صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30
Like Tree17تشکر

موضوع: به یک لنز ساده نیاز دارم!

PersianForum
    Guest

پیش فرض پاسخ: به یک لنز ساده نیاز دارم!

نه٬بازم تکرار می کنم آفومار نبود!

من فردا دوباره میرم سراغش.این دفه اگه همین قیمتارو گفت میگم بنویسه اسکن می کنم میذارم باور کنید :::big grin:::

این دفعه همه چیزو می پرسم که مطمئن باشم!

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط PersianForum نمایش پست ها
    جان خودم گفتم 40D اونم این قیمتارو داد.دو سری هم رفتم سراغش.دفعه دوم برای این که ببینم گارانتیش چیه.فتو بهنام خیابون ملاصدرا.گارانتی هایی که گفت هم آفومار یا نورنگار نبودن هیچ کدوم.گفت جفتش هم دو ساله هست!

آقا دعوا هم نداریم که٬چشم از شیراز می گیرم :::big grin:::
    از شوخی گذشته فقط پرسیدم که مطمئن بشم!

چشم داریوش هم سر می زنم!
    گارانتی پارسه بوده. دفترش هم شیرازه.
    ولی پارسه فقط گارانتی یکساله داره. گارانتی 2 ساله توسط آفومار هستا.
    اگه اونجا 970 داده پس من میتونم زیر 950 هم گیر بیارم
    اگر اگر اگر واقعا 970 داده باشه.
    اگر نباشه ==>

PersianForum
    Guest

شاید.مطمئن نیستم!

ببینم حالا گارانتی اصلا بدرد می خوره یا نه؟!

PersianForum
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط amirt2006 نمایش پست ها
    اگر نباشه ==>
    والا من بی تقصیرم.چرا برای من چماق بر می داری؟ :::big grin:::

فردا دوباره میرم می پرسم!

دوستان فقط اگر لطف کنید به من بگید بالاخره بهتره با لنز ۱۸-۵۵ بخرم یا لنز جداگانه ممنون میشم!و این که آیا با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی!

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

والا از 2-3 تا دوربین فروشی که سوال کردم ، بهم گفتن که مواردی داشتیم که دوربین خراب بود و بجاش دوربین جدید دادن چون قابل تعمیر نبوده!!!!
    دوربین مثل ماشینهای ساخت ایران خودرو نیست که از همون روز اول بابای آدمو در بیاره.
    اگه زمین نندازیش یا تو آب نیفته و باهاش خوشرفتاری بشه ، طوریش نمیشه.
    اگه دوربین بدون گارانتی و فقط با بیمه عرضه میشد خیلی بهتر بود. تا آدم میدید دوربین مشکلی پیدا کرده ؛ مینداختش تو کتری آب جوش و بعدش میرفت 90% قیمت دوربین رو از بیمه میگرفت.
    کسانی که 400d رو بقیمت بالای 800 تومن و با بیمه سامان خریدن الان میتونن دوربین رو پرت کنن وسط خیابون و برن 90% قیمت فاکتور رو بگیرن :::big grin::: و باهاش d60 بخرن!!!! :biggrin::biggrin::biggrin:

------------------
    با عرض معذرت که گفتگوی من با PersianForum حالت چت پیدا کرد.

PersianForum
    Guest

اگر این طور باشه حتما با گارانتی می گیرم.با این که با این اوصاف احتمالا اختلاق قیمت زیاده.

اما هنوز نمی دونم با لنز چه کار کنم!لنز پیش فرض یا لنز جداگانه؟

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام: حداکثر چقدر میخواهید هزینه بابت لنز بپردازید.؟ کادرهای انتخابی شما اصولا چگونه خواهد بود(منظورم نوع عکاسی شماست.) از مراسم های عروسی فامیل عکس خواهید گرفت؟. یا صرفا به علاقه از طبیعت عکس میگیرید؟ عکسهای واید میگیرید یا عمدتا عکسهای خانوادگی؟ قبلا تجربه با چه دوربینی را داشتید؟

فکر کنم اگر به این موارد اشاره کنید دقیقتر دوستان میتوانند راهنمایی کنند

PersianForum
    Guest

قیمتش زیاد بالا نباشه بهتره.چون قیمت خود دوربین بالاست.
    همون طور که گفتم چون بیشتر این دوربین رو برای عکاسی نجومی می خواهم لنزی لازم دارم که بشه عکاسی معمولی رو انجام داد.مثلا عکاسی از طبیعت (فقط از روی علاقه) و همین طور محیط های بسته (برای عکس های خانوادگی و یا سایر مواردی که در محیط بسته هست (اون هم مثل یک دوربین ساده)
    متاسفانه تا حالا تجربه عکاسی با دوربین Dslr رو نداشتم و تازه کارم.

امیدوارم تونسته باشم خوب توضیح بدم چه جور لنزی لازم دارم!

من بیشتر می خوام بدونم لنز ۱۸-۵۵ ای که روی خود دوربین هست برای این کارهای معمولی جواب میده و خودمو درگیر خرید لنز جداگانه نکنم یا بهتره لنز رو جداگانه تهیه کنم

(دوستان نورنگار تو سایتش قیمت بدنه رو زده ۱,060,000 تومان و با لنز ۱۸-۵۵ زده ۱,200,00 با توجه به این که گارانتی معتبر نبوده فکر نمی کنم قیمتی که به من دادند چندان بی راه باشه!)
    ویرایش توسط PersianForum : Monday 5 May 2008 در ساعت 20:37

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

والا قدیما هر کسی دوربینی میخرید یک لنز50میلیمتر هم باهاش میخرید. با همین لنز 50 فیکس هم میشد خیلی از عکسها رو گرفت. خوب دوره عوض شده تکنولوژی و لنزهای زوم وووووو

من با بینش خودم اگر فقط میخواستم از این دوربین واسه عکاسی نجومی استفاده کنم و در کنارش هم عکسهایی بگیرم فقط 50 میلیمتر رو انتخاب میکردم با احتساب کراپ دوربینتان میشود لنزهایی حدود 31میلیمتر. از اونجایی که لنز فیکس قیمت معقول وخوبی در این رنج نیست میرفتم سراغ Canon EF 50mm f/1.4 USM که با دوربینتان میشود معادل 80میلیمتر خوب این نظر منه با کادر بندی هایی که عمدتا انجام میدم. عکاسی طبیعت هم میشود عکسهای معقولی در این رنج گرفت.

اما دقت بفرمایید این نظر من بود...... بهترین گزینه ارزان شاید همان 18-55 لرزشگیر دار است(که ظاهرا بهینه شده نسبت به نسل قبل از خود) من از این لنز فقط شنیده ام چیزی نمیدانم. از دوستان فروم خانمی با دوربین 40D از همین لنز استفاده میکند

http://www.akkasee.com/forum/member.php?u=1065

نظر ایشانرا هم جویا شوید. مضاف بر انکه دوستان خوب دیگری مثل فرهاد کاوه و علیرضا و دوستان خوب دیگری هم هستند. اگر که این تاپیک را ببینند قطعا راهنمایی میکنند.

ارادتمندتان
    PersianForum تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

1- به نظر من هم با توجه به نوع استفاده ايشون 55-18 IS معقوله.ضمنا قيمت لنز وقتي به عنوان لنز كيت باشه معقول تر درمياد پس اگر تصميم گرفتيد با اين لنز بگيريد كيت رو بگيريد حدود 1.150 بايد باشه.

2- نورنگار همه جور تركيبي از اين دوربين رو سايتش هست الا با 55-18 :biggrin: نمي دونم اين 1.200 رو از كجا درآورديد ؟

3- اگه 2 مگاپيكسل اضافه در عكاسي نجومي توفيري در كارتون نداره به نظرم به 30D هم مي تونيد فكر كنيد چون ساير امكانات اضافه ي 40D هم شايد به كار عكاسي با تلسكوپ نياد.
    Super Oli، Rofougaran و PersianForum تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین