صفحه 100 از 112 نخستنخست ... 50 90 96 97 98 99 100 101 102 103 104 110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.g نمایش پست ها
    سلام.
    من نصب کردم این فریمور جنجالی رو.
    در مود raw + large JPG واقعا 17 شات گرفت.
    این مد ادیت raw و خروجی jpg داخل دوربین چیز جالبی به نظر میاد. باقی آپشن ها هم به خوبی کار میکنند . از جمله محدود کردن ISO وقتی رو اتوماتیک تنظیم میشه.

پی نوشت : البته بعد از 17 شات پیوسته به حجم حدودی 420 مگابایت طی حدود 2 ثاتیه زمان نوشتن رو کارت نسبتا طولانیه. البته من از کارت 16G ترنسند 133x استفاده کردم. همینطور زمان اعمال تغییرات روی raw و سیو کردن فرمت jpg کمی زیاد به نظرم رسید.
    نتیجه اخلاقی : استفاده از کارتهای مرغوب با سرعت بالا ضروری تر از قبل به نظر میاد. (البته برای دوستانی که زیاد از این آپشنها استفاده کنند)

پی نوشت 2 : کنترل ولوم مد فیلم برداری به خوبی کار میکنه ولی وقتی رو ماکزیمم گداشتمش تو صدا کمی نویز هست. حس میکنم کمی بیش از قبل . اما اینجا کلا محیط آرومی نیست. دوستان دیگر لطفا تست کنند و نتیجش رو بگن. مرسی.
    سلام به همه دوستان
    ممنونم جناب مبین علی عزیز که خبر ارائه این فریم ویر رو دادید
    منهم نصب کردم این فریم ویر جدید رو چیز جالبیه ..خلاصه تعداد منوهای دوربین کمی زیاد شدن و کارایی خوبی هم دارن...
    در مورد نویز صدا حق با شماست جناب گروسی ...منهم کنترل صدا را روی حالت دستی گذاشتم و حد اونو تا آخر رسوندم و تست کردم کمی نویز توی صدا هست البته ما اینجا توی جنوب بابت کولرهای گازی صدای زیادی توی محیط داریم و منهم الان که تست کردم حس کردم نویز داره ...اما توی حالت اتوماتیک اصلا مشکلی نداشتم
    yaghoobi، R.Asgari، M.Mobin و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی بارانی

كاربر همراه Mahdi Sadri آواتار ها
    تشکر کرده
    350

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.g نمایش پست ها
    سلام.
    من نصب کردم این فریمور جنجالی رو.
    در مود raw + large JPG واقعا 17 شات گرفت.
    این مد ادیت raw و خروجی jpg داخل دوربین چیز جالبی به نظر میاد. باقی آپشن ها هم به خوبی کار میکنند . از جمله محدود کردن ISO وقتی رو اتوماتیک تنظیم میشه.

پی نوشت : البته بعد از 17 شات پیوسته به حجم حدودی 420 مگابایت طی حدود 2 ثاتیه زمان نوشتن رو کارت نسبتا طولانیه. البته من از کارت 16G ترنسند 133x استفاده کردم. همینطور زمان اعمال تغییرات روی raw و سیو کردن فرمت jpg کمی زیاد به نظرم رسید.
    نتیجه اخلاقی : استفاده از کارتهای مرغوب با سرعت بالا ضروری تر از قبل به نظر میاد. (البته برای دوستانی که زیاد از این آپشنها استفاده کنند)

پی نوشت 2 : کنترل ولوم مد فیلم برداری به خوبی کار میکنه ولی وقتی رو ماکزیمم گداشتمش تو صدا کمی نویز هست. حس میکنم کمی بیش از قبل . اما اینجا کلا محیط آرومی نیست. دوستان دیگر لطفا تست کنند و نتیجش رو بگن. مرسی.
    با تشکر از دوستانی که اطلاع رسانی کردن،من هم این میان افزار جدید را نسب کردم.
    شرکتها جهت بالا بردن عملکرد محصولات خود و رفع نواقص نرم افزاری اقدام به ارایه میان افزارهای جدید میکنند و گاها میان افزار جدید خود دارای مشکلات عمده ای است ولی در مدت یک روزی که من با میان افزار جدید کنون کار کردم جز نقاط قوت و بهبود عملکرد و بهره برداری هرچه بهتر از قدرت سخت افزار چیزی ندیدم،شاید من ندیدم!
    به اندازه ای که تبلیغشو کردن مفید و هیجان انگیز بود.
    با نظر دوستان در مورد نویز صدا در آخرین درجه موافقم،اما در مورد نوشتن روی کارت حافظه من مشکلی نداشتن،کارت من SanDisk CF 8GB Extrem 400x
    و عملکرد دوربین خوب بود.
    در مورد افزایش iso اتو در مودهای M,P,AV,TV تا 6400 نقطه قوتیه که خیلی مورد نیاز بود.
    در مورد مرور نقاط فکوس عملکرد دوربین در نشان دادن سریع و بادقت بیشتر،بهتر شده.
    yaghoobi و amirfox تشکر می‌کنند.
    ای روزگار
    با ما شدی ناسازگار!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1457

سلام
    میان افزار جدید را نصب کردم.دو مورد:
    1)در مود فیلمبرداری چطور ولوم صدا کم و زیاد میشه که دوستان بهش اشاره کردن تا 64؟
    2)در ورژن 1.2.5 داخل ویزور سمت راست قبل از شات زدن بارست تا 6 در مود عکس خام و 16 برای عکس جیپگ نمایش میداد اما در نسخه جدید فقط عدد 4 را مینویسد.کارت من patiot 266x هست.آیا ممکن است از سرعت پائین بودن کارت باشد؟
    ممنون

كاربر همراه industrialphoto آواتار ها
    تشکر کرده
    130

دوستان طریقه نصب به چه صورته ؟
    مهدی بابائی

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram.p52 نمایش پست ها
    سلام
    میان افزار جدید را نصب کردم.دو مورد:
    1)در مود فیلمبرداری چطور ولوم صدا کم و زیاد میشه که دوستان بهش اشاره کردن تا 64؟
    2)در ورژن 1.2.5 داخل ویزور سمت راست قبل از شات زدن بارست تا 6 در مود عکس خام و 16 برای عکس جیپگ نمایش میداد اما در نسخه جدید فقط عدد 4 را مینویسد.کارت من patiot 266x هست.آیا ممکن است از سرعت پائین بودن کارت باشد؟
    ممنون
    درود
    زمانیکه مود دوربین رو به فیلم برداری تغییر میدید در منوی مربوط به فیلم برداری گزینه صدا رو مشاهده میکنید که حالت دستی و اتوماتیک داره و از اونجا میتونید تغییر بدید .
    در مورد سوال دومتون اطلاع دقیق ندارم اما گمونم همونطور که گفتید احتمالا مربوط به سرعت پایین کارت باشه...البته مطمئن نیستم و سایر دوستان مجربتر اگر اطلاع دارند لطفا اصلاح کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط industrialphoto نمایش پست ها
    دوستان طریقه نصب به چه صورته ؟
    درود بر شما نرم افزار رو از همون لینکی که جناب مبین علی دادند بسته به سیستم کامپیوترتون داونلود کنید
    از حالت فشرده خارج کنید و در پوشه ایی که بعد از خارج ساختن از حالت فشرده پوشه ایی خواهید داشت حاوی یه فایل پی دی اف که به زبانهای متفاوت طریقه نصب رو گفته است و خود میان افزار.
    میان افزار رو درون کارت دوربین کپی کنید
    از منوی دوربین قسمت آپدیت فریم ویر رو انتخاب کنید و نصب کنید
    حتما قبل از استفاده مجدد از دوربین کارت رو فرمت کنید و دوربین رو روشن و خاموش کنید(اینهارو توی همون فایل پی دی اف نوشته)
    توجه کنید از باتری با شارژکامل استفاده کنید و هنگام نصب اصلا به دکمه ایی دست نزنید و یا دوربین رو خاموش نکنید.
    همین
    yaghoobi، Javid، nejatinezhad و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی بارانی

كاربر همراه Masoud.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1863

پیش فرض بازهم درباره نویز

سلام...
    یک راهنمایی از اساتید میخواستم...
    اینکه دوستان راجع به وضعیت نویز دوربین من کمکم کنن...
    همش احساس میکنم نویزش از حد معمولی (با توجه به نمونه های ارسالی دوستان)بیشتره...
    (حتی در بعضی عکس ها در زیر نور آفتاب در ایزو 400)
    این عکس در ایزو 1600 گرفته شده که کراپ 100 هم همراهش ارسال میکنم تا نظر اساتید رو بدونم...
    خروجی مستقیم از فایل RAW و فقط ریسایز توسط فتوشاپ انجام شده
    f/5.6
    1/50s
    15-85@85mm
    012.jpg
    012-2.jpg

فیلترUV Htmc Hama هم استفاده شده...
    عکس برای اظهار نظر ارسال شده و پیشاپیش به خاطر ضعفش معذرت میخوام
    سپاس
    ehsan+ تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

این نویز طبیعی است...! ( البته برای دوربینهای کراپ دار مثل 7D )
    عکسهای دوستان ادیت صحیح میشود که اینگونه بدون نویز است ، اگر ادیت را خوب یادبگیرید و کار با پلاگینهای کاهش نویز را بلد باشید مشکل خاصی پیدا نمیکند
    این سطح دوربین ها تا ایزوی 400 و بعضاً 800 عملکرد خوبی دارن اما در ایزوهای بالاتر به مشکل بر میخورند
    میتوانید نویز ریداکشن خود دوربین را روشن کنید یا میزان آن را زیاد کنید اما این کار چندان توصیه نمیشود بهتر است کار با پلاگینها را بیاموزید و با نویز ریداکشن خاموش عکاسی کنید.
    davoud maani و shahram.p52 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Masoud.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1863

نگرانیم فقط در مورد طبیعی نبودنش بود...با پلاگین نینجا و شارپ سازی موضعی به نتیجه میرسم..ولی در مورد فایل خام مشکل داشتم وبا گشتی در تاپیک های کشورهای بیگانه کمی شکاک شده بودم...که اگر میفرمایید طبیعی است که هیچ...
    منظور از عکس های دوستان عکس های خام ارسالی بود..مثل عکس آقای مومنی مقدم که در ایزو 2000 در نور منزل گرفته شده بود...
    سپاس
    shahbazi تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1457

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.M نمایش پست ها
    نگرانیم فقط در مورد طبیعی نبودنش بود...با پلاگین نینجا و شارپ سازی موضعی به نتیجه میرسم..ولی در مورد فایل خام مشکل داشتم وبا گشتی در تاپیک های کشورهای بیگانه کمی شکاک شده بودم...که اگر میفرمایید طبیعی است که هیچ...
    منظور از عکس های دوستان عکس های خام ارسالی بود..مثل عکس آقای مومنی مقدم که در ایزو 2000 در نور منزل گرفته شده بود...
    سپاس
    تا اين حدش هم بايد راضي باشيد چون با استفاده از لنزهاي سري ال روي اين سنسورها و مخصوصا در منطقه بوكه عكس آنهم در نور كم ،اين نويزها بيشتر خودنمائي ميكنند.بهترين كار همانطور كه اشاره نمودند دوستان نويز گيري و عكاسي در نور مناسب است.
    shahbazi و Masoud.M تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.M نمایش پست ها
    سلام...
    یک راهنمایی از اساتید میخواستم...
    اینکه دوستان راجع به وضعیت نویز دوربین من کمکم کنن...
    همش احساس میکنم نویزش از حد معمولی (با توجه به نمونه های ارسالی دوستان)بیشتره...
    (حتی در بعضی عکس ها در زیر نور آفتاب در ایزو 400)
    این عکس در ایزو 1600 گرفته شده که کراپ 100 هم همراهش ارسال میکنم تا نظر اساتید رو بدونم...
    خروجی مستقیم از فایل RAW و فقط ریسایز توسط فتوشاپ انجام شده
    f/5.6
    1/50s
    15-85@85mm

فیلترUV Htmc Hama هم استفاده شده...
    عکس برای اظهار نظر ارسال شده و پیشاپیش به خاطر ضعفش معذرت میخوام
    سپاس
    سلام
    من هم چيز غير عادي در اين عكس نمي بينم و اتفاقا عملكرد نويزي كاملا قابل قبول است.
    توجه داشته باشيد كه شما در اين حد كراپ نويز را در نقاط خارج از فكوس هر دوربين ديگري حتي در ايزوهاي پايين تر هم مي بينيد. حالا ممكن است با توجه به بافت پيش زمينه يا پس زمينه خارج از فكوس، وضعيت نور، شكل نورسنجي و ... اين ميزان نويز تغيير كند.
    من به شخصه با توجه به زمينه مورد علاقه ام كه عكاسي از پرندگان است، با 7D به راحتي تا ايزوي 1600 استفاده مي كنم. (البته با در نظر گرفتن شرايط نوري)
    ضمنا در هر ايزويي نويزگيري بك را انجام مي دهم (تا حدي كه غير طبيعي نشود)
    yaghoobi، kaveh.shahab، shahbazi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 100 از 112 نخستنخست ... 50 90 96 97 98 99 100 101 102 103 104 110 ... آخرینآخرین