صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 209
Like Tree231تشکر

موضوع: Canon EOS 1000D / Rebel XS / Kiss F

كاربر آشنا gioumtell آواتار ها
    تشکر کرده
    369

Arrow پاسخ: Canon EOS 1000D

نقل قول نوشته اصلی توسط ATalebi نمایش پست ها
    احتمالا منظور دوستانتون لنز 55-18 بوده. آخرین بار که با دو یه نفر از دوستان 135-28 دار و تله دار ، رفتیم عکاسی. حوالی میدان آزادی بود و من آنقدر با 18mm دستم باز بود که مورد حسادت دوستانم واقع شدم! ,واقعا هم لنز بدی نیست. یعنی کیفیتی قابل قبول و در بسیاری از موارد خوب دارد.
    1000D رو می خواهید با چه دوربینی عوض کنید؟ فکر نکنم با هر چیزی که عوض کنید،امکانات فوق العاده و کیفیت خیلی بالاتری نصیبتون بشه.
    خوبه که از دوربینتون راضی هستید و می گویید "عالی است". واقعا هم همینطور است.
    پ.ن : نگذارید کسی مهر دوربین خوبتان را در دلتان کم رنگ کند. اینطور بیشتر موفق خواهید بود.
    با سلام
    من یک سوال دارم که میخوام جوابش رو بدون تعصب به یک برند یا مدلی خواهشن بدهید البته بدون محاسبه قیمت
    اگر شما با شید از این سه مدل دوربین کانن کدام یک را انتخاب میکنید؟
    ٍٍEOS 450D
    EOS 500D
    EOS 1000D
    کدام را با تشکر از اساتید

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 1000D

نقل قول نوشته اصلی توسط gioumtell نمایش پست ها
    با سلام
    من یک سوال دارم که میخوام جوابش رو بدون تعصب به یک برند یا مدلی خواهشن بدهید البته بدون محاسبه قیمت
    اگر شما با شید از این سه مدل دوربین کانن کدام یک را انتخاب میکنید؟
    ٍٍEOS 450D
    EOS 500D
    EOS 1000D
    کدام را با تشکر از اساتید
    سلام
    البته من استاد نیستم ولی بدون محاسبه قیمت 500 دی رو انتخاب میکنم
    بین این سه مدل به نظر من کمی سر تر هستش و در کل فکر میکنم بین سه رقمی ها کنون سعی کرده امکانات بیشتری رو در 500دی در اختیار کاربر بزاره
    با عرض پوزش از اساتید
    QashQai و gioumtell تشکر می‌کنند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر آشنا gioumtell آواتار ها
    تشکر کرده
    369

نقل قول نوشته اصلی توسط khoddami نمایش پست ها
    سلام
    البته من استاد نیستم ولی بدون محاسبه قیمت 500 دی رو انتخاب میکنم
    بین این سه مدل به نظر من کمی سر تر هستش و در کل فکر میکنم بین سه رقمی ها کنون سعی کرده امکانات بیشتری رو در 500دی در اختیار کاربر بزاره
    با عرض پوزش از اساتید
    با سلام و تشکر
    البته من هم با نظر شما در مورد 500دی موافق هستم و این را با آقایان در میان گذاشتم منتها بعضی ها معتقد هستند
    که امکاناتی همچون فیلمبرداری در دوربین دی اس ال ار بدرد نمیخوره البته شاید اونها هم نظر و عقاید خودشون رو داشته باشند ولی بنده معتقد هستم هر نوع امکاناتی که به دوربین یا اصلا وسیله های دیگه الصاق میشه در نوبه خود دارای اهمیت هست مثل امکان عکاسی یا فیلمبرداری در گوشی موبایل من جدیدا در یک سایت خوندم که سامسونگ دوربین کامکت ی ساخته که جی پی اس هم دارد چه ایرادی داره شاید یک رو دیدی بدرد خورد بنظرم قبول تکنولوژی های جدید برای ما سخت شده و دوست نداریم همه چیز از حالت سنتی خارج بشه ما قبلا دوربین عکاسی دیجیتال را هم قبول نمیکردیم که در حال حاضر عکاسی با نگاتیو برای برخی تبدیل به کابوس شده که مبادا عکسی که گرفتم بعد از ضحور موردی داشته باشد که معمولا در کمترین حالت 10درصد عکسها یا کمنور یا پرنور یا شارپ نیستند که حالا شرکت کانن دوربین 5دی مارک2 را مجهز به فیلمبرداری کرده حائز رتبه نخست هم میشود
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام
    بنده قصد داشتم یه نیکون دی3000 بخرم لباسمو پوشیدم که بخرم یهو گفتم حالا یه نظری هم تو سایت dpreviwe بندازم رفتم تو قسمت compareدیدم اونو با کنن 1000دی مقایسه کرده و انصافا عکسای کنن شارپ تر و تو ایزو بالا بهتر بودن .وبدینوسیله عاشق کنن1000دی شدم:biggrin:
    حالا از شوخی گذشته اساتید بگن کدوم بهتره؟چون اولین لس ال آر منه و می خوام رو یه برند مشخص سرمایه کذاری کنمخوبه نیکون تهیه کنم یا کنن؟

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

با اجازه اساتید باید عرض کنم اگر اولین اس ال آرتون هست بدنه از هر مارکی باشه از نتیجه اون راضی خواهید بود.و دیگه اینکه سایتی که فرمودید یکی از معتبرترینهاست و نتایجش قابل اعتماد.من بودم 1000 دی رو انتخاب میکردم.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

نقل قول نوشته اصلی توسط mn2886 نمایش پست ها
    سلام
    بنده قصد داشتم یه نیکون دی3000 بخرم لباسمو پوشیدم که بخرم یهو گفتم حالا یه نظری هم تو سایت dpreviwe بندازم رفتم تو قسمت compareدیدم اونو با کنن 1000دی مقایسه کرده و انصافا عکسای کنن شارپ تر و تو ایزو بالا بهتر بودن .وبدینوسیله عاشق کنن1000دی شدم:biggrin:
    حالا از شوخی گذشته اساتید بگن کدوم بهتره؟چون اولین لس ال آر منه و می خوام رو یه برند مشخص سرمایه کذاری کنمخوبه نیکون تهیه کنم یا کنن؟
    با سلام.
    در مقایسه این دو دوربین، در ایزوهای بالا، نویز کنون کمتر است.
    ولی شارپنس تصویر آنچنان ربطی به دوربین ندارد. لنز است که اثر مستقیم روی شارپنس دارد.
    میزان پولی که میخواهید سرمایه گذاری کنید چقدر است؟
    چون تجربه SLR ندارید، حواستان باشد که برنامه ریزی مالی درستی داشته باشید برای دوربین، لنز مورد نیاز، رم، کیف، فلاش،سه پایه، فیلتر و ...
    حمید
    6D / 24-70L f2.8 II / 24-105L / 70-200L f2.8 III / 600EX / 430EX II
    parsluxe.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

من برا همشون فعلا 750تومن در نظر گرفتم.لنز کیت فعلا کارمو راه میندازه بعدا لنز میخوام تهیه کنم

كاربر آشنا sina.pahlavan آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    با اجازه اساتید باید عرض کنم اگر اولین اس ال آرتون هست بدنه از هر مارکی باشه از نتیجه اون راضی خواهید بود.و دیگه اینکه سایتی که فرمودید یکی از معتبرترینهاست و نتایجش قابل اعتماد.من بودم 1000 دی رو انتخاب میکردم.
    می شه دلایلتنو برای انتخاب 1000 دی بفرمایید.

كاربر آشنا sina.pahlavan آواتار ها
    تشکر کرده
    0

[چون تجربه SLR ندارید، حواستان باشد که برنامه ریزی مالی درستی داشته باشید برای دوربین، لنز مورد نیاز، رم، کیف، فلاش،سه پایه، فیلتر و ... ]

یعنی چطوری باید برنامه ریزی داشته باشیم!؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

نقل قول نوشته اصلی توسط sina.pahlavan نمایش پست ها
    [چون تجربه SLR ندارید، حواستان باشد که برنامه ریزی مالی درستی داشته باشید برای دوربین، لنز مورد نیاز، رم، کیف، فلاش،سه پایه، فیلتر و ... ]

یعنی چطوری باید برنامه ریزی داشته باشیم!؟
    خرید SLR مساویست با هزینه های جانبی و آتی.
    مثلا بر حسب نیاز باید لنز مناسب تهیه کنید. فلاش مناسب یا خرید چند فلاش. و همین موضوعات شما را مجبور به خرید و ارتقاء کیف و سه پایه میکند و ...
    فرض کنید شما 800 تومان پول دارید. اگر نتوانید بعدا هزینه اضافه برای خرید لنز و ... بپردازید، هزینه کل پول برای خرید بدنه اشتباه است.
    ابتدا نیازهایتان را بشناسید، بعد سنجیده خرید کنید.
    موفق باشید.
    حمید
    6D / 24-70L f2.8 II / 24-105L / 70-200L f2.8 III / 600EX / 430EX II
    parsluxe.com

صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... آخرینآخرین