نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ارزيابي شما از دوربين S3 IS در كلاس SLR-Like چيست؟

رأی دهندگان
104. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید
  • از هر لحاظ راضي هستم (عالي)

32 30.77%
  • نسبت به موارد مشابه و ماركهاي ديگر بهتر است (خوب)

54 51.92%
  • ماركهاي مشابه را ترجيح مي دهم (راضي نيستم)

18 17.31%
صفحه 5 از 42 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 415
Like Tree103تشکر

موضوع: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

كاربر همراه saeedglx آواتار ها
    تشکر کرده
    26

پیش فرض پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام میخوام بدونم شما با تعویض و بیرون آوردن باتری S3is مشکلی ندارین?!من که مطمئنم آخرش درپوش باتری (موقع بسته شدن) کار دستم میده!!!!
    من كه مشكلي ندارم اول بايد كاملا درب رو به طرف پايين فشار بديد بعد به طرف داخل-فكر نكنم نيازي به نيروي زيادي باشه
    سعيد

CANON A620
    CANON PowertShot S3 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام میخوام بدونم شما با تعویض و بیرون آوردن باتری S3is مشکلی ندارین?!من که مطمئنم آخرش درپوش باتری (موقع بسته شدن) کار دستم میده!!!!
    وحید جان حق با توست
    باطری های آلکالاین قابل شارژ کمی بزرگتر از باطری های آلکالاین معمولی هستند به همین دلیل درپوش کمی به سختی بسته میشه
    بهتره موقع بستن درپوش قسمت لولا دار رو هم با دستت محکم بگیری تا فشار به اون قسمت نیاد
    امیدوارم به هیچ قسمت دوربینت حتی خال هم نیافته و سال های سال با اون عکس های خوشگل خوشگل بگیری
    ویرایش توسط Delbaz.tk : Friday 15 December 2006 در ساعت 22:39

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

ممنونم دلبازجان,به همچنین!!!
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه saeedglx آواتار ها
    تشکر کرده
    26

يك مورد جالب رو من اضافه كنم
    دوربين رو درحالت نمايش عكس روش كنيد - حالا دوربين رو 90 درجه بچرخونيد عكس درون Lcd همراه دوربين ميچرخه حالا عكس هاي رو كه به صورت طولي گرفته ايد به راحتي مشاهده كنيد
    سعيد

CANON A620
    CANON PowertShot S3 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedglx نمایش پست ها
    يك مورد جالب رو من اضافه كنم
    دوربين رو درحالت نمايش عكس روش كنيد - حالا دوربين رو 90 درجه بچرخونيد عكس درون Lcd همراه دوربين ميچرخه حالا عكس هاي رو كه به صورت طولي گرفته ايد به راحتي مشاهده كنيد
    ممنون سعید جان
    بله این یکی از قابلیت های جالبه این دوربینه و خیلی به جا بهش اشاره کردی
    البته میشه این قابلیت رو در منوهای این دوربین فعال یا غیر فعال کرد

تشکر کرده
    8302

سلام به همه و تبریک فرارسیدن شب خاطره انگیز یلدا !!
    دو سوال دارم:
    1-تو راهنمای سریع چاپ شده همراه دوربین ذکر شده که راهنمای کامل دوربین بصورت PDF روی CD ی همراه دوربین است درصورتیکه بصورت فایل Word بودند نه PDF !! عجیب نیست!!؟
    2-این فلاش Slave(model :HF-DC1 تو بازار هست?قیمتش چنده و قدرت و کیفیتش چطوره و اینکه ارزش خریدن داره یا نه؟اصلا اطلاعی دارید!!؟
    وحيد قديري راد

تشکر کرده
    8302

خوب از اونجاییکه هنوز کسی جواب اون دو تا سوال رو نداده چند تا دیگه رو هم اضافه میکنم تا همه رو با هم جواب بدین:
    3-آیا شما اصلا از حالات عکاسی آماده(Scene modes) مثل پرتره,منظره,مهمانی,ورزشی و...استفاده میکنید؟! چون من تفاوت و مزیت خاصی تو این مدها ندیدم!!
    4-وقتی مقدار ISO را روی AUTO میگذاریم,حتی در نرم افزار Zoombrowser EX (همراه دوربین) هم نمی شود مقدار دقیق ISO را فهمید, یعنی باید به همین "AUTO" اکتفا کرد؟!!
    5-منظور از Low Level Format چیه؟( راهنمای پیشرفته اش رو خوندم, ولی چیزی دستگیرم نشد!)
    6-آیا برای این دوربین ماکزیمم کارت حافظه وجود داره؟( یعنی مثلا یک SD-8GB قابل استفاده است)؟؟؟ و یا SD-HC ؟!
    7-در صفحه 57 راهنمای پیشرفته ,گفته شده"در مد P, اگر نور کافی نبود,Change the Metering Mode!!!!!! چه ربطی داره؟؟!!
    8-در حالت تنظیم قدرت فلاش,هم در حالتAUTO و هم در حالت Manual , با ورود به منوی FUNC میتوان فلاش را تنظیم کرد(البته در Auto از2EV+ تا 2EV- و در حالت دستی در 3 مرحله که از FULL شروع میشود).فرق این دو حالت و تاثیرشان چیه؟!!!
    ************* از کلیه دوستانی که به هر چند تا از سوالاتم جواب بدهند , تشکر میکنم!! *****************
    وحيد قديري راد

كاربر جديد emad_art آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام
    راستش من چند وقته تصمیم گرفتم یه دوربین بخرم(قیمت 300-400) /و S3IS CANON اولین انتخاب منه / اما با مقایسه عکس اون با دوربینهای دیگر همکلاس آن(مثل H2-H3SONYو Fuji S6000fd و S6500FDکه تصویر شون نسبت به کنن شارپ تره مخصوصاُدر لبه ها!!!؟؟) و بخصوص عدم وجود تجهیزات جانبی مانند شارژر>یه خورده مردد شدم.چند سوال دیگه هم هنوز برام مبهمه/مثلا نوع لنز/قدرت و نوع لرزشگیر/وهمچنین کیفیت عکس در شب که در بخش samples در سایتhttp://www.imaging-resource.com نبود!!؟
    من یه دوربین sony 5 Megداشتم واقعاُخوب بود اما در نور کم و شب خیلی خوب جواب نمیداد میخواستم علا وه بر نکاتی که در جواب سوال در مورد s3isگفته بودین یه مقایسه با H2 و H5سونی Fuji S6000fd و S6500FDکه و FZ7 PANASONICداشته باشین .و نکته دیگه در مورد باطری و شارژر برای دوربین CANON S3IS/که چه مارکی رو مناسب میدونین و آدرس یه جای معتبر برای خرید لوازم جابنی<شارژر /مموری پرسرعتUP TO 1G/پایه/کیف>/من از سونی قبلا استفاده کرده بودم خوب جواب داده بود/و در ضمن آیا موارد تقلبی از این دوربین(S3IS)در بازار وجود داره؟ و چطور میشه اصلی رو از تقلبی تشخیص داد؟

مثلاُقرار بود یه سوال بپرسم!!!! فک کنم جواب این سوالا از کل MNIUAL PROCIDURE دوربین هم بیشتر بشه!!!
    بهر حال ببخشید
    بی صبرانه منتظر راهنمایی شما هستم

كاربر جديد emad_art آواتار ها
    تشکر کرده
    0

Post پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

سلام
    راستش من چند وقته تصمیم گرفتم یه دوربین بخرم(قیمت 300-400) /و S3IS CANON اولین انتخاب منه / اما با مقایسه عکس اون با دوربینهای دیگر همکلاس آن(مثل H2-H3SONYو Fuji S6000fd و S6500FDکه تصویر شون نسبت به کنن شارپ تره مخصوصاُدر لبه ها!!!؟؟) و بخصوص عدم وجود تجهیزات جانبی مانند شارژر>یه خورده مردد شدم.چند سوال دیگه هم هنوز برام مبهمه/مثلا نوع لنز/قدرت و نوع لرزشگیر/وهمچنین کیفیت عکس در شب که در بخش samples در سایتhttp://www.imaging-resource.com نبود!!؟
    من یه دوربین sony 5 Megداشتم واقعاُخوب بود اما در نور کم و شب خیلی خوب جواب نمیداد میخواستم علا وه بر نکاتی که در جواب سوال در مورد s3isگفته بودین یه مقایسه با H2 و H5سونی Fuji S6000fd و S6500FDکه و FZ7 PANASONICداشته باشین .و نکته دیگه در مورد باطری و شارژر برای دوربین CANON S3IS/که چه مارکی رو مناسب میدونین و آدرس یه جای معتبر برای خرید لوازم جابنی<شارژر /مموری پرسرعتUP TO 1G/پایه/کیف>/من از سونی قبلا استفاده کرده بودم خوب جواب داده بود/و در ضمن آیا موارد تقلبی از این دوربین(S3IS)در بازار وجود داره؟ و چطور میشه اصلی رو از تقلبی تشخیص داد؟

مثلاُقرار بود یه سوال بپرسم!!!! فک کنم جواب این سوالا از کل MNUAL PROCEDURE دوربین هم بیشتر بشه!!!
    بهر حال ببخشید
    بی صبرانه منتظر راهنمایی شما هستم
    ویرایش توسط emad_art : Saturday 23 December 2006 در ساعت 17:24 دلیل: غلط املایی!

كاربر همراه smaiwd آواتار ها
    تشکر کرده
    18

Smile پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط emad_art نمایش پست ها
    سلام
    راستش من چند وقته تصمیم گرفتم یه دوربین بخرم(قیمت 300-400) /و S3IS CANON اولین انتخاب منه / اما ...
    در مورد Sharp تر بودن ماركهاي مشابه درست مي*گيد ولي اين مورد زياد قابل توجه نيست، من اين دوربين را دارم چند تا از خواص خوبش كيفيت در رنگها، فيلمبرداري عالي، و نويز كم در ISO هاي بالا(نسبت به موارد مشابه) ميباشد.
    در ضمن فكر نمي كنم با SD Memory هاي ظرفيت بالا مشكل داشته باشه، حداقل از مستندات اون اينطور بر مياد!
    در عكاسي شب هم خوب جواب مي ده فقط به شرط اينكه عكاس هم بتونه فنون عكاسي در شب را بلد باشه.
    ببخشيد بيشتر از اين نمي دونستم !
    M O H S E N
    Canon PowerShot S3 IS
    Canon SELPHY printer CP510

صفحه 5 از 42 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین