صفحه 220 از 319 نخستنخست ... 120 170 210 216 217 218 219 220 221 222 223 224 230 270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,191 تا 2,200 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

vahidshah
    Guest

با سلام دی 7100 بنده که از ایده ال گارنتی شده و فروشگاه اطلس تبریز به تازگی برام تهیه کردنش .رو سنسور لکه داره که تو افهای بالا مشخصه
    ایا رفع این لک ها شامل گرانتی میشه؟ آیا ممکنه بشه با کمک از مکش جارو برقی با دمنده این لکه ها برن؟(هدف از مطرح کردن این سوال بدلیل اینکه شما برحسب تجربه حتما موارد مشابه بسبار دیدین و درباره نوع لکه رو سنسور 7100 که قبلا هم صحبتی شده بودممکنه اطلاعاتی داشته باشین)

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    علی جان دوست عزیزم
    سلام و پوزش فراوان از شما
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / شرکت ایده ال دوربین کلیه ابزارالات و نرم افزار جدیدترین دوربینهای NIKONموجود است .بله توسط نرم افزار خصوصی کمپانی معطم NIKON
    اشکال تنطیم دقیق رنگ در LCD و همچنین مشکل BACK FOCUS / FRONT FOCUS به صورت کاملا رایگان برای کلیه دوستانی که دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین هستند و شما اعضای محترم سایت عکاسی توسط اینجانب انجام میگردد .
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    اقای قاسمی برای تنظیم رنگ ال سی دی نیکون610 شنبه چه ساعاتی مناسبتر هست خدمت برسم واین کالیبره کردن زمان بر هست ؟ ممنون

كاربر آشنا IYIostafa آواتار ها
    تشکر کرده
    171

دوست عزیزم با سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    خواهشمندم اعلام فرمایید ایا پس از نصب برنامه رفع اشکال گردید .منتظر پاسخ هستم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین
    سلام مجدد. راستش من متوجه منظورتون از "نصب برنامه" نشدم. چه برنامه‌ای؟
    Nikon D5300 | Nikkor 18-55 VR II | Manfrotto 190xProB + 804 RC2

فتوبلاگ

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

دوستان عزیز
    با عرض سلام امیدوارم کوتاهی اینجانب را بپذیرید
    متاسفانه به علت برخی مشکلات شخصی و عدیده که مدیران محترم سایت نیز در جریان هستند قدری از جمع صمیمانه و محترم فروم ناچارا دور بودم که البته هیچ یک از مسائل و مشکلات شخصی اینجانب کوتاهی مرا به عنوان مدیر فنی توجیه نمیکند و امیدوارم که دوستان عزیز فروم مانند همیشه با محبت های خود پوزش بخش فنی سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین/ایده ال دوربین را پذیرا باشند و بدیهی است که اگر این سازمان به جایگاهی رسیده به خاطر الطاف و حمایت های شما عزیران بوده ان شاءاله بتوانیم با ارائه روندی بهتر یاریگر شما عزیزان باشیم .

دوستان عزیز
    دغدغه کمپانی های معظم تولید کننده دوربینهای دیجیتال بدون تعارف بحث کثیفی صفحه حسگر میباشد روند بار منفی بوجود امده در دوربین باعث جذب کلیه ذرات معلق در فضا و ساختار دوربین به روی صفحه حسگر میشود /کانن -نیکون -فوجی -سونی در این امر هیچگونه موفقیتی بوجود نیاوردند و متاسفانه جنگ کثیفی صفحه حسگر پیروز گردیده است
    هر چند شرکتهای موازی در تولید مواد و ابزار الاتی جهت تمیز کردن حسگر نیز موفق نبوده و نیستند علی الحال تنها راه سرویس استاندارد موجود طبق نطرات مدیران بخش خدمات در دنیا باز کردن دوربین و خارج شدن صفحه حسگر و شتشو صفحه میباشد این کار یعنی خارج شدن دوربین از استاندارد فوکس
    دوستان عزیز این شیوه خدماتی مورد تایید است ؟
    باید به عرض برسانم حتی پاروهای بهترین شرکتهای موجود در دنیا با کوچکترین بی احتیاطی منجر به خش به روی صفحه pass میگردد و توجیه برای مشتریان عزیز امری غیر ممکن است .اینجانب از شما دوستان خواهشمندم در هنگام مراجعه به بخش فنی اینجانب را مطلع تا شخصا نسبت به سرویس صفحه حسگر اعضای محترم سایت اقدام نمایم
    لازم به ذکر است این سرویس مقطعی است و مطمینا صفحه حسگر دچار کثیفی مجددمیگردد.
    شایان ذکر است اینجانب به عنوان مدیر و کلیه کارمندان بخش فنی با سعه صدر پذیرای شما به دفعات مکرر هستیم
    مجددا پوزش اینجانب و کلیه کارمندان بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و ایده ال دوربین را بپذیرید
    با سپاس عمران قاسمی
    جناب قاسمی عزیز
    با تشکر از پاسخگویی صادقانه شما

همه ی دوستان واقف به مساله ی کثیفی حسگر دوربین هستند و قطعا این مساله، بطور مکرر برای همه اتفاق می افتد و باید مکررا حسگر تمیز شود. تنها مشکلی که وجود دارد احساس عدم دقت کافی برخی همکاران آن مجموعه، در تمیز کردن حسگر است که ان شاءلله با نظارت جنابعالی مرتفع خواهد شد.
    موفق باشید.
    Nikon D7000 l Nikkor 18-105 l Nikkor 50mm D f/1.8 l Micro Nikkor 105mm G l SIGMA 70-300mm APO MACRO l Manfrotto 190x PROB
    Gopro Hero 3+

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

یک سوال ممکن هست لنز در فواصل نزدیک فوکوس دقیق بدهد یعنی تا ۱۰ متر که روی لنز نوشته شده(کانن ۷۰-۲۰۰ اف ۴) و بعد از آن فوکوس غیر دقیق؟

كاربر فعال A. Mohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    7479

با سلام

دیروز برای تعویض یکی از مدارهای دوربین، خدمت مدیر محترم و عزیزان شاغل در مجموعه بودم
    و
    جا دارد از حسن برخورد و محبت کارکنان، مخصوصا آقای قاسمی عزیز و سرعت و دقت عمل آقای پوربنایی تشکر کنم

برای مدیریت محترم و کارکنان عزیز آرزوی توفیق روزافزون دارم
    اصغـرمحمـدی

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

با سپاس ویژه از اقای قاسمی امروز 6 ساعت خدمتشون بودیم ! برای کالیبره کردن ال سی دی دی610 شرمنده کردن از ایمیل تا تماس تلفنی با نیکون خاورمیانه و اسیا برای پیگیری !

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

من مدتی دنبال قطعه یدکی از پین های اتصال لنز به بدنه دوربین هستم (تصویر زیر)
    فایل پیوست 55514
    1- این قطعه اسم خاصی داره؟
    2- برای تهیه آن به کجا باید مراجعه کنم؟ حدود قیمتش چقدره؟
    3- راهی برای تشخیص صحیح تعداد تصاویر ثبت شده توسط دوربین 30D هست؟ تعداد ریلیز شاتر پیشنهادی کمپانی برای تعویض چند تا می باشد؟
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد amin.p آواتار ها
    تشکر کرده
    1

درود دوستاتن.
    یه مدتیه با لنز (نیکون)مشکل پیدا کردم.روی 35 قفل میشه(از 18 تا 35 روونه) و باید یه فشار نسبتا زیادی بهش وارد بشه تا رد بشه.(بعدش باز اوکی میشه یه مدت!)
    اولین بارهم خود به خود اینجوری شد.ولی الان مشکل اکثرا زمانی پیش میاد که لنزو باز میکنم و یکی دیگه میبندم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام. یه دوربین کانن 3400 دارم . مدتیه که پس از روشن کردن دوربین ، تصاویر تار نشون داده میشه ولی پس از خاموش وروشن کردن مجدد به حالت اولش برمیگرده. متاسفانه عکسهایی که میگیرم شفاف نیست و تار به نظر میرسه. میشه لطف کنید و بگید مشکلش از کجاست؟