صفحه 1 از 8 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 71
Like Tree17تشکر

موضوع: Canon A570 is

كاربر جديد piranimail آواتار ها
    تشکر کرده
    2

پیش فرض Canon A570 is

سلام
    اخیرا یه کنون A570 is خریدم . گارانتی پارسه

دوربین من یه پیکسل سوخته روی ccd داره . :( گارانتی پارسه هم یک پیکسل سوخته رو مشمول گارانتی نمیدونه .

میخام بدونم برای این مدل آیا Framware وجود داره یا نه ؟

و آیا میشه بصورت ریموت با این دوربین عکاسی کرد ؟ یعنی کنترل دوربین و شات گرفتن رو از طریق کامپیوتر انجام بدم ؟

آقا این تاپیکو اشتباهی تو بخش لنز زدم . برای من امکان حذفش هم وجود نداره . لطفا مدیر این بخش پاکش کنه

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: کنون A570 is

نقل قول نوشته اصلی توسط piranimail نمایش پست ها
    سلام
    اخیرا یه کنون A570 is خریدم . گارانتی پارسه

دوربین من یه پیکسل سوخته روی ccd داره . :( گارانتی پارسه هم یک پیکسل سوخته رو مشمول گارانتی نمیدونه .

میخام بدونم برای این مدل آیا Framware وجود داره یا نه ؟

و آیا میشه بصورت ریموت با این دوربین عکاسی کرد ؟ یعنی کنترل دوربین و شات گرفتن رو از طریق کامپیوتر انجام بدم ؟

آقا این تاپیکو اشتباهی تو بخش لنز زدم . برای من امکان حذفش هم وجود نداره . لطفا مدیر این بخش پاکش کنه
    سلام
    آقا یک پیکسل که فدای سرت!!

اگه منظورت از فرم ویر برای گرفتن RAW است, چون پردازشگر دوربین شما DIGIC III است, فکر نکنم بشود!!!

بله, باید نرم افزار همراهش رو نصب کنید و بعد به کمک نرم افزار EOS Utility , عکس بگیرید!!!
    ویرایش توسط Mashhadi Vahid : Sunday 24 June 2007 در ساعت 15:36
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    8302

سلام

راستی اسم اون نرم افزار رو درست کردم

خواهش میکنم چند تا تاپیک برای یک موضوع باز نکنید, مثلا" الآن که اومدم پستم رو ادیت کنم, دیدم تو تاپیک 570 پست من نیست!!!! :confused: و با خودم فکر کردم شاید دفعه قبل یادم رفته بعد از نوشتن ارسال کنم که با دیدن پست آقا بهنام دوزاریم افتاد!!!

دوربین شما هم دوربین خوبی است و هم جدید و نا آشنا, و دوستان زیادی تمایل به دانستن تجربیات صاحبان این چنین دوربینهایی دارند, پس هر موقع که احساس کردید تا حد زیادی به آن مسلط شدید, تجربیاتتون رو در همین تاپیک و هم تاپیک نقطه ضعف و قوت دوربین شما چیست؟؟؟!! در اختیار بنده و سایر دوستان بگذارید. ;)
    Behnam_703 تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

تشکر کرده
    2

دستت درد نکنه

من EOS Utility رو نصب کردم ولی بخشی که مربوط به remote shot میشه غیر فعاله !

ضمنا من قبلا یه sony w50 داشتم . فقط در یک کلام میتونم بگم کیفیت عکس sony w50 با canon a570 is قابل مقایسه نیست .
    عکسهای a570 is به مراتب شفاف تر و دلنشین تر ه .

به قول شما بعد از کسب تجربیات بیشتر تو تاپیکی که معرفی کردید در مورد این دوربین پست میزنم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

دستت درد نکنه

من EOS Utility رو نصب کردم ولی بخشی که مربوط به remote shot میشه غیر فعاله !

ضمنا من قبلا یه sony w50 داشتم . فقط در یک کلام میتونم بگم کیفیت عکس sony w50 با canon a570 is قابل مقایسه نیست .
    عکسهای a570 is به مراتب شفاف تر و دلنشین تر ه .

به قول شما بعد از کسب تجربیات بیشتر تو تاپیکی که معرفی کردید در مورد این دوربین پست میزنم.
    دوست گرامي سلام

من هم قصد خريد دوربين را دارم و تا به امروز بررسيهام مرا به canon a 570 is رسونده البته من اين دوربين را براي كارهاي حرفه اي نمي خوام بلكه براي عكس گرفتن از دخترم و ديگر افراد خانواده مي خواهم.

آيا اين دوربين در فضاي اناق با نور نسبتا كم خوب عكس مي گيره؟

كار كردن با آن آسان است؟ ( منوهاي پيچيده و يا تنظيمات مشكل ندارد؟)

اندازه اش طوري است كه براحتي با يك دست حمل شود؟ سبك است؟

ممنون مي شم اگر مرا از تجربياتتان در رابطه با اين دوربين مطلع سازيد.

با تشكر.

تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط عابد نمایش پست ها
    دوست گرامي سلام

من هم قصد خريد دوربين را دارم و تا به امروز بررسيهام مرا به canon a 570 is رسونده البته من اين دوربين را براي كارهاي حرفه اي نمي خوام بلكه براي عكس گرفتن از دخترم و ديگر افراد خانواده مي خواهم.

آيا اين دوربين در فضاي اناق با نور نسبتا كم خوب عكس مي گيره؟

كار كردن با آن آسان است؟ ( منوهاي پيچيده و يا تنظيمات مشكل ندارد؟)

اندازه اش طوري است كه براحتي با يك دست حمل شود؟ سبك است؟

ممنون مي شم اگر مرا از تجربياتتان در رابطه با اين دوربين مطلع سازيد.

با تشكر.
    من تعصبی روی دوربین خاصی ندارم . ولی به نظر من واقعا canon a 570 is یه دوربین همه کارس .
    پردازنده جدیدش digicIII باعث به حد اقل رسیدن مکثهای ذجر آور شده .
    کیفیت عکسها در اتاق با نور کم بخاطر محدوده ایزوی 80 تا 1600 خوبه . البته زاویه لنزش کمی بسته به نظر میرسه
    و برای گرفتن عکسهای دسته جمعی دوربین باید ازجمع فاصله بیشتری بگیره و این افزایش فاصله اثر فلاش را کم می کند .

کیفیت فیلمبرداری خوبی داره . من بعد از پر شدن حافظه دو گیگابایتی دوربینم عکاسهاو فیلمها رو با کابلی که دارم به فیلم vhs انتقال میدم . (با قابلیت Auto play) . همچنین بعد از انتقال فیلمها به کامپیوتر با یک نرم افزار فایلهای فیلم AVI را به Divx تبدیل میکنم که باعث میشه حجم فیلم به شدت کاهش پیدا کنه .
    اگر خواستی نمونه ای از عکسها را آپلود میکنم .

با این که دوربین من یک پیکسل سوخته داره . با اینحال از چشمم نیوفتاده و از عکاسی و فیلمبرداری لذت میبرم .

با هم اگر سوالی داری بپرس

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

من تعصبی روی دوربین خاصی ندارم . ولی به نظر من واقعا canon a 570 is یه دوربین همه کارس .
    پردازنده جدیدش digicIII باعث به حد اقل رسیدن مکثهای ذجر آور شده .
    کیفیت عکسها در اتاق با نور کم بخاطر محدوده ایزوی 80 تا 1600 خوبه . البته زاویه لنزش کمی بسته به نظر میرسه
    و برای گرفتن عکسهای دسته جمعی دوربین باید ازجمع فاصله بیشتری بگیره و این افزایش فاصله اثر فلاش را کم می کند .

کیفیت فیلمبرداری خوبی داره . من بعد از پر شدن حافظه دو گیگابایتی دوربینم عکاسهاو فیلمها رو با کابلی که دارم به فیلم vhs انتقال میدم . (با قابلیت Auto play) . همچنین بعد از انتقال فیلمها به کامپیوتر با یک نرم افزار فایلهای فیلم AVI را به Divx تبدیل میکنم که باعث میشه حجم فیلم به شدت کاهش پیدا کنه .
    اگر خواستی نمونه ای از عکسها را آپلود میکنم .

با این که دوربین من یک پیکسل سوخته داره . با اینحال از چشمم نیوفتاده و از عکاسی و فیلمبرداری لذت میبرم .

با هم اگر سوالی داری بپرس
    دوست گرامي سلام مجدد

منظورتان از "به حداقل رسيدن مكث" چيست؟ آيا منظورتان اين است كه پشت هم مي توانيد عكس بگيريد؟
    شما از كجا اين دوربين را تهيه كرديد؟ و به چه قيمت؟
    ساخت كجاست؟ از كجا مي توان فهميد كه اصل است؟
    دفترچه راهنما دارد؟ به چه زبانهايي؟

خودتان حافظه را به 2 گيگ افزايش داديد؟ هزينه اش چقدر است؟
    (فكر كنم حافظه خودش در زمان خريد حدود 16 مگا است براي مصارف خانگي چقدر بايد اضافه كنم؟)
    آيا شارژر و هم با خود دوربين است يا بايد جداگانه خريد؟
    از نظر باطري چطور است؟
    نمايندگي مجاز در تهران دارد؟

با تشكر

تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط عابد نمایش پست ها
    دوست گرامي سلام مجدد

منظورتان از "به حداقل رسيدن مكث" چيست؟ آيا منظورتان اين است كه پشت هم مي توانيد عكس بگيريد؟
    شما از كجا اين دوربين را تهيه كرديد؟ و به چه قيمت؟
    ساخت كجاست؟ از كجا مي توان فهميد كه اصل است؟
    دفترچه راهنما دارد؟ به چه زبانهايي؟

خودتان حافظه را به 2 گيگ افزايش داديد؟ هزينه اش چقدر است؟
    (فكر كنم حافظه خودش در زمان خريد حدود 16 مگا است براي مصارف خانگي چقدر بايد اضافه كنم؟)
    آيا شارژر و هم با خود دوربين است يا بايد جداگانه خريد؟
    از نظر باطري چطور است؟
    نمايندگي مجاز در تهران دارد؟

با تشكر
    عابد دوست عزیز . ببخشید کمی دیر شد . کامپیوترم مشکل داشت .
    منظوراز به حداقل رسیدن مکث اینه که چون پردازنده قویی داره مرور عکسها و آماده شدن دوربین برای عکاسی و تغییر مود و ... احتیاج به زمان کمتری داره .
    دوربین رو از یکی از مغازه های جمهوری خریدم (اشتباده کردم از اونجا خریدم) 240 دوربین شد + شارژر + 2 تا باطری سونی Nimh + کیف + محافظ Lcd + رم 2گیگا بایت ترنسنت مجموعا همه اینا شد 320 تومن . یه پایه دوربین فانتزی هم اشینتیون داد .
    ساخت مالزیه .
    2- 3 تا دفترچه به زبان انگلیسی داره . دفترچه راهنمایی سریع و جزئیات و ....
    حافظه خودش 16 مگابایته . تا 4 گیگ میتونی افزایش بدی . شارژر و باطری را باید جدا تهیه کنی برای من شد 12 تومن (2 تا باطری و یه شارژر ) ولی بهتره 4 تایی بگیری 2 تاشو همیشه شارژ شده زاپاس داشته باشی .

تحقیق مختصری راجع به دوربین کردم دیدم تقریبا هیچ کس از دوربین تعمیر شده ی خودش راضی نیست . معمولا درست کردن ابروی دوربین منجر به کوری اون میشه . دوربین من یک پیکسل سوخته داشت . داده بودم تعمیر ولی منصرف شدم .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

منظوراز به حداقل رسیدن مکث اینه که چون پردازنده قویی داره مرور عکسها و آماده شدن دوربین برای عکاسی و تغییر مود و ... احتیاج به زمان کمتری داره .
    دوربین رو از یکی از مغازه های جمهوری خریدم (اشتباده کردم از اونجا خریدم) 240 دوربین شد + شارژر + 2 تا باطری سونی Nimh + کیف + محافظ Lcd + رم 2گیگا بایت ترنسنت مجموعا همه اینا شد 320 تومن . یه پایه دوربین فانتزی هم اشینتیون داد .
    ساخت مالزیه .
    حافظه خودش 16 مگابایته . تا 4 گیگ میتونی افزایش بدی . شارژر و باطری را باید جدا تهیه کنی برای من شد 12 تومن (2 تا باطری و یه شارژر ) ولی بهتره 4 تایی بگیری 2 تاشو همیشه شارژ شده زاپاس داشته باشی .

تحقیق مختصری راجع به دوربین کردم دیدم تقریبا هیچ کس از دوربین تعمیر شده ی خودش راضی نیست . معمولا درست کردن ابروی دوربین منجر به کوری اون میشه . دوربین من یک پیکسل سوخته داشت . داده بودم تعمیر ولی منصرف شدم .
    سلام و خيلي ممنون از پاسختان

چرا اشتباه كرديد كه از جمهوري خريديد؟ گرانتر از قيمت بازار خريديد؟ كجا را براي خريد پيشنهاد مي كنيد؟در لينك زير قيمت با گارانتي پارسه را 234 تومان نوشته.
    http://www.digikala.com/Reviews/Digi...=DC-Can-A570IS
    در اين سايت سفارش هم فبول مي كنند به نظرتان براي خريد از اين سايت استفاده كنم؟
    براي من چه رمي را پيشنهاد مي كنيد؟( عكسهاي غير حرفه اي و قيلمبرداري حدود 10 الي 15 دقيقه)

راستي منظور از دوربين آماتور چيست؟
    با تشكر
    ویرایش توسط عابد : Wednesday 27 June 2007 در ساعت 14:50

تشکر کرده
    8302

Question پاسخ: کنون A570 is

ساخت مالزیه .

سلام
    اولا" دوربین شما خودش محافظ LCD داره, ولی متاسفانه اکثر فروشنده ها در لحظه فروش دوربین از داغ بودن مشتری استفاده کرده و یک طلق 3-2 هزار تومانی رو بهش قالب میکنند.

-- دوربین 240,شارژر و باتری12, مموری حالا میگیم25, کیف 10(آخرش!), محافظ هم 3-2 تومن ===>بقیش؟؟؟!
    حداقل 30 تومن این وسط گم شده!!!
    وحيد قديري راد

صفحه 1 از 8 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین