صفحه 1 از 7 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 1 تا 30 ، از مجموع ‍192 موضوع

انجمن: خرید و فروش دوربین و تجهیزات عکاسی

فقط برای اجناس دست دوم و با ذکر قیمت اقدام به ارسال آگهی فروش کنید. سایت عکاسی هیچ نقش و مسئولیتی در قبال معاملات ندارد. لطفا پیش از خرید و پرداخت وجه، از صحت کالا و جزئیات معامله به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 5,526
    Sunday 17 July 2016, 20:07 برو به آخرین پست
  1. موضوع مهم شود موضوع مهم : مقررات انجمن خريد و فروش تجهيزات عكاسي

    Started by M.Mobin‏, Thursday 21 January 2016 10:50
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 3,887
    Saturday 16 July 2016, 14:13 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 225
    امروز, 09:21 برو به آخرین پست
  1. فروش Canon 70-200 f2.8L IS II

    Started by mojtaba79‏, Saturday 26 May 2018 10:17
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 553
    Wednesday 4 December 2019, 18:39 برو به آخرین پست
  2. فروش Canon EF 85mm f/1.2L II USM

    Started by mojtaba79‏, Saturday 26 May 2018 10:05
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 978
    Wednesday 4 December 2019, 18:37 برو به آخرین پست
  3. فروش فلاش اسپیدلایت کانن 580EX II

    Started by mojtaba79‏, Wednesday 24 October 2018 17:00
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 447
    Wednesday 4 December 2019, 18:36 برو به آخرین پست
  4. فروش لنز Canon EF 70-200mm f/4L IS

    Started by mojtaba79‏, Wednesday 24 October 2018 17:17
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 477
    Wednesday 4 December 2019, 18:35 برو به آخرین پست
  5. فروش لنز canon 8-15 fisheye

    Started by M.Mobin‏, Sunday 1 December 2019 16:09
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 70
    Sunday 1 December 2019, 16:09 برو به آخرین پست
  6. فروش‌ میرورلس فوجی X-E3 با لنز کیت 55-18 F2. 8-4

    Started by M.Nouri‏, Saturday 1 June 2019 14:14
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 715
    Saturday 30 November 2019, 21:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 85
    Friday 29 November 2019, 04:20 برو به آخرین پست
  7. لنز تامرون ۱۰۰-۴۰۰ مانت نیکون

    Started by kiavash1984‏, Thursday 21 November 2019 08:55
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 141
    Friday 22 November 2019, 09:08 برو به آخرین پست
  8. فروش لنز Sigma 20mm f/1.4 DG HSM Art Lens for nikon

    Started by M-ESMAILZADEH‏, Monday 4 November 2019 19:45
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 171
    Monday 11 November 2019, 16:59 برو به آخرین پست
  9. فروش میرورلس فوجی فیلمX-T20

    Started by KHAKSAR‏, Saturday 2 November 2019 22:47
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 205
    Monday 11 November 2019, 09:26 برو به آخرین پست
  10. فروش دوربین D7200 + لنز 18-55 afp + لنز 70-200 afp

    Started by Moty‏, Saturday 12 October 2019 17:46
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 230
    Saturday 9 November 2019, 00:35 برو به آخرین پست
  11. فروش لنز نیکون 18-140

    Started by Java‏, Monday 4 November 2019 23:21
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 116
    Monday 4 November 2019, 23:21 برو به آخرین پست
  12. فروش فیلتر

    Started by rezatop‏, Wednesday 13 March 2019 15:31
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 470
    Wednesday 30 October 2019, 19:24 برو به آخرین پست
  13. فروش بدنه 6D و گریپ

    Started by M.Mobin‏, Wednesday 17 April 2019 14:49
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 585
    Wednesday 23 October 2019, 12:19 برو به آخرین پست
  14. فروش لنز 200-55 سیگما

    Started by alonebaby‏, Sunday 20 October 2019 15:43
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 94
    Sunday 20 October 2019, 15:43 برو به آخرین پست
  15. قروش تجهیزات نیکون

    Started by bshy‏, Sunday 19 May 2019 00:42
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 678
    Sunday 13 October 2019, 16:07 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 184
    Friday 11 October 2019, 17:27 برو به آخرین پست
  16. 16-35f4

    Started by morteza khademy‏, Wednesday 3 July 2019 17:34
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 293
    Wednesday 9 October 2019, 19:27 برو به آخرین پست
  17. فروش Canon eos M100

    Started by Ahmad Reza‏, Monday 7 October 2019 12:19
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 126
    Monday 7 October 2019, 12:19 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 115
    Sunday 6 October 2019, 10:20 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 108
    Saturday 5 October 2019, 12:31 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 202
    Friday 4 October 2019, 12:02 برو به آخرین پست
  18. فروش هد مانفروتو مدل 468MG RC4

    Started by M.GHASSEMI‏, Friday 4 October 2019 09:36
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 107
    Friday 4 October 2019, 09:36 برو به آخرین پست
  19. فروش لنز تیلت شیفت CANON 24 TS II

    Started by M.GHASSEMI‏, Wednesday 2 October 2019 23:24
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 97
    Wednesday 2 October 2019, 23:24 برو به آخرین پست
  20. فروش Nikon D800 و لنز Tamron 15-30

    Started by rebwar‏, Tuesday 27 August 2019 23:29
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 390
    Monday 16 September 2019, 13:52 برو به آخرین پست
  21. Thumbs up فروش لنز 500-150 سیگما

    Started by alonebaby‏, Thursday 22 August 2019 18:52
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 212
    Sunday 1 September 2019, 14:14 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 216
    Sunday 1 September 2019, 09:39 برو به آخرین پست
  22. فروش دوربین Olympus OMD EM5 با لنز 50-12

    Started by کوروش‏, Saturday 17 August 2019 13:52
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 233
    Friday 30 August 2019, 16:09 برو به آخرین پست
  23. فروش هد و سه پایه مانفروتو

    Started by hamid_rabbi‏, Friday 3 August 2018 22:08
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 435
    Monday 26 August 2019, 18:50 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 7 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •