صفحه 2 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 115
Like Tree5تشکر

موضوع: Nikon D50

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543
    این دوربین رو نور نگار داره با قیمت 780 هزار تومان بدون گارانتی و790 هزار تومان با گارانتی خودش می ده باتوجه به ارزونتر بودن به میزان 80-90 هزار تومان از 350d کنون و همچنین بدنه محکمتر و نویز بسیار کم در ایزو های بالا نظرتون راجع به خریدش چیه؟ اگه کسی این دوربین رو داره لطفا راهنمایی کنه
    "می دونین بدنه پلاستیکی 350d کنون بد جوری زده تو ذوقم و اصولا بدنه های نیکون رو بیشتر دوست دارم"
    برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر هم نگاهی بکنید
    http://www.dpreview.com/reviews/nikond50

من اگر در زمانی که دی 70 را خریدم این دوربین موجود بود حتما دی 50 را میگرفتم.مطمئنا 350 دی دوربین بسیار خوبی است ولی من هم دقیقا به خاطر شکل ظاهری ان از خریدش منصرف شدم. تفاوت دو مگا پیکسلی وقتی بخواهید عکسهایتان را در سایز بزرگ چاپ کنید چندان محسوس نیست.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

پیشنهاد من این است که در این مورد فقط به بدنه فکر نکنید. دی 50 دوربین عالی است اما به نظر من، نه با این قیمت و نه در قیاس با 350 دی.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan
    پیشنهاد من این است که در این مورد فقط به بدنه فکر نکنید. دی 50 دوربین عالی است اما به نظر من، نه با این قیمت و نه در قیاس با 350 دی.
    به نظر من قیمت این دوربین یکی از نقاط قوت اش است اگر مقایسه این دوربین را با سایر دوربین های هم رده از جمله 350D دیده باشید نه تنها چیزی کم نداره حتی نویز کمتری نسبت به هم رده های خودش داره و تنها برتری 350D بیشتر بودن رزولوشنش است
    ویرایش توسط babakdin543 : Tuesday 11 October 2005 در ساعت 14:32
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543
    به نظر من قیمت این دوربین یکی از نقاط قوت اش است اگر مقایسه این دوربین را با سایر دوربین های هم رده از جمله 350D دیده باشید نه تنها چیزی کم نداره حتی نویز کمتری نسبت به هم رده های خودش داره و تنها برتری 350D بیشتر بودن رزولوشنش است
    ولي فكر ميكنم نويز 350دي خيلي كمتر از دي50 باشه (تو مقايسه هاش ديدم) و يكي ديگه از نقاط ضعفش كمترين ايزوش 200 هستش.

كاربر فعال Nader Kohansal آواتار ها
    تشکر کرده
    2683

من این نکات را جدیدا یاد گرفتم:
    - ایزوی 200 نیکون تقریبا هم ارز ایزوی 100 در دوربین های کانن است.
    - نیکون دی 50 از نظر نویز در ایزوهای بالا کمی بهتر از کانن 350 دی عمل می کند.
    - نیکون دی 50 از نظر دینامیک رنج، بعد از فوجی S3Pro در رتبه ی دوم بوده و قبل از کانن 20 دی (و 350 دی) قرار دارد.
    - کانن 350 دی، علاوه بر رزولوشن بالاتر، کنترل ها و قابلیت های بیشتری نسبت به نیکون 50 دی دارد.
    - روی توصیه ی آقای روشن بایستی تامل کرد.
    - به نظر من هم نیکون از نگاه ارگونومی بهتر از کانن است.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

تفاوتهایی که در زمینه نویز یا .... در بین این دوربینها اعلام میشود در اکثر اوقات آنقدر ناچیز است که در عمل خود را نشان نمیدهد. به آن چیزی توجه کنید که در نهایت و در عمل به کار می آید. ارگونومی + قیافه ظاهری + چیدمان کنترلها + و قیمت.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

ميشه دلايلتون رو براي برتري 350دي بگيد. ممنون ميشم.

تفاوتهایی که در زمینه نویز یا .... در بین این دوربینها اعلام میشود در اکثر اوقات آنقدر ناچیز است که در عمل خود را نشان نمیدهد. به آن چیزی توجه کنید که در نهایت و در عمل به کار می آید. ارگونومی + قیافه ظاهری + چیدمان کنترلها + و قیمت.

در اين موارد برتري با نيكون نيست؟ البته من اين مدل نيكون رو نديدم ولي ((در اين رده)) اينها برتريهاي نيكون بر كنون محسوب ميشوند. البته بجز قيمت.
    ویرایش توسط morytab : Wednesday 12 October 2005 در ساعت 00:23
    [MORTEZA BEDRAM]
    [canon kiss digital N]
    [canon 18-55] -- [sigma 17-70]

http://www.photo.net/photos/bedram

تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    ولي فكر ميكنم نويز 350دي خيلي كمتر از دي50 باشه (تو مقايسه هاش ديدم) و يكي ديگه از نقاط ضعفش كمترين ايزوش 200 هستش.
    دوست عزیر سلام
    اگر لینک زیر رو ببینید متوجه میشید که نویز LUMINANCE نیکون D50 خیلی بهتر از 350D است اما نویز RGB کنون 350D بهتر از 50D نیکون.
    http://www.dpreview.com/reviews/nikond50/page17.asp
    ضمنا تو این زمینه گرافهای دیگه ای هم تو لینک زیر وجود داره که خیلی جالبه البته آقا نادر خودش اینجا هست و راهنمایی کامل رو انجام داده
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=1568
    همونطور که می بینید نویز D50 در گراف دوم کمتر از 350D می باشد.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط morytab
    ميشه دلايلتون رو براي برتري 350دي بگيد. ممنون ميشم.

در اين موارد برتري با نيكون نيست؟ البته من اين مدل نيكون رو نديدم ولي ((در اين رده)) اينها برتريهاي نيكون بر كنون محسوب ميشوند. البته بجز قيمت.
    تازه دوست عزیز d50 ارزونتر از کنون 350D است
    http://www.shop.ir/product.jsp?productId=10424
    این قیمت مربوط به نورنگاره
    ویرایش توسط babakdin543 : Wednesday 12 October 2005 در ساعت 11:04
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

تا جایی که من می دانم
    1-نیکون D50 از لحاظ نویز دوربین بسیار خوبی است و تصاویر بسیار کم نویز و شارپی را ارائه میدهد
    2- در زمینه جزئیات و دقت تفکیک دوربین، به هر حال 350 دی بخاطر رزولوشن بالاترش بهتر از D50 عمل میکند و دارای دقت حزئیات بیشتری است.
    3- در زمینه رنگ، مد پیش فرض D50 بر روی رنگهای بااشباع بالا و کنتراست بیشتر تنظیم شده و عکسهای آماده پرینتی مستقیما از دوربین ارائه میدهد. بطور کلی از لحاظ رنگ و تصویر بیشتر کاربران غیر حرفه ای مد نظر بوده، هر چند می توان دوربین را در مد عادی هم بردو تصاویر را در بیرون دوربین ادیت کرد.
    4-لنز کیت D50 لنز جالبی نیست (برخلاف لنز D70 که بسیار عالی بود) و چیزی در همان مایه های لنز 300d است، دارای ویگنتینگ، مویر، فرینجینگ و رزولوشن متوسط است. بنابر این اگر D50 را برای مصارف حرفه ای می خرید باید در فکر خرید یک لنز با کیفیت باشید.
    5- خوشبختانه نیکون بر خلاف کانن، برای ارزان سازی D50 از کیفیت عملکرد D50 کم نکرده و کیفیت تصاویر این دوربین با D70 تفاوت خیلی زیادی ندارد. تصاویر D70 دارای دینامیک رنج بیشتری است و رنگها در بیرون دروبین دارای قابلیت ادیت بیشتری است، ولی تفاوتها آنقدرها محسوس نیست. بنابر این با خرید D50 و یک لنز خوب، می توانید تصاویری در حد D70 داشته باشید.
    6- بافر D50 نسبت به دوربینهای دیگر بهتر است و هر چند سرعت عکاسی متوالی آن پایینتر است، ولی در زمان بیشتر مثلا 30 ثانیه تعداد عکس متوالی بیشتری نسبت به آنها می گیرد.
    7- قیمت D50 هنوز درایران بالاست و با توجه به قیمت جهانی قیمتی در حدود 600 تا 700 هزار تومان مناسب است. اگر دراین حدود قیمت ارائه شود، یک انتخاب بدون شک و تردید عالی برای کاربران غیر حرفه ای است که دوست دارند عکاسی با دوربینهای Slr را تجربه نمایند.

صفحه 2 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین