صفحه 96 از 112 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی
    من یه عکس از ریویو های لنز 135-18 با بادی 7D دارم که با برنامه Kuso Exif Viewer این اطلاعات رو بهم داد
    Creat date : 2009:07:15 , 17:23':01'', canon firmware version : 3.7.5 به نظر شما این ورژن از فریمور در اون سالی که گفته موجود بوده ؟ تازه من بادی رو 8 ماهه که گرفتم و فریمورش خیلی پایین تره و آخرین ورژنش رو از سایت کنون گرفتم که همون ورژنیه که رو بادی خودم هست !!! به نظر شما اطلاعات اگزیف دستکاری شده ؟

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

راهی وجود داره که بشه با ریموت بدون selftimer عکاسی کرد ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1457

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    راهی وجود داره که بشه با ریموت بدون selftimer عکاسی کرد ؟
    ريموت rc-6 دكمه اي دارد كه شما وقتي دوربين را روي سلف تايمر 2 ثانيه قرار ميدهيد با فشار دادن دكمه شاتر ريموت بدون هيچ تاخيري شات ميزند.
    yaghoobi و iman kh تشکر می‌کنند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram.p52 نمایش پست ها
    ريموت rc-6 دكمه اي دارد كه شما وقتي دوربين را روي سلف تايمر 2 ثانيه قرار ميدهيد با فشار دادن دكمه شاتر ريموت بدون هيچ تاخيري شات ميزند.
    واقعا ممنون !!!! تا حالا اصلا ندیده بودم پشتش دکمه ای داره !!!!!

تشکر کرده
    6350

با سلام مجدد
    آقای سعادت در پست 880 نوشته بودن : با d90( دوست دارم 7D را با D90 مقایسه کنم)
    همچنین در پست 912 نوشتن : یکی از اشکالات 7d این است که داینامیک رنج در ایزوهای بالا کاهش چشمگیری پیدا میکند این مورد را میتوان از ریکاوری مناطق shadows به آسانی استنباط کرد ,چیزی که قبلا در در غالب مثالی به آن اشاره کرده بودم...
    خب میشه آقای سعادت عکسی را هم از D90 مثلا با نویز 2000 بذارن ( البته به شرط اینکه با شرایط عکس 7D مساوی باشه و همچنین بعد از ریکاوری مناطق Shadows ) تا اساتید روی میزان کاهش داینامیک رنج اونم نظر بدن.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1457

البته ريموتها با هم فرق ميكنند برخي ريموتهاي گرانقيمتري هستند كه امكانات خيلي بيشتري دارند اما rc-6 و rc-5 فقط همين دكمه را اضافه دارند و البته مهمترين مزيتشان كوچكي و مادون قرمزي است.لذا اين موضوع بستگي زيادي به نوع ريموت دارد.
    yaghoobi، iman kh و alloy21 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Masoud.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1863

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    آقای سعادت در پست 880 نوشته بودن : با d90( دوست دارم 7D را با D90 مقایسه کنم)
    همچنین در پست 912 نوشتن : یکی از اشکالات 7d این است که داینامیک رنج در ایزوهای بالا کاهش چشمگیری پیدا میکند این مورد را میتوان از ریکاوری مناطق shadows به آسانی استنباط کرد ,چیزی که قبلا در در غالب مثالی به آن اشاره کرده بودم...
    خب میشه آقای سعادت عکسی را هم از D90 مثلا با نویز 2000 بذارن ( البته به شرط اینکه با شرایط عکس 7D مساوی باشه و همچنین بعد از ریکاوری مناطق Shadows ) تا اساتید روی میزان کاهش داینامیک رنج اونم نظر بدن.
    دوست عزیز تاپیک ابراز همدردی ها را بخوانید ... فکر نکنم فعلا جناب سعادت قادر به پاسخ گویی باشند ...برای سلامتیشان دعا کنید تا فرصت کنند و پاسخ شما را بدهند...
    شرمنده به خاطر آف تاپیک...
    yaghoobi، mreza1001 و ehsan+ تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

لطفا اگه امکان داره یه راهنمایی دقیق کنید ممنون :

من میخوام با این دوربین و لنز 18 - 135 تصویر بگیرم اما میخوام نویز نداشته باشه و بشه iso رو بشه تنظیم کرد و به صورت auto نباشه

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط sodabeh نمایش پست ها
    لطفا اگه امکان داره یه راهنمایی دقیق کنید ممنون :

من میخوام با این دوربین و لنز 18 - 135 تصویر بگیرم اما میخوام نویز نداشته باشه و بشه iso رو بشه تنظیم کرد و به صورت auto نباشه

دوست عزیز عجله نکنید و دفترچه دوربین را مطالعه کنید
    عجالتا با کلید چرخان بالا مد P را انتخاب کنید و با دکمه های کوچک بالای ال سی دی بالا ایزو را انتخاب و تنظیم کنید روی 100 الی 400
    yaghoobi، M.Mobin، lamagra و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی
    من یه عکس از ریویو های لنز 135-18 با بادی 7D دارم که با برنامه Kuso Exif Viewer این اطلاعات رو بهم داد
    Creat date : 2009:07:15 , 17:23':01'', canon firmware version : 3.7.5 به نظر شما این ورژن از فریمور در اون سالی که گفته موجود بوده ؟ تازه من بادی رو 8 ماهه که گرفتم و فریمورش خیلی پایین تره و آخرین ورژنش رو از سایت کنون گرفتم که همون ورژنیه که رو بادی خودم هست !!! به نظر شما اطلاعات اگزیف دستکاری شده ؟
    سلام . مثل اینکه کسی از دوستان نمی خواهد جوابی به این سوال بدهد !
    من که به تعلق این عکس به اون لنز شک دارم . در واقع میخام بگم که اطلاعات دستکاری میشه تا محصولات به فروش بره!!! در واقع یادشون رفته ورژن فریمور را تغییر بدن البته نظر شخصی منه
    یه سوال دیگه . برای دفترچه انگلیش این بادی ، ترجمه فارسی هست؟ اونی که نور نگار داره عرضه میکنه ترجمه همین دفترچه انگلیش همراه بادی هست ؟
    ویرایش توسط obsidiyan : Monday 25 June 2012 در ساعت 01:36

صفحه 96 از 112 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 106 ... آخرینآخرین