صفحه 82 از 83 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 811 تا 820 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    وايد كانورتورها خيلي بدردتون ميخورن مخصوصا 0.7x , 0.8x كه افت وضوح كمي دارند من سوني vcl-HG0758 رو دارم و خيلي عاليست تو پاساژ حافظ بود 200 تومن. اليمپوس هم مدل 0.8 خوبي دارد. 0.5x , 0.4x ها هم هستند كه شديدا كناره ها رو دچار اعوجاج ميكنند و سافت.
    من با بهترين وايد كانورتورها هم كار كردم EXII 0.45x آمريكايي و يك 0.43x چهل دلاري هر دو خيلي كناره ها رو خراب ميكردند.

تله كانورتور : اون مدل 2025 ريناكس است در عكس كه جزو معروف ترين هاست . كلا تله كانورتور مخصوصا مدلهاي ارزان و شناخته نشده خيلي افت كيفيت به همراه ميارند. اگر واقعا
    نگراني بابت هزينه اي كه صرف ميكنيد نداريد امتحان كنيد اما به جز برخي مدلهاي گران قيمت خاص اصلا رو كيفيتشون حسابي باز نكنيد ... با كمي اغراق يه چيز تو مايه هاي ريسايز تصويرند با نرم افزار.

اما وايد كانورتورها مفيدند.
    سلام به همه دوستان

باعث تاسفه که من دیر با این فروم آشنا شدم.

آیا امکان داره که بتونیم از این طریق لنز فیش آی روی این دوربین نصب کنیم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

سلام راستش برای HS25 تاپیک نبود گفتم اینجا بپرسم
    هرچند که مشخصات این دو مدل مثله همه تو سایت فوجی زده مود exrش 30 درصد نویزش کمتر شده :
    FinePix HS25EXR / HS28EXR | features - High Quality Photos & Movies with the New EXR AUTO | Fujifilm Global
    همچنین یه سری سمپل هم تو لینک زیر هست دوستانی که hs20 دارن نظر بدن که نویز واقعا کمتر شده نسبت به hs20 یا تبلیغ تجاری فوجی بوده
    Fuji HS25 EXR Mode with High ISO: Panasonic Compact Camera Talk Forum: Digital Photography Review

در حال حاضر hs20 نو توبازار هست ؟ کسی حدود قیمتشو میدونه ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط seti1381 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

بله.لنزای خاصی هستن که تقریبا تو ایران نیستن.دوست بنده داره و روی hs20 من سوار کردم.....فقط به دلیل سنگینی باید لنز رو با دست نگه دارید.عکسشو میزارم

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط seti1381 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

دوربين هاي كامپكت قابليت تعويض لنز ندارند و شما نمي توانيد لنز فيش آي روي اين دوربين نصب كنيد. فقط امكان نصب كانورتورهاي تله و وايد وجود دارد كه زاويه تصوير را مقداري بازتر يا بسته تر مي كند و با كاهش قابل توجه در كيفيت تصوير همراه است.
    fuji hs20 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

سلام
    من تازه یه HS25 گرفتم لطفا من رو راهنمایی کنید:
    بهترین مود برای عکاسی طبیعت چیه؟ من قبلا کانن داشتم و با مود P (برای فوکوس دستی) راحت عکس می گرفتم. با این دوربین و با مود P هم راحت عکس می گیرم اما کلی نویز داره و انگار چند درصد عکس آبرنگی میشه. قسمت sharpness و noise رو بالا پایین کردم اما بازم نشد حتی لرزشگیرشم خاموش کردم. لطفا من رو راهنمایی کنید.

ممنونم.
    اینم نمونه عکس:
    https://www.dropbox.com/s/vswbnz9ps5...F3282.JPG?dl=0
    ویرایش توسط same : Saturday 1 November 2014 در ساعت 02:31

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط same نمایش پست ها
    سلام
    بهترین مود برای عکاسی طبیعت چیه؟ من قبلا کانن داشتم و با مود P (برای فوکوس دستی) راحت عکس می گرفتم. با این دوربین و با مود P هم راحت عکس می گیرم اما کلی نویز داره و انگار چند درصد عکس آبرنگی میشه. قسمت sharpness و noise رو بالا پایین کردم اما بازم نشد حتی لرزشگیرشم خاموش کردم. لطفا من رو راهنمایی کنید.

ممنونم.
    اینم نمونه عکس:
    سلام
    بهترین مود عکاسی مود exr هست.
    نمیدونم دوربین کانن قبلی شما چی بوده اما این دوربین کیفیت عکسش معمولی هست اما امکانات جذاب و فوق العاده ای داره.
    same و hkhaghani تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    سلام
    بهترین مود عکاسی مود exr هست.
    نمیدونم دوربین کانن قبلی شما چی بوده اما این دوربین کیفیت عکسش معمولی هست اما امکانات جذاب و فوق العاده ای داره.
    ممنون احسان عزیز
    اما می خواستم بدونم شما برای عکاسی سریع(نه مود M) از طبیعت کدوم مود Exr رو پیشنهاد میدی؟
    HR ، Sn ، Dr یا Auto؟
    اصلا این مدها بجز در مورد ISO مگه باهم فرقی دارن؟

ممنون.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

ممنون احسان عزیز
    اما می خواستم بدونم شما برای عکاسی سریع(نه مود M) از طبیعت کدوم مود Exr رو پیشنهاد میدی؟
    HR ، Sn ، Dr یا Auto؟
    اصلا این مدها بجز در مورد ISO مگه باهم فرقی دارن؟

ممنون.
    من دو سال پیش این دوربین رو داشتم.اگه پست های اون موقع رو بخونی که صفحات 10 به بعد میشه، اطلاعات خوبی پیدا میکنی.
    مود Auto رو توصیه نمی کنم.بهترین راه برای شما استفاده از iso پایین تر از 200 و برای جبران ایزو استفاده از فلاش اکسترنال به همراه دفیوزر هست.
    توی راهنمای دوربین در مورد موارد استفاده مودهای مختلف توضیح داده شده، من معمولا از sn و hr استفاده می کردم.
    same و hkhaghani تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر آشنا m-r-r آواتار ها
    تشکر کرده
    32

سلام

ممنونم.
    اینم نمونه عکس:
    چرا از مود های Special استفاده نمیکنی !؟ روی اون مود ها هم عکس های خیلی خوبی با توجه به تنظیمات از پیش تعریف شده میتونی داشته باشی... من هنوز HS20 دارم و کاملا ازش راضی ام ! هرچند نمیشه با دوربین های جدیدتر و خصوصا حرفه ای مقایسه ش کرد، اما عکس های قابل قبولی بهم میده.
    same تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط m-r-r نمایش پست ها
    چرا از مود های Special استفاده نمیکنی !؟ روی اون مود ها هم عکس های خیلی خوبی با توجه به تنظیمات از پیش تعریف شده میتونی داشته باشی... من هنوز HS20 دارم و کاملا ازش راضی ام ! هرچند نمیشه با دوربین های جدیدتر و خصوصا حرفه ای مقایسه ش کرد، اما عکس های قابل قبولی بهم میده.
    ممنون دوست عزیز
    فرق بین sp1 , sp2 در چیه؟ ظاهرا در هر دو یک لیست وجود داره.
    یعنی به نظر شما مود Sp از مود EXR بهتره؟
    اگه ممکنه یه کم در مورد تجربیاتت در مورد این دوربین برام بگی؟ برای زدن شاتر سریع (غیر از مود M) از چه مودهایی استفاده می کنی؟ طبیعت؟ داخل اتاق با فلاش؟ چیز خاصی هم ازش کشف کردی؟

متشکرم.

صفحه 82 از 83 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 آخرینآخرین