صفحه 29 از 38 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 377
Like Tree674تشکر

موضوع: Canon EOS 450D/ Digital Rebel XSi

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 450D/Digital Rebel XSi

در مورد اول دوست عزیز اینقدر به فلاش فشار وارد نکنید - در ضمن فلاش های سر خود با فلاش های اکسترنال لز لحاظ زمان شارژ مجدد اختلاف زیادی دارند و و شات های پیاپی موجب از بین رفتن فلاش میشود
    حداکثر سرعت سینک در این دوربین همان 1/200 است

كاربر همراه S.M.Shamsi آواتار ها
    تشکر کرده
    3145

با سلام خدمت دوستان گرامي
    سوالي داشتم در مورد عمر شاتر 450 دي ، پنجاه هزار يا صد هزار ؟:confused:
    هر دو روايت رو شنيدم اما...
    اگر زحمتي نيست مرجع هم معرفي نماييد

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط shamspap نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامي
    سوالي داشتم در مورد عمر شاتر 450 دي ، پنجاه هزار يا صد هزار ؟:confused:
    هر دو روايت رو شنيدم اما...
    اگر زحمتي نيست مرجع هم معرفي نماييد
    خود سایت کنون عمر دقیق شاتر را اعلام نکرده

Canon is not disclosing the rated shutter life for the Canon EOS Rebel XSi / 450D. I'll let you make your own guess.

کد PHP:
    http://www.the-digital-picture.com/Reviews/Canon-EOS-Rebel-XSi-450D-Digital-SLR-Camera-Review.aspx 

كاربر آشنا overhes آواتار ها
    تشکر کرده
    299

عمر شاتر 1000D و 450D هر دوتاشون 100 هزار تا شات هستش
    اون آماره ناقصیم که شما دادیه ماله قبلاً هستش که هنوز رو عمر شاتر این دو دوربین تست های لازمو انجام ندادن
    آخه مگه میشه شرکت سازنده یه محصول عمر مفید قطعه هاشو ندونه ؟ اونم کانن ؟؟؟؟؟

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

این جریان عمر شاتر چیه که اینقدر واسه بعضی ها مهمه؟ اونم 450دی که از نظر فراوانی مثل پیکانه و قطعات یدکیش رو سوپر سر کوچه هم داره. عمر شاتری که کاخونه میگه رو نمی دونم تو چه شرایطی و با چه سرعتی تست میکنن و اعلام میکنن اما اینو میدونم که ممکنه برای دوربین من و شما صدق نکنه دوربین من ممکنه با 30 هزار تا و مال شما با 200 هزار تا از کار بیفته یا هر دو درست رو 100 از کار بیفته و همدیگرو تو تعمیرگاه موقع تعوض شاتر ببینیم

اما نکته اینجاست که شاتر ممکنه اصلا از کار نیفته ولی از کالیبرگی درمیاد مثلا 1/1000 رو 1/750 یا 1/560 یا یه چیز دیگه میزنه اینه که عمر مفید میگن.

حالا عمر شاتر باشه 50هزار تا .شما مطمئنید 50هزارتا میگیرید؟

دوربین شاتر عوض شده مثل بسکتبالیستی میمونه که یک حلقه رو شکسته و آورده پایین . بعد از اسمش میگن مثلا JIM I یا JIM II.
    farhad44، tanhatanha و k_zangeneh تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

سلام
    آقا جدي 450 مثل پيكان ميمونه ؟ يعني همه قطعاتش پيدا ميشه ؟ مگه كسي تا حالا تونسته خرابش كنه ؟
    در ضمن توي اين يك ماه گذشته تا حالا من حدود 5000 عكس باهاش گرفتم اينجوري اگه بخواد عمرش 50000 شات باشه كه به سال نميرسه و بايد ببريمش تعميرگاه موتور پياده كنه

تشکر کرده
    299

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    این جریان عمر شاتر چیه که اینقدر واسه بعضی ها مهمه؟ اونم 450دی که از نظر فراوانی مثل پیکانه و قطعات یدکیش رو سوپر سر کوچه هم داره. عمر شاتری که کاخونه میگه رو نمی دونم تو چه شرایطی و با چه سرعتی تست میکنن و اعلام میکنن اما اینو میدونم که ممکنه برای دوربین من و شما صدق نکنه دوربین من ممکنه با 30 هزار تا و مال شما با 200 هزار تا از کار بیفته یا هر دو درست رو 100 از کار بیفته و همدیگرو تو تعمیرگاه موقع تعوض شاتر ببینیم

اما نکته اینجاست که شاتر ممکنه اصلا از کار نیفته ولی از کالیبرگی درمیاد مثلا 1/1000 رو 1/750 یا 1/560 یا یه چیز دیگه میزنه اینه که عمر مفید میگن.

حالا عمر شاتر باشه 50هزار تا .شما مطمئنید 50هزارتا میگیرید؟

دوربین شاتر عوض شده مثل بسکتبالیستی میمونه که یک حلقه رو شکسته و آورده پایین . بعد از اسمش میگن مثلا JIM I یا JIM II.
    آقا رضا در جواب صحبت های شما باید عرض کنم که :
    اولاً کسی که تازه 450دی گرفته یا نهایتاً 1ساله داره استفاده میکنه معمولاً فعلاً باهاش مشکلی نداره ( البته به جزء موارد خاص ) و این ایرادا ممکنه تا چند ساله دیگه هم اتفاق نیفته یا اصلاً هیچ موقع دوربینشون خراب نشه ولی اگه یه موقع بهد ها خراب شد ممکنه تا اون موقه قطعات به فراوانی الان نباشه

در مورد بحث دومتون منم موافقم و خوب یه چیزه طبیعیه که ممکنه یه دوربین زودتر از 100 هزارتا شات ( منظور عمر مفید شاتر دوربینه 1000دی و 450دی هست ) یا بیشتر از اون خراب بشه یا اصلاً خراب نشه!!!! در این که شکی نیست

اما مگه هدف ما از جمع شدن تو این فروم ها بالا بردنه سطح آگاهی و شناخت هر چه بیشتر دوربینهایی که داریم باهاشون کار میکنیم نیست ؟؟؟؟؟؟؟

شما میگید اصلاً موضوع مهمی نیست !!!؟؟؟؟ چه اشکالی داره که یه نفر اطلاعات کافی از دوربینش داشته باشه ؟؟؟ و دوربینو عمر مفیده برخی قطعات کلیدیشو بدونه ؟

شما اینو عیب میدونید ؟؟؟؟
    ویرایش توسط overhes : Wednesday 23 September 2009 در ساعت 14:42
    k_zangeneh تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    299

نقل قول نوشته اصلی توسط k_zangeneh نمایش پست ها
    سلام
    آقا جدي 450 مثل پيكان ميمونه ؟ يعني همه قطعاتش پيدا ميشه ؟ مگه كسي تا حالا تونسته خرابش كنه ؟
    در ضمن توي اين يك ماه گذشته تا حالا من حدود 5000 عكس باهاش گرفتم اينجوري اگه بخواد عمرش 50000 شات باشه كه به سال نميرسه و بايد ببريمش تعميرگاه موتور پياده كنه
    آقای زنگنه اولاً عمرش 50 هزار تا نیست و 100 هزارتاست
    دوماً شما چه چوزی توی 1 ماه تونستید 5000 تا عکس بگیرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من فکر میکنم منظورتون 500 تا بوده نه 5000 تا ( شوخی کردم )

این تاپیکم اف شد...ببخشید
    k_zangeneh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

سلام
    واقعا حدود 5000 عكس گرفتم
    من اين دوربينو 22 مرداد كادو گرفتم ( ضمن تشكر از همسر گرامي ) هر چند كه يك ساله دارم مطالب مربوط به اونو ميخونم
    ولي از اون موقع تا الان سه تا تولد و يه عروسي رو باهاش برگزار كردم در ضمن همسايه ما يه بچه يك ساله داره كه در حدود 600 تا عكس از اون دارم و مهمتر از همه اينها يه آكواريوم دارم كه بابت يه عكس ناقابل مناسب بايد حداقل 10 تا عكس ازش بگيرم و توي ماه گذشته دو بار تغيير ماهي دادم
    در ضمن از حدود 15 روز پيش اينجا پر از پرنده هاي مهاجر شده و منم ديگه يكسره لب دريا دارم عكس ميگيرم تا بتونم ياد بگيرم چجوري بهترين تنظيمات رو داشته باشم

منم ببخشيد آف زدم

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

سلام بر دوستان 450دی عزیز

مدتیست که دارم روی تکنیک عکاسی کارمیکنم و کمتر روی سخت افزار کار کردم ، چند تا کتاب و فیلم مربوط به خود دوربین 450دی معرفی کرده بودم که بعد از مطالعه ، بهر حال به گفته بزرگان قوم زیاد هم مفید نبود و کمک خاصی نکرد ( در حد "بهتر از هیچی":confused:)

توی یو تیوب (البته اگر بتونید ببینید:() یک سری فیلم آموزشی پیدا کردم که خیلی سریع کار با پارامتراهی سخت افزار رو میشه یاد گرفت و برای بعضی حالتها (مثل محیط بیرون یا توی موزه یا پرتره و ...) یکسری توصیه میکنه که دیدنشون همچنان خالی از لطف نیست.:cool:

سری فیلمهای آموزشی برای کنون 450دی البته سایت اصلی این ویدیو ها اینه:

www.LBGuides.com

امید وارم مفید باشه
    ویرایش توسط Afshin.Prt : Tuesday 29 September 2009 در ساعت 14:13
    k_zangeneh تشکر می‌کند.

صفحه 29 از 38 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... آخرینآخرین