صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 69
Like Tree120تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX30 IS

كاربر همراه m like mother آواتار ها
    تشکر کرده
    95

سلام

این دوربین رو مناسب برای یک دوربین خانوادگی می دونید که هم عکس خوبی داشته باشه هم بجای هندی کم بتونه نیاز فیلمبرداری رو برطرف کنه؟
    کلا در مورد فیلمبرداریش اگه ضعف یا قوتی داره بفرمایید؟ آیا فیملهای خوبی میگیره که بشه به عنوان خاطرات خانوادگی رو dvd ذخیره کرد؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramkal نمایش پست ها
    سلام
    من چند روزی هست canon sx30 خریدم
    بعضی وقتها که میخوام فیلمها رو از طریق پورت usb به کامپیوتر انتقال بدم یه فایل 0 کیلوبایتی کپی میشه، البته اون فیلم از طریق خود دوربین قابل پخش هست فقط مشکل وقتی هست که میخوام انتقال بدم به کامپیوتر!
    در نتیجه برای انتقال دادن اون فیلمهایی که این مشکل رو دارن مجبورم ram رو بزارم تو ram reader و از طریق اون فیلمها رو انتقال بدم
    برای دوستان تا حالا همچین مسئله ای پیش اومده ؟
    سلام دوست عزیز

بنده همین مشکل را با دوربین دوستم داشتم که متوجه شدم در فایل هایی که حجم بالاتر از حدودا 400 مگ دارند این مشکل پیش می اید .. و از انجایی که این کابل ها بیشتر برای انتقال عکس ها طراحی شده اند به نظر من این مشکل در جابجایی فایل های بزرگ تا حدودی طبیعی به نظر می رسد
    ویرایش توسط M-ESMAILZADEH : Saturday 16 April 2011 در ساعت 23:39 دلیل: اصلاح متن
    Ramkal و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط NavidTT نمایش پست ها
    سلام

چرا دکمه Play Back دوربین اینقدر نسبت به دو دکمه بالا و پایینیش فرو رفتگی داره ؟

یه جورایی منو نگران کرده ، فکر میکنم که یه جور نقص ایجاد شده .
    بااجازه ی دوستان من جواب این دوستامون رو می دم.
    دکمه ی پخش این دوربین طوری طراحی شده که با فشاردادنش مستقیماً دوربین روشن می شه ومی ره به playback modeوبرای این که ازروشن شدن ناخواسته ش جلوگیری کنن اونو گذاشتن داخل یه فررفتگی تابه کیف یا هرچیزدیگه ای گیرنکنه وروشن بشه وصاحبش ازش خبرنداشته باشه.
    و:

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramkal نمایش پست ها
    سلام
    من چند روزی هست canon sx30 خریدم
    بعضی وقتها که میخوام فیلمها رو از طریق پورت usb به کامپیوتر انتقال بدم یه فایل 0 کیلوبایتی کپی میشه، البته اون فیلم از طریق خود دوربین قابل پخش هست فقط مشکل وقتی هست که میخوام انتقال بدم به کامپیوتر!
    در نتیجه برای انتقال دادن اون فیلمهایی که این مشکل رو دارن مجبورم ram رو بزارم تو ram reader و از طریق اون فیلمها رو انتقال بدم
    برای دوستان تا حالا همچین مسئله ای پیش اومده ؟
    والا تا اونجایی که من ازکامپیوترسردرمیارم بعضی وقتا بعضی کامپیوترا یه همچین مشکلی دارند.ربطیم به دوربین نداره.یعنی شما اگه بارم ریدرهم همین کاررو انجام بدین ممکنه وسط کاریه چند تایی عکس زیرو کپی کنه وبعد بگه عکس های بعدی وجود نداره.این مشکل مشکل حادی به نظر نمیاد.حالا نمی دونم مربوط به سیستم عامل می شه یا سخت افزارسیستم.فقط همین مشخصه که بیشتراین مواقع همون طوری که دوستمون فرمودن تو ظرفیت های بالا یا زمان های زیاد کانکت این مشکل پیش میاد.
    پیشنهاد من اینه که راحت با یه رم ریدرشما عکس ها رو انتقال بده وهروقت اینجوری شد اونوخارج کن ازیو اس بی ودوباره وصلش کن.فقط ازcut استفاده نکن.فقط کپی کن که اگه بعضیاش با ظرفیت 0 کپی شدن قابلیت برگشت برات داشته باشه.(شاید همون عکس بهترین شاتت بوده باشه)وبعد که خیالت راحت شد می تونی ازتو رم پاکشون کنی
    Ramkal، Walkman، NetNegar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا vishtasp آواتار ها
    تشکر کرده
    72

آیا SX 30-is مد عکاسی HDR دارد ؟ ( مثل مدل G 12 )
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط sixers نمایش پست ها
    بااجازه ی دوستان من جواب این دوستامون رو می دم.
    دکمه ی پخش این دوربین طوری طراحی شده که با فشاردادنش مستقیماً دوربین روشن می شه ومی ره به playback modeوبرای این که ازروشن شدن ناخواسته ش جلوگیری کنن اونو گذاشتن داخل یه فررفتگی تابه کیف یا هرچیزدیگه ای گیرنکنه وروشن بشه وصاحبش ازش خبرنداشته باشه.
    و:

والا تا اونجایی که من ازکامپیوترسردرمیارم بعضی وقتا بعضی کامپیوترا یه همچین مشکلی دارند.ربطیم به دوربین نداره.یعنی شما اگه بارم ریدرهم همین کاررو انجام بدین ممکنه وسط کاریه چند تایی عکس زیرو کپی کنه وبعد بگه عکس های بعدی وجود نداره.این مشکل مشکل حادی به نظر نمیاد.حالا نمی دونم مربوط به سیستم عامل می شه یا سخت افزارسیستم.فقط همین مشخصه که بیشتراین مواقع همون طوری که دوستمون فرمودن تو ظرفیت های بالا یا زمان های زیاد کانکت این مشکل پیش میاد.
    پیشنهاد من اینه که راحت با یه رم ریدرشما عکس ها رو انتقال بده وهروقت اینجوری شد اونوخارج کن ازیو اس بی ودوباره وصلش کن.فقط ازcut استفاده نکن.فقط کپی کن که اگه بعضیاش با ظرفیت 0 کپی شدن قابلیت برگشت برات داشته باشه.(شاید همون عکس بهترین شاتت بوده باشه)وبعد که خیالت راحت شد می تونی ازتو رم پاکشون کنی
    با اجازه من تازه کارم ولی تو کامپیوتر زمینه خوبی دارم وقتی اینجوری میشه اون پایین مینیویسه Working Probly که یعنی میاد بالا ولی توی یه قسمتی مشکل داره و اگه ویندوز XP باشه بیشتر امکانش هست چون XP برای اینکه وقتی شما یه بار عکس ها رو روی حالت Thumbnail نگاه میکنید عکس هارو load کرد مجبور نباشه دوباره که از فلدر خارج شدید load کنه بخاطر همین شاید تو این قسمت مشکل پیش اومده و با مشکل ایجاد میشه اگه نه که مشکل از رم یا کابل اتصاله!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض مشکل زرد کردن تصویر افراد

با سلام خدمت دوستان حدود دو ماه هست که من این دوربینو گرفتم وبه یک مشکلی که برخوردم زرد شدن رنگ پوست افراد بخصوص در روز هست.البته من تمام white balance و colour settings رو هم امتحان کردم اما این مشکل رفع نشد اگر ممکنه دوستان راهنمایی بفرمایند.

كاربر همراه Omidep آواتار ها
    تشکر کرده
    1534

من تازه این دوربینو گرفتم، کسی می دونه قیمت کیفش چنده؟ و بهترین جنسش؟

تشکر کرده
    1534

نقل قول نوشته اصلی توسط taskforce-141 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان حدود دو ماه هست که من این دوربینو گرفتم وبه یک مشکلی که برخوردم زرد شدن رنگ پوست افراد بخصوص در روز هست.البته من تمام white balance و colour settings رو هم امتحان کردم اما این مشکل رفع نشد اگر ممکنه دوستان راهنمایی بفرمایند.
    از AV استفاده کن. از اتو کمتر استفاده کن.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط omidep نمایش پست ها
    از AV استفاده کن. از اتو کمتر استفاده کن.
    میشه بیشتر توضیح بدین چرا مود AV روی زرد شدن پوست و تراز سفیدی تاثیر داره؟!

ممنون
    Ali Saeedi تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

تشکر کرده
    1534

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    میشه بیشتر توضیح بدین چرا مود AV روی زرد شدن پوست و تراز سفیدی تاثیر داره؟!

ممنون
    شما می خواید بگید من مثلا از پیش خودم یه چی گفتم و ....
    می دونم شما علمی بلدید عکاسیو و میخواید بگید تنظیم دیافراگم ربطی به زردی پوست نداره و باید حتما custom balance رو دستکار کرد و ....
    اما چیزی که من میگم تجربی بود. دیشب هر چی عکس توی خونه می گرفتم زمینه ی زرد می نداخت، توی حالت های Tv و Auto, تغییرش دادم به AVعکسا تماما سفید شد. البته توی تمام موارد فلاش روشن بود.
    حالا اگه می خواین به صورت علمی بگید AV ربطی نداره بسمه ا...!

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین