صفحه 83 از 95 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 821 تا 830 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

آیاکسی این دوربین را با کارت حافظه 64 گیگ تست کرده ؟ برای فیلمبرداری می پرسم

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram555 نمایش پست ها
    آیاکسی این دوربین را با کارت حافظه 64 گیگ تست کرده ؟ برای فیلمبرداری می پرسم
    64 گیگ از چه برندی؟ چه کلاسی؟ چه سرعتی؟ چه نوع تستی؟

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

کلاس 10 تست درمورد اینکه دستگاه حافظا را ساپورت کنه و بشناسه و دیگه اینکه تا پر شدن کامل حافظه مشکلی با اون نداشته باشه و همچنین در حالت فیلمبرداری بدون گیر کردن فیلم برداری کنه

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram555 نمایش پست ها
    کلاس 10 تست درمورد اینکه دستگاه حافظا را ساپورت کنه و بشناسه و دیگه اینکه تا پر شدن کامل حافظه مشکلی با اون نداشته باشه و همچنین در حالت فیلمبرداری بدون گیر کردن فیلم برداری کنه
    این دوربین استاندارد SDXC را پشتیبانی می کنه که یعنی شما رم 128GB هم می توانید روش بذارید!
    در مورد فیلم برداری، باید توجه داشته باشید که فیلم برداری با این دوربین صرفا با استفاده از حافظه های کلاس 10 و با کیفیت امکان پذیره و اگر پایین تر استفاده کنید با مشکل قطع فیلمبرداری مواجه خواهید شد!

من رم کلاس 6 را روی این دوربین امتحان کردم که جواب نداد
    از قضا کلاس 10 متفرقه هم جواب نداد!
    آخرش براساس یک ویدیو یک سن دیسک کلاس 10 را چک کردیم و بدون مشکل فیلمبرداری انجام شد!
    pedram555، ata_m3 و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

سلام
    به تازگی 60 دی تهیه کردم
    چطور کیفیت عکسهارا در بالاترین حالت قرار دهم دوربینهای قبلیم نیکون و فوجی بود و قسمتی داشت که کیفیت عکسها را در حالت high qality قرار میدادم ولی در 60 دی این بخش به دو قسمت Raw و JPG تقسیم شده و با شکل نیم دایره و حرف L مشخص شده...البته در نیکون هم raw بود که باید انتحاب میشد...
    در 60 دی چطور اینکارو انجام بدم احساس می کنم کیفیتی که باید داشته باشه نداره، حجم عکسها 6 مگ هستش در حالی که با نیکون 3200 از همان سوژه عکس میگرفتم 16 مگ بود(JPG)
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

سلام دوستان
    دوربین من 60 دی هست که 15هزار باهاش شات زدم
    جدیدا متوجه شدم چندتا پیکسل سوخته داره سوالم اینه که چه مواردی باعث سوختن پیکسل میشه ؟؟
    یکی از موراد فک کنم کیفیت عکس بالاست درسته؟؟ خوب اگه بخوایم بخوایم با کیفیت متوسط یا پایین عکس بگیریم چرا هزینه بخودی بکنیم دوربین گران قیمت بخریم.بعدش این تنظیمات دقیقا کجاست و باید رو کدوم گزینه ذخیره بشه که پیکسل نسوزه؟؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوربین من 60 دی هست که 15هزار باهاش شات زدم
    جدیدا متوجه شدم چندتا پیکسل سوخته داره سوالم اینه که چه مواردی باعث سوختن پیکسل میشه ؟؟
    یکی از موراد فک کنم کیفیت عکس بالاست درسته؟؟ خوب اگه بخوایم بخوایم با کیفیت متوسط یا پایین عکس بگیریم چرا هزینه بخودی بکنیم دوربین گران قیمت بخریم.بعدش این تنظیمات دقیقا کجاست و باید رو کدوم گزینه ذخیره بشه که پیکسل نسوزه؟؟
    بالا رفتن دماي سنسور باعث پيكسل سوخته مي شود كه دليل آن مي تواند عكاسي با نوردهي طولاني و ايزو بالا و عكاسي LIvei Vew‌ زياد و فيلمبرداري طولاني مدت يا عكاسي زياد در محيط هاي بسيار گرم باشد.
    ارتباط عكاسي كيفيت بالا و پيكسل سوخته را تاكنون من نشنيده ام.
    براي رفع پيكسل سوخته و نصب نرم افزار گارد به تعميرگاه مركزي دوربين و شخص آقاي قاسمي مراجعه كنيد.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    سلام
    به تازگی 60 دی تهیه کردم
    چطور کیفیت عکسهارا در بالاترین حالت قرار دهم دوربینهای قبلیم نیکون و فوجی بود و قسمتی داشت که کیفیت عکسها را در حالت high qality قرار میدادم ولی در 60 دی این بخش به دو قسمت Raw و JPG تقسیم شده و با شکل نیم دایره و حرف L مشخص شده...البته در نیکون هم raw بود که باید انتحاب میشد...
    در 60 دی چطور اینکارو انجام بدم احساس می کنم کیفیتی که باید داشته باشه نداره، حجم عکسها 6 مگ هستش در حالی که با نیکون 3200 از همان سوژه عکس میگرفتم 16 مگ بود(JPG)
    به صفحات 84 و 85 دفترچه راهنماي دوربين مراجعه كنيد. Jpeg را روي L با ربع دايره كامل و RAW را روي RAW تنظيم كنيد. حجم عكس هاي Jpeg دوربين در اين بايد حدود 6 ال 8 مگابايت و حجم عكس هاي RAW حدود 18 مگابايت باشد. كيفيت عكسها خيلي به اين مورد بستگي ندارد، تنظيمات ديگر دوربينتان را چك كنيد.
    ehsan1 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

با سلام خدمت جناب آقای چگینی و سپاس بابت توجه به موضوع
    منظور از کیفیت عکس بالا این نوشته بود که فک کنم اشتباه متوجه شدم( یا درست متوجه شدم) پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین
    تایپ شماره 209
    یپست شماره 201
    (استفاده از کیفیت بالا مزیدی برعلت است)

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    به صفحات 84 و 85 دفترچه راهنماي دوربين مراجعه كنيد. Jpeg را روي L با ربع دايره كامل و RAW را روي RAW تنظيم كنيد. حجم عكس هاي Jpeg دوربين در اين بايد حدود 6 ال 8 مگابايت و حجم عكس هاي RAW حدود 18 مگابايت باشد. كيفيت عكسها خيلي به اين مورد بستگي ندارد، تنظيمات ديگر دوربينتان را چك كنيد.
    s
    سلام
    ممنون از پاسخ چه تنظیماتی دقیقا
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

صفحه 83 از 95 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 ... آخرینآخرین