صفحه 22 از 38 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 373
Like Tree483تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX10 IS

كاربر آشنا ghorban آواتار ها
    تشکر کرده
    11

پیش فرض پاسخ: Canon SX10 IS

سلام
    براي اجراي فيلم ها vlc بهترين گزينه است ...
    من هم این رو تایید می کنم. نمی دونم چرا اما من توی دو تا کامپیوتر با نرو ،مدیا پلیر و کوئیک تایم امتحان کردم . یه جا صدا داشت تصویر نداشت یه بار هم تصویر پخش می شد اما صدا نداشت اما با VLC (VideoLAN) 0.8.6a کامل پخش میشه.

با سلام به همه دوستان
    من تازه می خوام شروع کنم و کلا چندان با عکاسی حرفه ای آشنا نیستم و کم کم دارم مطالعه می کنم. برای شروع و بعد از کمی جستجو با توجه به بودجه ای که دارم (حدود 450 هزار) تصمیم به خرید این دوربین گرفتم. و در کل بعد از خوندن تمام پست های این تاپیک یکم دودل شدم. چون بعضی دوستان نسبت به کیفیت عکس خروجی انتقاد هایی وارد کردن. به نظر شما این دوربین برای من گزینه ی خوبی هست؟ اگه نقاط ضعف و قوت این دوربین و یه مقایسه بین این دوربین و دوربین های هم قیمت مثل H50 و ... هم بکنین دیگه عالیه.
    هدف من از عکاسی هم در وهله اول عکاسی خانوادگی و بعد از اون شروع عکاسی آماتور - نیمه حرفه ای یا حرفه ای هستش (البته با گذشت زمان)
    ممنون می شم اگه کمک کنین.
    به نظر من شک به دلت راه نده مطمئن باش از خرید sx10 ناراضی نخواهی شد. به پست های گذشته ی این تاپیک هم زیاد فکر نکن فقط چند نفر ناراضی بودن که اکثرا آماتور بودند و در نهایت هم به خیلی از اشتباهاتشون پی بردند. من هم مثل شما آماتورم اما خیلی عکس با این دوربین گرفتم واقعا عالیه. اوایل شاید یکم گیج بشی اما کم کم دستت میاد که چطوری عکس بگیری.

صحبت در مورد باطری و شارژر ربطی به این تاپیک نداره اما با عرض معذرت از مدیران:
    در مورد باطری و شارژر به نظر من شارژر SONY BCG-34HRMF رو بگیر که چهار عدد باطری 2700mAh هم همراش هست کلا به قیمت حدود 40 تومان و به گزینه های متنوعی که مطمئنا جایی که ازش دوربین می خری بهت پیشنهاد میده و هزار جور تعریف تمجید هم ازشون میکنه اطمینان نکن.
    اما توجه کنید که این نوع باطری های Ni-MH حتی اگر کامل هم شارژ باشند بعد از حدودا یک ماه که استفاده نشوند مقدار زیادی از انرژی خود را از دست می دهند بنابراین اگر باطری یدکی نیاز داشتین حتما از باطری های Ni-MH از نوع Always Ready بگیرید که با ظرفیت های 2000 میلی آمپری سونی و 2100 میلی آمپری کاملیون در بازار موجود هست.

یا علی

كاربر جديد majdii آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با تشکر از قربان عزیز
    چند سوال:
    اول اینکه در تهران از کجا تهیه کنم؟ کدوم گارانتی معتبر تره؟ کدوم گارانتی متفرقه هستش؟
    دوم: الان قیمت این دوربین با معتبر ترین گارانتی چقدره؟
    سوم: چه لوارم جانبی و با چه برند و قیمتی باید تهیه کنم؟
    چهارم: در مورد مموری: یک مموری 4GB بهتره یا مثلا یک مموری 2 بهمراه 1؟ چون یکی از دوستان گفت اگه دوتا مموری بخرم خیلی راحت تر می شه عکی ها رو دسته بندی و منتقل کرد. حجم زیاد عکس ها روی یک مموری 4 دردسر ساز نیست؟
    پنجم: ایرادهایی که به این دوربین می گیرن: نداشتن RAW، نداشتن HD و کیفیت نامناسب عکس در نور داخل اتاق هستش. نظر دوستان در مورد اینا چیه؟ آیا با کاربردهای مد نظر من این پارامترها تاثیرگذاره؟
    با تشکر زیاد

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

به نظر من شک به دلت راه نده مطمئن باش از خرید sx10 ناراضی نخواهی شد. به پست های گذشته ی این تاپیک هم زیاد فکر نکن فقط چند نفر ناراضی بودن که اکثرا آماتور بودند و در نهایت هم به خیلی از اشتباهاتشون پی بردند.
    قبل از خريد:
    در عكسهاي sx10 تا دلت بخواد نويز وجود داره آنقدر زياد كه جرات نخواهي كرد از iso:200 بيشتر را انتخاب كني!
    من خودم عكسهاي بسيار خوبي با sx10 ميگيرم ولي همشون با كمترين مقدار ايزو..
    خوب محاسني هم داره:
    باطري قلمي -لنز -زوم عالي -امكان فلاش اكسترنال -مصرف كم (باطري) ووو

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

sx10 لنز هم مي خوره ؟

تشکر کرده
    0

من خریدم. از پاساژ حافظ در جمهوری.
    دوربین: 399000 با گارانتی ایده آل - مموری 4G اصلی توشیبا: 28000 - کیف کانن: 9000 - باتری شارژر و 4تا باتری سونی اصلی: 29000 - محافظ LCD و لنز: 10000
    کل جمهوری و پاستخت رو گشتم و این مناسب ترین گزینه بود. اونایی که دوربین رو ارزون می دن مخلفات رو گردون می دن و برعکس. قیمت شرکتی آفومار 470000 هستش.
    unforgiven تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed21 نمایش پست ها
    sx10 لنز هم مي خوره ؟
    نه دوست عزيز.

تله كانورتر و وايد كانورتر در رزوه ي فيلتر مي شه روش نصب كرد. به تاپيك هاي زير در مورد S5is و S3is مراجعه بفرماييد:

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=6185
    فرهاد حسيني

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

نقل قول نوشته اصلی توسط majdii نمایش پست ها
    دوربین: 399000 با گارانتی ایده آل - مموری 4G اصلی توشیبا: 28000 - کیف کانن: 9000 - باتری شارژر و 4تا باتری سونی اصلی: 29000 - محافظ LCD و لنز: 10000
    کل جمهوری و پاستخت رو گشتم و این مناسب ترین گزینه بود. اونایی که دوربین رو ارزون می دن مخلفات رو گردون می دن و برعکس. قیمت شرکتی آفومار 470000 هستش.
    با عرض تبریک بابت خریدتان , فقط به نظر میرسه رم را یکم گرون حساب کرده اند چون بنده رم 8 گیگ SDHC توشیبا کلاس 4 را با قیمت 22 هزار تومان خریداری کردم.
    حمید رضا مهجوری

Lumix DMC-FZ28 + EOS 50D + EFS 10-18 STM +EF100mm macro 2.8

تشکر کرده
    0

خدا نکنه!!!:(
    چون من رم 4 رو کمتر 50 قیمت نداشتم. البته این رم class 6 و با سرعت 6 Mb/s هستش.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط majdii نمایش پست ها
    ميشه بفرماييد چه لنزي خريديد . آقا فرهاد تو تاپيك 216 گفتن كه sx10 لنز نمي خوره ؟ گفتيد لنز رو به قيمت 10000 تومن خريديد ؟

كاربر فعال artara74 آواتار ها
    تشکر کرده
    1113

منظور ايشون محافظ لنز بوده.
    عليرضا تارا

صفحه 22 از 38 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین