صفحه 27 از 40 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 394
Like Tree833تشکر

موضوع: Nikon D3100

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

نقل قول نوشته اصلی توسط rouzbeh_f نمایش پست ها
    با سلام
    اينجانب به تازگي يه d3100 از يكي از بچه هاي فروم خريداري كردم براي شروع عكاسي حرفه اي و فعلا آماتورم
    توي جعبه دوربينم سي دي نرم افزاراش نبود، حالا مي خواستم ببينم دوستاني كه اين دوربين رو دارن توي اين سي دي چه نرم افزارهايي هست، لطفا نام ببريد و اينكه امكان دانلود از جايي هست ؟
    ممنون
    نرم افزاری که تو جعبه دوربینهای نیکون هست. Nikon viewNX هست که رایگانه و میتونید دانلودش کنید.
    بعلاوه دفترچه راهنمای دوربین بصورت PDF
    M. Beyrami و Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

می خواستم ببینم کار این دکمه دقیق چیه ؟
    من این دکمه رو وقتی که روی جایی فوکوس می کنم نگهش میدارم و کادرم رو تنظیم می کنم در حالت نگه داشته بعد شات
    حالا امکانی نداره وقتی که این دکمه رو زدی فوکوس قفل بشه و دیگه نیاز به نگه داشتنش نباشه ؟ (فک کنم همون حالت ai servo)

8.jpg
    data تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

من این دکمه رو وقتی که روی جایی فوکوس می کنم نگهش میدارم و کادرم رو تنظیم می کنم در حالت نگه داشته بعد شات
    دقیقاً کار این دکمه همین چیزی است که نوشتید ، فوکوس را قفل میکند
    حالت فوکوس را به گزینه A تغییر دهید در این حالت وقتی دکمه شاتر را تا نیمه نگه داشته اید فوکوس انجام میشود و بدون اینکه شاتر را رها کنید کادر را تنظیم کنید و شات بزنید در این حالت دیگر نیازی به استفاده از قفل فوکوس نیست.
    اما اینکه میتوان کاری کرد که با یک بار زدن این دکمه فوکوس قفل شود دقیقاً اطلاع ندارم.
    اگر اشتباه نکنم با نگه داشتن دکمه AF . Drive و چرندن یکی از قلتکهایی که روی دوربین است میتوانید حالت فوکوس را عوض کنید و همان گزینه ای که گفتم (حالت A) را انتخاب کنید ، در این حالت هم که عکس آن را گذاشته اید روی حالت آل سروو یا همان فوکوس ممتد است که در این حالت مجبور هستید از قفل فوکوس استفاده کنید
    من از D90 استفاده میکنم برای همین دقیقاً دکمه های دوربین شما را نمیشناسم اما خیلی نزدیک به هم هستن و احتمالاً درست راهنمایی کردم.
    data و Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    دقیقاً کار این دکمه همین چیزی است که نوشتید ، فوکوس را قفل میکند
    حالت فوکوس را به گزینه A تغییر دهید در این حالت وقتی دکمه شاتر را تا نیمه نگه داشته اید فوکوس انجام میشود و بدون اینکه شاتر را رها کنید کادر را تنظیم کنید و شات بزنید در این حالت دیگر نیازی به استفاده از قفل فوکوس نیست.
    اما اینکه میتوان کاری کرد که با یک بار زدن این دکمه فوکوس قفل شود دقیقاً اطلاع ندارم.
    اگر اشتباه نکنم با نگه داشتن دکمه AF . Drive و چرندن یکی از قلتکهایی که روی دوربین است میتوانید حالت فوکوس را عوض کنید و همان گزینه ای که گفتم (حالت A) را انتخاب کنید ، در این حالت هم که عکس آن را گذاشته اید روی حالت آل سروو یا همان فوکوس ممتد است که در این حالت مجبور هستید از قفل فوکوس استفاده کنید
    من از D90 استفاده میکنم برای همین دقیقاً دکمه های دوربین شما را نمیشناسم اما خیلی نزدیک به هم هستن و احتمالاً درست راهنمایی کردم.
    یعنی من اگه بخوام از فوکوس ممتد استفاده کنم باید دکمه AF-L رو نگه دارم و کار دیگه ای نمیتونم بگنم ؟

كاربر آشنا Photograph آواتار ها
    تشکر کرده
    502

لطفاً حذف شود!
    ویرایش توسط Photograph : Tuesday 24 January 2012 در ساعت 19:22 دلیل: اشتباه لپی!
    کاوه.
    Nikon D3100

خاطره می شود.

تشکر کرده
    6919

یعنی من اگه بخوام از فوکوس ممتد استفاده کنم باید دکمه AF-L رو نگه دارم و کار دیگه ای نمیتونم بگنم ؟
    خير
    اكر بخواهيد از فوكوس ممتد استفاده كنيد براي تركيب بندي و كادربندي حتما بايد از قفل فوكوس استفاده كنيد
    فراموش نكنيد كه فوكوس ممتد در تمام مواقع خوب نيست و باعث زودتر تمام شدن باتري ميشود بنابراين فقط براي صحنه هاي سريع مانند عكاسي ورزشي و ...از آن استفاده كنيد
    Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط rouzbeh_f نمایش پست ها

حالا امکانی نداره وقتی که این دکمه رو زدی فوکوس قفل بشه و دیگه نیاز به نگه داشتنش نباشه ؟ (فک کنم همون حالت ai servo)

8.jpg
    ببینم کنون هم D3100 زده ؟
    این عکس دومی که شما گذاشتید چه ربطی به D3100 داره ؟؟؟؟؟؟

کلید مربوط به قفل فوکوس و قفل اکسپوژر هست که در منوی تنظیمات قابل تنظیمه که دقیقاً کدوم یکی از آیتمها رو قفل کنه!
    در مورد مُد فوکوس که شما دنبالش هستید در تنظیمات باید تغییر بدید
    صفحه 55 دفترچه راهنما راجع بهش توضیح داده
    1.jpg
    اگر فقط قفل فوکوس مد نظرتون هست،با نگه داشتن کلید شاتر به صورت نیمه یعد از انجام فوکوس،فوکوس قفل میشه و لزومی نداره حتماً کلید AF رو نگه دارید
    ویرایش توسط ahmad.abaee : Tuesday 24 January 2012 در ساعت 20:19
    data، Photograph و Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    ببینم کنون هم D3100 زده ؟
    این عکس دومی که شما گذاشتید چه ربطی به D3100 داره ؟؟؟؟؟؟

کلید مربوط به قفل فوکوس و قفل اکسپوژر هست که در منوی تنظیمات قابل تنظیمه که دقیقاً کدوم یکی از آیتمها رو قفل کنه!
    در مورد مُد فوکوس که شما دنبالش هستید در تنظیمات باید تغییر بدید
    صفحه 55 دفترچه راهنما راجع بهش توضیح داده
    1.jpg
    اگر فقط قفل فوکوس مد نظرتون هست،با نگه داشتن کلید شاتر به صورت نیمه یعد از انجام فوکوس،فوکوس قفل میشه و لزومی نداره حتماً کلید AF رو نگه دارید
    خواستم بگم که همچین کاری بکنه
    قفل اکسپوژم که نمیدونم چیه !

تشکر کرده
    6919

خیر اگر یکی از حالات Al Servo یا AF C روش باشد اینگونه قفل نمیشود و حتماً باید قفل فوکوس را نگه داشت اما اگر حالت فوکوس را روی گزینه A قرار دهند و از حالت فوکوس ممتد خارج کنن همین راهی که شما فرمودید و من هم در پستهای قبلی عرض کردم میتوانند بدون استفاده از قفل فوکوس کار کنن

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    خیر اگر یکی از حالات Al Servo یا AF C روش باشد اینگونه قفل نمیشود و حتماً باید قفل فوکوس را نگه داشت اما اگر حالت فوکوس را روی گزینه A قرار دهند و از حالت فوکوس ممتد خارج کنن همین راهی که شما فرمودید و من هم در پستهای قبلی عرض کردم میتوانند بدون استفاده از قفل فوکوس کار کنن
    الآن دوربین پیشم نیست ببینم،
    حالت فوکوس را روی گزینه A قرار دهند و از حالت فوکوس ممتد خارج کنن
    حالت A همون Auto هست ؟

صفحه 27 از 40 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین