صفحه 4 از 48 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 471
Like Tree190تشکر

موضوع: Canon EOS 400D / Rebel XTi / Kiss X

كاربر همراه
    تشکر کرده
    27

پیش فرض پاسخ: Canon 400D

جناب قدیری منظورم از نمونه عکسها همان لینکی است که معرفی کردید البته همگی با لنزهای بسیار مرغوب کنون گرفته شدند میخواستم بدونم این نمونه ها یا نمونه های عکس دوربین های دیگر که در سایت کارخانه سازنده گذاشته می شود کاملا دست نخورده است؟

amirsooki
    Guest

سلام.
    350d و 400d به جز در مگاپیکسل و Lcd و ضد غبار ، از نظر امکانات داخلی چه فرقایی دارند ؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

100 درصد دست نخورده هستند.....در واقع نمیتونن دست خورده باشند...چون به راحتی توسط نرم افزارهای ارائه شده سازنده قابل تشخیص است.......
    اما در مورد نوع لنز.....درسته همه با بهترین لنزهای کانن گرفته شده اند......اما اگر سری به بقیه دوربینه مثل 20 دی/350 دی / 1d mark II n و ...بزنید متوجه میشوید همه با همین لنزها گرفته شده اند....اون وقت مقایسه کردن ساده تر میشود......
    مثلا در دی 70 شما زمانی که از یک منظره عکاسی میکنید در آسمان و در قسمتهایی که تونالیته رنگ یا به عبارتی کنتراست تغییر کرده دانه های نویز را مشاهده میکنید(مثل ابر ) و در بعضی مواقع در خود آسمان در جاهایی که رنگ آبی تیره میشود چنین موردی وجود دارد.....
    در 350 دی در شرایط فوق مقداری از همین نویز رو بخصوص در ابرها(البته کمتر از دی 70)مشاهده میکنید.....
    در عکسهای 20 دی و 1d mark II n چنین چیزی رو هرگز نمیبینید.......چیزی که من در 400 دی دیدم.....در عکس شب.....عکس کاملا نرم و بدون اغتشاش بود....که در نمونه عکسهای 350 چنین چیزی دیده نمیشه.....
    من خودم رو برای ورود این دوربین آماده کرده ام .....وصد درصد این مدل رو خوهم خرید.......

سلام.
    350d و 400d به جز در مگاپیکسل و Lcd و ضد غبار ، از نظر امکانات داخلی چه فرقایی دارند ؟
    زمانی که دوربین نسبت به مدل قبلی خودش با کمی تغییر ، همراه با تغییر نام وارد بازار میشود....در ظاهر چندان تفاوتی نکرده است......
    اما از نظر سیتمهای الکترونیکی دچار دگرگونی های فراوان شده است.....

سنسور 10 م پ با چنین مشخصاتی از تصویر چیز کمی نیست.....اگر کمی در موردش فکر کنیم..
    اما در مورد سیستم ضد غبار.
    این سیستم تمام بحثها را در مورد یک دوربین کاملا بی فایده میکنه.....
    در واقع این چیز کمی نیست .آنقدر با ارزش هست که نیازینیست که به دیگر تغییرات دوربین فکر کنیم....اگر فیلم این سیستم رو دیده باشید...متوجه میشود که واقعا......
    اما از نظر امکانات دیگه....
    شاتر تا 100 بار گارانتی شده.
    LCD کوچک پشت دوربین حذف شده و تمام تنظیمات بدون کم شدن میزان باطری بر روی LCD اصلی انجام میشود...
    فکوس 9 نقطه ای.....
    سیستم عامل این دوربین به مانند 30 دی/ 5 دی و 1D mark II n هست.....
    تنظیمات بیشتر شارپنس/غلظت رنگ/تن/کنتراست....
    تنظیمات picture style.
    تنظیمات C-fu بیشتر.....
    عملکرد سریع تر آینه به هنگام حرکت به بالا و پایین.....
    بافر بیشتر برای عکاسی پیاپی.
    در هنگام تنظیم کردن دوربین اگر دست شما ناخاسته با کلید شاتر بر خورد کند...دوربین تمام تنظیمات شما را در حافظه ثبت خواهد کرد....
    و....................................

فکر میکنم کافی باشه......
    از همه جالب تر سیاست کانن بود که منتظر قیمت گذاری برای دوربینهایی در این رده از طرف رقبا شد که حالا با خیال راحت خیال همه رو ناراحت کرد.......
    شک نکنید که اگر این دوربین با در بنچمارکهای تصویر با دوربینهایی در سطح حرفه ای ونیمه حرفه ای مقایسه بشود
    حتما برتر از خیلی از آنها خواهد بود.....کما اینکه 350 هم از این نظر از دوربینهایی در این سطح برتر است.
    ویرایش توسط Ghadiri : Tuesday 5 December 2006 در ساعت 16:59
    مسعود قدیری

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

آقاي قديري ببخشيد ها
    هر وقت بحث نيكون و كنون ميشه شما وسط معركه بد جوري دست و پا ميزنيد، من فكر كنم يا سهام اين شركت رو داريد يا مشاور بازاريابي اين شركت هستيد
    بس كن بابا، همه دوربينهاي امروزي عالي هستن انشا الله 400 دي هم بيشترين فروشو بكنه با هاسلبلاد و ماميا مقايسه بشه اصلا 450 دي بهتر از 400 دي بشه و....(بجاي اينكار عكاسي از ماه و ستاره ها خيلي بهتره ما هم فيضي مي بريم)

انشالله شركت كنون پوزه همه شركت ها منجمله نيكون صهيونيستي رو به خاك مي ماله (صلوات)
    به نظر من بهتره به جاي بحث در اين خصوص دوربينها مونو از هر ماركي كه هست برداريم و در جهت خير شاتر بزنيم مثلا موضوعاتي نظير ( انتقادي، سياسي، اجتماعي، ورزشي ، فرهنگي ، محيط زيست....)
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

آقای دیناروندها!!!!!
    میشه اینطور هم فکر کرد.....اما اگر بنده سهام کانن داشتم ، لنز سیگما روی دوربینم نبود..!!
    درسته همه دروبینهای امروزی عالی هستند.....مثل همه عکاسان امروزی........!!
    اما هرچی پست قبلی خودم رو میخونم چیزی نمیبینم که شما رو اینقدر ناراحت کنه!!
    اصلا در مورد نیکون صحبتی نکردم.....مگر اینکه مشخصات خوب این دوربین در رفتار شما تاثیر داشته باشه و یا ......
    وقتی کسی از مشخصات یک دوربین تعریف میکند(اصولا هر مدلی از کانن)شما اینقدر ناراحت میشود؟؟؟؟!!!!

فکر میکنم این رفتارها بیشتر شبیه جبه گیری است.......
    اما گاهی اوقات هم برای غرق نشدن نیازبه دست و پا زدن هست....اون هم از نوع بدجور.
    ویرایش توسط Ghadiri : Monday 28 August 2006 در ساعت 09:15
    مسعود قدیری

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

ببخشيد دوستان --- اصلا فلسفه وجود همچين جايي اينه كه آدم نظراتشو بگه اونهم راجع به دوربين
    حالا يكي مياد رو حساب علاقه اي كه به اين قضيه داره و هميشه سعي ميكنه به روز باشه و رك و راست نظرشو راجع به اين محصولات ميگه براي چي ديگران از اين قضيه راضي نباشند ---
    اينجا فكر كنم بهتره كه اگر كسي مخالفه مثلا راجع به سيستم ضد غبار دوربين لينك بده يا مقايسه كنه يا .......
    كه بشه فني تر بحث كرد و بقيه ( مثل من ) كه زياد چيزي تو اين قضايا نميدونم چيزي ياد بگيرم
    نه اينكه بشينيم و صلوات بفرستيم
    محمد امدادی

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghadiri
    اما گاهی اوقات هم برای غرق نشدن نیازبه دست و پا زدن هست....اون هم از نوع بدجور.
    اخه دوست من غرق نشدن در چي ؟؟؟؟
    چرا اينقدر مسائل بي ارزش رو مهم مي كنيد من اين مورد رو كه نوشتم به اين دليله كه از اساتيدي مثل شما انتظار بيشتري داريم، دوستان يه بررسي بكنن ببينن وقتي همچين بحثهايي پيش مياد كيا بيشتر كامنت ميزارن
    چرا آقايان و اساتيد ديگر تو اين موارد شركت نمي كنن ؟؟؟

دوست عزيز پست شما من رو ناراحت نمي كنه همچين بحثهايي من رو ناراحت مي كنه
    مگر اینکه مشخصات خوب این دوربین در رفتار شما تاثیر داشته باشه .
    يعني چي چرا بايد مشخصات يه دوربين در شخصيت افراد تاثير بزاره ، نمي دونم از نظر علمي همچين بحثي درسته؟
    اقاي امدادي به نظر شما همچين بحثي علمي و فني مياد؟؟؟؟؟

هنوز دوربين بيرون نيومده با يه دوربين ديگه كه هنوز بيرون نيومده مقايسه ميشه و بعد گفته ميشه بحث علميه ، اونوقت همچين مطالبي نوشته مي شه
    شک نکنید که اگر این دوربین با در بنچمارکهای تصویر با دوربینهایی در سطح حرفه ای ونیمه حرفه ای مقایسه بشود
    حتما برتر از خیلی از آنها خواهد بود......
    آقاي امدادي اخه كجاي همچين بحثي فنيه اصلا شما معني با دربنچماركهاي تصوير رو فهميدين؟ يعني چي؟
    اگر من صلوات فرستادم بخاطر اينه كه به دوستان بفهمونم بحث داره به چه سطحي كشيده مي شه، اخه همه چيزو نمي شه رك گفت كه

ديگه در اين خصوص هيچ بحثي نمي كنم و دوستان رو با بحثهاي فني شون تنها ميزارم
    موفق باشيد
    ویرایش توسط babakdin543 : Monday 28 August 2006 در ساعت 10:42
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543
    آقاي قديري ببخشيد ها
    هر وقت بحث نيكون و كنون ميشه شما وسط معركه بد جوري دست و پا ميزنيد، من فكر كنم يا سهام اين شركت رو داريد يا مشاور بازاريابي اين شركت هستيد
    بس كن بابا، همه دوربينهاي امروزي عالي هستن انشا الله 400 دي هم بيشترين فروشو بكنه با هاسلبلاد و ماميا مقايسه بشه اصلا 450 دي بهتر از 400 دي بشه و....(بجاي اينكار عكاسي از ماه و ستاره ها خيلي بهتره ما هم فيضي مي بريم)

انشالله شركت كنون پوزه همه شركت ها منجمله نيكون صهيونيستي رو به خاك مي ماله (صلوات)
    به نظر من بهتره به جاي بحث در اين خصوص دوربينها مونو از هر ماركي كه هست برداريم و در جهت خير شاتر بزنيم مثلا موضوعاتي نظير ( انتقادي، سياسي، اجتماعي، ورزشي ، فرهنگي ، محيط زيست....)
    بابك جان
    بحث دست و پا زدن نيست...به هر حال يه دوربين يا محصول جديدي اومده تو بازار... افرادي هم لازم ميدانند دانش و تجربه خود را در اختيار بگذارند... اسم اين را دست و پا زدن نگذاريم. در مورد D80 هم حدود 4 صفحه اي بحث و نظر داشتيم كه فكر كنم با اومدنش به بازار ايران بحث هاي بيشتري را هم شاهد باشيم. اصولا همانطور كه آقاي امدادي هم اشاره كرده اند فورم محل طرح همين بحث ها و سئوال و جواب هاست...
    شاتر زدن دوربين ها هم كه اصولا قسمت خودش رو داره (توي پرانتز بگم كه البته من سبك كار سايت عكاسي رو براي نمايش عكس ها و گردآوري نظرات اون رو نمي پسندم ...!!) بنابر اين نمي شود گفت كه خوب ديگه اصلا راجع به ويژگي ها و مشخصات دوربين ها يا محصولات جديدي كه به بازار مي آيند بحثي نكنيم و صرفا بچسبيم به عكس و نمايش عكس.
    جسارت بنده را ببخشيد...
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

محمد جان و جناب بهمن آبادی عزیز ممنون............
    از کلمه غرق شدن استفاده کردم ...چون داشتم دست و پا میزدم......
    به هر حال برای اینکه دوستان ناراحت نشوند....من عذر خواهی میکنم.....
    همانطور که دوست عزیزم جناب بهمن آبادی فرمودند....4-5 صفحه در مورد دی 80 گفتگو شد...آیا این دوربین وارد بازار شده یا نه؟البته من بحثی در این موارد ندارم......

آقاي امدادي اخه كجاي همچين بحثي فنيه اصلا شما معني با دربنچماركهاي تصوير رو فهميدين؟ يعني چي؟
    البته حق دارید....اگر در کارگاهای عکاسی گذشته شرکت داشتید.....متوجه میشدید که عکسهای جناب امدادی در گروه بهترین عکسها قرار گرفت....(البته خود ایشون هم در اون کارگاه حضور نداشتن.)
    قطعا ایشون این معانی را بهتر از بنده درک میکنند......

چرا اينقدر مسائل بي ارزش رو مهم مي كنيد من اين مورد رو كه نوشتم به اين دليله كه از اساتيدي مثل شما انتظار بيشتري داريم، دوستان يه بررسي بكنن ببينن وقتي همچين بحثهايي پيش مياد كيا بيشتر كامنت ميزارن
    چرا آقايان و اساتيد ديگر تو اين موارد شركت نمي كنن ؟؟؟
    آیا بررسی یک دوربین قبل از اومدن به بازار چیز بی ارزش است؟؟؟؟
    آیا کامنت گذاشتن در این موارد چیز بدی است؟
    و اما چرا اساتید شرکت نمیکنند.......علت همین بحثها است......
    همچين بحثهايي من رو ناراحت مي كنه
    میشه در این 4 صفحه یک بحث ناراحت کننده ای رو نقل قول بفرمایید.....شاید ما هم متوجه شویم از نظر شما ناراحت کننده چیست....(بدون منظور و کاملا دوستانه بیان میکنم.)

هنوز دوربين بيرون نيومده با يه دوربين ديگه كه هنوز بيرون نيومده مقايسه ميشه و بعد گفته ميشه بحث علميه ، اونوقت همچين مطالبي نوشته مي شه
    ظاهرا شما اصلا فوروم رو به یاد ندارید و یا نمی خوانید........آیا تاپیکهای ///دی 200 آمد ///همه چیز در مورد نیکون دی 200/// نیکون دی 200////و...........رو به یاد دارید...فکر میکنم در حدود 10 صفحه در هر تاپیک صحبت شده.آن هم در زمانی که این دوربین فقط و فقط معرفی شده بود......
    من در مورد یک دوربینی که هنوز به بازار نیامده صحبت کردم....مقایسه هم کردم.آیا واقعا این جوش آرودن داره...آیا درسته که از لغتهای تند////بس کن بابا/// استفاده کنیم؟؟؟

ممنونم.
    مسعود قدیری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    203

نمي دانم چرا وقتي ويژگيهاي يه دوربين مورد بحث قرار مگيره بعضي دوستان جبهه گيري مي كنند
    هر دوربيني ويژگيها و كلاس و قيمت خودشو داره و سازنده براي يه كلاسي از كاربران اونو طراحي و به بازار ارائه مي ده و طبيعتا با معرفي هر دوربين جديدي ويژگيها و امكانات تازه اي ارائه خواهد شد و بررسي كاربردي بودن آن در همچين فرومي امري كاملا طبيعي توسط اعضاست و فكر كنم جبهه گيري بين كاربران دو برند موضوعيتي نداشته باشه.

بعنوان مثال من 30دي دارم و يه بار بعد از عكاسي در كوه و مراجعت ديدم روي چند تا از عكسام لكه يه ذره گرد و خاك افتاده و سپس سنسور و پاك كردم. خوب حتي اگه زودتر هم متوجه ميشدم تميز كردن سنسور در كوه واسم ميسر نيود.
    بهر حال روي 400دي اين امكان ديده شده و ميشه گفت مشكل فوق براي كسي كه با 400دي كار بكنه وجود نخواهد داشت و سريعا قابل بر طرف كردن است .
    حال اين دليل نميشه كه 400دي برتر از 30دي باشه و يا من منكر اين ويژگي بدرد بخور 400دي باشم و حقيقتا هم براي عكاسي در محيط هاي بيرون و كوه ويژگي جالبي است
    30دي دوربين مناسبي در كلاس خودش است و 400دي نيز همينطور در رده خودش. البته عمدا نمونه مقايسه بين دو دوربين در يه برند را مطرح كردم تا به كسي بر نخوره ولي در حالت كلي هر دوربيني از هر برندي جايگاه و ويژگي و امكانات خاص خود را دارد كه لزوما قرار نيست در بقيه برند ها نيز موجود و ديده شده باشد و اين كاربر است كه بايد بررسي لازم براي انتخاب مناسبترين دوربين را با توجه به كاربري خودش و پوشش نيازهايش بعمل آورده و تصميم گيري نمايد
    ویرایش توسط arborhani : Monday 28 August 2006 در ساعت 14:05
    امير رضا برهاني
    http://www.arbphotos.com

صفحه 4 از 48 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین