صفحه 3 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 92
Like Tree491تشکر

موضوع: Fujifilm X-T1

كاربر همراه
    تشکر کرده
    348

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi Ahmadi نمایش پست ها
    سلام
    دیروز این دوربین رو با یه لنز18-55 گرفتم
    قبلاً سونی آلفا350،نیکون دی 90 و آخریش نیکون دی 7100 و لنزهای 35 و 50 و 85 جی وتوکینا11-16 داشتم
    اونها همه خوب بودن ولی X-T1 فوجی و کلاً بدون آینه های فوجی یه دنیای دیگه ای رو جلوت باز میکنن
    به زودی برداشتهای خودمو گزارش خواهم کرد
    سلام دوست گرامی
    بنده خیلی مشتاقم هر چه زودتر در جریان تجربیات کار با این دوربین توسط شما قرار بگیرم
    یک زحمت داشتم
    اگر امکانش هست در پیام خصوصی بفرمایید این دوربین رو از کجا و با چه قیمتی تهیه کرده اید
    متشکرم

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

من نیز هفته گذشته در یک فروشگاه تجهیزات عکاسی، کمی با این دوربین کار کردم. سرعت فوکوس بسیار خوبی داشت و عملا نگرانی هایی که در مورد فوکوس دوربینهای فوجی وجود داشت، برطرف کرده است. بدنه کوچک و در عین حال محکمی (‌به قول خارجی‌ها Robust) داشت که حس اطمینان در فرد ایجاد می‌کرد. از همه جالب‌تر، ویزور بسیار بزرگ و با دقت بالایش بود که کار با دوربین را لذت بخش می‌نمود.
    yaghoobi، Mashhadi Vahid، Amin Zarif و 18 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

فوجی ورژن نقره ای این دوربین جذاب و زیبا رو هم معرفی کرد:
    5819460344.jpg

4621414122.jpg

5983390064.jpg

8918644446.jpg

با اینکه معمولا مثل کلاغ به سمت هر چیز براق و روشنی کشیده میشم این بار این رنگ نقره ای جذبم نکرد.به نظرم بدنه یکدست مشکی ابهت دیگری داره.
    این بدنه زیبا از نوامبر با قیمت 1500 دلار وارد بازار میشه.
    nmroshan، yaghoobi، kindlinessangel و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

هميشه معتقد بودم فوجي از طراحان بسيار زبردست و صاحب سبكي استفاده مي كند. كساني كه هم طراحي را به خوبي مي شناسند و هم دوربين و هم كاربري آن را.
    من هم نخست تعجب كردم از ميزان تيرگي و مات بودن بخش نقره اي و فلزي اين دوربين. و به نظرم كمي خفه آمد.
    اما بعد متوجه شدم كه كاربري اين دوربين، بيشتر براي عكاسان خياباني است. پس دوربين عليرغم زيبا بودن براي كاربر خود، نبايد خيلي هم جلب توجه كند. به ويژه در نزد سوژه ها و مردم ، پس نبايد براق باشد!
    به نظرم اين بسيار هوشمندانه است.
    به ويژه اينكه در ديگر بدنه هاي فوجي ، بخش نقره اي ،بسيار هم درخشان و روشن هستند. پس اين ناشي از نوع كاربري خاص اين دوربين است.
    yaghoobi، lamagra، ata_m3 و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

اتفاقا این مورد به ذهنم رسید.
    منظورم این نبود که باید براق باشه،من رو جذب نکرد.اگر روشنتر بود حتی کمتر از این توجهم رو جلب میکرد.
    yaghoobi، کوروش و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

اسم این رنگ جدید Graphite Silver است(نقره ای گرافیتی)
    yaghoobi، KHAKSAR، M.Rahimizadeh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

من که از این رنگ خیلی خیلی خوشم اومد. مخصوصا از بالا که نگاه میکنید جلوه خاصی به دوربین میده.
    yaghoobi و siosha تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

صلیقه ها فرق داره
    اتفاقا من دیوانه این رنگم
    هر چی بیشتر توی ذوق بزنه بیرون کمتر بهت گیر میدن منتها این رنگ نتنها روشنه بلکه اون حالت روشنایی اضافی رو نداره بنابراین هم روشنه هم تیره چه جمله بندی دارم من
    yaghoobi، Dariush Chegini، darkness_land و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه kindlinessangel آواتار ها
    تشکر کرده
    509

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    فوجی ورژن نقره ای این دوربین جذاب و زیبا رو هم معرفی کرد:
    5819460344.jpg

4621414122.jpg

5983390064.jpg

8918644446.jpg

با اینکه معمولا مثل کلاغ به سمت هر چیز براق و روشنی کشیده میشم این بار این رنگ نقره ای جذبم نکرد.به نظرم بدنه یکدست مشکی ابهت دیگری داره.
    این بدنه زیبا از نوامبر با قیمت 1500 دلار وارد بازار میشه.
    ظاهرا نسخه گرافیتی علاوه بر اختلاف ظاهری شاتر الکتریکی هم دارد که سرعت عکاسی و سینک با فلاش رو هم بسیار افزایش میده
    ظاهرا از همان شاتری استفاده شده که در x100t استفاده شده.
    حیف که لنزهای فوجی در ایران بسیار گران است و این دوربین کیت ندارد و ما مجبوریم به omd em5 راضی بشیم. قیمت دوربین با لنز 18-55 بالای شش میلیون که اختلاف یک میلیونی با کیت های قابل تهیه از بلاد کفر را دارد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    121

با سلام به همه دوستان و اساتید۔

امسال دوباره هوس خرید دوربین کردم۔ البته از بیست سال پیش عکاسی فامیل دست خودم بود اونم با یه زنیت 122 ( یادش بخیر)
    کارم عکاسی نیست ولی به ثبت واقعیات زندگی و مخصوصأ طبیعت و حیوانات خیلی علاقه مندم۔ از طرفی میدونم اگه dslr بگیرم حمل و نقلش برام خسته کننده ست! به همین علت به سمت میرورلس ها متمایل شدم۔ به همین علت پارسال یه eos m خریدم که بخاطر نداشتن چشمی و سرعت فوکوس پایین فروختمش۔ بعد از شش ماه با دیدن فوجی ایکس تی وان و ظاهر آنالوگ مانندش، چنان شیفته ش شدم که هر روز بیشتر دارم درباره ش تحقیق میکنم۔ با اینکه میدونم کنن و نایکان (کانن و نیکون) از لحاظ فراوانی خدمات حرف اول را میزنن ولی باز هم دلم با این دوربینه۔ (البته بنده با وزن و حجم بالای این دو مارک هم تا حدودی مشکل دارم!)

بعد از کلی تحقیق و بررسی به موارد زیر رسیدم:

1- کیفیت فیلمش در مقایسه با دیگر دوربینها اصلا خوب نیست۔ (درست مانند الیمپیوس)۔ با اینکه دوست میداشتم دوربین آینده م کیفیت فیلمشم خوب باشه ولی دیدم این دوربین اونقد مزیت داره که میتونم بیخیال فیلمش بشم فوقش یه هندی کم سونی به اندازه یه کف دست میگیرم برا فیلمبرداری۔

اما دو مشکل بعدی که خیلی نگرانم کرده :

1- بعضی از کاربران خارجی از مشکل سنسور x-trans در ثبت جزییات اجسام بافت دار ناراضی بودن۔ بطور مثال نوشتن که در عکاسی از طبیعت زمین پوشیده از سبزه و چمن را با جزٸیات خوب و دقیق ثبت نمیکنه و بافت چمنزار یکدست و با جزییات کم ثبت میشه۔ آیا این مورد حقیقت داره؟ اگه داره چقد میتونه در کیفیت عکس تأثیر داشته باشه؟

2- در کراپ صد در صد تصاویر raw و jpeg نسبت به رقبا صاف تر بوده ولی کاملأ بدون نویز هستن۔ آیا این صافتر بودن برای کاربری بنده که شخصی بوده ولی همه جوره عکسی دوست دارم بگیرم از عکاسی خیابانی و پرتره تا ماکرو و مخصوصأ طبیعت و حیات وحش میتونه مشکل ساز بشه؟

3- با توجه به فوکوس فوق العاده این دوربین آیا میتوان برای عکاسی از پرندگان ازش استفاده کرد؟ چون فوجی در حال تولید یه لنز تله فوتو با رنج خوب برای این دوربینه۔

ببخشید که زیاد شد!
    بیصبرانه منتظرم

صفحه 3 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین