صفحه 11 از 33 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 321
Like Tree94تشکر

موضوع: Canon EOS 350D / Digital Rebel XT

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

آقا از اين انتخابت خيلي خوشحالم
    مباركت باشه
    ولي خيلي جالبه كه اينقدر با شك به اين دوربين نگاه ميكني
    من اون آدرس سايتي كه دادم با همين دوربين و لنز Ef 4l گرفته و خيلي از عكسهاي ديگه پس مطمئن باش با اين سري لنزها كار ميكنه
    از نظر كيفيت تصوير هم كه كلي تو همين تاپيك آدرس داده شده و با 20d فرقي نداره
    سرعت خيلي خوبي هم داره
    و خيلي نكات ديگه كه فكر كنم براي شما كه سر در ميارين جالبه
    راستي اگر تو خريدت جدي بودي و خواستي بخري من ميتونم اگر دوست داشته باشي براي اينكه ديگه با خيال راحت انتخاب كني يك قراري بزاريم و اين دوربين رو تست كني با همه لنزهاي خودت
    محمد امدادی

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

ممنون ولي ديگه شک ندارم اولش شک داشتم آخه دوستان طوري حرف ميزدن که من فکر کردم 300دي بهتره و در مورد Ef هم مطمئن شدم و خريدمم قطعي شده به محض رسيدن پول...
    از کمک همه دوستان هم ممنونم...
    واقعا اين دوربين براي من تازه کار زيادي هم هست چون به نظر من اصلا نويز نداره (البته به نظر منا)

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

عالیه
    چون من میتونم از تجربیاتی که با این دوربین خواهید داشت استفاده کنم بخصوص اینکه قبلا کلی با کنون کار کردید
    و اینتوری بهتر چند و چون کار با این دوربین دستمون میاد
    محمد امدادی

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

يك تذكر جدي به دوستان:

خواهشمندم اين قضيه را كه من از كجا دوربين خريده ام فراموش كنيد و با عقل سليم خودتان انتخاب كنيد. حالا بيائيد يك نگراني هم براي من درست كنيد كه با انتخاب خود بقيه را دچار مشكل كرده ام! نگذاريد وجدان درد بگيرم!

آقاجان من با در نظر گرفتن خيلي عوامل اين كاررو كردم كه الزاما انتخاب شما نبايد اين باشه. هدف من از اين پست اينه كه شما رو هدايت كنم به انتخاب مستقل... من شايد برم توي چاه (كه بارها رفته ام!) .
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    يك تذكر جدي به دوستان:

خواهشمندم اين قضيه را كه من از كجا دوربين خريده ام فراموش كنيد و با عقل سليم خودتان انتخاب كنيد. حالا بيائيد يك نگراني هم براي من درست كنيد كه با انتخاب خود بقيه را دچار مشكل كرده ام! نگذاريد وجدان درد بگيرم!

آقاجان من با در نظر گرفتن خيلي عوامل اين كاررو كردم كه الزاما انتخاب شما نبايد اين باشه. هدف من از اين پست اينه كه شما رو هدايت كنم به انتخاب مستقل... من شايد برم توي چاه (كه بارها رفته ام!) .
    درسته امير جان ولي من چون ديدم قيمت مناسبي ميده ميخوام ازش بخرم و اينکه تهران تصوير هم قيمت مناسبي ميده ولي چون ميگم شما هم ازش خريدي حتما مورد اطمينان هستش درضمن تهران تصوير رو يه جورايي باهاش حال نميکنم درضمن شايدم از خانه عکاسان بخرم و چشم ديگه از مکان خريد شما صحبت نميکنم...

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    و چشم ديگه از مکان خريد شما صحبت نميکنم...

به به... اينو ميگن پورياي باهوش
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    183

دوستان يه سوالي برام پيش اومده...

آيا گارانتي تهران تصوير معتبر هست و ميشه بهش اعتماد کرد؟
    آخه اين 350دي رو که نورنگار ميده 940-عکسباران ميده 980 و آفومار ميده 1.050 اين تهران تصوير با گارانتي خودش ميده 905 تومن حالا براي اينکه ارزونتره برم ازش بگيرم؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    دوستان يه سوالي برام پيش اومده...

آيا گارانتي تهران تصوير معتبر هست و ميشه بهش اعتماد کرد؟
    آخه اين 350دي رو که نورنگار ميده 940-عکسباران ميده 980 و آفومار ميده 1.050 اين تهران تصوير با گارانتي خودش ميده 905 تومن حالا براي اينکه ارزونتره برم ازش بگيرم؟
    سلام

ببین نظر شخصی من.. دوباره تکرار میکنم نظر شخصی من .. بازهم نظر شخصی من اینه که این گارانتیها هیچکدوم به یک لعنت خشک و خالی هم نمی ارزند چه برسه به اینکه پول بالاش داده بشه. چون اینها هیچکدام تعمیرکار certified شده کانن برای رفع مشکلات دوربین ندارند و در صورتیکه مشکل پیش بیاد دوربینتو میفرستند اونور آب چند ماهی هوا تازه کنه برگرده!! اینها که هیچکدام گارانتی تعویض دوربین هم ندارند که اگه دوربینت به مشکل خورد عوضش کنند، پس برای چی اینقدر پول گارانتی باید داد؟
    دوباره به نظر شخص من (با سه بار تکرار این موضوع) اونی رو که ارزونتره بخر و خوب تستش کن و لذتشو ببر..

راستی رقابت فروشندگان لوازم عکاسی مثل اینکه خیلی بالا گرفته!! آفومار تونسته بزنه رو دست عکسباران (همون مغازه X سابق!!) عکسباران که هیچوقت فکر نمیکرد کسی بتونه بالای دستش قیمت بده بایدببینیم که چکار میخواد بکنه در مقابل این پولتیک آفومار!!!
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin
    سلام

ببین نظر شخصی من.. دوباره تکرار میکنم نظر شخصی من .. بازهم نظر شخصی من اینه که این گارانتیها هیچکدوم به یک لعنت خشک و خالی هم نمی ارزند چه برسه به اینکه پول بالاش داده بشه. چون اینها هیچکدام تعمیرکار certified شده کانن برای رفع مشکلات دوربین ندارند و در صورتیکه مشکل پیش بیاد دوربینتو میفرستند اونور آب چند ماهی هوا تازه کنه برگرده!! اینها که هیچکدام گارانتی تعویض دوربین هم ندارند که اگه دوربینت به مشکل خورد عوضش کنند، پس برای چی اینقدر پول گارانتی باید داد؟
    دوباره به نظر شخص من (با سه بار تکرار این موضوع) اونی رو که ارزونتره بخر و خوب تستش کن و لذتشو ببر..

راستی رقابت فروشندگان لوازم عکاسی مثل اینکه خیلی بالا گرفته!! آفومار تونسته بزنه رو دست عکسباران (همون مغازه X سابق!!) عکسباران که هیچوقت فکر نمیکرد کسی بتونه بالای دستش قیمت بده بایدببینیم که چکار میخواد بکنه در مقابل این پولتیک آفومار!!!
    ممنون از نظر شخصيت چون اين نظر شخصي خودمم هست...
    راستي در مورد تعمير هم همون طور که قبلا گفتم تعميرگاه مرکزي از اين پس خودش تو ايران همه دوربينهاي آنالوگ و ديجيتال رو تعمير ميکنه و تمام اين شرکتهاي گارانتي کننده هم ميدن به اون تعمير کنه و يه چيزي هم براي خودشون بر ميدارن و چه بهتره خودمون بريم بديم تعمير... حتي تعويض سنسور هم توي ايران از اين پس انجام ميشه...

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

حتي تعويض سنسور
    .........چه خبر دلگرم كننده اي
    منو بگو كه اول دوربين و گرفته بودم نگران پرزهاي داخلش بودم حالا اگر سوسك هم توش ببينم ديگه نگراني نداره ولي شايد براي در آوردن اين سوسكه بايد پول به اندازه قيمت دوربين داد
    محمد امدادی

صفحه 11 از 33 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین