صفحه 32 از 47 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 311 تا 320 , از مجموع 469
Like Tree570تشکر

موضوع: Canon EOS 550D / Rebel T2i / Kiss X4 Digital

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanlive نمایش پست ها
    خير ، فول فريم نيست و با ضريب 1.6 جز باديهاي كراپ دار به حساب مياد

مدلهاي بالاتر از 5d فول فريم هستن

پ ن: پست بنده با پست آقاي ميري همزمان شد و از ايشون پوزش ميخوام
    خیر دوست عزیز
    همه مدل‌های بالاتر از 5D فولفریم نیستن.
    سری 1D کراپ 1.3 است!
    Navid7h، alfa126 و Walkman تشکر می‌کنند.
    .

كاربر جديد alfa126 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

ممنون از دوستان، شاید جای این سوال اینجا نباشه ولی می خواستم بدونم با توجه به پاسخ شما من میتونم از لنز 200-18 برای این دوزبین استفاده کنمو اونو جایگزین لنز نرمال 55-18 خودش کنم. (من برای موارد متنوعی مثل منظره و پرتره و... از دوربین استفاده میکنم و نیاز به لنزی با رنج و کاربرد متنوع دارم) فقط نگرانی من اینه که این لنز با سنسور قوی 550 سازگاری داشته باشه.
    علی فلاح

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

نقل قول نوشته اصلی توسط alfa126 نمایش پست ها
    ممنون از دوستان، شاید جای این سوال اینجا نباشه ولی می خواستم بدونم با توجه به پاسخ شما من میتونم از لنز 200-18 برای این دوزبین استفاده کنمو اونو جایگزین لنز نرمال 55-18 خودش کنم. (من برای موارد متنوعی مثل منظره و پرتره و... از دوربین استفاده میکنم و نیاز به لنزی با رنج و کاربرد متنوع دارم) فقط نگرانی من اینه که این لنز با سنسور قوی 550 سازگاری داشته باشه.
    لنز خوبيه، ميتونيد بخريد. البته اگه بودجه شما مشخص باشه بهتر ميشه گفت
    alfa126 تشکر می‌کند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

نقل قول نوشته اصلی توسط alfa126 نمایش پست ها
    دوست عزیز لنزی که گفتید یک لنز بسیار عالی است من خودم دوربین 550 دی را دارم و چند روزی لنز دوستم که همون لنز 18-200 بود رو قرض گرفته بودم و استفاده کردم بسیار لنز خوبی بود و من راضی بودم اما متاسفانه با توجه به بودجه خودم که نمیتونستم اون لنز رو بخرم به لنز 55-250 بسنده کردم که با لنز 18-55 من روی بادی 550 دی واقعا برای من راضی کننده است.بهرحال اینهم تجربه من بود که برای شما بازگو کردم لنز 18-200بسیار لنز خوبی است
    alfa126، Hamid.d و data تشکر می‌کنند.

كاربر جديد alfa126 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط iceman نمایش پست ها
    دوست عزیز لنزی که گفتید یک لنز بسیار عالی است من خودم دوربین 550 دی را دارم و چند روزی لنز دوستم که همون لنز 18-200 بود رو قرض گرفته بودم و استفاده کردم بسیار لنز خوبی بود و من راضی بودم اما متاسفانه با توجه به بودجه خودم که نمیتونستم اون لنز رو بخرم به لنز 55-250 بسنده کردم که با لنز 18-55 من روی بادی 550 دی واقعا برای من راضی کننده است.بهرحال اینهم تجربه من بود که برای شما بازگو کردم لنز 18-200بسیار لنز خوبی است
    ممنون از بازگو کردن تجربتون دوست عزیز. قيمت لنز 200-18 تا جایی که من میدونم حدود 700 هزار تومه و من بیشتر به خاطر رنج بالا تمایل به تعویض لنز 55-18 خودم با اون دارم. به هر حال امیدوارم شما هم به زودی لنز های ایده آلی که علاقه دارین رو تهیه کنین
    Mr.vAhiD.DI و M.Barani تشکر می‌کنند.
    علی فلاح

كاربر همراه Hamid.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1261

سلام دوستان

چندتا سوال و راهنمایی راجع به این دوربین دارم، ممنون میشم دوستان تجربیاتشون رو در اختیارم بزارن.

من در حد یه عکاس کاملا آماتور میخوام شروع به کار کنم، بعد از کلی سرچ کردن و وقت گذاشتن و مقایسه کردن به این تتیجه رسیدم که این دوربینو انتخاب کنم.

با اینکه من هنوز کلاس ها و دوره های آموزش عکاسی رو نرفتم، گرفتن این دوربین اشتباه نیست؟ به قول معروف لقمه ی گنده تر از دهن انتخاب کردن نیست؟ یعنی میشه با این دوربین

کاملا از سطح آماتور شروع به آموزش و عکاسی کرد؟ ضمن این که بودجه و توان مالی من تا سقف یک ملیون ، یک ملیون و دویست هزار تومن هست، و احتمالا هم از این دوربین تا چند

سال میخوام استفاده کنم ، با این شرایط شما دوستان خرید D550 رو به صلاح میدونید یا .......؟؟؟
    Mr.vAhiD.DI تشکر می‌کند.
    حمید رضا مهری
    --------------------

Canon 5D Mark III + Canon 24-70 f4 L + Canon 70-200 f4 IS L + Tamron 85 f1.8

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.M نمایش پست ها
    سلام دوستان

چندتا سوال و راهنمایی راجع به این دوربین دارم، ممنون میشم دوستان تجربیاتشون رو در اختیارم بزارن.

من در حد یه عکاس کاملا آماتور میخوام شروع به کار کنم، بعد از کلی سرچ کردن و وقت گذاشتن و مقایسه کردن به این تتیجه رسیدم که این دوربینو انتخاب کنم.

با اینکه من هنوز کلاس ها و دوره های آموزش عکاسی رو نرفتم، گرفتن این دوربین اشتباه نیست؟ به قول معروف لقمه ی گنده تر از دهن انتخاب کردن نیست؟ یعنی میشه با این دوربین

کاملا از سطح آماتور شروع به آموزش و عکاسی کرد؟ ضمن این که بودجه و توان مالی من تا سقف یک ملیون ، یک ملیون و دویست هزار تومن هست، و احتمالا هم از این دوربین تا چند

سال میخوام استفاده کنم ، با این شرایط شما دوستان خرید D550 رو به صلاح میدونید یا .......؟؟؟
    علیک سلام

اگر به دوربینی می اندیشید که چند سالی عصای دست شما باشد تا بتوانید در این مدت درس ها آموخته و تجربه ها اندوخته درست انتخاب کرده اید. دوست عزیز هیچ لقمه ای گنده تر از دهان آدمی نخواهد بود در صورتیکه پشت آن نیازسنجی و در پس آن جهد و کوشش نهفته باشد.

كاربر همراه Hamid.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1261

خب بالاخره بعد از کلی اطلاعات در آوردن و مقایسه کردن دوربینای مختلف توو این رنج قیمت سرانجام تصمیمم به خرید 550D ثابت شد...

فقط یه سوال از دوستان دارم، دفتر آفومار که رفتم اصن این دوربین رو نداشت و گفت گارانتی آفومارش دیگه گیر نمیاد ، چنتا فروشگاه سر زدم اکثرشون گارانتیشون مال ایده آل بود، حالا می خواستم از دوستانی که این دوربینو تهیه کردن و احتمالا از گارانتیش استفاده کردن بپرسم که به همین گارانتی ایده آل رضایت بدم و دوربین رو بخرم؟؟ مشکلی پیش نمیاد و قابل اطمینان هست؟؟

سوال دوم هم اینکه تمام مغازه هایی که واسه خرید رفتم هم Eos 550D رو داشتن هم KiSs X4 رو ، که یه چیزی نزدیک به 50 60 تومن هم اختلاف قیمت دارن. دوستانی که این دوربین رو خریدن آیا بین این دوتا فرق خاصی وجود داره؟؟ یا تنها دلیل اختلاف قیمتشون همون نوع بازار فروششون تو اروپا و این داستاناست؟؟
    Mr.vAhiD.DI تشکر می‌کند.
    حمید رضا مهری
    --------------------

Canon 5D Mark III + Canon 24-70 f4 L + Canon 70-200 f4 IS L + Tamron 85 f1.8

fazel graphic
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.M نمایش پست ها
    خب بالاخره بعد از کلی اطلاعات در آوردن و مقایسه کردن دوربینای مختلف توو این رنج قیمت سرانجام تصمیمم به خرید 550D ثابت شد...

فقط یه سوال از دوستان دارم، دفتر آفومار که رفتم اصن این دوربین رو نداشت و گفت گارانتی آفومارش دیگه گیر نمیاد ، چنتا فروشگاه سر زدم اکثرشون گارانتیشون مال ایده آل بود، حالا می خواستم از دوستانی که این دوربینو تهیه کردن و احتمالا از گارانتیش استفاده کردن بپرسم که به همین گارانتی ایده آل رضایت بدم و دوربین رو بخرم؟؟ مشکلی پیش نمیاد و قابل اطمینان هست؟؟

سوال دوم هم اینکه تمام مغازه هایی که واسه خرید رفتم هم Eos 550D رو داشتن هم KiSs X4 رو ، که یه چیزی نزدیک به 50 60 تومن هم اختلاف قیمت دارن. دوستانی که این دوربین رو خریدن آیا بین این دوتا فرق خاصی وجود داره؟؟ یا تنها دلیل اختلاف قیمتشون همون نوع بازار فروششون تو اروپا و این داستاناست؟؟
    انتخاب خوبی کردید...
    در مورد گارانتی ها باید بگم که اونقدری که فروشنده ها بزرگش میکنن تفاوت وجود نداره. هم آفومار شرکت مطمئنیه و هم ایده آل. فکر نمیکنم زیاد تو خدمات دهی با هم تفاوت داشته باشند.
    این اسامی که در بازار موجود هست هیچ تفاوتی با هم ندارند. Kiss X4 مخصوص بازار ژاپنه و 550D برای بازار جهانی فقط در قسمت زبان دوربین یه خرده تفاوت دارند. همین و بس
    البته خودم هم مثل شما مونده بودم که کدوم رو بگیرم و چون با اسم Kiss X4 حال نمیکردم 550D گرفتم. الان هم بسیار راضی هستم از انتخابی که کردم. مطمئنا شما هم پشیمون نمیشی.
    Hamid.d، Mr.vAhiD.DI، Miri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

fazel graphic
    Guest

سلام
    خیلی وقته که یه مشکلی با فیلمبرداری این دوربین دارم که امیدوارم با راهنمایی اساتید حل بشه
    متاسفانه فرمت1080 FULL HD در حالت 30فریم بر ثانیه یا حتی سرعت پائین تر رو هیچ پلیری ساپورت نمیکنه و تلوزیونهای جدید هم همچنین. من مجبورم که این فرمت رو برای پخش به فرمت DVXI تغییر بدم که مطمئنا یه خرده افت کیفیت خواهد داشت و همچنین بسیار زمان بره.
    لازم به ذکره که تا حالا خیلی از مدیا پلیرهای معروف رو امتحان کردم و نتیجه ای نگرفتم.
    در تلوزیون که اصلا فایلهای با پسوند MOV رو نمیشناسه.
    یکی از دوستان فرمودند که پسوند فایل رو عوض کنم و من هم اینکار رو کردم. این دفعه فایل رو شناخت پخش هم کرد ولی به صورت صحنه آهسته.
    خلاصه دیگه راهی به دهنم نمیرسه. :(
    خیلی خوشحال میشم که اگر دوستی راهی رو بلده بگه تا این مشکل برام حل بشه
    با تشکر
    یا علی

صفحه 32 از 47 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 ... آخرینآخرین