صفحه 4 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 78
Like Tree278تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix X100

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

تو یکی از سایت های داخلی این دوربین با قیمت 1400 دیده شده.
    yaghoobi، M. Beyrami و NetNegar تشکر می‌کنند.
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2

كاربر همراه diamont آواتار ها
    تشکر کرده
    204

روز دوشنبه این دوربین به قیمت 1410000 از پایتخت خریداری شد.
    یک سری نکاتی که به نظرم میرسه براتون مینویسم و به زودی چند تا تست هم قرار خواهم داد:
    -از نظر ارگونومی بسیار بسیار دلچسب است .
    -جنس بدنه عالی و جون داره ولی درب باتری پلاستیکیه ، (البته کیفیت ساختش قابل قبوله.)
    -سرعت فوکوسش کمی پایینه ولی به نسبت 3/4 ها و دوربین های مشابه یه سر و گردن بالاتره.
    -محل قرار گیری دکمه ها خوبه فقط دکمه های جوی استیک ترکیبی با اسکرولش کمی سفته.
    - ویو فایندرش بی نظیره ( بدون شک بهترین ویو فایندر ممکنه) هم در حالت اپتیک بسیار شفاف است و هم در حالت دیجیتال. (اصلا همین دو حالته بودنش منو کشته)
    - فوق العاده نوستالژیک است ، به خصوص اینکه از همان دکلانشور های قدیمی دوست داشتنی میشه روش استفاده کرد.
    - کنترلر های دستی که روی بدنه وجود دارند بسیار هوشمندانه و کاربردی انتخاب شدن .
    - فکر کنم این دوربین با واژه نویز آشنایی نداره ، حتی در ایزوی 6400 هم عکس ها کاملا قابل استفاده اند.
    - سرعت روشن شدن به نسبت dslr ها کمی پایینه.
    ...
    در کل به هیچ عنوان از خریدش پشیمون نیستم.
    Daruosha، yaghoobi، Mashhadi Vahid و 17 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    mj Nourmohammadi
    fuji xt2+ fuji x pro2+fuji xe1+ fujinon 14 f:2.8+fuji 18 f:2 +fuji 23 f:1.4 + fuji 27 f:2,8 + fuji 35 f:1.4 + fuji 56 nf:1.2 + fuji 90 f:2 + fuji 100-400 + fuji 18-55 f:2,8-4

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

نقل قول نوشته اصلی توسط diamont نمایش پست ها
    روز دوشنبه این دوربین به قیمت 1410000 از پایتخت خریداری شد.
    یک سری نکاتی که به نظرم میرسه براتون مینویسم و به زودی چند تا تست هم قرار خواهم داد:
    -از نظر ارگونومی بسیار بسیار دلچسب است .
    -جنس بدنه عالی و جون داره ولی درب باتری پلاستیکیه ، (البته کیفیت ساختش قابل قبوله.)
    -سرعت فوکوسش کمی پایینه ولی به نسبت 3/4 ها و دوربین های مشابه یه سر و گردن بالاتره.
    -محل قرار گیری دکمه ها خوبه فقط دکمه های جوی استیک ترکیبی با اسکرولش کمی سفته.
    - ویو فایندرش بی نظیره ( بدون شک بهترین ویو فایندر ممکنه) هم در حالت اپتیک بسیار شفاف است و هم در حالت دیجیتال. (اصلا همین دو حالته بودنش منو کشته)
    - فوق العاده نوستالژیک است ، به خصوص اینکه از همان دکلانشور های قدیمی دوست داشتنی میشه روش استفاده کرد.
    - کنترلر های دستی که روی بدنه وجود دارند بسیار هوشمندانه و کاربردی انتخاب شدن .
    - فکر کنم این دوربین با واژه نویز آشنایی نداره ، حتی در ایزوی 6400 هم عکس ها کاملا قابل استفاده اند.
    - سرعت روشن شدن به نسبت dslr ها کمی پایینه.
    ...
    در کل به هیچ عنوان از خریدش پشیمون نیستم.

خوب من که مردم از حسودی :D خیلی مبارک باشد. من که شب ها خواب این نازنین را می بینم...

امکان دارد چند نمونه عکس با کراپ 100% هم قرار دهید؟ sharpness لنز آن راضی کننده است؟
    yaghoobi، vbigdeli، Navid7h و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    206

پیش فرض Fujifilm FinePix X100 In-Depth Review

DPReview : Fujifilm FinePix X100 In-Depth Review

data تشکر می‌کند.
    پویا پریدل

تشکر کرده
    204

همانطور که قول داده بودم اینم تعدادی تست با ایکس 100 عزیز
    ایزو 200
    1/850
    دیاف : 2
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg cr1.jpg‏ (74.7 کیلو بایت, 149 بازدید)
    • نوع فایل: jpg c1.jpg‏ (60.7 کیلو بایت, 136 بازدید)
    Daruosha، ravanfar، Rouzbeh Ehsani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    mj Nourmohammadi
    fuji xt2+ fuji x pro2+fuji xe1+ fujinon 14 f:2.8+fuji 18 f:2 +fuji 23 f:1.4 + fuji 27 f:2,8 + fuji 35 f:1.4 + fuji 56 nf:1.2 + fuji 90 f:2 + fuji 100-400 + fuji 18-55 f:2,8-4

تشکر کرده
    204

ایزو 1000
    دیاف : 2
    1/25
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg p1.jpg‏ (144.6 کیلو بایت, 146 بازدید)
    • نوع فایل: jpg p2.jpg‏ (137.4 کیلو بایت, 135 بازدید)
    Daruosha، ravanfar، Rouzbeh Ehsani و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    mj Nourmohammadi

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

بسیار هیجان انگیزه
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

حدود دو هفته ایست که این دوربین نازنین رو خریداری کردم. اینها مواردیست که تو این مدت زمان کم بهش رسیدم. البته هنوز فرصتی نشده که به صورت جدی باهاش عکاسی کنم.

مزایا:
    • طراحی زیبا و حس دست گرفتن یک دوربین قدیمی!
    • کیفیت ساخت بسیار عالی بدنه.
    • کیفیت عالی عکس ها و نویز کم.
    • داینامیک رنج خیلی خوب و قابل تنظیم.
    • چشمی واقعا عالی و با کیفیت در هر دو حالت نمایش
    • فیلتر ان دی ضریب ۳ داخلی که واقعا همراه داشتن همیشگی اش نعمت برزگیست.
    • و یکی از بهترین و جذاب ترین بخش های اون که امروز تستش کردم سرعت سینک ۱/۲۰۰۰ با فلاش. امروز فلاش ۵۸۰ کانن رو روی اون گذاشتم و با سرعت ۱/۲۰۰۰ و در قدرت ۱/۱ فلاش چند تا تست گرفتم که نتیجه واقعا عالی بود. یعنی به راحتی میشه با یک دونه فلاش خورشید رو به چالش کشید!

معایب:
    • عدم وجود کنترل ایزو و فیلتر ان دی به صورت مستقیم بر روی دوربین.
    • حلقه فوکوس دستی هم اصلا کاربردی نیست و خیلی حرکت نرم و کندی داره و به علت کوچک بودن زیاد خوش دست نیست.
    • ظاهرا نرم افزار داخلی این دوربین مشکلاتی داره. در ابتدا در ایزوهای بالا خط در تصویر خط می انداخت. با بخش پشتیبانی که تماس گرفتم گفتند دوربین رو ریست کنید و بعد از ریست این مشکل برطرف شد ولی باز دوباره مشکل برگشت و این بار با ‍آپدیت نرم افزار داخلی دوربین مشکل برطرف شد. ظاهرا قراره که فوجی یک آپدیت جدید هم به زودی منتشر کنه.
    • به نظرم سرعت ذخیره تصاویرش کمی کنده. در حالی که عکسبرداری پیاپی ۵ فریم داره و فیلمبرداری اچ دی هم میکنه. من هم الان یک رم اس دی کلاس ۴ داخل اون گذاشتم ولی احساس میکنم هنگامی که به صورت تک شات عکس میگیریم ذخیره اون کمی طول میکشه.

ویرایش توسط farsad : Saturday 11 June 2011 در ساعت 18:38 دلیل: افزودن عکس! :)))
    nmroshan، ME، A_Maddah و 20 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط farsad نمایش پست ها
    حدود دو هفته ایست که این دوربین نازنین رو خریداری کردم. اینها مواردیست که تو این مدت زمان کم بهش رسیدم. البته هنوز فرصتی نشده که به صورت جدی باهاش عکاسی کنم.

مزایا:

• طراحی زیبا و حس دست گرفتن یک دوربین قدیمی!

• کیفیت ساخت بسیار عالی بدنه.
    • کیفیت عالی عکس ها و نویز کم.
    • داینامیک رنج خیلی خوب و قابل تنظیم.
    • چشمی واقعا عالی و با کیفیت در هر دو حالت نمایش
    • فیلتر ان دی ضریب ۳ داخلی که واقعا همراه داشتن همیشگی اش نعمت برزگیست.
    • و یکی از بهترین و جذاب ترین بخش های اون که امروز تستش کردم سرعت سینک ۱/۲۰۰۰ با فلاش. امروز فلاش ۵۸۰ کانن رو روی اون گذاشتم و با سرعت ۱/۲۰۰۰ و در قدرت ۱/۱ فلاش چند تا تست گرفتم که نتیجه واقعا عالی بود. یعنی به راحتی میشه با یک دونه فلاش خورشید رو به چالش کشید!

معایب:

• عدم وجود کنترل ایزو و فیلتر ان دی به صورت مستقیم بر روی دوربین.

• حلقه فوکوس دستی هم اصلا کاربردی نیست و خیلی حرکت نرم و کندی داره و به علت کوچک بودن زیاد خوش دست نیست.
    • ظاهرا نرم افزار داخلی این دوربین مشکلاتی داره. در ابتدا در ایزوهای بالا خط در تصویر خط می انداخت. با بخش پشتیبانی که تماس گرفتم گفتند دوربین رو ریست کنید و بعد از ریست این مشکل برطرف شد ولی باز دوباره مشکل برگشت و این بار با ‍آپدیت نرم افزار داخلی دوربین مشکل برطرف شد. ظاهرا قراره که فوجی یک آپدیت جدید هم به زودی منتشر کنه.
    • به نظرم سرعت ذخیره تصاویرش کمی کنده. در حالی که عکسبرداری پیاپی ۵ فریم داره و فیلمبرداری اچ دی هم میکنه. من هم الان یک رم اس دی کلاس ۴ داخل اون گذاشتم ولی احساس میکنم هنگامی که به صورت تک شات عکس میگیریم ذخیره اون کمی طول میکشه.
    فرساد جان
    شدیدا مبارک باشه !

در مورد این دوربین من زیاد مطلب خوندم. خیلی ها ( بیشتر افراد عادی که در Amazon نظر نوشته بودند) در مورد کند بودن اتوفوکوس و کندی ذخیزه شدن عکس ها انتقاد کرده بودند. این کند بودن ذخیره سازی به نطرت چقدر هست !؟ ( البته اگر بشه اندازه گرفت ! )
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    فرساد جان
    شدیدا مبارک باشه !

در مورد این دوربین من زیاد مطلب خوندم. خیلی ها ( بیشتر افراد عادی که در Amazon نظر نوشته بودند) در مورد کند بودن اتوفوکوس و کندی ذخیزه شدن عکس ها انتقاد کرده بودند. این کند بودن ذخیره سازی به نطرت چقدر هست !؟ ( البته اگر بشه اندازه گرفت ! )

سلام نوید جان
    ممنون!

کند بودن اتوفکوس زیاد محسوس و اذیت کننده نیست. کند بودن ذخیره سازی عکس برای من که با دوربین های قبلی عادت کردم و بلافاصله بعد از گرفتن عکس جهت چک کردن اون ال سی دی رو نگاه میکنم که کمی اذیت کنندست. حدودا باید ۳ یا ۴ ثانیه برای نمایش تصویر صبر کنم.

از این مورد که بگذریم اون مشکلی که دوربین داشت و روی عکس با ایزوهای بالاتر نوار مینداخت دوباره پیداش شد. دوربین رو فرستادم تهران و بدون هیچ مشکلی تعویض شد. انشاا.. فردا تا ظهر دوربین جدید به دستم میرسه.
    حالا دوربین جدید که رسید دقیق اندازه میگیرم و اگه با این چیزی که یادم بود تفاوت داشت دوباره براتون مینویسم.
    Kaveh Ghobadi، yaghoobi، Navid7h و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

صفحه 4 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین