صفحه 5 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 103
Like Tree67تشکر

موضوع: Canon EOS 30D

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

پیش فرض پاسخ: مشکل با فوکوس خودکار دوربین 30دی

سلام آقای نژادی : در مالتی فکوس پوینت هم امتحان کردید؟ یا فقط در حالت فکوس مرکزی اینگونه است؟ در حالت انتخاب نقاط فکوس امتحان کنید ببینید چگونه خواهد بود؟........ من بعید میدانم این مورد از لنز باشد. در اصل دوربین میبایست برای بدست آوردن کنتراست مناسب فرمان فکوس را صادر کند. اگر دوربین در ظاهر فکوس نمیکرد , فرمان فکوس را صادر نمیکرد میشد فرض کرد لنز هم ایراد دارد و از دوربین فرمان نمیگیرد. ولی اینگونه که شما میفرمایید که دوربین فکوس را نشان میدهد ولی در واقع تصویر فکوس نیست. احتمال زیاد از بدنه است.

و یک مورد دیگر در شرایطی تست کنید و ببینید. میتوانید در یک مسافتی تا بینهایت در حالی که دوربین منطقه مورد نظر شما را فکوس نشام میدهد (در حالی که اینگونه نیست) در این حالت کجای تصویر فکوس خواهد بود قبل از منطقه مورد نظر شما یا بعد از آن؟

اگر جایی موردی دیدم خدمتتان خواهم گفت. یا دوستان راهنمایی خواهند نمود.....

خدا بزرگ است نگران نباشید.
    Amir Tavakoli و nejadi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

ممنون جناب قشقایی(امیدوارم فامیلیتو ن رو درست گفته باشم ) در هر حالتی که فکر کنید امتحان کردم امیدوارم از لنز باشه :( میدونید تا یک کمی زوم میکنم این مشکل خیلی حاد میشه طوری که اصلا هیچ نقطه رو نمی تونه فوکوس کنه باز وقتی زوم نمی کنم دوربین عملکرد بهتری داره و فوکوس میکنه گرچه حس می کنم بازم سختشه که فوکوس کنه !!!!!! اما در حالت manual focus اصلا مشکلی نداره فکر کنم تا فردا که دسترسی به یه لنز دیگه پیدا می کنم خوابم نبره :confused: از بس که از این 40 دی بدبخت بد گفتم و سر به سرش گذاشتم آهش ما رو گرفت
    ویرایش توسط nejadi : Saturday 21 June 2008 در ساعت 09:05

تشکر کرده
    1978

سلام دوستــــــــــــان

چند دقیقه پیش دوربین رو با یک لنز دیگه تست کردم وخوشبختانه ایراد از لنز بود حالا چرا یه لنز نو باید اینجوری بشه رو نمی دونم خلاصه دوستان یه خورده بخیر گذشت :::big grin::: از تمام دوستانی که زحمت کشیدند و راهنمایی کردن هم خیلی خیلی ممنون مخصوصا آقای نادر خان که بصورت اختصاصی پیام فرستادند ایشا الله تو شادیهاتون ( دوربین های خفن و لنزهای توپ خریدن ) جبران کنم

راستی حالا این لنز رو چیکار کنم آیا قابل تعمیر هست ؟؟؟؟؟

كاربر همراه artnature آواتار ها
    تشکر کرده
    121

پیش فرض سوال درباره تنظیمات F در دوربین 30d

سلام دوستان

من یک سوال داشتم درباره تنظیمات F در دوربین Eos 30 D در حالت M نمیتوانم F را کم و زیاد کنم :(
    در دوربین قبلی که Eos 350 D بود با کلید Av این کار به راحتی امکان پذیر بود

ممنون

تشکر کرده
    121

پیش فرض مشکل در استفاده همزمان دو تله کانورتور در 30d

با سلام دوباره

یک سوال دیگر هم Err 01 به همراه Extender 2x Ii + Extender 1.4x Ii و لنز 70-200 L Canon F/4 در دوربین Eos 30d است که در 350 این مشکل را هم ندارم و به راحتی با دو تله کانورتور کار میکند

باز هم ممنون

تشکر کرده
    1978

پیش فرض پاسخ: سوال درباره تنظیمات F در دوربین 30d

نقل قول نوشته اصلی توسط artnature نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک سوال داشتم درباره تنظیمات F در دوربین Eos 30 D در حالت M نمیتوانم F را کم و زیاد کنم :(
    در دوربین قبلی که Eos 350 D بود با کلید Av این کار به راحتی امکان پذیر بود

ممنون

سلام دوست عزیز

اگر دقت کنی کلید روشن شدن دوربینت در 2 حالت هست یعنی اول دوربینت on میشه بعد اگه بخوای scroll کار کنه کلید on رو تا پایین بیاری اونهم کار میکنه اگر در اون حالت بزازی میتونی دیاف رو هم تنطیم کنی یا در حالت program افزایش یا کاهش نور داشته باشی و خیلی کارهای دیگه (عجب سخت بود اینجوری توضیح دادن ):::big grin:::

راستی مــــــــــــــبارک باشه

تشکر کرده
    121

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 30D

بسیار ممنون دوست گرامی

مشکل من با تنظیمات f حل شد :)

كاربر همراه paya آواتار ها
    تشکر کرده
    514

سلام ...

دوستان 30دی من جدیدا اذیت میكنه ... جدیدا تا دوربین رو روشن می كنم شروع میكنه به فوكوس كردن .. هی می خواد فوكوس كنه !

اول فكر كردم شاید دكمه شاتر لق شده یا پایین قرار گرفته و گیر كرده ولی شاتر هنوز كاملا حالت دو مرحله ایش رو داره ... تا حالا كسی از دوستان در این زمینه تجربه ای داشته یا می دونه مشكل از كجاست ؟!

( جالبه كه بعد از مدتی از 4 ثانیه تا ... این حالت ممكنه ادامه داشته باشه .. با لنزهای دیگه ای هم امتحان كردم )
    پیام اکبری
    my Photos

كاربر همراه mahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1183

نقل قول نوشته اصلی توسط paya نمایش پست ها
    سلام ...

دوستان 30دی من جدیدا اذیت میكنه ... جدیدا تا دوربین رو روشن می كنم شروع میكنه به فوكوس كردن .. هی می خواد فوكوس كنه !

اول فكر كردم شاید دكمه شاتر لق شده یا پایین قرار گرفته و گیر كرده ولی شاتر هنوز كاملا حالت دو مرحله ایش رو داره ... تا حالا كسی از دوستان در این زمینه تجربه ای داشته یا می دونه مشكل از كجاست ؟!

( جالبه كه بعد از مدتی از 4 ثانیه تا ... این حالت ممكنه ادامه داشته باشه .. با لنزهای دیگه ای هم امتحان كردم )
    با درود

دوست عزيز فكوس دوربين را چك كنيد كه روي continue نباشد چون دراين حالت دوربين با جابجايي دائما نقاط جديد را فكوس مي كند

اميدوارم مشكل خاصي نباشد
    paya تشکر می‌کند.
    مهیار سیاسی

كاربر همراه paya آواتار ها
    تشکر کرده
    514

ممنون مهیار جان ...

نه ... اون رو هم همون موقع چك كردم. این قضیه خیلی داره اذیت میكنه چون نمی تونم عكسها رو تو Lcd دوربین چک کنم ... از قضا تا 4 روز دیگه تو پروژه ای هستم که امکان حتی 2 ساعت مرخصی برای به تعمیرگاه بردنش رو هم ندارنم ... باید فعلا با این شرایط سر کنم !
    پیام اکبری
    my Photos

صفحه 5 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین