صفحه 80 از 83 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 791 تا 800 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر جديد worldmohammad آواتار ها
    تشکر کرده
    22

بیشترهمین خانوادگی ومنظره واحتیاج به یه دوربین حرفه ای تر بیشترم بازوم اپتیکالش کاردارم،فرق استفاده ازچشمی با ال س دی خیلی زیاده؟؟؟؟
    فرق دوربینی که باطری لیتیومی با باطری قلمی شارژی زیاده؟؟؟
    عکاسی پرندگان هم گهگاهی بصورت معمولی دریکی از تالابهای منطقه فعالیت میکنم
    تاری منظورم مشکل فوکوس موقع فیلمبرداری هست که تار میشه فیلم ونمیشه زوم کرد چوئنکه بعضی اوقاتم فیلمبرداری میکنم از مراسمات مث تعزیه

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط worldmohammad نمایش پست ها
    بیشترهمین خانوادگی ومنظره واحتیاج به یه دوربین حرفه ای تر بیشترم بازوم اپتیکالش کاردارم،فرق استفاده ازچشمی با ال س دی خیلی زیاده؟؟؟؟
    فرق دوربینی که باطری لیتیومی با باطری قلمی شارژی زیاده؟؟؟
    عکاسی پرندگان هم گهگاهی بصورت معمولی دریکی از تالابهای منطقه فعالیت میکنم
    تاری منظورم مشکل فوکوس موقع فیلمبرداری هست که تار میشه فیلم ونمیشه زوم کرد چوئنکه بعضی اوقاتم فیلمبرداری میکنم از مراسمات مث تعزیه
    فرق استفاده از چشمی و ال سی دی خیلی زیاده ولی چشمی این دوربین خیلی عالی نیست البته میشه یه کارایی کرد ولی چون دیجیتاله و پوشش کمه همون ال سی دی تو این دوربین بهتره
    باتری قلمی واقعا به صرفه هست من 3 سری شارژی داشتم عمرا هیچجا تو دشت و بیابون شارژ کم نمی اوردم وبا خیال راحت عکاسی میکردم
    موقع فیلم برداری این مشکل هست که با یه شات حل میشه البته از مود ورزشی استفاده بشه این مشکل کمتر هست
    persian.boy، hkhaghani و danesh تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد amir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    12

سلام
    من یه سالی میشه این دوربین رو دارم ولی یه مشکل اساسی با این دوربین دارم و اونم اینه چه با فلاش سرخود یا با کیت فلاش استودیویی که شامل سافت باکس و چتر میشه هر عکس پرتره که میندازم شدیدا تصویر صورت طرف رو سرخ میکنه و هر تنظیمی رو تو بخش توازن سفیدWB انجام میدم هیچ اثری نداره و فقط از تنظیمات منو تغییر توازن سفیدی خیلی کم روی عکس اثر میکنه و مشکل همچنان پا برجاست برای رفع این مشکل چیکار باید بکنم اینم بگم که مودهای عکاسی این دوربین هم هیچکدوم موثر نیستن مخصوصا برای من که از مود دستی M استفاده میکنم پس اگه راهنمایی میکنید در صورت امکان تنضیمات مربوط به مود دستی باشه .

كاربر آشنا danesh آواتار ها
    تشکر کرده
    113

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2000 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سالی میشه این دوربین رو دارم ولی یه مشکل اساسی با این دوربین دارم و اونم اینه چه با فلاش سرخود یا با کیت فلاش استودیویی که شامل سافت باکس و چتر میشه هر عکس پرتره که میندازم شدیدا تصویر صورت طرف رو سرخ میکنه و هر تنظیمی رو تو بخش توازن سفیدWB انجام میدم هیچ اثری نداره و فقط از تنظیمات منو تغییر توازن سفیدی خیلی کم روی عکس اثر میکنه و مشکل همچنان پا برجاست برای رفع این مشکل چیکار باید بکنم اینم بگم که مودهای عکاسی این دوربین هم هیچکدوم موثر نیستن مخصوصا برای من که از مود دستی M استفاده میکنم پس اگه راهنمایی میکنید در صورت امکان تنضیمات مربوط به مود دستی باشه .
    يك توصيه غير علمي دارم امتحانش هم گرون تموم نميشه

از يك ي طلق سبز كمرنگ ويا زرد يا تركيب هردو جلو فلاش استفاده كنين ( طلق و شيرازه قيمتي هم نداره )

من قبلا براي زرد شدن عكسهام از 2 لايه آبي روشن استفاده كردم نتيجه خوب بود.فقط اگر نتيجه گرفتين به من هم اطلاع بدين
    Moty، amir2000 و S_Neyshaburi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط danesh نمایش پست ها
    يك توصيه غير علمي دارم امتحانش هم گرون تموم نميشه

از يك ي طلق سبز كمرنگ ويا زرد يا تركيب هردو جلو فلاش استفاده كنين ( طلق و شيرازه قيمتي هم نداره )

من قبلا براي زرد شدن عكسهام از 2 لايه آبي روشن استفاده كردم نتيجه خوب بود.فقط اگر نتيجه گرفتين به من هم اطلاع بدين
    با تشکر از شما این راه هیچ کمکی به من نمیکنه اگه دقت کرده باشین سافت باکس یا چتر رو که نمیشه بهشون طلق وصل کرد و مسلما این مشکل فلاش نیست و باید از دوربین مشکل حل بشه .

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

با تشکر از شما این راه هیچ کمکی به من نمیکنه اگه دقت کرده باشین سافت باکس یا چتر رو که نمیشه بهشون طلق وصل کرد و مسلما این مشکل فلاش نیست و باید از دوربین مشکل حل بشه .
    نمیدانم آیا RAW عکاسی کردین یا نه ؟ در کنترل رنگ ها دستتان بازتر خواهد بود تا امکانات دوربین.
    amir2000 تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی

تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط hkhaghani نمایش پست ها
    نمیدانم آیا RAW عکاسی کردین یا نه ؟ در کنترل رنگ ها دستتان بازتر خواهد بود تا امکانات دوربین.
    نه دوست من RAW عکاسی نمیکنم چون این کار زمان زیادی میخواد و فرصتش رو ندارم معمولا باید سریعا روی عکس کار کنم و فوری عکس رو بدم . نمیدونم ولی یه احساسی به من میگه حتما یه راهی داره ولی من نمیدونم و یه قسمت سئوال من اینه که همه با این دوربین این مشکل رو دارن یا فقط مشکل منه و اینکه دوربینهای حرفه ای تر هم این مشکل هست.
    hkhaghani تشکر می‌کند.

كاربر آشنا danesh آواتار ها
    تشکر کرده
    113

ظاهرا به نظر مي رسيد از طريق دوربين به نتيجه نرسيده باشيد من به عنوان آخرين راه حل گفتم.
    در ضمن طلق رو روي خود فلاش نصب كنيد نه روي سافت باكس.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

سلام
    لطفا چند نمونه عکس بذارید تا دقیقا دوستان راهنمایی کنن.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    لطفا چند نمونه عکس بذارید تا دقیقا دوستان راهنمایی کنن.
    باشه اینم یه دو تا نمونه
    DSCF8542.jpgDSCF8795.jpg
    hkhaghani تشکر می‌کند.

صفحه 80 از 83 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 آخرینآخرین