صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 157
Like Tree540تشکر

موضوع: Fujifilm X-Pro1

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

بررسی اولیه این دوربین در dpreview

First Impressions: Using the Fujifilm X-Pro1: Digital Photography Review

Operation and handling in the field are simply superb. This is a camera that gets out of your way and lets you devote your attention to making pictures. My chief complaints at this stage really revolve around the need for an improved MF implementation and better AF speed with the heavier 60mm f/2.4 lens. Whether either issue can be improved via a firmware upgrade remains to be seen.
    cameralenses.jpgcameratopplate.jpgopener2.jpg
    Kaveh Ghobadi، yaghoobi، Amir Tavakoli و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه
    تشکر کرده
    554

سلام
    عکسهای نمونه زیر برای مقایسه بین سه دوربین در ایزوی 12800 میباشد.
    Fuji X-Pro1
    XPRO1hSLI12800NR3Demail.jpg

Nikon D800
    D800hSLI12800NR2Demail.jpg

Pentax K-01
    K01hSLI12800NRADemail.jpg
    Kaveh Ghobadi، yaghoobi، Nima Sadigh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Siencere
    Olympus EPL-1
    Olympus OM-D-EM5

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

Zack Arias اینقدر برای این دوربین چرب زبونی کرد تا فوجی یک ماموریت برای عکاسی و نوشتن ریویو برای این دوربین بهش داد!

کد:
    http://zackarias.com/for-photographers/gear-gadgets/ummm-maybe-ummm-yes-fuji-x-pro-1-review/
    کد:
    http://zackarias.com/editorial-photography/india-im-like-whoa/
    Persian، Kaveh Ghobadi، yaghoobi و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط kholeno نمایش پست ها
    Zack Arias اینقدر برای این دوربین چرب زبونی کرد تا فوجی یک ماموریت برای عکاسی و نوشتن ریویو برای این دوربین بهش داد!

کد:
    http://zackarias.com/for-photographers/gear-gadgets/ummm-maybe-ummm-yes-fuji-x-pro-1-review/
    کد:
    http://zackarias.com/editorial-photography/india-im-like-whoa/
    اول اینکه خوش به حالش!

دوم اینکه باز هم خوش به حالش!

سوم اینکه واقعا به نظر من هم چرب زبونی داره!اگر بخواهم مقایسه کنم از کانن و نیکون های این دوره زمانه بسیار بسیار بهتر است ( از هر جهت )
    Akazemi، yaghoobi، Kholeno و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

برای من این دوربین هم میره کنار m9 ,چون نسبت قیمت به کارایی هیچ کدام رو نمیتونم درک کنم. البته این ظاهر retro هم در نچسب بودن این دوربین برای من بی تاثیر نیست .درک میکنم که برای عکاسان کمی قدیمی تر میتونه نوستالژیک باشه ولی برای نسل جدید مطمئن نیستم آن هم با این قیمت ها
    آیا بغییر از عکاسی خیابانی و یا غیر حرفه ای (شخصی) کاربرد دیگری برای این گونه دوربین ها میشه متصور بود ؟ (البته برای عکاسی خیابانی هم شاید فقط برای کسانی که دستشون به m9 نمیرسه میتونه راه حل باشه )
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan.DSLR نمایش پست ها
    برای من این دوربین هم میره کنار m9 ,چون نسبت قیمت به کارایی هیچ کدام رو نمیتونم درک کنم. البته این ظاهر retro هم در نچسب بودن این دوربین برای من بی تاثیر نیست .درک میکنم که برای عکاسان کمی قدیمی تر میتونه نوستالژیک باشه ولی برای نسل جدید مطمئن نیستم آن هم با این قیمت ها
    آیا بغییر از عکاسی خیابانی و یا غیر حرفه ای (شخصی) کاربرد دیگری برای این گونه دوربین ها میشه متصور بود ؟ (البته برای عکاسی خیابانی هم شاید فقط برای کسانی که دستشون به m9 نمیرسه میتونه راه حل باشه )
    بیژن جان...

5 سال دیگر وقتی یک دو جین لنز و بدنه دیجیتال داشتی و اصولا حوصله نداشتی یک کوله 20 یا 30 کیلویی را با خودت اینور و آنور بکشی و وقتی از مگاپیکسل و N شات در ثانیه و فوکوس شونصد نقطه ای کراس و لنز فیلان ! خسنه شدی آن وقت قدر موجودی به نازنینی این فوجی را خواهی دانست.

اصولا شاید قدیمی تر ها را بیشتر جلب کند اما به نظرم برای کسی که وقت و حوصله و امکان عکاسی یومیه را ندارد و نمی تواند همیشه یک کوله پر از لنز و بدنه همراه اش باشد
    Akazemi، yaghoobi، shabab و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    بیژن جان...

5 سال دیگر وقتی یک دو جین لنز و بدنه دیجیتال داشتی و اصولا حوصله نداشتی یک کوله 20 یا 30 کیلویی را با خودت اینور و آنور بکشی و وقتی از مگاپیکسل و N شات در ثانیه و فوکوس شونصد نقطه ای کراس و لنز فیلان ! خسنه شدی آن وقت قدر موجودی به نازنینی این فوجی را خواهی دانست.

اصولا شاید قدیمی تر ها را بیشتر جلب کند اما به نظرم برای کسی که وقت و حوصله و امکان عکاسی یومیه را ندارد و نمی تواند همیشه یک کوله پر از لنز و بدنه همراه اش باشد
    جناب قبادی
    عرض کنم با همین تشریح شما از شرایطی که گفتید دچار ترس شدم (مخصوصا بخاطر دیسک کمرم !)
    ولی یک مسئله دیگر
    بنظر شما بواقع این دوربین برای کار حرفه ای جوابگو هست ؟
    چه از نظر تکنیکی (با این نوع VF و به تبع AF خاص خودش و لنز هایی که باهاش ارائه میشه )
    و چه از لحاظ بار احساسی برای کار (نمیشه تاثیر احساسی که دیدن این کوچولو در دست عکاس بر کارفرما میگذاره رو با یک DSLR همراه با یک tele گردن کلفت ! یکسان دانست. حتی اگر هیچ نیازی هم به آن دوربین و لنز نباشد)

متشکرم

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan.DSLR نمایش پست ها
    جناب قبادی
    عرض کنم با همین تشریح شما از شرایطی که گفتید دچار ترس شدم (مخصوصا بخاطر دیسک کمرم !)
    ولی یک مسئله دیگر
    بنظر شما بواقع این دوربین برای کار حرفه ای جوابگو هست ؟
    چه از نظر تکنیکی (با این نوع VF و به تبع AF خاص خودش و لنز هایی که باهاش ارائه میشه )
    و چه از لحاظ بار احساسی برای کار (نمیشه تاثیر احساسی که دیدن این کوچولو در دست عکاس بر کارفرما میگذاره رو با یک DSLR همراه با یک tele گردن کلفت ! یکسان دانست. حتی اگر هیچ نیازی هم به آن دوربین و لنز نباشد)

متشکرم
    اصولا هر وسیله ای برای کاربری خودش طراحی و ساخته شده است.هرگز از این فوجی نمی توان به عنوان مثلا یک دوربین آتلیه ای برای عکاسی عروسی و یا عکاسی صنعتی و یا ورزشی استفاده کرد.

قصد و هدف این دوربین یک قشر خاص است که این قشر خاص از جهاتی هم بسیار خاص هستند با سلایق و علایق خاص.که خیلی از برند ها نمی توانند این نیاز را برطرف کنند.
    Akazemi، yaghoobi، ravanfar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633
    ویرایش توسط Miri : Saturday 14 April 2012 در ساعت 12:22
    Persian، Daruosha، Kaveh Ghobadi و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

بررسی کامل imaging resource از X-Pro1 دو روز پیش منتشر شده است، گفتم از قلم نیفتد:

yaghoobi و SinaVT تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین