صفحه 32 از 38 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 311 تا 320 , از مجموع 373
Like Tree483تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX10 IS

كاربر جديد saeedasack آواتار ها
    تشکر کرده
    72

پیش فرض پاسخ: Canon SX10 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط nikpendar نمایش پست ها
    من اين دوربين رو يكماه ميشه كه خريدم ... از عكساش راضي هستم ولي نميدونم چرا وقتي توي فضاي بسته عكس مي گيرم كمي لرزش در تصاوير ديده مي شود ... البته اين رو هم بگم كه حرفه اي نيستم و اومدم اينجا تا با كمك دوستان بتونم حرفه اي بشم و عكساي خوبي بگيرم ... ممنون
    سلام
    زمانی که تصاویر محو یا کمی blureمیشن ، سرعت شاتر شما پایین می باشد با انتخاب سرعت شاتر بالا می تونید این مشکل رو برطرف کنید البته این نکته رو باید در نظر داشته باشید که در محیطهای بسته با توجه به اینکه نور کم است به همین خاطر برای جبران نور معمولاً سرعت شاتر در حالت اتوماتیک پائین می آید برای برطرف کردن این مشکل چند راه وجود دارد:
    1-به کمک فلاش کمبود نور را جبران کنید البته به خاطر داشته باشید که اگر از فلاش استفاده می کنید تنظیمات اون رو درست انجام بدید که نورها در تصویرتون مصنوعی نباشند
    2- از سه پایه استفاده کنید.
    3-میزان دیافراگم رو افزایش دهید یا عددfرو کم کنید البته توجه به این نکته مهمه که با افزایش میزان دیافراگم عمق میدان شما کم میشه.
    4-از منابع نوری دیگری استفاده کنید.
    5-تمامی چراغها را در اون اون محیط روشن کنید.
    Queen و nikpendar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

من ميخوام با اين دوربين توي محيطي عكس بگيرم كه ميزان نور داخلي كم هستش و براي روشنايي اونجا از يك لامپ آفتابي كم مصرف استفاده ميشه ... ميخواستم بدونم اساتيد چه توصيه اي براي گرفتن تصاوير باكيفيت و رنگ طبيعي از اجزا و اشخاص در اين اتاق دارند؟

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

من ميخوام با اين دوربين توي محيطي عكس بگيرم كه ميزان نور داخلي كم هستش و براي روشنايي اونجا از يك لامپ آفتابي كم مصرف استفاده ميشه ... ميخواستم بدونم اساتيد چه توصيه اي براي گرفتن تصاوير باكيفيت و رنگ طبيعي از اجزا و اشخاص در اين اتاق دارند؟
    سلام، تنظيم حالت سفيدي (white balance) را در حالت custom قرار داده و با اصتفاده از يك صفحه سفيد(كاغذ مثلا) يك تنظيم سفيدي دقيق خواهيد داشت.
    Queen و saeedasack تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    72

سلام
    فکر کنم بهترین روش استفاده از فلاش باشه ولی یادتون باشه فلاش رو درست تنظیم کنید

یه سری به این دو تا مقاله بزن:

عکاسی با فلاش

تنظیم فلاش در sx10

در پناه اهورا مزدا
    Queen تشکر می‌کند.

كاربر آشنا karimi آواتار ها
    تشکر کرده
    50

پیش فرض پاسخ: هک Canon SX10 IS

دوستان اگه ممکنه یه توضیح کامل و گام به گام در مورد هک بزارن ممنون میشم
    حمید رضا کریمی
    Canon PowerShot SX10 + HOPE

كاربر همراه KHAKSAR آواتار ها
    تشکر کرده
    7261

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedasack نمایش پست ها
    سلام
    زمانی که تصاویر محو یا کمی blureمیشن ، سرعت شاتر شما پایین می باشد با انتخاب سرعت شاتر بالا می تونید این مشکل رو برطرف کنید البته این نکته رو باید در نظر داشته باشید که در محیطهای بسته با توجه به اینکه نور کم است به همین خاطر برای جبران نور معمولاً سرعت شاتر در حالت اتوماتیک پائین می آید برای برطرف کردن این مشکل چند راه وجود دارد:
    1-به کمک فلاش کمبود نور را جبران کنید البته به خاطر داشته باشید که اگر از فلاش استفاده می کنید تنظیمات اون رو درست انجام بدید که نورها در تصویرتون مصنوعی نباشند
    2- از سه پایه استفاده کنید.
    3-میزان دیافراگم رو افزایش دهید یا عددfرو کم کنید البته توجه به این نکته مهمه که با افزایش میزان دیافراگم عمق میدان شما کم میشه.
    4-از منابع نوری دیگری استفاده کنید.
    5-تمامی چراغها را در اون اون محیط روشن کنید.
    سلام. یک مورد به توصیه های دوستمون اضافه کنم:
    6- افزایش مقدار ISO
    Queen و saeedasack تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    72

پیش فرض پاسخ: هک Canon SX10 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط karimi نمایش پست ها
    دوستان اگه ممکنه یه توضیح کامل و گام به گام در مورد هک بزارن ممنون میشم
    سلام

1- ابتدا در کارت حافظه فایلی به نام ver.req یا vers.req ایجاد نمایید به یاد داشته باشید که در قسمت اصلی کارت حافظه این فایل را ایجاد کنید و نه در یک فولدر . برای ایجاد آن در cmdویندوز وارد یک درایو بشید و سپس دستور echo. > ver.req را تایپ نموده و کلید اینتر را فشار دهید فایل مورد نظر در همان درایو ایجاد می گردد و اون رو به کارت انتقال دهید این کار رو با یک کارت ریدر انجام دهید و نه توسط خود دوربین.

2- سپس دوربین رو در حالت نمایش عکس رو شن کنید و ابتدا کلید setرا نگاه داشته و سپس کلیدdisp را فشار دهید بر روی lcd شماره firmware دوربین نمایش داده می شود

3-بعد به آدرس زیر بشید و فایل هم نام firmwareخود را دانلود کنید.

4-فایل مربوطه را اکسترک کرده و به مموری کارت منتقل کنید

5--مموری کارت را در دوربین قرار داده و سپس دوربین را در حالت نمایش عکس روشن کنید

6-وارد منو شده و در قسمت firmware update دکمهset را فشار دهید و و زمانی که سوالی از شما پرسیده می شود okرا فشار دهید.

7--خواهید دید دکمه printچشمک می زند و پس از مدتی دوربین مجدداً راه اندازی شده و شما می توانید از امکانات آن استفاده کنید

لازم به ذکر است هر زمان که خواستید با حذف فولدری که در مموری کارت کپی کردید می توانید به حالت اصلی برگردید.

در پناه اهورا مزدا
    karimi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

خسته نباشيد به اساتيد

من كارهايي كه دوستان توصيه كردن را انجام دادم ... مشكل من اينه كه هرچقدر فوكوس رو تنظيم مي كنيم و ISO رو تغيير ميدم تصاوير محو مي افتن و دوربين آلارم فلاش ميده و وقتي با فلاش مي گيرم كه تصوير افتضاح روشن ميافته ... چكار بايد بكنم؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

خسته نباشيد به اساتيد

من كارهايي كه دوستان توصيه كردن را انجام دادم ... مشكل من اينه كه هرچقدر فوكوس رو تنظيم مي كنيم و ISO رو تغيير ميدم تصاوير محو مي افتن و دوربين آلارم فلاش ميده و وقتي با فلاش مي گيرم كه تصوير افتضاح روشن ميافته ... چكار بايد بكنم؟
    دوست عزيز،
    1- سه پايه رو فراموش نکن
    2- ديافراگمتو بازتر کن يا اينکه تو حالت اولويت ديافراگم (و با خاموش کردن فلاش) ديافراگمو رو عدد پاييني بذار تا خود دوربين شاتر مناسب رو انتخاب کنه
    3- با توجه به کوچک بودن سنسور دوربين‌هاي کامپکت، شايد انتظار زيادي از دوربينت داري;)

كاربر جديد aparsas آواتار ها
    تشکر کرده
    28

پیش فرض Canon SX20 IS

دوستان من بتازگی sx20 خریده ام و تمام مطالب این تایپیک را نیز مطالعه کردم.
    با توجه به تشابه این دو مدل چه خوب است که این تایپیک به این مدل نیز اختصاص داده شود و مدیران تغییرات لازم در نام تایپیک را انجام دهند.

صفحه 32 از 38 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... آخرینآخرین