صفحه 33 از 87 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 321 تا 330 , از مجموع 865
Like Tree2532تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark II

كاربر همراه pouya1 آواتار ها
    تشکر کرده
    371

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 5D MK II

نقل قول نوشته اصلی توسط ALII نمایش پست ها
    سلام
    نمی دونم این موضوع جاش اینجاست یا نه :
    من حدود یکی دو ماه پیش تو قسمت " چی بخرم " پس از مشورت با دوستان تقریبا به این نتیجه رسیدم که 5D II بخرم . اون موقعه هنوز این مورد لکه های سیاه مطرح نشده بود و تصمیم داشتم که 5D II وقتی رسید ایران بخرمش . حالا غیر از مورد لکه های سیاه مواردی مثل بهتر بودن خروجی 5d از 5d II و یکی دو مورد دیگه این شکلی هم مطرح شده .
    سئوالی که برام ایجاد شده اینه که اگه این دوربین رو الان تو ایران (مثلا از نور نگار) بخرم چقدر احتمال داره این لکه ها رو داشته باشه ؟
    من گرافیستم و بیشتر این دوربین رو برای کارهای تبلیغاتی می خواستم بخرم حالا با توجه به بدتر بودن خروجیش آیا همچنان کیس مناسبیه ؟
    از طرفی دیگه بیشتر از این نمی تونم صبر کنم چون کارم عقب میمونه ; این دوربین رو الان با اطمینان از نداشتن لکه های سیاه میشه تو ایران خرید؟( تست لکه های سیاه موقع خرید چطوری میتونه باشه؟)
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    فعلا همه دوربین ها این مشکل را دارند که به احتمال خیلی زیاد با آپگرید نرم افزاری برطرف میشود اما احتمال دوم را نیز نباید به طور قطعی دور از ذهن دانست.
    ALII تشکر می‌کند.
    پويا رحيم زاده

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام
    نمی دونم این موضوع جاش اینجاست یا نه :
    من حدود یکی دو ماه پیش تو قسمت " چی بخرم " پس از مشورت با دوستان تقریبا به این نتیجه رسیدم که 5D II بخرم . اون موقعه هنوز این مورد لکه های سیاه مطرح نشده بود و تصمیم داشتم که 5D II وقتی رسید ایران بخرمش . حالا غیر از مورد لکه های سیاه مواردی مثل بهتر بودن خروجی 5d از 5d II و یکی دو مورد دیگه این شکلی هم مطرح شده .
    سئوالی که برام ایجاد شده اینه که اگه این دوربین رو الان تو ایران (مثلا از نور نگار) بخرم چقدر احتمال داره این لکه ها رو داشته باشه ؟
    من گرافیستم و بیشتر این دوربین رو برای کارهای تبلیغاتی می خواستم بخرم حالا با توجه به بدتر بودن خروجیش آیا همچنان کیس مناسبیه ؟
    از طرفی دیگه بیشتر از این نمی تونم صبر کنم چون کارم عقب میمونه ; این دوربین رو الان با اطمینان از نداشتن لکه های سیاه میشه تو ایران خرید؟( تست لکه های سیاه موقع خرید چطوری میتونه باشه؟)
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    نفرمایید تو را به خدا...

کی گفته خروجی این دوربین بدتر از دوربین دیگری است؟

اتفاقا خروجی اش بخصوص برای کار شما عالی و منحصر به فرد است.

به نظرم اگر مشکلی مالی و افت قیمت و اینها برایتان مهم نیست همین امروز بخرید.اگر هم می توانید چند وقتی صبر کنید تا قیمت ها افت بیشتری کند.

در مورد مشکل احتمال اینکه با یک فریم ور برطرف شود بسیار بسیار زیاد است.

اگر دوربین را با گارانتی و بیمه بخرید اگر مشکل سخت افزاری بود با گارانتی و بیمه احتمالا قابل حل است و دوربین تعویض می شود.اما بعید است این همه دوربین را بخواهند عوض کنند ( منظور کانن )

در کار شما هم احتمالا اصلا دیده نمی شوند.پس مشکلی نیست با خیال راحت خرید کنید.
    Persian، M.vatandoost، ALII و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    14101

یک مقایسه جالب توجه بین Canon 5D MkII و Sony DSLR-A900 توسط یک سایت معتبر...

نتایج هم جالب است....

کد:
    http://www.luminous-landscape.com/reviews/cameras/a900-5dmkii.shtml
    M.vatandoost، ALII و Armen H تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

خبر تکراری است.
    امیدوارم لینک‌اش تکراری نباشد (جستجو کردم چیزی ندیدم):

کد:
    http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=PgComSmModDisplayAct&fcategoryid=139&modelid=17662&keycode=2112&id=55060
    وقتی خود کمپانی (در سایت‌اش) رسما اعلام می‌کند که با Firmware‌ جدید حل می‌شود، احساس بهتری دارم!
    QashQai و Armen H تشکر می‌کنند.
    هادی هژیرآذر

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

آقای هژیرآذر سلام:

کانن رسما مشکل را تایید کرد اما هنوز بطور رسمی ( اینکه قادر به اینکار باشند یا نباشند ) رفع آنرا در Firmware‌ جدید اعلام نکرد.

ظاهرا پس از تایید این ایراد تلاششان اینست که بتوانند این اثرات را در Firmware‌ جدید کم یا حذف کنند که البته هنوز خبری از موفقیت آنها در این زمینه اعلام نشده است.
    Kaveh Ghobadi، Amin Zarif و Armen H تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

فکر میکنم کمی دو پهلوست ولی اینکه مسئله را پذیرفته اند و در ضمن میگویند که در تلاشند ان را با فرم ور حل کنند قدمی به جلوست. که ایا میشود یا نمیشود یا چقدر میشود باید دید.

We are currently investigating and analyzing the causes, and examining measures to reduce or eliminate these phenomena by providing correction firmware. An announcement will be made on the Canon Web site when such measures have been determined.
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

فکر کنم از آنجاییکه نقاط سیاه همیشه (؟) (هر نمونه‌ای که دیدم اینطور بوده است) در سمت راست مجموعه پیکسل‌های OverExpose‌ ایجاد می‌شوند، در مرحله‌ی انتقال دیتا (ولتاژ) به Bus این اتفاق می‌افتد.

یک دیاگرامی داشتم که نحوه‌ی انتقال دیتا در Cmos را شرح می‌داد. (مفقود است!) اگر بصورت پیکسل-شیفتینگ باشد، بنا به علتی نامعلوم خطای Overflow ایجاد شده است.

امیدوارم مشکل را زیربنایی حل کنند. نه به روش ماستمالیزاسیون.
    Persian تشکر می‌کند.
    هادی هژیرآذر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    36

ممنون از راهنمایی که میشه .

اما مثل اینکه ( البته استغفرالله ! ) خروجی Canon 5D شارپ تر Mark II است!
    شارپنس هم تو کارهای تبلیغاتی تا حدودی مهمه .
    اتفاقا خروجی اش بخصوص برای کار شما عالی و منحصر به فرد است.

به نظرم اگر مشکلی مالی و افت قیمت و اینها برایتان مهم نیست همین امروز بخرید.اگر هم می توانید چند وقتی صبر کنید تا قیمت ها افت بیشتری کند.

در مورد مشکل احتمال اینکه با یک فریم ور برطرف شود بسیار بسیار زیاد است.

اگر دوربین را با گارانتی و بیمه بخرید اگر مشکل سخت افزاری بود با گارانتی و بیمه احتمالا قابل حل است و دوربین تعویض می شود.اما بعید است این همه دوربین را بخواهند عوض کنند ( منظور کانن )

در کار شما هم احتمالا اصلا دیده نمی شوند.پس مشکلی نیست با خیال راحت خرید کنید.
    البته با همین توضیحات کوتاه من تصمیم گرفتم این دوربین رو بخرم .

اما یه سوال دیگه برام ایجاد شده که آیا این لکه های سیاه تو کارهای لارج فرمت (چاپ) ممکنه خودشونو نشون بدن؟ ;
    The phenomenon may become visible if the images are enlarged to 100% or above on a monitor or, if large prints of the images are made.

تشکر کرده
    14101

ممنون از راهنمایی که میشه .

شارپنس هم تو کارهای تبلیغاتی تا حدودی مهمه .

البته با همین توضیحات کوتاه من تصمیم گرفتم این دوربین رو بخرم .

اما یه سوال دیگه برام ایجاد شده که آیا این لکه های سیاه تو کارهای لارج فرمت (چاپ) ممکنه خودشونو نشون بدن؟ ;
    به نظرم در شرایط و نور کنترل شده شما به هیچ وجه این لکه ها را نخواهید دید.مگر اینکه ایزو را بالا ببرید و یا اینکه نور بسیار ضعیف باشد.

اما شرایط استودیویی به هیچ وجه دیده نمی شود.

در مورد شارپنس شاید به 5دی قدری تفاوت داشته باشد اما یکی از بهترین و شارپ ترین ها است ( البته به همراه لنز های عالی )

سعی کنید لنز های خوبی داشته باشید.

در خرید این دوربین شک نکنید.بنده احساس می کنم که مشکل به وسیله اصلاحات نرم افزاری برطرف بشه...
    M.vatandoost و ALII تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر جديد
    تشکر کرده
    36

سعی کنید لنز های خوبی داشته باشید.
    من دوربین قبلیمو همراه لنزاش فروختم . این دوربین رو با لنز 24-105 USM IS L می خواستم بخرم (همون کیت که ارائه میشه ) . به نظر شما خوبه ؟ (احتمالا یکم طول بکشه که لنز دیگه ای اضافه کنم)

صفحه 33 از 87 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 ... آخرینآخرین