صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 71
Like Tree126تشکر

موضوع: Fujifilm X-H1

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون ولی من هیچ گزارشی جز نظرات دوستتون در لندن متوجه نشدم ! از بابت اینکه ایرادات رسانه ای نمیشه کاملا با شما مخالفم ، الان با این وضعی که همه از همه چی همه جا مینویسن غیر ممکنه.... از بابت خرید دوستم باید بگم که اطمینان داریم چون مورد استفاده دوربین از بابت هاردوری رو میدونم و قابلیت استفاده از لنزهای سینمایی با لرزش گیر بدنه مورد نظر بوده ... محض اطلاع شما راشهای تست گرفته شده با دوربین توسط یکی از حرفه ای ها و با دوربینی که بیشتر از ۳۰۰۰۰ عکس در مدت ۱ سال گرفته بود انجام شده و نتیجه روی اکران دیده شده ... الان مشکل بودجه است چون با دو لنز حدود ۱۰۰ تومنی میشه....
    ولی خواهشی که دارم اینه که با توجه به وضع اقتصادی و حساسیت دوستانی که وسایل رو دارن لطفا از نقد های قویتری موقع کامنت دادن مرجع کنید و به نقل قولها بسنده نکنید. ممنون
    سلام. به نظرم مشکلی که اون عکاس در لندن باهاش مواجه شده نرم افزاریه چون معنی نداره بعد از یک مدت آیتم های ال سی دی یکی یکی حذف بشن جز اینکه مشکلی در نرم افزار بوجود آمده باشه . آپدیت فیرم ور هم برای حل همین مشکلاتیه که تقریبا همه بادی ها دارند. حتی من شنیدم برای لنز 16-55 هم آپدیتی اومده بود تا لرزش گیرش با این بادی سازگار بشه و کسانی که اون ترکیب را دارند خیلی راضی هستند در پیج فوجی ایران هم عکاسها از سرعت فوکوس این بادی بسیار راضی بودند

تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    سلام. به نظرم مشکلی که اون عکاس در لندن باهاش مواجه شده نرم افزاریه چون معنی نداره بعد از یک مدت آیتم های ال سی دی یکی یکی حذف بشن جز اینکه مشکلی در نرم افزار بوجود آمده باشه . آپدیت فیرم ور هم برای حل همین مشکلاتیه که تقریبا همه بادی ها دارند. حتی من شنیدم برای لنز 16-55 هم آپدیتی اومده بود تا لرزش گیرش با این بادی سازگار بشه و کسانی که اون ترکیب را دارند خیلی راضی هستند در پیج فوجی ایران هم عکاسها از سرعت فوکوس این بادی بسیار راضی بودند
    ببخشید امکان ویرایش وجود نداشت جمله در مورد لنز کمی اشکال داشت . تا این لنز با بادی سازگارتر باشه ...............

تشکر کرده
    6350

سلام چند وقت قبل در مورد مصرف بالای باطری این بادی مطلبی نوشتم . بعد از این تجربه یکبار بادی را ریست کردم الان با هر باطری حدود 300 شات میشه زد . البته بنده به عمد بعد از شارژ باطریها، 80 شات را در روز اول زدم . بعد 3 روز استفاده نکردم بعد از 3 روز دوباره شروع کردم به شات زدن. با توجه به مصرف بالای بادی، به نظرم این تعداد شات خوبه.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    783

باسلام به همه دوستان، من تقریبا مدت یک سال و نیمه که این بدنه را دارم و قبلا هم XT2 داشتم. با لنزهای مختلف فوجی هم با H1 کار کردم و اصلا مشکل لرزشگیر نداشتم حتی با لنزهای قدیمی مثل 60 ماکرو فوجی، هنگی به هیچ وجه، غیب شدن علامت باطرب تاحالا اصلا، بسیار هم از این بدنه راضی هستم، لرزشگیر بسیار عالی دارد، بسیار خوش دست و البته کمی نسبت به XT2 سنگین تر، تنها عیب آن مصرف باطری است که در مورد بدون آیینه ها امر عادی است، البته سونی وضعیت بهتری از نظر مصرف باطری دارد. هیچکدام از مشکلاتی که گفته شده را من تا حالا تجربه نکردم. جنبه مثبت فوجی، وجود نمایندگی رسمی در ایران، امکان تست بدنه و لنزها در فروشگاه، برخورد بسیار خوب کارکنان است. و البته فروش لوازم با دلار نیمایی. زمانی که دلار دولتی نرخ 4500 تومان بود کلیه بدنه ها و لنزها را به قیمت دلار 4000 تومانی میفروختند که من خودم H1 تو اوج گرونی دلار آزاد، با دلار 4500 تومانی از نمایندگی خریدم.
    ویرایش توسط soltaani : Tuesday 13 August 2019 در ساعت 22:41
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

نقل قول نوشته اصلی توسط soltaani نمایش پست ها
    باسلام به همه دوستان، من تقریبا مدت یک سال و نیمه که این بدنه را دارم و قبلا هم XT2 داشتم. با لنزهای مختلف فوجی هم با H1 کار کردم و اصلا مشکل لرزشگیر نداشتم حتی با لنزهای قدیمی مثل 60 ماکرو فوجی، هنگی به هیچ وجه، غیب شدن علامت باطرب تاحالا اصلا، بسیار هم از این بدنه راضی هستم، لرزشگیر بسیار عالی دارد، بسیار خوش دست و البته کمی نسبت به XT2 سنگین تر، تنها عیب آن مصرف باطری است که در مورد بدون آیینه ها امر عادی است، البته سونی وضعیت بهتری از نظر مصرف باطری دارد. هیچکدام از مشکلاتی که گفته شده را من تا حالا تجربه نکردم. جنبه مثبت فوجی، وجود نمایندگی رسمی در ایران، امکان تست بدنه و لنزها در فروشگاه، برخورد بسیار خوب کارکنان است. و البته فروش لوازم با دلار نیمایی. زمانی که دلار دولتی نرخ 4500 تومان بود کلیه بدنه ها و لنزها را به قیمت دلار 4000 تومانی میفروختند که من خودم H1 تو اوج گرونی دلار آزاد، با دلار 4500 تومانی از نمایندگی خریدم.
    سلام، ولی الان فکر میکنم حتی مقداری بالاتر از دلار آزاد هم اجناس رو دارن ارائه میدن...بعنوان مثلا ی لنز 1000 دلاری که با دلار آزاد قیمتش در میاد 11400 رو الان حدود 14 قیمت گذاشتن!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
    سلام، ولی الان فکر میکنم حتی مقداری بالاتر از دلار آزاد هم اجناس رو دارن ارائه میدن...بعنوان مثلا ی لنز 1000 دلاری که با دلار آزاد قیمتش در میاد 11400 رو الان حدود 14 قیمت گذاشتن!
    بعله الان انگار بعضی از کالاها به دلیل قیمت ارز نیما از آزادش گرونتر میشه!! به من که اینجوری گفتن! ولی لنزهای ۱۰۰۰ دلاری که میشن ۱۶ و ۵۶ و ۱۰-۲۴ که قیمتش ۱۱ تومن میگن که!؟؟ من راحت میتونم از اونور بخرم برای همین چک میکنم.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط soltaani نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت توضیحات خوب و کامل . بله تنها مشکل مصرف زیاد باطری هست .باطری سونی بهتره ولی گرانتره. ای کاش فوجی در این مدل از باطری با ظرفیت بیشتر استفاده میکرد . لرزش گیرش بهتر از سونی عمل میکنه ( نظر شخصی ) سنگین بودنش باعث میشه لرزش دست تاثیر کمتری روی عکس بذاره . بهتر از سونی توی دست جا میگیره و انگشت دست هم بین گریپ و لنز گیر نمیکنه فاصله رعایت شده . استفاده از لنز های بزرگ روی این مدل از فوجی راحت تر از سونی هست هم از لحاظ ظاهر و هم از نظر تعادل
    soltaani تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    6350

سلام . فایل های خام این بادی را چگونه میتوان در فایل منیجر ویندوز 10 مشاهده کرد ؟ منظورم برنامه جانبی نیست بلکه توسط خود ویندوز 10 هست . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    بعله الان انگار بعضی از کالاها به دلیل قیمت ارز نیما از آزادش گرونتر میشه!! به من که اینجوری گفتن! ولی لنزهای ۱۰۰۰ دلاری که میشن ۱۶ و ۵۶ و ۱۰-۲۴ که قیمتش ۱۱ تومن میگن که!؟؟ من راحت میتونم از اونور بخرم برای همین چک میکنم.
    پس احتمالا از قیمتای جدید فوجی اطلاع ندارین!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
    پس احتمالا از قیمتای جدید فوجی اطلاع ندارین!

اینایی که گفتم رو پرسیدم و نوشتم... شما چی رو میگین؟

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین