صفحه 1 از 5 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 1 تا 30 ، از مجموع ‍135 موضوع

انجمن: خرید و فروش دوربین و تجهیزات عکاسی

فقط برای اجناس دست دوم و با ذکر قیمت اقدام به ارسال آگهی فروش کنید. سایت عکاسی هیچ نقش و مسئولیتی در قبال معاملات ندارد. لطفا پیش از خرید و پرداخت وجه، از صحت کالا و جزئیات معامله به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 4,012
    Sunday 17 July 2016, 20:07 برو به آخرین پست
  1. موضوع مهم شود موضوع مهم : مقررات انجمن خريد و فروش تجهيزات عكاسي

    Started by M.Mobin‏, Thursday 21 January 2016 10:50
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,665
    Saturday 16 July 2016, 14:13 برو به آخرین پست
  1. پارابولیک سافت باکس

    Started by kato‏, Monday 28 January 2019 21:27
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 304
    Saturday 16 February 2019, 14:03 برو به آخرین پست
  2. فلاش حرفه ای الینکروم سوئیس مدل FRX 400

    Started by aliakbar‏, Friday 15 February 2019 17:49
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 93
    Friday 15 February 2019, 17:49 برو به آخرین پست
  3. فروش دوربین سونی RX100 V

    Started by bshy‏, Saturday 15 December 2018 19:14
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 503
    Friday 15 February 2019, 12:01 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 346
    Thursday 14 February 2019, 14:18 برو به آخرین پست
  4. فلاش حرفه ای الینکروم سوئیس مدل FRX 400

    Started by aliakbar‏, Thursday 14 February 2019 11:15
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 82
    Thursday 14 February 2019, 11:15 برو به آخرین پست
  5. فروش DJI OSMO

    Started by .:Soheil:.‏, Saturday 13 October 2018 17:39
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 437
    Thursday 14 February 2019, 10:11 برو به آخرین پست
  6. فروش لنز تله کانن 55-250 مدلstm

    Started by kiyan‏, Tuesday 12 February 2019 15:21
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 89
    Tuesday 12 February 2019, 15:21 برو به آخرین پست
  7. فروش لنز Nikon 24-70mm f/2.8G ED

    Started by lamagra‏, Saturday 22 December 2018 09:00
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 274
    Sunday 10 February 2019, 09:59 برو به آخرین پست
  8. خریدار لنز Sony یا زایس باتیس

    Started by kiavash‏, Monday 4 February 2019 18:33
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 104
    Wednesday 6 February 2019, 11:08 برو به آخرین پست
  9. Lightbulb فروش دو مدل هد سه پایه Manfrotto و فلاش Godox tt685

    Started by pyan‏, Wednesday 2 January 2019 11:08
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 289
    Tuesday 5 February 2019, 21:38 برو به آخرین پست
  10. فروش لنز ef 100 macro 2.8 USM

    Started by Viper‏, Tuesday 15 January 2019 17:17
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 304
    Tuesday 5 February 2019, 12:19 برو به آخرین پست
  11. فروش فلاش متر sekonic l-478dr تاچ اسکرین

    Started by r0otsharp‏, Sunday 3 February 2019 15:02
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 97
    Sunday 3 February 2019, 15:02 برو به آخرین پست
  12. فروش لنز 15-85 canon

    Started by Mehrdad-PL‏, Friday 18 January 2019 19:34
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 216
    Wednesday 30 January 2019, 12:16 برو به آخرین پست
  13. فروش لوازم

    Started by nadersharp‏, Saturday 26 January 2019 10:03
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 249
    Sunday 27 January 2019, 21:51 برو به آخرین پست
  14. فروش لنز Canon 100-400 f4.5-5.6 L is

    Started by M-ESMAILZADEH‏, Tuesday 17 July 2018 12:54
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 582
    Sunday 27 January 2019, 21:42 برو به آخرین پست
  15. فروش لنز Sigma 55-200mm f/4-5.6 DC مانت کانن

    Started by alonebaby‏, Saturday 5 January 2019 15:25
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 171
    Sunday 27 January 2019, 13:42 برو به آخرین پست
  16. فروش چند قلم اضافی

    Started by nadersharp‏, Saturday 26 January 2019 10:17
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 178
    Saturday 26 January 2019, 11:02 برو به آخرین پست
  17. فروش ۸-۱۵ نیکون آکبند

    Started by nadersharp‏, Saturday 26 January 2019 10:05
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 118
    Saturday 26 January 2019, 10:05 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 340
    Saturday 26 January 2019, 07:09 برو به آخرین پست
  18. فروش لنز کنون برای فوجی فیلم

    Started by KHAKSAR‏, Friday 25 January 2019 19:30
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 185
    Friday 25 January 2019, 19:30 برو به آخرین پست
  19. فروش لنز نیکون NIKON 35 mm AF-S F1.8

    Started by barca007‏, Friday 25 January 2019 00:24
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 174
    Friday 25 January 2019, 00:24 برو به آخرین پست
  20. فروش لنز نیکون Nikon AF-S 24-120mm f/4G ED VR

    Started by barca007‏, Thursday 24 January 2019 16:15
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 173
    Thursday 24 January 2019, 16:15 برو به آخرین پست
  21. فروش دوربین فوجی به همراه دو لنز

    Started by diamont‏, Monday 14 January 2019 17:44
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 191
    Monday 14 January 2019, 17:44 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 309
    Monday 14 January 2019, 02:28 برو به آخرین پست
  22. فروش Xiaomi Yi Action camera

    Started by .:Soheil:.‏, Sunday 6 January 2019 17:05
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 147
    Saturday 12 January 2019, 09:38 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 495
    Thursday 10 January 2019, 09:43 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 180
    Monday 7 January 2019, 22:23 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 156
    Sunday 6 January 2019, 09:57 برو به آخرین پست
  23. فروش Canon EOS 100D (EF S18-55 IS STM) و کیف و مموری

    Started by M-Yousefi‏, Monday 10 December 2018 09:48
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 306
    Sunday 30 December 2018, 14:19 برو به آخرین پست
  24. فروش 6D به همراه لنز 24-105

    Started by paya‏, Sunday 2 December 2018 17:03
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 390
    Tuesday 25 December 2018, 13:45 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 5 1 2 3 4 5 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •