صفحه 1 از 7 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 1 تا 30 ، از مجموع ‍200 موضوع

انجمن: خرید و فروش دوربین و تجهیزات عکاسی

فقط برای اجناس دست دوم و با ذکر قیمت اقدام به ارسال آگهی فروش کنید. سایت عکاسی هیچ نقش و مسئولیتی در قبال معاملات ندارد. لطفا پیش از خرید و پرداخت وجه، از صحت کالا و جزئیات معامله به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

  1. موضوع مهم شود موضوع مهم : مقررات انجمن خريد و فروش تجهيزات عكاسي

    Started by M.Mobin‏, Thursday 21 January 2016 09:50
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 4,414
    Saturday 16 July 2016, 13:13 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 6,165
    Sunday 17 July 2016, 19:07 برو به آخرین پست
  1. فروش دوربین D7200 Kit 18-140

    Started by Sayrex‏, Wednesday 21 February 2018 08:34
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,100
    Saturday 17 March 2018, 17:33 برو به آخرین پست
  2. خریدار Samyang 14mm F/2.8 IF ED MC Aspherical lens

    Started by Mehran Fani‏, Sunday 18 March 2018 23:59
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 581
    Sunday 18 March 2018, 23:59 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 836
    Thursday 22 March 2018, 15:16 برو به آخرین پست
  3. خريدار nikon d810 تمييز و كم كاركرد

    Started by milad_iut‏, Tuesday 27 March 2018 23:21
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 268
    Tuesday 27 March 2018, 23:21 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 282
    Sunday 1 April 2018, 10:20 برو به آخرین پست
  4. خریدار اسکنر نگاتیو و اسلاید

    Started by Zachari‏, Wednesday 4 April 2018 09:24
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 334
    Wednesday 4 April 2018, 09:24 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,141
    Thursday 5 April 2018, 12:55 برو به آخرین پست
  5. فروش لنز Sigma 28-70mm f:2.8-4 DG

    Started by mostafa_1366‏, Wednesday 4 April 2018 13:35
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 416
    Friday 6 April 2018, 11:49 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 354
    Monday 9 April 2018, 12:56 برو به آخرین پست
  6. خریدار 70-200 نیکون vr2 و یا fl ed vr

    Started by kato‏, Friday 6 April 2018 11:52
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 385
    Friday 13 April 2018, 12:20 برو به آخرین پست
  7. خریدار 10-18 کنن

    Started by Mehrdad-PL‏, Thursday 5 April 2018 22:37
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 297
    Saturday 14 April 2018, 22:26 برو به آخرین پست
  8. فروش سه‌پایه کوچک Novoflex Basic Ball Mini Tripod

    Started by Zachari‏, Saturday 22 April 2017 08:16
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 560
    Sunday 15 April 2018, 10:07 برو به آخرین پست
  9. فروش لنز Nikon 24-120 f4

    Started by barca007‏, Thursday 5 April 2018 10:23
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 439
    Sunday 15 April 2018, 13:32 برو به آخرین پست
  10. فروش تبدیل Sony LA-EA1

    Started by mostafa_1366‏, Friday 20 April 2018 17:55
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 301
    Friday 20 April 2018, 17:55 برو به آخرین پست
  11. فروش فلاش و لوازم آتلیه عکاسی

    Started by Walkman‏, Sunday 22 April 2018 20:32
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 407
    Sunday 22 April 2018, 20:32 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 596
    Tuesday 24 April 2018, 16:53 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,661
    Monday 30 April 2018, 13:06 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 583
    Wednesday 2 May 2018, 12:27 برو به آخرین پست
  12. فروش لنز 18 55 فوجی در حد اک

    Started by alireza1200‏, Thursday 3 May 2018 12:42
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 321
    Thursday 3 May 2018, 12:42 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 691
    Friday 4 May 2018, 00:15 برو به آخرین پست
  13. فروش لنز Canon EF 16-35mm f/2.8 L USM

    Started by Nader Kohansal‏, Saturday 6 May 2017 18:41
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 557
    Friday 4 May 2018, 00:39 برو به آخرین پست
  14. فروش مینی هد مانفروتو 484RC2

    Started by M.Navabi‏, Monday 26 June 2017 09:21
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 574
    Friday 4 May 2018, 00:41 برو به آخرین پست
  15. فروش کوله نشنال ژوگرافیک ng2210 A

    Started by kiavash‏, Tuesday 23 May 2017 17:24
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 683
    Friday 4 May 2018, 01:11 برو به آخرین پست
  16. فروشcanon 100-400 f4.5-5.6 typ2

    Started by Blackrider‏, Sunday 9 July 2017 21:43
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 776
    Friday 4 May 2018, 01:12 برو به آخرین پست
  17. canon700d 18-55. 55-250 stm

    Started by kiyan‏, Friday 27 April 2018 14:58
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 572
    Wednesday 9 May 2018, 16:15 برو به آخرین پست
  18. فروش لنزهای 8-15 و 24-11

    Started by usef‏, Sunday 6 May 2018 16:21
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 629
    Thursday 10 May 2018, 12:35 برو به آخرین پست
  19. فروش دوربین Fuji XT2

    Started by soltaani‏, Monday 9 April 2018 17:44
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 656
    Friday 11 May 2018, 13:40 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 588
    Sunday 13 May 2018, 12:42 برو به آخرین پست
  20. فروش دوربين، لنز، فلش و فيلتر

    Started by netwalker‏, Thursday 14 December 2017 20:49
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 1,391
    Sunday 20 May 2018, 17:35 برو به آخرین پست
  21. فیلتر پولاریزه، UV و کوکین مربعی

    Started by kaveh.shahab‏, Tuesday 22 May 2018 23:22
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 301
    Tuesday 22 May 2018, 23:22 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 7 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •