صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30
Like Tree17تشکر

موضوع: به یک لنز ساده نیاز دارم!

PersianForum
    Guest

پیش فرض به یک لنز ساده نیاز دارم!

سلام دوستان.

با کمک کاربران همین انجمن بالاخره تصمیم گرفتم Canon EOS 40D بخرم.اما از اونجایی که بیشتر تصمیم به عکاسی نجومی با این دوربین دارم به لنز حرفه ای نیازی ندارم و یک لنز ساده کارمو راه می ندازه.

قیمتی که گرفتم ۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان برای دوربین با لنز ۱۸-۵۵ و ۹۷۰,۰۰۰ تومان بدون لنز٬هر دو با دو سال گارانتی. (این قیمت مرکز اصلی فروش دوربین های Canon در شیراز هست)

یک سوال این که از شیراز دوربین بگیرم یا صبر کنم موقعیتش پیش بیاد و از تهران بگیرم؟گارانتی دوربین با لنز و بدون لنز از شرکت هایی نبود که اسمشونو شنیده بودم (نورنگار و آفومار و ...).آیا این گارانتی ارزش داره؟

همون طور که گفتم لنز رو برای کار خاصی نمی خوام و یک لنز ساده برای عکاسی منظره و محیط های بسته برام کافیه.به نظر شما بهتره دوربین رو با همین لنزی که روش هست بخرم یا لنز دیگه ای بگیرم؟این لنز فکر نمی کنم لرزش گیر هم داشته باشه٬داره؟

سپاسگزارم.

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: به یک لنز ساده نیاز دارم!

يعني قيمت لنز 55-18 بودن لرزش گير 280 هزارتومنه ؟؟؟؟؟

PersianForum
    Guest

:D

والا اینشو دیگه نمی دونم.خودم یه کم تعجب کردم که قیمت یه مقدار بالاست.

گفتم در مورد لرزش گیر هم نمی دونم داره یا نه!

قیمت آنلاین رو هم اینجا دیده بودم قبلا : http://www.digikala.com/Reviews/Digi...PId=DC-Can-40D

PersianForum
    Guest

اول فکر می کردم لنزی که روی دوربین هست همه جا یکسانه اما این طور که معلومه هر گارانتی لنز دلخواهشو میذاره!یعنی باید اطلاعات دقیق رو از فروشنده بگیرم؟مدل لنز رو بپرسم کافیه؟

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

قیمت این دوربین بدون لنز کمی عجیب به نظر میاد و تقریباً چنین قیمت پایینی برای این دوربین محال است!
    لنز 18-55 is لنز بدی نیست چندان
    اما باز هم اگر لنز بهتری تهیه کنید تصویر بهتری خواهید داشت
    در مورد کیت های این دوربین هم این دوربین با 2 کیت مختلف ارائه میشود. اولی 18-55 is و دومی 17-85 is
    سام مقدم

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

صد در صد يك اشتباه يا به قول فرنگيها Misunderstanding اين وسط پيش اومده.

قيمت لنز 55-18 معمولي 40 تا 50 هزار تومان و لنز 55-18 لرزشگير دار 100 تا 120 هزار تومانه.

بدنه ي 40D رو هم ارزانترين جاها در تهران به اين قيمت نمي دن ( 1.030.000 بدون گارانتي سراغ دارم) حالا اگه بپذيريم شيراز از تهران ارزونتر باشه احتمالا با لنز 55-18 معمولي قيمت داده اند 1.025.000 تومان كه 25 و 250 اشتباه شده است.

راستي معمولا لنزها راه راه هستند و لنز ساده نداريم :::big grin:::
    Super Oli و PersianForum تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

همشهری جان من 2 روز پیش نمایندگی کانن بودم.
    2 نوع گارانتی داشتن. یکساله و دوساله.
    حتی 400d با گارانتی 2 ساله رو میداد 820 هزار تومن!!!!! و با گارانتی 1 ساله رو میداد 720 تومن!!!!!
    چجوری بدنه 40d رو با گارانتی 2 ساله میده 970 تومن؟؟؟؟؟ اگه اینجوری باشه منم به کانن داران گرامی میپیوندم. و از دوستانی که لنزکیت معروف کانن 55-18 را دارند و اونو تو کمد انداختن خواهشمند است که بنده بفروشند :::big grin:::

قیمی که من از 40d دارم و از نمایندگی رسمی کانن در شیراز سوال کردم (واقع در خیابان ملاصدرا و خیابان عفیف آباد که البته فرقی هم نمیکنه. چون هر دو فروشگاه متعلق به 2 برادر به نام آقای ......... هستند و قیمتها کاملا یکسان هست)

کانن 40d با گارانتی و بیمه بدنه و لنزکیت 18-55 لرزشگیر دار: 1.350
    کانن 40d با گارانتی و بیمه بدنه و لنز 17-85 (اگه اشتباه نکنم) بقیمت 1.530
    محاله که 40d با گارانتی 2 ساله آفومار و بیمه بقیمت 970 باشه.
    اگه اینجوریه پس بدون گارانتیش باید زیر 900 تومن باشه.
    احتمالا قیمت 30d رو گرفتین.

تهران و شیراز چه فرقی میکنه؟؟؟؟ همشون از یک خط تولید اومدن بیرون و توسط یک نمایندگی پخش شدن.
    تازه تو شهر خودت میتونی 24 ساعت یا 48 ساعت از فروشنده مهلت تست بگیری تا اگه اشکالی داشت دوربین توسط خود فروشنده عوض بشه و احتیاجی به گارانتی نباشه.
    ولی اگه از شهر دیگه ای بخری و بیای شیراز و ببینی دوربین مشکلی داره ، چیکار میخوای بکنی؟؟؟؟؟

یه پیشنهاد: برو تو خیابون داریوش قیمت بگیر. 400d رو با گارانتی آفومار و بیمه بدنه بقیمت 660 تومن میدادن. از اونجا هم قیمت 40d رو بگیر. ضرر نمیکنی.
    ویرایش توسط Amir Tavakoli : Monday 5 May 2008 در ساعت 15:18

PersianForum
    Guest

راستي معمولا لنزها راه راه هستند و لنز ساده نداريم
    =))))))

دوستان در مورد قیمت مطمئن هستم!گفت ۹۷۰ هزار تومان.دوبار هم پرسیدم!یعنی اشتباه کرده؟!!!اگه این جوریه برم سه چهار تاشو بخرم بفرستم شما اون جا بفروشید! :::big grin:::

با لنز هم گفت یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان.جا به جا هم نبود :D

یعنی دوباره برم سراغش بگم چرا داری بدون لنز ارزون میدی با لنز گرون؟ :::big grin:::

PersianForum
    Guest

همشهری جان من 2 روز پیش نمایندگی کانن بودم.
    2 نوع گارانتی داشتن. یکساله و دوساله.
    حتی 400d با گارانتی 2 ساله رو میداد 820 هزار تومن!!!!! و با گارانتی 1 ساله رو میداد 720 تومن!!!!!
    چجوری بدنه 40d رو با گارانتی 2 ساله میده 970 تومن؟؟؟؟؟ اگه اینجوری باشه منم به کانن داران گرامی میپیوندم. و از دوستانی که لنزکیت معروف کانن 55-18 را دارند و اونو تو کمد انداختن خواهشمند است که بنده بفروشند

قیمی که من از 40d دارم و از نمایندگی رسمی کانن در شیراز سوال کردم (واقع در خیابان ملاصدرا و خیابان عفیف آباد که البته فرقی هم نمیکنه. چون هر دو فروشگاه متعلق به 2 برادر به نام آقای ......... هستند و قیمتها کاملا یکسان هست)

کانن 40d با گارانتی و بیمه بدنه و لنزکیت 18-55 لرزشگیر دار: 1.350
    کانن 40d با گارانتی و بیمه بدنه و لنز 18-70 (اگه اشتباه نکنم) بقیمت 1.530
    محاله که 40d با گارانتی 2 ساله آفومار و بیمه بقیمت 970 باشه.
    اگه اینجوریه پس بدون گارانتیش باید زیر 900 تومن باشه.
    احتمالا قیمت 30d رو گرفتین.

تهران و شیراز چه فرقی میکنه؟؟؟؟ همشون از یک خط تولید اومدن بیرون و توسط یک نمایندگی پخش شدن.
    تازه تو شهر خودت میتونی 24 ساعت یا 48 ساعت از فروشنده مهلت تست بگیری تا اگه اشکالی داشت دوربین توسط خود فروشنده عوض بشه و احتیاجی به گارانتی نباشه.
    ولی اگه از شهر دیگه ای بخری و بیای شیراز و ببینی دوربین مشکلی داره ، چیکار میخوای بکنی؟؟؟؟؟

یه پیشنهاد: برو تو خیابون داریوش قیمت بگیر. 400d رو با گارانتی آفومار و بیمه بدنه بقیمت 660 تومن میدادن.

جان خودم گفتم 40D اونم این قیمتارو داد.دو سری هم رفتم سراغش.دفعه دوم برای این که ببینم گارانتیش چیه.فتو بهنام خیابون ملاصدرا.گارانتی هایی که گفت هم آفومار یا نورنگار نبودن هیچ کدوم.گفت جفتش هم دو ساله هست!

آقا دعوا هم نداریم که٬چشم از شیراز می گیرم :::big grin:::
    از شوخی گذشته فقط پرسیدم که مطمئن بشم!

چشم داریوش هم سر می زنم!

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

این قیمت با گارانتی آفومار محاله. اونم گارانتی 2 ساله!!!!!!!!
    100% مطمئنم.
    مجبورم کردی این هفته بازم برم سراغ دوربین فروشها. اگه بدون گارانتی قیمتش مناسب باشه ، شاید من هم جیب مبارک رو بتکونم تا سبکتر بشم!!! :::big grin:::
    ولی مطمئنم که زیر 1 تومن نیست :confused:
    Persian تشکر می‌کند.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین