صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 1 تا 30 ، از مجموع ‍117 موضوع

انجمن: خرید و فروش دوربین و تجهیزات عکاسی

فقط برای اجناس دست دوم و با ذکر قیمت اقدام به ارسال آگهی فروش کنید. سایت عکاسی هیچ نقش و مسئولیتی در قبال معاملات ندارد. لطفا پیش از خرید و پرداخت وجه، از صحت کالا و جزئیات معامله به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,192
    Sunday 17 July 2016, 19:07 برو به آخرین پست
  1. موضوع مهم شود موضوع مهم : مقررات انجمن خريد و فروش تجهيزات عكاسي

    Started by M.Mobin‏, Thursday 21 January 2016 09:50
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,478
    Saturday 16 July 2016, 13:13 برو به آخرین پست
  1. فروش گیمبال Ronin m

    Started by sherlockHolmes‏, دیروز 20:48
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 41
    دیروز, 20:48 برو به آخرین پست
  2. فیلتر پولاریزه، UV و کوکین مربعی

    Started by kaveh.shahab‏, Tuesday 22 May 2018 23:22
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 79
    Tuesday 22 May 2018, 23:22 برو به آخرین پست
  3. فروش لنز NIKON 85MM F1.4G NANO

    Started by A.hoseinpour‏, Monday 13 November 2017 12:33
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 616
    Monday 21 May 2018, 23:35 برو به آخرین پست
  4. کوله پشتی Manfrotto Minibee

    Started by pyan‏, Monday 21 May 2018 11:11
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 95
    Monday 21 May 2018, 11:11 برو به آخرین پست
  5. فروش دوربين، لنز، فلش و فيلتر

    Started by netwalker‏, Thursday 14 December 2017 20:49
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 970
    Sunday 20 May 2018, 17:35 برو به آخرین پست
  6. فروش دوربین نیکون D7100 همراه لوازم

    Started by abehrooz‏, Sunday 20 May 2018 12:37
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 113
    Sunday 20 May 2018, 12:37 برو به آخرین پست
  7. دوربین سونی RX100 mark V

    Started by bshy‏, Sunday 13 May 2018 15:22
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 157
    Sunday 13 May 2018, 15:22 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 217
    Sunday 13 May 2018, 12:42 برو به آخرین پست
  8. فروش Canon EF 70-200mm f/4L IS

    Started by Mehdi Rojaie‏, Monday 19 March 2018 07:16
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 582
    Sunday 13 May 2018, 11:51 برو به آخرین پست
  9. فروش دوربین Fuji XT2

    Started by soltaani‏, Monday 9 April 2018 17:44
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 314
    Friday 11 May 2018, 13:40 برو به آخرین پست
  10. فروش لنزهای 8-15 و 24-11

    Started by usef‏, Sunday 6 May 2018 16:21
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 346
    Thursday 10 May 2018, 12:35 برو به آخرین پست
  11. canon700d 18-55. 55-250 stm

    Started by kiyan‏, Friday 27 April 2018 14:58
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 327
    Wednesday 9 May 2018, 16:15 برو به آخرین پست
  12. فروش لنز ۱۶-۳۵ f4 کنن

    Started by morteza khademy‏, Wednesday 8 November 2017 15:53
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 469
    Saturday 5 May 2018, 14:35 برو به آخرین پست
  13. فروش فلاش کانن Canon Speedlite 580EXII

    Started by Mehdi Rojaie‏, Sunday 14 May 2017 15:22
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 443
    Friday 4 May 2018, 19:05 برو به آخرین پست
  14. فروش فلش دوربین canon 430EX II

    Started by momo_007‏, Monday 23 April 2018 00:14
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 265
    Friday 4 May 2018, 12:51 برو به آخرین پست
  15. فروشcanon 100-400 f4.5-5.6 typ2

    Started by Blackrider‏, Sunday 9 July 2017 21:43
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 481
    Friday 4 May 2018, 01:12 برو به آخرین پست
  16. فروش کوله نشنال ژوگرافیک ng2210 A

    Started by kiavash‏, Tuesday 23 May 2017 17:24
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 444
    Friday 4 May 2018, 01:11 برو به آخرین پست
  17. فروش مینی هد مانفروتو 484RC2

    Started by M.Navabi‏, Monday 26 June 2017 09:21
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 360
    Friday 4 May 2018, 00:41 برو به آخرین پست
  18. فروش لنز Canon EF 16-35mm f/2.8 L USM

    Started by Nader Kohansal‏, Saturday 6 May 2017 18:41
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 354
    Friday 4 May 2018, 00:39 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 486
    Friday 4 May 2018, 00:15 برو به آخرین پست
  19. فروش لنز 18 55 فوجی در حد اک

    Started by alireza1200‏, Thursday 3 May 2018 12:42
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 112
    Thursday 3 May 2018, 12:42 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 318
    Wednesday 2 May 2018, 12:27 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,338
    Monday 30 April 2018, 13:06 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 367
    Tuesday 24 April 2018, 16:53 برو به آخرین پست
  20. فروش فلاش و لوازم آتلیه عکاسی

    Started by Walkman‏, Sunday 22 April 2018 20:32
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 196
    Sunday 22 April 2018, 20:32 برو به آخرین پست
  21. فروش تبدیل Sony LA-EA1

    Started by mostafa_1366‏, Friday 20 April 2018 17:55
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 153
    Friday 20 April 2018, 17:55 برو به آخرین پست
  22. فروش باتری پکهای مخصوص فلاشهای کانن

    Started by K_NMT‏, Friday 24 November 2017 11:49
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 474
    Friday 20 April 2018, 08:11 برو به آخرین پست
  23. فروش دوربین SONY RX10 III

    Started by rezanazemi87‏, Sunday 19 November 2017 11:45
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 644
    Thursday 19 April 2018, 12:42 برو به آخرین پست
  24. فروش لنز Nikon 24-120 f4

    Started by barca007‏, Thursday 5 April 2018 10:23
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 221
    Sunday 15 April 2018, 13:32 برو به آخرین پست
  25. فروش سه‌پایه کوچک Novoflex Basic Ball Mini Tripod

    Started by Zachari‏, Saturday 22 April 2017 08:16
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 394
    Sunday 15 April 2018, 10:07 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •