صفحه 10 از 33 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 321
Like Tree94تشکر

موضوع: Canon EOS 350D / Digital Rebel XT

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

میدونین که تو صفحه نمایش اطلاعات حالت عکاسی توی این 350d عدد ایزو رو نمایش نمیده و برای شروع هر عکاسی اگر یادتون رفته باشه که قبلا رو چی تنظیم کرده بودین ممکنه عکس رو با ایزو یی بگیرین که نمیخواستین و همیشه باید قبل از هر چیز اینو باید چک کرد یا آدم باید شرطی بشه که هی رو ایزو 100 برگردونه یا 200 و به نظر من این یکی از گیرای این دوربینه
    میخواستم بدونم کسیاطلاعی داره که نرمافزار اصلاحی این دوربین کی تکثیر میشه؟
    و یک سواله دیگه :
    آیا دوربینی هست که علاوه بر این حساسیتهای استاندارد بتونه manual رو هر حساسیتی تنظیم بشه مثلا حساسیت 425
    یا اصلا این کار لزومی نداره و با تغییر بقیه پارامترها میشه به نتیجه مطلوب رسید ؟
    پاینده باشید
    محمد امدادی

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

والا فکر میکنم تنظیم دستی ایزو یکم بی ربط باشه....
    یعنی هیچ وقت جریان اینقدر حساس نیست.... و اصولا با توجه به اوضاع نوری سریع میتونید تشخیص بدین با چه ایزویی قراره عکسبرداری کنید و یا برای افکت های خاص تصویری ایزوی مورد نظر رو انتخاب کنید...
    توی دوربین های جدید تعداد ایزو ها بیشتره... مثلا D70یادمه ایزو های خورده هم داشت! مثل 320 و اینا!
    حالا اونایی که دی هفتاد دارن ایزو هاش رو بنویسن بد نیست...
    ولی توصیه من اینه که با توجه به جنس عکاسیتون در مصرف ایزوی بالا خساست به خرج ندین!
    من قبلا سعی میکردم ایزو رو به هیچ وجه بالا نبرم... ولی دیدم ضررش خیلی بیشتره... وقتایی که در فضای داخلی عکاسی میکنم با خیال راحت میزنم تنگ ایزو 1600 و یا اگه فلاش بزنم ایزو 200(توجه کنید 100 نه! چرا؟ چون باطری کمتری از فلاش استفاده کنم! یا گاهی 400 که بتونم SLOW FLASH کار کنم و یا بک تصویر رو روشن تر داشته باشم و .....)
    خلاصه دستتون باید به غربیلک ایزو عادت کنه.... و این معیار رو بیشتر در نظر داشته باشید...
    و مخصوصا عاشق کلید ایزوی دی هفتاد هستم و بزرگترین مشکل S2Pro کلید ایزوشه! که چندتا حرکت میخواد برای عوض کردنش!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    16

ایزوی دی هفتاد از دویست شروع می شه و 250.320.400.500.640.800.1000.1250.1600 بالا می ره. به قول آرش دی هفتاد از نظر کنترل دکمه ای خیلی قویه و خیلی سریع می شه باهاش کار کرد. من هم اخیرا ترجیح می دم عکسای داخلیم نویز داشته باشه تا اینکه تار بشه!
    M.Behtash

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

توی این سایت http://wvs.topleftpixel.com/

امروز عکس خیلی جالبی UPLoud شده که با 350d و لنز 70-200 f4L گرفته شده
    محمد امدادی

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

دوستان من در صدد خريد 350D هستم و ميخوام بدونم که اين دوربين فقط لنزهاي سري EF-s رو ساپورت ميکنه يا EF رو هم ساپورت ميکنه؟ البته تو سايت DPreview نوشته هر دورو ولي باز شک دارم و در کل آيا اين دوربين با وجود اينکه 100تومن از 300D قيمت بالاتري داره آيا ارزش اين 100تومن رو داره که بيشتر خرج کنم؟ من امروز اين قيمتهارو کردم:

350D:
    عکسباران: 980.000T
    نورنگار: 950.000T
    تهران تصوير: 930.000T

البته من به تهران تصوير اطمينان ندارم و نميدونم آيا گارانتي خوبي داره يانه ولي دو شرکت ديگه رو ميدونم گارانتي معتبري دارن و اينکه من چون انگليسيم زياد خوب نيست نفهميدم که آيا خوب هست اين دوربين يا نه و اينکه نويزش منو راضي ميکنه يا نه؟

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

بله، هم با لنزهای EF و هم EF-s سازگاری دارد. نویز آن هم در بیشتر چارتهای ارائه شده در حد خوبی است و قابل رقابت با سایر دوربینهای SLR می باشد.

كاربر همراه eksir آواتار ها
    تشکر کرده
    557

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    دوستان من در صدد خريد 350D هستم و ميخوام بدونم که اين دوربين فقط لنزهاي سري EF-s رو ساپورت ميکنه يا EF رو هم ساپورت ميکنه؟ البته تو سايت DPreview نوشته هر دورو ولي باز شک دارم و در کل آيا اين دوربين با وجود اينکه 100تومن از 300D قيمت بالاتري داره آيا ارزش اين 100تومن رو داره که بيشتر خرج کنم؟ من امروز اين قيمتهارو کردم:

350D:
    عکسباران: 980.000T
    نورنگار: 950.000T
    تهران تصوير: 930.000T

البته من به تهران تصوير اطمينان ندارم و نميدونم آيا گارانتي خوبي داره يانه ولي دو شرکت ديگه رو ميدونم گارانتي معتبري دارن و اينکه من چون انگليسيم زياد خوب نيست نفهميدم که آيا خوب هست اين دوربين يا نه و اينکه نويزش منو راضي ميکنه يا نه؟
    مطمئن باش که لنزEF رو هم ساپورت ميکنه....اون لنز sigma رو هم که داري ساپورت ميکنه... در مورد نوويز هم همانطور که آقاي محمديان روشن گفتن:
    نويز 350 دي غير قابل افتراق از 20دي بوده و به مراتب نسبت به 300دي بهتر است.
    محسن مظهری

تشکر کرده
    183

ممنون از پاسختون پس همونو بخرم؟ مطمئن باشم ديگه؟ راستي اگه ازش خوب نگهداري کنم چند وقت برام کار ميکنه؟ و اينکه براش مموري کينگستون بگيرم يا لاکسر يا سن ديسک؟ و ديگه اينکه آيا با همين قيمت 950 بگيرم يا اگه منتظر بمونم قيمتش پايينتر هم مياد؟

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

پوريا جان، مي بينم كه از مركوري و فوجي و لوميكس اف زد بيست ، رسيدي به 350 دي! فكر كنم ماه ديگه ميگي كه : من ميخوام يه 20 دي بخرم و 6 ماه ديگه ميگي كه تصميم گرفتم مارك تو رو بخرم! به هرحال بنظرم كار درستي داري ميكني( اين 350 دي رو ميگم ها نه مارك تو!) . در مورد تفاوتش با 300 دي واون 100 تومن اختلاف هم مطمئن باش كه ارزششو داره.( از خيلي جهات) اما اينكه منتظر بموني. سوال سختي هست. چون مطمئنا هم قيمتش پايين مياد و هم مثلا تا سال ديگه يه دوربين جديد مياد اما توي اين مدت يكسال پيرتر شدي! ديگه بستگي به خودت داره.
    در مورد حافظه هم لكسار هاي 40x با قيمتهاي خوبي كه داره واقعا ارزش خريدن دارن.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

تشکر کرده
    183

مرسي جناب نعما از پاسخي که دادين...
    در مورد مارک تو هم خيلي دوسش دارم ولي پولشو ندارم...
    درسته منم به محض اينکه پوله دستم بياد (يا همين قيمت هست تا اون موقعه يا پايينتر ديگه) ميرم و از نورنگار ميخرمش... (چرا از نورنگار چون استاد بزگر هم دي70اس رو از اونجا خريدن خوب معلومه که خيلي قابل اطمينان هستش)
    لاکسرا 40ايکس 512 و 1گيگش چنده؟ و اينکه براي من 1گيگ خوبه يا 512 کافيه؟

صفحه 10 از 33 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین