صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 235
Like Tree735تشکر

موضوع: Canon EOS M

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

سلام...
    به جز خودم و همسرم دو نفر دیگه از اقوام هم به سفارش من این پک رو خریدند. اونی که کاتالوگ و منو هاش انگلیسی بود از همون مبدل های فیک داخل جعبه اش بود...ولی سه تای دیگه کاتالوگ و منو هاش ژاپنی بود که مبدل هر سه تاش اصل بود.
    البته در کارکرد مشکلی وجود نداشت.
    yaghoobi، usef، Nima Sadigh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط Kourosh Kahal نمایش پست ها
    سلام...
    به جز خودم و همسرم دو نفر دیگه از اقوام هم به سفارش من این پک رو خریدند. اونی که کاتالوگ و منو هاش انگلیسی بود از همون مبدل های فیک داخل جعبه اش بود...ولی سه تای دیگه کاتالوگ و منو هاش ژاپنی بود که مبدل هر سه تاش اصل بود.
    البته در کارکرد مشکلی وجود نداشت.
    تشخیص تقلبی بودن آداپتور راحت هست یا فقط در کنار مورد اصلی مشخصه؟

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

اداپتور اصلی در قسمت ماونت دارای فلزی به کیفیت فلز ماونت لنز های کانن است ولی ماونت اداپتور فیک از فلز بی کیفیتی ساخته شده....مارک کانن در اداپتور فیک بر روی اداپتور درج نشده....
    yaghoobi، usef، KHAKSAR و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

4-5 ماه پيش كه مي خواستم كيت 5 تكه را بخرم به مغازه ي يكي از فروشندگان تقريبا آنلاين مراجعه كردم. علي رغم موجود زدن محصول منتظر ماندم تا از همكارانش اين كيت را به صورت بسته بندي 5 تيكه برايم تهيه كنم. پك اول كه به دستشون رسيد با تبديل غير اصلي بود كه خوشبختانه خود فروشنده هم به تقلبي بودن اون اشاره كرد و قرار شد بسته ديگري برايشان ارسال شود. بالاخره بعد از 3-4 ساعت انتظار پك 5 تكه اصلي به مغازه رسيد و همان پك را خريدم.
    نكته ي خوب ماجرا، رك بودن اين فروشنده در زمينه اصلي يا فيك بودن تبديل بود. البته تشخيص آن هم كار چندان سختي نيست.
    اي كاش همه ما خريدمان را از فروشنده هاي با فرهنگ و مطمئن انجام دهيم حتي اگر قيمتشان 40-50 تومان بيشتر از ديگر مغازه ها باشد. آرامش و اطمينان در فرايند خريد خيلي لذت بخش است.
    yaghoobi، Kourosh Kahal، usef و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    4-5 ماه پيش كه مي خواستم كيت 5 تكه را بخرم به مغازه ي يكي از فروشندگان تقريبا آنلاين مراجعه كردم. علي رغم موجود زدن محصول منتظر ماندم تا از همكارانش اين كيت را به صورت بسته بندي 5 تيكه برايم تهيه كنم. پك اول كه به دستشون رسيد با تبديل غير اصلي بود كه خوشبختانه خود فروشنده هم به تقلبي بودن اون اشاره كرد و قرار شد بسته ديگري برايشان ارسال شود. بالاخره بعد از 3-4 ساعت انتظار پك 5 تكه اصلي به مغازه رسيد و همان پك را خريدم.
    نكته ي خوب ماجرا، رك بودن اين فروشنده در زمينه اصلي يا فيك بودن تبديل بود. البته تشخيص آن هم كار چندان سختي نيست.
    اي كاش همه ما خريدمان را از فروشنده هاي با فرهنگ و مطمئن انجام دهيم حتي اگر قيمتشان 40-50 تومان بيشتر از ديگر مغازه ها باشد. آرامش و اطمينان در فرايند خريد خيلي لذت بخش است.
    والا من كه هرچي گشتم يه فروشنده ي غير كلاه بردار پيدا نكردم.
    خوشحال ميشم به منم معرفي كنيد.
    كاشكي براي هر مغازه يه تاپيكي وجود داشت كه همه ميومديم تجربه هاي خودمون رو ميگفتيم تا بقيه سرشون كلاه نره.
    يا بهتر بود اصلا يه تاپيك بود كه توش اسم همه مغازه ها رو ميزديم و نظر سنجي ميذاشتيم تا مشخص بشه كدوماشون سر مردم رو كلاه ميذارن.
    ALI.Barutkub تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

دوستان من مقدار زیادی ناوارد هستم.
    1- منظور از 4 تکه یا 5 تکه چی هست؟
    2- کند بودن فوکوس تا چه حدی هست؟ برای من آماتور با اطلاعات نسبتا کم آزار دهندست؟
    3- برای استفاده از دو لنز موجود در مجموعه دوربین احتیاج به مبدل هست یا کلا احتیاج به چیزی غیر از خود پک نیست؟ مبدل برای چه لنزهایی هست؟
    4- فلش در تمام پک ها هست؟ فلشی مثل فلش های آنالوگ پاناسونیک به این دوربین می خوره؟
    5- این دوربین ساخت چه کشورهایی هست؟
    خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidl7 نمایش پست ها
    دوستان من مقدار زیادی ناوارد هستم.
    1- منظور از 4 تکه یا 5 تکه چی هست؟
    2- کند بودن فوکوس تا چه حدی هست؟ برای من آماتور با اطلاعات نسبتا کم آزار دهندست؟
    3- برای استفاده از دو لنز موجود در مجموعه دوربین احتیاج به مبدل هست یا کلا احتیاج به چیزی غیر از خود پک نیست؟ مبدل برای چه لنزهایی هست؟
    4- فلش در تمام پک ها هست؟ فلشی مثل فلش های آنالوگ پاناسونیک به این دوربین می خوره؟
    5- این دوربین ساخت چه کشورهایی هست؟
    خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید
    سلام
    1-بدنه،دولنزوتبدیل و فلاش این میشه پنج تکه
    2-خیر دوست عزیز اگر تجربه کار با دی اس ال ار نداشته باشید اونقدرا کند نیست که ازاردهنده باشه
    3-خیر نیازی به مبدل نیست،مبدل برای لنزهای ef,efs که مخصوص دی اس ال ارهاست استفاده میشه.
    4-اطلاعی ندارم
    5-چندان مهم نیست که ساخت کدوم کشور، کیفیت مشابهی دارن.
    yaghoobi، Nima Sadigh، M.Nouri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جلال پارسا
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

سلام خدمت دوستان
    یه سوالی داشتم شاید کمی آف تاپیک باشه.چطور روی بی نهایت میتونیم فکوس کنیم؟ دئربین من eos m و لنز 22 م.م است.وفتی میخوام از آسمان شب عکس بگیرم اصلا نمیتونم فوکوس کنم .حتما باید درخت یا شی خاصی در کادر باشه تا رو اون فوکوس کنه دوربین. رینگ روی لنز هم اون استفاده فکوس کردن لنز های سابق رو نداره.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_iut نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    یه سوالی داشتم شاید کمی آف تاپیک باشه.چطور روی بی نهایت میتونیم فکوس کنیم؟ دئربین من eos m و لنز 22 م.م است.وفتی میخوام از آسمان شب عکس بگیرم اصلا نمیتونم فوکوس کنم .حتما باید درخت یا شی خاصی در کادر باشه تا رو اون فوکوس کنه دوربین. رینگ روی لنز هم اون استفاده فکوس کردن لنز های سابق رو نداره.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...
    من با این دوربین آشنایی ندارم اما در هر حال راه های مختلفی هست:
    می توانید از هر منبع نور دوردست استفاده کنید، مثلا چراغهای یک روستا. یا اگر ماه در آسمان هست روی آن فوکوس کنید. اگر اینها هم نبود به شرط حساس بودن سنسور می توانید با انداختن نور یک لیزر سبز قوی روی یک هدف دوردست فوکوس کنید. اگر هیچکدام فایده نداشت، در نور روز روی بی نهایت فوکوس کنید؛ در این حالت اگر رینگ فوکوس متحرک دارید (یعنی اگر درحین فوکوس رینگ آن می چرخد) محل بینهایت را می توانید با یک چسب کوچک مشخص کنید و اگر چنین رینگی وجود ندارد، پس از فوکوس دوربین را روی حالت منوال بگذارید و شب به همین نحو استفاده کنید. در ضمن صفحات فوکوسی نیز برای استفاده در شب وجود دارد که می توانید با پرینت گرفتن و آماده سازی و نصب روی دهانه لنز با استفاده از ستارگان پرنور، کار فوکوس را انجام دهید.
    ویرایش توسط rasoul2014 : Saturday 4 July 2015 در ساعت 14:09

كاربر جديد
    تشکر کرده
    240

سلام
    جدیدا، چند روزی میشه، عکسایی ک با دوربینم میگیرم فوکوسشون شارپ نمیشه، ی مقدار خیلی کمی تاری داره

دوربین eos m
    لنز ef-m 18-55

صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 آخرینآخرین