صفحه 1 از 48 1 2 3 4 5 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 478
Like Tree479تشکر

موضوع: Canon S5IS

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Unhappy Canon S5IS

سلام

از چیزی که میترسیدم به سرم اومد!! :( من تا آخر تابستون هم انتظار همچین ضدحالی رو نداشتم تازه منتظر S4 Is بودم نه S5 Is!!!! ( نمیدونم چرا همه کمپانیها با عدد 4 مشکل دارند!! نمونش پاناسونیک که از FZ30 به FZ50 رفت یا سونی که از H2 به H5 زد یا ...)

البته ظاهرا" به جز قابلیت استفاده از فلاش خارجی و افزایش مموری همراه از 16 به 32 مگابایت!! :biggrin: تغییر عمده و قابل توجهی که بتواند بنده را مجاب به تعویض دوربینم کند وجود ندارد:

LCD که به 2.5 اینچ ارتقا یافته و همچنان هم ظاهرا" بدون محافظ است. ایزوی 1600 هم به نظرم بعد از این همه وقت کم است و کاش حداقل 3200 بود!! فرمت RAW هم که در کار نیست!! اندازه سنسور هم "2.5/1 مونده , فوکوس همچنان یک نقطه ای و فقط قابلیت Face Detection به آن اضافه شده!! :confused: در مد پخش هم امکان تصحیح قرمزی چشم ایجاد شده ( من که تا حالا همچین مشکلی با S3 نداشتم که بخواهم درستش کنم!!)
    کاش امکان D-Lighting ( مشابه دوربینهای نیکون) هم روش میگذاشتند!!

راستی قیمت این فلاشهای سری EX تو چه حدودیه؟!!! فکر نمیکنم کمتر از 120 یا 150 تومن باشه؟!!
    .
    .
    .
    .
    .
    **** یک عدد Canon-S3 IS تمیز به فروش میرسد*** :biggrin:
    ویرایش توسط Mashhadi Vahid : Monday 7 May 2007 در ساعت 13:14
    amir_h_madadi و roh_moghadas تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: Canon-S5 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

از چیزی که میترسیدم به سرم اومد!! :( من تا آخر تابستون هم انتظار همچین ضدحالی رو نداشتم تازه منتظر S4 Is بودم نه S5 Is!!!! ( نمیدونم چرا همه کمپانیها با عدد 4 مشکل دارند!!)

البته ظاهرا" به جز قابلیت استفاده از فلاش خارجی و افزایش مموری همراه از 16 به 32 مگابایت!! :biggrin: تغییر عمده و قابل توجهی که بتواند بنده را مجاب به تعویض دوربینم کند وجود ندارد.
    LCD که به 2.5 اینچ ارتقا یافته و همچنان هم ظاهرا" بدون محافظ است. ایزوی 1600 هم به نظرم بعد از این همه وقت کم است و کاش حداقل 3200 بود!! فرمت RAW هم که در کار نیست!!

راستی قیمت این فلاشهای سری EX تو چه حدودیه؟!!!
    .
    .
    .
    .
    .
    سلام

همين يه قلم ممكنه منو به خريدش راغب بكنه ! (FZ-5 تميز فروشنده ايم !)

البته قيافشم كاملن از اون حالت بلاهت در اومده و قشنگ شده ( عقبش كه خيلي دلربا شده) و فكر كنم از لحاظ ارگونومي و گريپ خيلي پيشرفت كرده باشه.

amir_h_madadi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا whoami آواتار ها
    تشکر کرده
    20

ماشا الله !!! چقدر ذوق كردم بعدشم دويدم كه تاپيك معرفي بزنم ديدم زرشك !!! دير رسيدم :8) در هر صورت قابل توجه خوره هاي كنون تشريف بيا رين پز بدين !:biggrin:

محمد جواد زند

fujifilm finepix 9600
    -------------------------------------

تشکر کرده
    8302

سلام
    وقتی کانن در نمایشگاه PMA رقیبی برای OLYMPUS-SP550 و Panasonic-FZ8 و SONY-H9 عرضه نکرد فکر میکردم دوربینی بده بیرون که هر چه آنها دارند یکجا داشته باشد ولی برعکس شد:
    نه زوم به 12 یا 18 افزایش یافت نه لنز 28 میلیمتری نه فرمت RAW و نه عکسبرداری در نور کم و چیزی که در این رده از دوربینها معمول نبود بهش اضافه کرد :فلاش خارجی!!!
    حالا منظور کانن از این که نه روی S5 IS و نه روی G7 فرمت RAW نمیذاره چیه خدا عالمه ؟!! حتما میخواهد مشتریهایش را به سمت EOS سوق بدهد!! 8)
    .
    .
    .
    .
    .
    در ضمن مگر S3 IS و دوربینهای قبلی با SD-HC سازگاری ندارند؟!! چون هیچ محدودیتی در راهنمای دوربین برای سقف کارت مورد استفاده S3 IS ذکر نشده!! :confused:
    .
    .
    .
    بینم آقا فرهاد! منظور تون از بلاهت چی بود؟!!
    وحيد قديري راد

تشکر کرده
    8302

سلام
    اینهم 8 تا از نمونه عکسهاش:
    http://web.canon.jp/Imaging/pss5is/index-e.html
    اگر کسی بروشور PDF ش رو پیدا کرد , خبر بده!

اینهم یک سایت دیگه:
    http://www.digitalcamerareview.com/d...sp?newsID=3084
    amir_h_madadi تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

...... نه فرمت RAW و نه عکسبرداری در نور کم و چیزی که در این رده از دوربینها معمول نبود بهش اضافه کرد :فلاش خارجی!!!
    حالا منظور کانن از این که نه روی S5 IS و نه روی G7 فرمت RAW نمیذاره چیه خدا عالمه ؟!! حتما میخواهد مشتریهایش را به سمت EOS سوق بدهد!!
    خوب ببين مشهدي جان اختلاف سليقه خيلي زياده. يكي مثل من فلاش اكسترنال و وايد 28 و باتري ليتيوم براش خيلي مهمه ( آخ نزنين تو رو خدا غلط كردم !) و فرمت RAW رو توي دوربين هاي غير SLR خيلي كاربردي نمي بينه ( اينجور دوربين ها بيشتر جنبه ي خانوادگي دارند و نه حرفه اي بنابر اين اكثريت قريب به اتفاق استفاده كنندگانش از Raw استفاده نخواهند كرد) عده اي ديگر باتري قلمي و فرمت RAW رو مي پسندند ( كه البته در اقليتند).

در ضمن مگر S3 IS و دوربینهای قبلی با SD-HC سازگاری ندارند؟!! چون هیچ محدودیتی در راهنمای دوربین برای سقف کارت مورد استفاده S3 IS ذکر نشده!!
    بله دوربين هايي كه قبل از آمدن SDHC ساخته شده اند اين قابليت رو ندارند ظاهرن سيستم اين دو كارت كمي با هم متفاوتند.

بینم آقا فرهاد! منظور تون از بلاهت چی بود؟!!
    خدا بهم رحم كرد فقط به دوربينتون بي احترامي كردم :biggrin: وحيد جان خداييش قيافه ي S3is خيلي زشت و بٌله (Bolh) ئه 8)
    kasra87 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

من زیاد با وجود فرمت Raw در دوربین های کامپک و لایک موافق نیستم ، چون این دوربین ها خواستگاه دیگری دارند و کاربر اونها زیاد به دنبال پروسس بعد از عکاسی نیست ، به همین خاطر مد های عکاسی زیادی در این دوربین ها وجود داره و استفاده از اونها آسونه.

وجود فلاش خارجی یک مزیت هست و به کاربر بیشتر اجازه میده که بر طبق دلخواه و پسندش رفتار کنه.

درباره ی بدنه و ارگونومی بیشتر سلیقه ای هست و شاید نظر دو نفر کاملا برعکس باشه ، هرچند همه به ارگونومی خوب نیکون اعتراف میکنند....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

از چیزی که میترسیدم به سرم اومد!! :( من تا آخر تابستون هم انتظار همچین ضدحالی رو نداشتم تازه منتظر S4 Is بودم نه S5 Is!!!! ( نمیدونم چرا همه کمپانیها با عدد 4 مشکل دارند!! نمونش پاناسونیک که از FZ30 به FZ50 رفت یا سونی که از H2 به H5 زد یا ...)

البته ظاهرا" به جز قابلیت استفاده از فلاش خارجی و افزایش مموری همراه از 16 به 32 مگابایت!! :biggrin: تغییر عمده و قابل توجهی که بتواند بنده را مجاب به تعویض دوربینم کند وجود ندارد:

LCD که به 2.5 اینچ ارتقا یافته و همچنان هم ظاهرا" بدون محافظ است. ایزوی 1600 هم به نظرم بعد از این همه وقت کم است و کاش حداقل 3200 بود!! فرمت RAW هم که در کار نیست!! اندازه سنسور هم "2.5/1 مونده , فوکوس همچنان یک نقطه ای و فقط قابلیت Face Detection به آن اضافه شده!! :confused: در مد پخش هم امکان تصحیح قرمزی چشم ایجاد شده ( من که تا حالا همچین مشکلی با S3 نداشتم که بخواهم درستش کنم!!)
    کاش امکان D-Lighting ( مشابه دوربینهای نیکون) هم روش میگذاشتند!!

راستی قیمت این فلاشهای سری EX تو چه حدودیه؟!!! فکر نمیکنم کمتر از 120 یا 150 تومن باشه؟!!
    .
    .
    .
    .
    .
    دوست عزیز من در آمریکا زندگی میکنم و مدتی هست که با همسرم که یک خانم ژاپنی هستند ازدواج کرده ام و این سوال شما را در مورد عدد 4 از او پرسیدم و معلوم شد چون کلمه چهار در زیان ژاپنی به معنی "مرگ" نیز میباشد، به همین خاطر شرکتهای ژاپنی از تولید محصولات با شماره 4 خودداری می کنند.

در ضمن من یک Sony H9 گرفتم که به نظر این حقیر دوزبین خوبی است نگاهی بهش بیاندازید.
    Daruosha، amir_h_madadi، amirmisagh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط amir5831 نمایش پست ها
    دوست عزیز من در آمریکا زندگی میکنم و مدتی هست که با همسرم که یک خانم ژاپنی هستند ازدواج کرده ام و این سوال شما را در مورد عدد 4 از او پرسیدم و معلوم شد چون کلمه چهار در زیان ژاپنی به معنی "مرگ" نیز میباشد، به همین خاطر شرکتهای ژاپنی از تولید محصولات با شماره 4 خودداری می کنند.

در ضمن من یک Sony H9 گرفتم که به نظر این حقیر دوزبین خوبی است نگاهی بهش بیاندازید.
    سلام
    اولا" دوربین جدیدتون مبارک باشه!! چرا در تاپیک H9 در مورد قیمت و کیفیت عکسهاش و... چیزی نگفتید؟!!( و البته در امضاتون؟!! :confused: )

- خیلی ممنون از توجهتون!! این نشون میده که انشاا.. بنده در آینده یک چیزی خواهم شد ( حالا چی.... :rolleyes: )
    چون همیشه با خودم میگفتم چرا مثلا" سونی بعد از W30 ( که البته این هم در زبان ما معنی بدی میده!! :biggrin: ) به سراغ W50 رفت یا پاناسونیک از LZ3 به LZ5 !! ظاهرا" فقط سونی و پاناسونیک خرافاتی اند و نیکون و کانن متجدد ترند!!
    kasra87 تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

كاربر آشنا utopia آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با عرض سلام
    بايد عرض كنم اعداد 40 و 400 چنين مفهومي ندارند البته جايي گفته بودند كه D40 يعني مرگ حتمي و 400D يعني مرگ سريع:biggrin:
    در ضمن عرض كنم كه در تقويم قديمي قمري ژاپنيها (Rokuyo) روز 4ام (仏滅 – Butsumetsu) را نحس ميدانندچون معتقد بودن روز درگذشت بودا هست براي اطلاعات بيشتر به لينك زير مراجعه كنيد

http://www.seiyaku.com/customs/rokuyo.html#days
    البته در لهجه كانتوني (در چين) تلفظ عدد 4 مثل مرگ (sie) هست و انها هم از اين عدد دوري ميكنند و هر زمان اين عدد ميايد منتظر يه روز ابري بد هستند

به نظرم بيشتر forum فرهنگ شناسي شد تا عكاسي
    amir_h_madadi و kasra87 تشکر می‌کنند.
    سعيد شاه علي

صفحه 1 از 48 1 2 3 4 5 11 ... آخرینآخرین