صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 115
Like Tree5تشکر

موضوع: Nikon D50

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

پیش فرض پاسخ: Nikon D50

سلام
    آقا دستت درد نكنه كه اين تاپيك رو باز كردي...چند دفعه است كه مي خوام بنويسم اما هربار سيستم يه مشكلي پيدا مي كنه نميدونم اشكال از سرور عكاسي است يا از خط ارتباطي بنده...در هرحال به سهم خودم از جنابعالي تشكر مي كنم
    دوم اينكه چرا گفتي "تاپیک رو اشتباه باز کردم از forum manager محترم خواهش می کنم این تاپیک رو به قسمت مربوطه ارسال کنند" ؟ جاي درستش كجاست؟
    سوم به قول آقاي غروي در تاپيك " SLR ها هم خوشگل نويز دارند" اسم خودتو از دوستان دريغ نكن
    و بالاخره اينكه آيا درمورد لنزهاي سيگما يا تامرون كه از لحاظ كيفي مي توانند با 18-70 نيكون همسان ولي قيمت ارزانتر داشته باشند هم تحقيق كرديد؟ آيا دوستان ديگه هم در اين مورد اطلاعاتي دارند؟
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_Bahman
    سلام
    آقا دستت درد نكنه كه اين تاپيك رو باز كردي...چند دفعه است كه مي خوام بنويسم اما هربار سيستم يه مشكلي پيدا مي كنه نميدونم اشكال از سرور عكاسي است يا از خط ارتباطي بنده...در هرحال به سهم خودم از جنابعالي تشكر مي كنم
    دوم اينكه چرا گفتي "تاپیک رو اشتباه باز کردم از forum manager محترم خواهش می کنم این تاپیک رو به قسمت مربوطه ارسال کنند" ؟ جاي درستش كجاست؟
    سوم به قول آقاي غروي در تاپيك " SLR ها هم خوشگل نويز دارند" اسم خودتو از دوستان دريغ نكن
    و بالاخره اينكه آيا درمورد لنزهاي سيگما يا تامرون كه از لحاظ كيفي مي توانند با 18-70 نيكون همسان ولي قيمت ارزانتر داشته باشند هم تحقيق كرديد؟ آيا دوستان ديگه هم در اين مورد اطلاعاتي دارند؟
    سلام
    منم اینجور فکر می کنم به نظر میاد سیستم اشکال داره امیدوارم زودتر حل بشه.
    خوب ضمن تشکر از forum manager محترم باید بگم که اشتباه بنده اصلاح شده به همین دلیل که در جای درست قرار داره.
    در مورد سیگما تحقیق کردم برای شروع گفتم از همون 70-18 استفاده کنم تا اگر فردا مشکلی برام پیش اومد حالا هر چی از کیفیت عکس بگیر تا خرابی لنز حداقل نگم ای کاش مال خودش گرفته بودم توجه داشته باشید من یه ت--ازه--کا---رم.البته ناگفته نماند خیلی وسوسه شدم که اون سیگما 2.8 بگیرم ولی امان از وسواس.ولی برای خرید یک لنز زوم نظرم روی سیگماست و خوشحال میشم دوستان نظرشون رو بدن.
    در مورد تامرون پسرخالم دوتا دوربین توپ آنالوگ داره یکیش یادم F90x که وقتی دستت میگیری احساس می کنی نامه اعمالت رو روز قیامت دادن دستت حالا داره کمرت میشکنه (کجا رفتم) یه لنز تامرون 200 - 28 روش گذاشته که وقتی روی دوربین خودم گذاشتم خطا داد و کار نکرد بازم ترسیدم برم سراغ تامرون توجه داشته باشید من
    یه ت--ازه--کا---رم امان از وسواس.
    راستی دقت کردید تاریخ عضویت من زده 1970 حتی تاریخ تولدم هم نیست به این ترتیب من قبل از تشکیل سایت عضو این سایت بودم حتی قبل از تولدم قبل از عصر کامپیوتر و دیجیتال به این شکل در زمانی که مردم ایران تازه از دیدن تلوزیون رنگی لذت می بردند!!!
    ویرایش توسط roovigital : Friday 10 February 2006 در ساعت 22:17
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

سلام و تشكر
    بله به هر حال همه مشكلات به اين برمي گرده كه من هم تازه كارم اونم خيلي تازه كار!!!
    من دارم روي لنزها بررسي مي كنم ببينم بالاخره 18-55 رو بگيرم يا 18-70 و يه نيمچه استراتژي داشته باشم براي آينده. بالاخره يه تفاوت 200 تومني اين وسط وجود داره كه براي بنده كه جزء قشر آسيب پذير جامعه ( و بخصوص جامعه عكاسي هستم) قابل توجه است!
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_Bahman
    سلام و تشكر
    بله به هر حال همه مشكلات به اين برمي گرده كه من هم تازه كارم اونم خيلي تازه كار!!!
    من دارم روي لنزها بررسي مي كنم ببينم بالاخره 18-55 رو بگيرم يا 18-70 و يه نيمچه استراتژي داشته باشم براي آينده. بالاخره يه تفاوت 200 تومني اين وسط وجود داره كه براي بنده كه جزء قشر آسيب پذير جامعه ( و بخصوص جامعه عكاسي هستم) قابل توجه است!
    لنز خودش در نگاه اول از نظر کیفیت ساخت به نظر بی کیفیت میاد به نظر من به اون 200 تومن میارزه که بعد میتونی به یه 300-70 خوب دیگه تکمیلش کنی.
    در مورد کیفیت عکساش هم که دیگه معلومه
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

با سلام
    قبلا يه تاپيك تو اين زمينه وجود داشت ها اينم آدرسش
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...1733#post11733
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

آقاي roovigital، كه هزار آفرين به انتخابتان باد،

1. در مورد كيفيت لنز هيچ بحثي و ترديدي موجود نيست، در ميان دوست و دشمن حتي.
    به قدري از اين لنز كيفيت بالا ديده ام كه در صورت اخذ كيفيت پايين در عكسهايم، سريع عيب كار را ميفهمم (كه خودم به عنوان عكاس باشم)

2. چون مطمئنم كه سطح نويز اين دوربين در حد قابل قبولي است (دوربين شما از آن هم بهتر است) هر گاه عكسي ميگيرم كه نويزش از حد معمول بيشتر است، باز هم دنبال عيب كار خودم ميگردم.

اميدوارم لطف كنيد براي خود اسمي زميني در امضايتان بگذاريد تا راحت تر خطابتان كنيم، شايد اين عيب ماست كه ميخواهيم دوستانمان اسامي مانوس تري داشته باشند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    آقاي roovigital، كه هزار آفرين به انتخابتان باد،

1. در مورد كيفيت لنز هيچ بحثي و ترديدي موجود نيست، در ميان دوست و دشمن حتي...
    اميدوارم لطف كنيد براي خود اسمي زميني در امضايتان بگذاريد تا راحت تر خطابتان كنيم، شايد اين عيب ماست كه ميخواهيم دوستانمان اسامي مانوس تري داشته باشند.
    سلام
    منظورتان از دشمنان کنونیا که نیستند؟؟
    گرچه در دنیای امروز این اشخاص نیستند که اهمیت دارن ولی درخواست شما وسایر عزیزان را به دیده منت میگذارم.
    در مورد کیفیت باید اعتراف کنم که از عکسهاش لذت می برم قبل از این با دو مدل کامپکت کار کردم (a95 و p72) هیچکدام تا این حد من راضی نمیکرد هنگام خرید با تردید زیاد مواجه بودم اما بعدش...در کل کیفیتش قیمت بالاش رو(البته در حد خودم میگم) توجیه میکنه.
    ویرایش توسط roovigital : Sunday 12 February 2006 در ساعت 22:52
    روح الله عبدالهی

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

شايد بهتر بود ميگفتم طرفداران و غير طرفداران...اما اون يه ضرب المثله، كه ميگن دوست و دشمن عقيده دارند كه فلان .....

به هر حال منظور دشمن نبود، كنون معتبر ترين كارخانه سازنده دوربين محسوب ميشه، اين مسئله هم با عقيده هيچ كس لوث نميشه، اگر ميبينيد گاهي حرفي ميزنيم، در نكوهش كانون نيست، بر ضد طرفداري كوركورانه است.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    375

سلام سوال من بیشتر شوخی بود و خوشحالم که شما مانند خیلی از دوستان تعصب روی براند خاصی ندارید ما طرفدار کیفیتیم هر چه می خواهد باشد.
    و یک سوال از آقای محبی عزیز.
    عکسهام رو در بالاترین سایزی گه میشه چاپ کرد بدون کاهش شارپنس چقدره و جواب شما در مورد دی 70 هم صدق می کنه یا نه.
    متشکرم.
    ویرایش توسط roovigital : Monday 13 February 2006 در ساعت 21:41
    روح الله عبدالهی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

عکسهام رو در بالاترین سایزی گه میشه چاپ کرد بدون کاهش شارپنس چقدره و جواب شما در مورد دی 70 هم صدق می کنه یا نه.
    متشکرم.
    در این زمینه مطلب زیاد هست.یه سری به قسمت چاپ عکس بزنید حتما به جوابتون میرسید(می خواستم لینک بدم اما چون مطالب زیاد بود بهتر دیدم خودتون یه سری به اونجا بزنید)

صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین