صفحه 33 از 141 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد khoshchinarash آواتار ها
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان
    من میخوام یه پرینتر سه کاره بخرم حدود 150.000تومن دو مدل رو بهم پیشنهاد کردن canon mp520 و hp c5280 اگر ممکنه یه راهنمایی کنید ممنون میشم چون من هیچ اطلاعاتی در مورد پرینترها و طول عمرو قیمت کارتریج هاشون ندارم

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshchinarash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام یه پرینتر سه کاره بخرم حدود 150.000تومن دو مدل رو بهم پیشنهاد کردن canon mp520 و hp c5280 اگر ممکنه یه راهنمایی کنید ممنون میشم چون من هیچ اطلاعاتی در مورد پرینترها و طول عمرو قیمت کارتریج هاشون ندارم
    سراغ HP نروید...

اگر می خواهید علت را بدانید از اینجا تا چند صفحه قبل همین تاپیك را مطالعه فرمایید.

این مدل از كانن بسیار خوش ساخت و با كیفیت است.

مدل های دیگری از اپسون هم در بازار وجود دارد.

توصیه اینكه كلابا چند كاره ها موافق نیستم....
    khoshchinarash تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد khoshchinarash آواتار ها
    تشکر کرده
    2

کاوه جان از پاسخ سریعت ممنونم ممکنه مدل پیشنهادیت رو بگی از بین مارک های مختلف.توی پستهای بچه متوجه شدم کاتریجهای canon نسبت به اپسون نسبتا خیلی گرون تر هستن درسته؟ چون اگه epson بخرم از نظر شارژ کردن یا تعویض کارتریج مقرون بصرفه تره

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    سراغ HP نروید...

اگر می خواهید علت را بدانید از اینجا تا چند صفحه قبل همین تاپیك را مطالعه فرمایید.

....
    كاوه جان من پرينترهاي hp رو در خيلي از آتليه ها و مراكز چاپ عكس ميبينم و فكر كنم دليل اين گفته شما بخاطر قيمت بالاي كارتريجهاي hp كه شامل هد هم ميشه است آيا بجز مساله فوق اين پرينترها مشكل ديگري هم دارند ؟

تشکر کرده
    14101

خوب مهم ترین مسئله در بین تمامی خریداران مقرون به صرفه بودن آن محصول است.

وقتی شما یك پرینتر می خرید و برای هر بار تعویض جوهر هایش باید حدود 50% قیمت پرینتر را پرداخت كنید!

به نظرم زیاد صرفه اقتصادی ندارد.

در مورد بعدی اینكه هد هایی كه بر روی جوهر های اچ پی قرار دارند از نظر ساختار و طراحی به دقت و كیفیت هد های ثابت نیستند.برای داشتن كیفیت بهتر باید از جوهر های فتو اچ پی استفاده كنید كه قیمت بالاتری دارد.

یك مورد دیگر اینكه چند كاره ها امكان شارژ با پمپ و مخزن اكسترنال را ندارند....

و اما در مورد اپسون...

مدل های Cx چند كاره ها هستند.از سایت مادایران یكی را انتخاب كنید و تحقیق كنید.اگر سوالی بود بفرمایید.
    shabab و khoshchinarash تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه armin_rahimian آواتار ها
    تشکر کرده
    66

Lightbulb پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

آقای قبادی عزیز یک سوال برای من پیش آمده.

سخن شما را در مورد خوب نبودن پرینتر های HP قبول دارم. و اصلا قابل مقایسه با Canon و Epson نیست.
    آیا در مورد پرینتر های Large Format هم همین نظر را دارید ؟
    البته در این مورد Epson و Canon مسلما بدون نقص هستند ولی HP هم مدل های جدیدی زده که کاملا قابل رقابت و حتی بالاتر از آنها است.
    نمونه ای که در تاپیک قبل خودم معرفی کردم به نظرم یک پرینتر عرض 107 سانتیمتری 12 رنگ بی نظیر است. که قیمتی حدود 8 میلیون تومان دارد. بروشور این دستگاه جدید را می توانید از این نشانی بردارید:

h10010.www1.hp.com/wwpc/pscmisc/vac/us/product_pdfs/3204970.pdf
    نظر شما درباره کیفیت پرینتر های عریض در مارک های مختلف چیست ؟
    ویرایش توسط armin_rahimian : Sunday 30 March 2008 در ساعت 16:17 دلیل: لینک دار کردن نشانی کاتالوگ معرفی شده
    آرمین رحیمیان
    Canon EOS 50D, Canon EF17-40mm f/4L USM, JTL-160

تشکر کرده
    14101

در مورد پلاتر داستان کاملا متفاوت با پریتنر ها است...

یکی از اشکالات تمامی مدل های اچ پی ( پلاتر ) مخازن کوچک جوهر این مدل ها است که گاهی عذاب است و ناگهان در وسط کار و بدون اخطار قبلی جوهر تمام می شود و کار نیمه رها شده و خراب می شود.

جدیدا کیت های مخازن اکسترنال برای اچ پی به بازار آمده و دایما جوهر را شارژ می کند.اما برای مدلی که شما فرمودید هنوز این کیت آماده نشده .

مورد بعدی مواد مصرفی است.هد ها پلاتر ها بسیار بسیار حساس هستند و کمتر توصیه می کنم از جوهر های لیتری استفاده کنید.

اما اگر از جوهر اصلی استفاده کنید یک مشل دیگر خواهید داشت.هزینه مواد مصرفی بسیار بالا بخصوص در برند اچ پی...

اما کانن ها هم پلاتر های خوبی هستند.سرعت بالا و بازدهی عالی و مواد مصرفی ارازن تر.

اما برنده های حرفه ای دیگری هم وجود دارد مثل موتو http://www.mutoh.be/

در کل انتخاب پلاتر بسیار مشکل است تا وقتی کاملا به بازار روز و نیازمان واقف نباشیم.متاسفانه مدتی است در جریان بازار پلاتر نیستم...

اما پیشنهادم کانن imagePROGRAF iPF9100 است.یک پلاتر عالی....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر آشنا omid_ آواتار ها
    تشکر کرده
    98

لطفا قیمت مخازن اكسترنال برای اپسون مدل 290 ؟ (ظاهرا با 270 یكی است )

و ایا مدلهای مختلفی دارد ؟

هنوز هیچی نشده 2 سری كارتریج تمام كردم:confused:
    فتو بلاگ

ناداني در ندانستن نيست ؛ در مطلق كردن دانسته هاست.

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_ نمایش پست ها
    لطفا قیمت مخازن اكسترنال برای اپسون مدل 290 ؟ (ظاهرا با 270 یكی است )

و ایا مدلهای مختلفی دارد ؟

هنوز هیچی نشده 2 سری كارتریج تمام كردم:confused:
    بله مدل های مختلف دارد.برای آر 270 از 60 هزار تومان تا 140 یا 150 هزار تومان...

اما!!!

متاسفانه بسیاری كیت های آر270 را بر روی آر 290 می بندند كه مشكل ایجاد می شود و جوهر ها را نمی شناسد.مدل های جدیدی عرضه شده كه این مشكل بر طرف شود.اما كمیاب و گران تر هستند حدود 140 هزار تومان....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه armin_rahimian آواتار ها
    تشکر کرده
    66

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    .......
    اما اگر از جوهر اصلی استفاده کنید یک مشل دیگر خواهید داشت.هزینه مواد مصرفی بسیار بالا بخصوص در برند اچ پی...

اما کانن ها هم پلاتر های خوبی هستند.سرعت بالا و بازدهی عالی و مواد مصرفی ارازن تر.

اما برنده های حرفه ای دیگری هم وجود دارد مثل موتو http://www.mutoh.be/

در کل انتخاب پلاتر بسیار مشکل است تا وقتی کاملا به بازار روز و نیازمان واقف نباشیم.متاسفانه مدتی است در جریان بازار پلاتر نیستم...

اما پیشنهادم کانن imagePROGRAF iPF9100 است.یک پلاتر عالی....
    البته پلاترهای اچ پی هنگامی که رنگشان تمام می شود قطع نمی کند و با تعویض باکس رنگ به کار خود ادامه می دهد. من یک دستگاه HP DesignJEt 5000 PS 42" دارم. در قسمت دوم که فرمودید رنگ های اکسترنال وصل می شود، من به شخصه پیشنهاد نمی کنم. چون تقریبا پس از هر دو لیتر چاپ باید هد های دستگاه را دور ریخت.

راجع به این مدل imagePROGRAF iPF9100 بسیار فوق العاده است. تقریبا هم رده HP Z3100 و Z6100 البته گران تر 3100 است. ولی مواد مصرفی آن به قول شما ارزان تر.
    ویرایش توسط armin_rahimian : Monday 31 March 2008 در ساعت 17:45 دلیل: اصلاح اشتباه
    آرمین رحیمیان
    Canon EOS 50D, Canon EF17-40mm f/4L USM, JTL-160

صفحه 33 از 141 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 133 ... آخرینآخرین