نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ارزيابي شما از دوربين S3 IS در كلاس SLR-Like چيست؟

رأی دهندگان
104. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید
  • از هر لحاظ راضي هستم (عالي)

32 30.77%
  • نسبت به موارد مشابه و ماركهاي ديگر بهتر است (خوب)

54 51.92%
  • ماركهاي مشابه را ترجيح مي دهم (راضي نيستم)

18 17.31%
صفحه 26 از 42 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 415
Like Tree103تشکر

موضوع: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

كاربر همراه smaiwd آواتار ها
    تشکر کرده
    18

Angry پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا لینک رو در تگ کد قرار دهید...قوانین فروم را مطالعه کنید...

بعد اینکه در فروم و سایت خودمان به اندازه ی کافی درباره ی عکاسی و هنرو وتکنیک بحث شده و نیازی به مراجعی دیگر نداریم .....فقط کافی است جستجو کنیم....
    دوست عزيز لينك مورد نظر بنگاه كاسبي من نيست، اگه هدف آموزش و ايجاد يك محيط سالم تبادل تجربيات باشه يك لينك ساده هيچوقت از ارزش يك سايت كم نمي كنه، متاسفانه اين رفتار خاص ايرانيها است كه مي ترسند با انتقال تجربياتشون و يا بوجود اومدن يك نمونه مشابه خودشون، نونشون آجر بشه. اينكه سايت عكاسي مقالات خوبي داره شكي نيست ولي در پاسخ به يك پرسش من صرفا لينكي رو كه قبلا مطالعه كرده بودم ذكر كردم و هدفم تبليغ يا بازار يابي نبود و فكر مي كنم اگر شما هم به دقت وبلاگ مذكور رو ببينيد متوجه مي شيد كه چيزي براي تبليغ نداره.
    nabster تشکر می‌کند.
    M O H S E N
    Canon PowerShot S3 IS
    Canon SELPHY printer CP510

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط smaiwd نمایش پست ها
    دوست عزيز لينك مورد نظر بنگاه كاسبي من نيست، اگه هدف آموزش و ايجاد يك محيط سالم تبادل تجربيات باشه يك لينك ساده هيچوقت از ارزش يك سايت كم نمي كنه، متاسفانه اين رفتار خاص ايرانيها است كه مي ترسند با انتقال تجربياتشون و يا بوجود اومدن يك نمونه مشابه خودشون، نونشون آجر بشه. اينكه سايت عكاسي مقالات خوبي داره شكي نيست ولي در پاسخ به يك پرسش من صرفا لينكي رو كه قبلا مطالعه كرده بودم ذكر كردم و هدفم تبليغ يا بازار يابي نبود و فكر مي كنم اگر شما هم به دقت وبلاگ مذكور رو ببينيد متوجه مي شيد كه چيزي براي تبليغ نداره.
    دوست عزیز.....

اول اینکه قرار دادن لینک ها در کد تگ جز قوانین این فروم است ،ربطی هم به کاسبی و این ها ندارد....

بعد اینکه بنده هم عرض نکردم که آن وبلاگ دارد کاسبی میکند و یا شما قصد تبلیغ دارید و یا مورد دیگری....

بعد اینکه چون مبحث مربوط به هیستوگرام رو مطالعه کردم دیدم این سایت متاسفانه در حدی نیست که در سایت لینک قرار دهید.در مبحث هیستوگرام نویسنده ی عزیز کاملا در اشتباه به سر میبرد و راهنمایی درستی نمیکند...

این سایت هم نیازی به تبلیغ و جانبداری بنده و امثال بنده ندارد ، و همه چیز واضح است و سایت عکاسی رو همه به خوبی میشناسند..

به هیچ وجه هم به شما جسارت نکردم ، سعی کنید بهتر ببینید و بهتر رفتار کنید ، اینجا یک محیط دوستانه است و با هم جدلی نداریم...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

جناب آقاي محسن

از اين که زحمت ميکشيد و پي گير مطالب سايت و فورم هستيد متشکريم.
    اگر مطلبي سراغ داشته باشيد که بتواند به ديگران کمک کند، از اين که مطلب يا لينکش را در اختيار ديگران بگذاريد بسيار مسرور ميشويم. اما متاسفانه مطلب ارائه شده در مورد هيستوگرام کاملاً اشتباه و محصول ابتکار شخصي است و ديگران را به اشتباه خواهد انداخت. لذا خواهشمندم اين لينک را از پست خود حذف کنيد.

در مورد نحوه قراردادن لينک ها، اين قضيه به محتواي لينک و مطلب فوق ربطي ندارد و جزء قوانين سايت است

با تشکر
    فورم سايت عکاسي
    Kaveh Ghobadi و smaiwd تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر جديد don_vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    0

تقريباً بزرگترين مشكلي كه ما با S3 داريم، عكاسي در شب و در نور كمه.
    ديشب يكي از دوستان يك اكستنشن به من معرفي كرد كه با نسب اون روي مرورگر FireFox تونستم وارد Flickr بشم. در قسمت PopularCameras دوربين خودمون رو پيدا كردم و به قسمتي رفتم كه عكسهاي مختلفي رو كه با S3 گرفته شده بود يه جا جمع كرده بود.
    باور كردني نبود. عكسهايي كه حتا به اندازه‌ي سر سوزني نويز نداشتن. اگه اندازه original عكس رو دانلود كنيد، ميتونيد تمام تنظيمات دوربين رو هنگام گرفتن اون عكس ببينيد. فهميدن اين تنظيمات و آزمايش كردن اون‌ها، جداً به بهتر شدن عكسهايي كه در شب ميگيريم كمك ميكنه....
    يا علي مددي
    nabster تشکر می‌کند.
    وحيد ناظمي
    http://www.akkasee.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=4213&dateline=1180090  454
Your Current Signature Picture

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ببينم كسي هست كه با مقايسه s3is و fuji 9600 اين رو خريده باشه؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

Smile پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

سلام دوستان
    لطفن اگه ممکنه در مورد عکاسی در شب با دوربین s3is توضیح بدین
    من اکثر عکسام نویزش زیاده
    با تشکر
    پویا فارسی(NABSTER)

تشکر کرده
    18

Cool پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط nabster نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به پست بعد مراجعه كنيد
    M O H S E N
    Canon PowerShot S3 IS

تشکر کرده
    18

Cool پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط nabster نمایش پست ها
    سلام دوستان
    عكاسي در شب با هر دوربين ديجيتال و از جمله S3 IS شگردهاي خاص خود را مي طلبد كه در اين سايت و Forum مطالبي در مورد آن يافت مي شود اما جهت اصلاع شما ذكر چند نكته حايز اهميت است:

-- در شب به دليل نور كم از سرعت شاتر كم و ديافراگم باز استفاده مي كنند كه مسلما سرعت كم شاتر افزايش اثرات لرزش دست و كمك گرفتن از سه پايه را به همراه دارد.

-- در S3 IS استفاده از ISO با اندازه 200 بالاتر نويز قابل توجهي را بر عكس خواهد گذاشت لذا دقت كنيد از چه ISOيي استفاده مي كنيد.

-- بهتر است در مورد مشكلات خود نمونه عكسي را در Post خود قرار دهيد.
    Queen تشکر می‌کند.
    M O H S E N
    Canon PowerShot S3 IS

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

یه نکته فراموشتون شد ! استفاده از 3 پایه به همراه تایمر . چون فشار دادن شاتر هم باعث لرزش خفیفی میشه که باعث تار شدن تصویر میشه :)
    بعد هم اگه از ماه و ستاره میخواهین عکس بگیرین یا ساختمون های نورانی که اطرافش تاریک هست انتخاب اسپوتلایت فراموش نشه

اما در کل خودتونم بکشین اس تری روی عکس ها شن میپاشه ! من دارم دیگه سر همینم رفتم اس ال آر خریدم و حالا واقعن لذت میبرم . یه راه کم کردن نویز هم استفاده از نرم افزاره مثل نویز نینجا .
    ویرایش توسط sshhiiva : Tuesday 17 July 2007 در ساعت 15:00 دلیل: .
    smaiwd تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    18

Question فوكوس در S3 Is

من فكر مي كنم يكي از مواردي كه خيلي از كاربران تازه كار و حتي نيمه حرفه اي دوربينهاي ديجيتال دارند عدم شناخت كافي از سيستمهاي فوكوس خودكار و يار دستي دوربينشان مي باشد. (البته من خودم هم هنوز نتونستم اونطوري كه دلم مي خواد به كاربردهاي آن مسلط بشم) البته مطالب زيادي در اين سايت و سايتهاي ديگر وجود دارد اما فكر مي كنم اگر در اين بخش يكي از دوستان كه خيلي به اين مسئله اشراف دارند لطف كنند و خيلي ساده و Step by Step در يك يا چند Post هر بار يكي از انواع فوكوس و با محوريت S3 IS رو توضيح بدن.

مثلا من اين مقاله را خوندم اما واقعا تا با دوربين S3 IS اين مطلب رو توضيح ندن شايد كاملا بصورت كاربردي متوجه قضيه نشم، لذا خيلي ممنون مي شم اگر طي چند Post خيلي ساده و همراه با مثال اين قضيه توسط يكي از دوستان گفته شود.
    M O H S E N
    Canon PowerShot S3 IS

صفحه 26 از 42 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ... آخرینآخرین