صفحه 4 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 71
Like Tree17تشکر

موضوع: Canon A570 is

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

پیش فرض پاسخ: Canon A570 is

مبارك باشه...
    دوربین های كانن هیچ كدوم پلمپ ندارن و به راحتی باز میشن
    از این بابت نگران نباش همه دوربینا اینجور هستن
    قیمت ها هم مناسب بوده ...
    عابد تشکر می‌کند.
    سام مقدم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

سلام

آيا باقي ماندن باطري آلكالين در دوربين براي مدت يك هفته متوالي بدون اينكه از دوربين استفاده شود. سبب خالي شدن باطري و اسيب ديدن دوربين مي شود؟

توصیه شركت كنون باطری 2500 است آیا می توان این باطری را با شارژر های 2100 یا 2300 شارژ نمود؟

با تشكر
    ویرایش توسط عابد : Sunday 26 August 2007 در ساعت 13:37
    Canon powershot a570 is

كاربر همراه mse1445 آواتار ها
    تشکر کرده
    149

نقل قول نوشته اصلی توسط عابد نمایش پست ها
    سلام

با تشكر از همه دوستان و اساتيد محترم

خلاصه ما دوربين canon a 570 is را خريديم.

205 تومان از شركت فراتصوير.

دوربين در داخل يك جعبه همراه با تجهيزاتش بود. اما پلمپي در كار نبود. آيا پايد جعبه دوربين با سلفون پلمپ مي بود؟

به نظرم كه دوربين خوبي است. جمع و جور و دوست داشتني؟؟؟!!

كيف ( 3 تومن)و مموري كينگستون 2 گيگ ( 20 تومن) را هم از فراتصوير خريديم.
    اما شارژز را از آنجا نخريديم . شارژر فوجي فيلم 2500 با 4 باطري را از بازار رضا 26 خريديم.

نظرتان چيست؟

با تشكر
    خیلی خوب گرفتید مبارک باشه

مموری کارتتون ارجیناله ؟

باطری رو چطور از چه فروشگاهی تو بازار رضا گرفتین ؟ اصله صدرصد ؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mse1445 نمایش پست ها
    خیلی خوب گرفتید مبارک باشه

مموری کارتتون ارجیناله ؟

باطری رو چطور از چه فروشگاهی تو بازار رضا گرفتین ؟ اصله صدرصد ؟
    با سلام

اصل بوندشان را نمی دونم. در یكی از تاپیكها دوستان گفته بودند كه از طریق اینترنت می توان اصل بودن مموریهای كینگستون را بررسی كرد. متاسفانه تا حالا وقت نكردم اینكار را بكنم.

شارژر را هم از یك مغازه عكاسی بغل دست بازار رضا گرفتم. چون دختركوچولویم همراهم بود :confused:وقت برای جستجوی بیشتر نداشتم اما چون قیمتها را می دانستم از آن مغازه كه قیمتش هم مناسب بود گرفتم.

من از اول قصد داشتم شارژر سونی كه ال سی دی دارد را بخرم. یكی از دوستان در این فروم اشاره كرده بود كه شارژر هایی كه رنگ نقره ای نارنجی دارند اصل نیستند و از آنجایی كه من در تمام مغازه ها و حتی فراتصویر شارژرهای سونی با رنگ نارنجی دیدم تصمیم گرفتم كه فوجی بخرم.

هم فروشندگان فراتصویر و هم بازار رضایی ها همگی فوجی را بهتر از سونی های موجود می دانستند. خلاصه اینكه الله اعلم:biggrin:
    mse1445 تشکر می‌کند.
    Canon powershot a570 is

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

نقل قول نوشته اصلی توسط عابد نمایش پست ها
    من از اول قصد داشتم شارژر سونی كه ال سی دی دارد را بخرم. یكی از دوستان در این فروم اشاره كرده بود كه شارژر هایی كه رنگ نقره ای نارنجی دارند اصل نیستند و از آنجایی كه من در تمام مغازه ها و حتی فراتصویر شارژرهای سونی با رنگ نارنجی دیدم تصمیم گرفتم كه فوجی بخرم.

هم فروشندگان فراتصویر و هم بازار رضایی ها همگی فوجی را بهتر از سونی های موجود می دانستند. خلاصه اینكه الله اعلم:biggrin:

دوست عزيز منم موقع خريد شارژر سوني همين مشكل برام پيش اوومد و تقريبا" تمامي فروشنگاني كه خودشون شارژر سوني رو هم داشتن بهم گفتن كه هيچ تضمينيدر خصوص اوون نميتونن بدن منم شارژر uniross رو با چهارتا باطري گرفتم يكي دو هفته اول ظرفيت كم باطريهاي ناراحت بودم اما الان كاملا" راضي هستم و ظاهرا" اين باطريها بايد چندبار شارژ ودشارژ بشن تا به ظرفيت اصلي برسن والان هم مشكلي باهاشون ندارم تعريف شارژر هاي فوجي رو هم شنيدم فكر كنم شارژر دوست خوبمون آقاي مشهدي وحيد هم فوجي يا فوجيتسو بود
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    149

شارژر های اصل سونی اینه جعبه هاش

تشکر کرده
    149

اینم Lcd دارش

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Canon A570 is

سلام

تعريف شارژر هاي فوجي رو هم شنيدم فكر كنم شارژر دوست خوبمون آقاي مشهدي وحيد هم فوجي يا فوجيتسو بود
    شارژر من فوجیتسو است, ولی دقیقا" مثل شارژرهای فوجی است, خیلی هم عالیه.

شارژر فوجی هم من برای دوستانم زیاد گرفتم و همگی راضی اند.

حرف من اینه كه چرا بریم شارژری بخریم كه در اصلی یا قلابی بودنش مردد باشیم ( چرا شب تو قبرستون بخوابیم كه خوابهای پریشون ببینیم؟؟؟)
    mse1445 تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

سلام

آيا باقي ماندن باطري آلكالين در دوربين براي مدت يك هفته متوالي بدون اينكه از دوربين استفاده شود. سبب خالي شدن باطري و اسيب ديدن دوربين مي شود؟

توصیه شركت كنون باطری 2500 است آیا می توان این باطری را با شارژر های 2100 یا 2300 شارژ نمود؟

در قسمت بالای دوربین من دایره ای وجود دارد كه با پیچاندن آن مدهای مختلفی از جمله مد عكاسی و یا فیلمبرداری و ... قابل دسترسی است. این دایره را می توان در دوجهت ( ساعتگرد و خلاف ساعتگرد) چرخاند. آیا چرخاندن آن در دو جهت مشكلی را ایجاد نمی كند؟ منظورم اینه كه جهت خاصی را نباید انتخاب كرد؟

با تشكر
    Canon powershot a570 is

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Canon A570 is

سلام

باقی ماندن باتری (چه آلكالاین و چه شارژی) باعث دشارژ شدن و خالی شدن آن میشود, حالا یا یك هفته یا بیشتر.( البته به دوربین آسیبی نمیرساند).

در كل بهتر است باتریهای غیر شارژی زیاد در دوربین و مشابه آن باقی نماند, چون امكان سولفاته شدن و ترشح مواد داخلی آن به بیرون وجود دارد.

بستگی به شارژر دارد كه در مشخصات آن قید شده باشد حداكثر ولتاژ باتری مثلا" 2100 باشد.... اگر اینطور باشد, در صورت شارژ باتری 2500 با شارژر 2100, باتری به اندازه یك باتری 2100 توان دارد, نه 2500!!!!

در قسمت بالای دوربین من دایره ای وجود دارد كه با پیچاندن آن مدهای مختلفی از جمله مد عكاسی و یا فیلمبرداری و ... قابل دسترسی است. این دایره را می توان در دوجهت ( ساعتگرد و خلاف ساعتگرد) چرخاند. آیا چرخاندن آن در دو جهت مشكلی را ایجاد نمی كند؟ منظورم اینه كه جهت خاصی را نباید انتخاب كرد؟
    نه, مشكلی پیش نمیاد, ولی برای جلوگیری از هرز شدن و روان شدن آن پیچ, سعی كنید معمولا" یك جهت ثابت را انتخاب كنید, ولی اگر قرار بود در یك جهت 1 درجه بچرخید تا مثلا" به حالت فیلمبرداری بروید و در جهت قرار دادی خودتان 11 درجه , عاقلانه نیست كه 11 را به 1 ترجیح دهید!!!!! :::big grin:::
    ولی همواره این پیچ را آرام و با حوصله بگردانید. :)
    عابد تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 4 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین