بشه و يكي دو برگ خوب بزنه ولي باز برمي گرده سر خونه اولش.
    حالا مي خوام ببينم آيا مشكل قابل رفع هست يا نه؟ تلفني با يه تعمير كار صحبت مي كردم گفت اگه كارتريج رو در بياري و هد رو باز كني و با الكل تميزش كني شايد درست بشه منم كارتريج رو درآوردم و پيچ روي هد رو باز كردم ولي هد جدا نشد كه بخوام تميزش كنم.
    توي لينك زير يه عكس و يه سري توضيحات براي تميزكردن هد اپسون گذاشته ولي نمي دونم از اون مايع اينجا هم پيدا ميشه يا نه؟

کد:
    http://www.powerklin.co.uk/
    لطفاً دوستاني كه مي تونن ، راهنمايي كنن.
    متشكرم
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg r290.jpg‏ (44.7 کیلو بایت, 132 بازدید)
    ویرایش توسط M.Meghdari : Sunday 15 August 2010 در ساعت 19:08

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight4u نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    پرينتر EPSON R290 ي دارم كه روش تانك نصب كردم ( 1- از اينايي كه تانكش بيرونه و با شلنگ به كارتريج وصل ميشه 2- يك و نيم سال پيش خريدم و خيلي باهاش كار كردم)
    مدتيه كه بعضي اوقات رنگ آبي رو خط خط مي زنه . گاهي اوقات خوبه ولي بيشتر وقتا به خصوص روي كاغذ هاي غير گلاسه اين مشكل رو داره.
    يه عكس پيوست كردم كه توش اين قضيه مشهوده. با چندين بار هد كلينينگ ممكنه درست بشه و يكي دو برگ خوب بزنه ولي باز برمي گرده سر خونه اولش.
    حالا مي خوام ببينم آيا مشكل قابل رفع هست يا نه؟ تلفني با يه تعمير كار صحبت مي كردم گفت اگه كارتريج رو در بياري و هد رو باز كني و با الكل تميزش كني شايد درست بشه منم كارتريج رو درآوردم و پيچ روي هد رو باز كردم ولي هد جدا نشد كه بخوام تميزش كنم.
    توي لينك زير يه عكس و يه سري توضيحات براي تميزكردن هد اپسون گذاشته ولي نمي دونم از اون مايع اينجا هم پيدا ميشه يا نه؟

کد:
    http://www.powerklin.co.uk/
    لطفاً دوستاني كه مي تونن ، راهنمايي كنن.
    متشكرم
    دوست گرامي بهتر بود يك عكس از نازل چك مي گذاشتين اما به نظرم يا تانك نياز به هوا گيري داره يا با محلول (كلينينگ) هد كلين كني .
    اگر مديران اجازه دادن شماره تماس ميزارم
    اما بعد از خريد دو مدل است معمولي و قوي كه در نوع معمولي اول كارتريج رو هد را خالي و با محلول پر ميكني بعد هد كيلين ميكني بعد از 3 بار يك نازل چك ميگيري اگر پرينت نازل ها باز بود كه يعني تمييز شده البته بي رنگ است كمي دقت مي خواد اگر نبود تكرار ميكنيد اگر نشد 5 ساعتي صبر كنيد بعد دوباره امتحان كنيد
    كار با محلول قوي هم براي شما توصيه نمي كنم چون مراحلش كاملا فرق داره
    M.Meghdari تشکر می‌کند.
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

متشکرم دوست عزیز
    بارها نازل چک رفتم ولی Cyan و Cyan Light رو کامل نمی زد.
    اگه کارتریج رو در بیارم و دوباره جا بزنم تا اندازه ای مشکل حل میشه ولی باز کیفیتش میاد پائین.
    این محلول کلینینگ رو از کجا میشه گیر آورد؟
    اینکه کارتریج رو با محلول پر کنیم در صورتیه که کارتریج خالی داشته باشیم چون خالی کردن کارتیج حجیم که شلنگ بهش وصله کار پر دردسری به نظر میاد!
    نمیشه مثل لینکی که گذاشتم با سرنگ محلول رو داخل هد تزریق کرد؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight4u نمایش پست ها
    متشکرم دوست عزیز
    بارها نازل چک رفتم ولی Cyan و Cyan Light رو کامل نمی زد.
    اگه کارتریج رو در بیارم و دوباره جا بزنم تا اندازه ای مشکل حل میشه ولی باز کیفیتش میاد پائین.
    این محلول کلینینگ رو از کجا میشه گیر آورد؟
    اینکه کارتریج رو با محلول پر کنیم در صورتیه که کارتریج خالی داشته باشیم چون خالی کردن کارتیج حجیم که شلنگ بهش وصله کار پر دردسری به نظر میاد!
    نمیشه مثل لینکی که گذاشتم با سرنگ محلول رو داخل هد تزریق کرد؟
    به نظرم مطلب را كامل نرسوندم يك آدرس براتون در پيام خصوصي ميزارم از همان جا ميتونين محلول را تهيه كنيد
    M.Meghdari تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    43

دوستان٬ من حدود ۲۲-۲۳ صفحه از این مبحث رو مطالعه کردم اما چون مباحث خیلی قدیمی بودن (مربوط به دو سال پیش) و من واقعا نمیتونم ۸۲ صفحه رو کامل مطالعه کنم٬ گفتم سوالم رو بپرسم شاید حداقل دوستان بتونن با دادن لینک به پستهای مفید بنده رو راهنمایی کنن.

قصد خرید یه پرینتر رنگی رو دارم با شرایط زیر:
    ۱- فقط برای چاپ عکس میخوام ازش استفاده کنم. (چون یه پرینتر hp لیزرجت دارم برای کارهای متنی سیاه سفید)
    ۲- قیمت زیر ۵۰۰ هزار تومن.
    ۳- روی برندها هیچ تعصبی ندارم! هرکدوم کارم رو راه بندازه روی تخم چشمم جا داره.
    ۴- حداکثر در ماه ۳۰ عکس میخوام باهاش چاپ کنم.
    ۵- ماندگاری چاپ قابل قبولی داشته باشه٬ علی الخصوص روی کاغذهای مخصوص عکس و ضخیم.
    ۶- سرعت چاپ خیلی برای من مهم نیست.
    ۷- اندازه A4 کافیه.
    ۸- قابلیت چاپ روی CD/DVD واسم مهم نیست.
    ۹- قابلیت اتصال مستقیم به دوربین و ویرایش تصاویر چندان برام اهمیتی نداره٬ اما اگه داشته باشه هم موردی نداره!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط fedoracore نمایش پست ها
    دوستان٬ من حدود ۲۲-۲۳ صفحه از این مبحث رو مطالعه کردم اما چون مباحث خیلی قدیمی بودن (مربوط به دو سال پیش) و من واقعا نمیتونم ۸۲ صفحه رو کامل مطالعه کنم٬ گفتم سوالم رو بپرسم شاید حداقل دوستان بتونن با دادن لینک به پستهای مفید بنده رو راهنمایی کنن.

قصد خرید یه پرینتر رنگی رو دارم با شرایط زیر:
    ۱- فقط برای چاپ عکس میخوام ازش استفاده کنم. (چون یه پرینتر hp لیزرجت دارم برای کارهای متنی سیاه سفید)
    ۲- قیمت زیر ۵۰۰ هزار تومن.
    ۳- روی برندها هیچ تعصبی ندارم! هرکدوم کارم رو راه بندازه روی تخم چشمم جا داره.
    ۴- حداکثر در ماه ۳۰ عکس میخوام باهاش چاپ کنم.
    ۵- ماندگاری چاپ قابل قبولی داشته باشه٬ علی الخصوص روی کاغذهای مخصوص عکس و ضخیم.
    ۶- سرعت چاپ خیلی برای من مهم نیست.
    ۷- اندازه A4 کافیه.
    ۸- قابلیت چاپ روی CD/DVD واسم مهم نیست.
    ۹- قابلیت اتصال مستقیم به دوربین و ویرایش تصاویر چندان برام اهمیتی نداره٬ اما اگه داشته باشه هم موردی نداره!
    با سلام خدمت شما دوست عزيز به نظرم شما انتخابهاي زيادي دارين ولي يك مورد با شرايطي كه فرمودين از سيستم تانك وشار‍‍‍ژ جوهر بهتره استفاده نكنين چون تيراژ كار شما زياد نيست.
    جهت اطلاع اپسون داراي كارتريج ارزان مورد تاييد مادايران دارد اما كانن ندارد كه مورد تاييد باشد
    پيشنهادم خريد كانن ip4700 است با استفاده از جوهر اصلي با حدود قيمت 140.000 هزار تومان براي سايز a4
    fedoracore تشکر می‌کند.

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

پیش فرض پاسخ : پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

با سلام
    دوستان بنده در تصمیمگیری بین خرید اپسون c110 و c91 موندم از طرفی مدل 110 دارای 5 رنگ مجزا و هد با نازلهای بیشتریست و از طرفی مدل 91 دارای پیشوند photo و بنده فقط می خواهم روزانه بین دو تا سه عکس پرینت بگیرم به نظر شما کدامیک کیفیت عکس بهتری دارد؟
    ممنون

كاربر جديد zakerin آواتار ها
    تشکر کرده
    0

من به پرینتر R290 الان دارم که یواش یواش داره از کیفیت چاپش بعد از تعداد زیادی که باهاش پرینت کردم، کم میشه .... الان توی بازار T50 هست که قیافه اش که با R290 فرقی نمی کنه ولی فروشنده ها میگن کانترش 0 نمیشه !!!! پیشنهاد شما چیه برای خرید پرینتر، برای پرینت حدود 400 عدد A4 رنگی در ماه ؟؟؟؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط raffi نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان بنده در تصمیمگیری بین خرید اپسون c110 و c91 موندم از طرفی مدل 110 دارای 5 رنگ مجزا و هد با نازلهای بیشتریست و از طرفی مدل 91 دارای پیشوند photo و بنده فقط می خواهم روزانه بین دو تا سه عکس پرینت بگیرم به نظر شما کدامیک کیفیت عکس بهتری دارد؟
    ممنون
    اگر سرعت براي شما مهم نيست c91 گزينه مناسبي است چون در c110 فقط 2 تا رنگ مشكي است و فرقي با 4 رنگ ندارد
    raffi تشکر می‌کند.

صفحه 82 از 141 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 132 ... آخرینآخرین