صفحه 29 از 47 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 469
Like Tree570تشکر

موضوع: Canon EOS 550D / Rebel T2i / Kiss X4 Digital

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Daruosha نمایش پست ها
    زمان تایمر اگر با قفل آینه همراه شود، 2 ثانیه و در غیر این صورت 10 ثانیه است (البته در 7D و 50D به تنهایی هم می تواند 2 ثانیه باشد، 550D را مطمئن نیستم). اما برای تنظیم بازه های زمانی متفاوت شما نیاز به یک remote control دارید که بتوانید تنظیمات مختلف را اعمال نمائید. Canon یک مدل remote به نام TC-80N3 دارد که کارایی های خیلی خوبی دارد، اما socket آن از نوع N3 می باشد که برای سازگاری با دوربین شما، نیاز به یک مبدل دارد.

در سایت http://CamerasGadget.Blogspot.Com مشابه چینی این remote که با همه بدنه ها سازگاری دارد را دیده ام. اما نمی دانم که قابلیت اطمینان آن مانند TC-80N3 هست یا خیر.
    در تکمیل فرمایشات داریوش عزیز...

این ریموت ( نوع چینی اش ) بسیار ریموت جالب و دقیق و با کیفیتی است ( شاید بهتر از مدل کاننی !! ) و امکانات بسیار بهتر و بیشتری ( مثلا وایرلس بودن که از نان شب برای عکاس نجومی واجب تر است و در زمستان سرد نیاز نیست کنار دوربین بماند ! ) دارد.قیمت اش هم از نوع کاننی ارزان تر است.

تنها مشکلی که بنده با آن داشته ام نداشتن دکمه خاموش و روشن کرد خود تریگر است ( که دیگر نمی توان گله کرد تایوانی هستند دیگر ! ) که بنده مجبورم باطری ها را خارج کنم تا تریگر خاموش شود و باطری را مصرف نکند.
    Daruosha، Navid7h، Nav ! D و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام.

من یه جا دوربین 550D IS دیدم؛ تفاوت می کنه با بقیه 550D ها؟

IS یعنی چی؟

kiss x4 همون 550D هست؟

کشور سازنده همه D550 ها، ژاپن هست؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط entezarehojat نمایش پست ها
    با سلام.

من یه جا دوربین 550D IS دیدم؛ تفاوت می کنه با بقیه 550D ها؟

IS یعنی چی؟

kiss x4 همون 550D هست؟

کشور سازنده همه D550 ها، ژاپن هست؟
    بهتر است این سوالات ابتدایی را در همان تاپیک خودش بپرسید.

در ثانی نام این تاپیک پاسخ سوال سوم شما است.این اسامی مربوط به دوربین 550 دی هستند.Kiss ها مربوط به بازار داخلی ژاپن و Rebel ها برای بازار آمریکای شمالی و 550 دی ها برای اروپا و آسیا.

IS یعنی Image Stablizer یا همان لرزه گیر.که در بدنه دوربین وجود ندارد بلکه جزیی از یک لنز است و چون این دوربین با لنز 18-55 عرضه می شود و این لنز IS دارد شاید دیده اید که نوشته شده است 550D IS البته این نوشته درست نیست.

در مورد کشور سازنده خیر.اکثر Kiss ها ساخت ژاپن هستند اما بقیه اغلب تایوانی هستند.که به هیچ وجه هیچ اشکالی ندارد و هیچ کم و کاستی به حساب نمی آید و اصولا فرقی بین یک 550دی ساخت تایوان و یا یک kiss X4 ساخت ژاپن وجود ندارد
    R.Asgari، mohsenslr و NetNegar تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    235

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها

این ریموت ( نوع چینی اش ) بسیار ریموت جالب و دقیق و با کیفیتی است ( شاید بهتر از مدل کاننی !! ) و امکانات بسیار بهتر و بیشتری ( مثلا وایرلس بودن که از نان شب برای عکاس نجومی واجب تر است و در زمستان سرد نیاز نیست کنار دوربین بماند ! ) دارد.قیمت اش هم از نوع کاننی ارزان تر است.

تنها مشکلی که بنده با آن داشته ام نداشتن دکمه خاموش و روشن کرد خود تریگر است ( که دیگر نمی توان گله کرد تایوانی هستند دیگر ! ) که بنده مجبورم باطری ها را خارج کنم تا تریگر خاموش شود و باطری را مصرف نکند.
    سلام

جناب قبادی مدلی که شما دارید MC36R هست دیگه؟

سوکتی که به دوربین میخوره از چه نوعیه؟ به سوکت 2.5 میخوره؟ (canon 60D)

ممنون
    NetNegar تشکر می‌کند.
    Canon EOS 60D + EF-S 18-135 IS

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenslr نمایش پست ها
    سلام

جناب قبادی مدلی که شما دارید MC36R هست دیگه؟

سوکتی که به دوربین میخوره از چه نوعیه؟ به سوکت 2.5 میخوره؟ (canon 60D)

ممنون

مدلی که بنده دارم YONGNUO MC-36R/C3 Wireless Timer Remote است که برای دوربین های 5D MkII و 7D طراحی شده و سوکت اش مخصوص آنها است.( قبلا 40دی و 50 دی هم سوکت مشابه اینها داشتند اما زا 60دی به بعد این سوکت تغییر کرد این هم از نشانه های فنا کردن سری xxD توسط کانن بزرگ ! )

شما باید YONGNUO MC-36R/C1 Wireless Timer Remote را بگیرید که سوکت اش برای دوربین شما است.

اما این موضوع یک HACK دارد! و آن اینکه بنده چند رابط ( C3 و N3 ) به صورت سیمی خریده ام تا اگر روزی دوربین دوستان نوع دیگری از سوکت باشد بتوانند از این ریموت استفاده کنند.تنها فرق اش این است که دیگر سیستم وایرلس نیست و باید با سیم به دوربین متصل شود.چرا که این ریموت علاوه بر سیستم وایرلس سوکتی در بالا دارد که یک جک 3.5 به آن متصل می شود و شما می توانید با خرید سیم های اضافی از این ریموت به صورت سیمی برای دوربین های دیگر هم استفاده کنید.

بنده نظرم در مورد این برند بسیار مثبت است و تا به حال با هیچ کدام از لوازم اش ( که خدا را شکر زیاد هم دارم و حداقل 4 جفت 602 دارم ) مشکلی نداشته ام.

در همان لینکی که داریوش جان دادند می توانید این ریموت ها را تهیه کنید.از دوستان بسیار بسیار عزیز بنده هستند و کارشان حرف ندارد.
    Daruosha، Kholeno، R.Asgari و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    235

مدلی که بنده دارم YONGNUO MC-36R/C3 Wireless Timer Remote است که برای دوربین های 5D MkII و 7D طراحی شده و سوکت اش مخصوص آنها است.( قبلا 40دی و 50 دی هم سوکت مشابه اینها داشتند اما زا 60دی به بعد این سوکت تغییر کرد این هم از نشانه های فنا کردن سری xxD توسط کانن بزرگ ! )

شما باید YONGNUO MC-36R/C1 Wireless Timer Remote را بگیرید که سوکت اش برای دوربین شما است.

اما این موضوع یک HACK دارد! و آن اینکه بنده چند رابط ( C3 و N3 ) به صورت سیمی خریده ام تا اگر روزی دوربین دوستان نوع دیگری از سوکت باشد بتوانند از این ریموت استفاده کنند.تنها فرق اش این است که دیگر سیستم وایرلس نیست و باید با سیم به دوربین متصل شود.چرا که این ریموت علاوه بر سیستم وایرلس سوکتی در بالا دارد که یک جک 3.5 به آن متصل می شود و شما می توانید با خرید سیم های اضافی از این ریموت به صورت سیمی برای دوربین های دیگر هم استفاده کنید.

بنده نظرم در مورد این برند بسیار مثبت است و تا به حال با هیچ کدام از لوازم اش ( که خدا را شکر زیاد هم دارم و حداقل 4 جفت 602 دارم ) مشکلی نداشته ام.

در همان لینکی که داریوش جان دادند می توانید این ریموت ها را تهیه کنید.از دوستان بسیار بسیار عزیز بنده هستند و کارشان حرف ندارد.

یعنی اگر مدل C1 رو بگیرم با وایرلس هم میشه کار کرد دیگه؟ درسته؟
    ولی اگر این مدل رو بگیرم باید با سیم استفاده کنم.

ممنون بابت راهنماییتون
    NetNegar تشکر می‌کند.
    Canon EOS 60D + EF-S 18-135 IS

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenslr نمایش پست ها
    یعنی اگر مدل C1 رو بگیرم با وایرلس هم میشه کار کرد دیگه؟ درسته؟
    ولی اگر این مدل رو بگیرم باید با سیم استفاده کنم.

ممنون بابت راهنماییتون
    بله اگر مدل C1 را بگیرید وایرلس هم قابل استفاده است و ریسور را به دوربین وصل کرده و فرستنده به صورت وایرلس ارتباط برقرار می کند.

می توانید یک کابل C3 هم بگیرید ( اگر نیاز دارید ) و دوربین هایی مثل 5دی مارک 2 و ... را به صورت سیمی کنترل کنید.

از نظر فنی و امکانات دقیقا مشابه کانن است و قابلیت برنامه ریزی تعداد شات و تاخیر بین هر شات و سرعت هر شات و ... را به همراه بوق و لامپ پشت صفحه به رنگ نارنجی و ... را دارد.
    mohsenslr و NetNegar تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

کاوه عزیز
    من الان شش ماه (شاید هم یکسال یادم نیست کی خریدم ) است که خاموشش نکرده ام و باطری اش هم آخ نگفته .
    ظاهرا در حالت روشن فقط در حد یک ساعت مچی باطری مصرف میکند و فقط وقتی دکمه شاتر را فشار میدهیم سیستم ارسال اطلاعات باطری مصرف میکنند و در حالت عادی مصرف باطری چندانی ندارد .
    گمانم 3 تا 5 سال بتواند استند بای باشد.
    Kaveh Ghobadi، mohsenslr و NetNegar تشکر می‌کنند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط sibsabz نمایش پست ها
    کاوه عزیز
    من الان شش ماه (شاید هم یکسال یادم نیست کی خریدم ) است که خاموشش نکرده ام و باطری اش هم آخ نگفته .
    ظاهرا در حالت روشن فقط در حد یک ساعت مچی باطری مصرف میکند و فقط وقتی دکمه شاتر را فشار میدهیم سیستم ارسال اطلاعات باطری مصرف میکنند و در حالت عادی مصرف باطری چندانی ندارد .
    گمانم 3 تا 5 سال بتواند استند بای باشد.
    بله در حالت اسنتدبای مصرف زیادی نداره اما چون من اغلب اون رو توی کوله نگهداری می کنم.ممکن است دکمه ها فشرده شوند و باعث شود که باطری مصرف شود.قرار دان یک دکمه خاموش روشن به نظرم کار را تکمیل می کرد.

راستی یکی دیگر از قابلیت های این ریموت این است که دارای 4 کانال می باشد و شما به راحتی می توانید کانال مورد نظر خودتان را انتخاب کنید تا تداخلی با دوستانی که احیانا از این نوع ریموت و یا حتی تریگر های این برند را دارند ایجاد نشود.
    mohsenslr و NetNegar تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

کاوه جان مدل وایرلس آن دکمه خاموش و روشن روی فرستنده دارد. یک دکمه کوچک کنار لامپ آن هست که می توانید آن را خاموش کنید.
    M. Beyrami و NetNegar تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

صفحه 29 از 47 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین