صفحه 29 از 32 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 315
Like Tree733تشکر

موضوع: Nikon D3200

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    سلام بله فیلمبرداری که با توجه به عدم استفاده از نگاتیو تصویربرداری درست تر هست....فوکس کشی حرکت و لرزش دوربین زوم خشک

محدودیت زمان رولینگ شاتر و هزینه تجهیزات جانبی ....کیفیت تصویر خب بسیار شارپ تر از هندی کم هم قیمت هست

و در عکس برداری هم هندی کم با 5 برابر این قیمت هم به پای اس ال ار نمیرسد .

اولویت با تصویربرداری خانگی باشه هندی کم بگیرید.

اگر برای فیلمبرداری با نیکون 3300 فوکوس خودکار را غیر فعال کنیم باز هم برای فیلمبرداری عادی مراسم خانگی که کمتر نیاز به زوم دارد مناسب نیست ؟
    نظرتان درباره دوربین p610 یا p900 نیکون یا sx60 کنون برای فیلمبرداری و عکسبرداری چیست ؟ میدانم که در کیفیت عکس به مراتب از slr کیفیت کمتری بخاطر اندازه حسگر دارد ولی از نظر کلی به نیازم با توجه به امکانات بالایی که این نوع دوربینها دارد
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام
    دوستان من دو تا مشکل دارم با این دوربین
    یک اینکه فوکوس مداوم نداره موقع فیلمبرداری و اگه جای سوژه عوض بشه یا سوژه رو کلا عوض کنم از فوکوس در میاد و باید دوباره دکمه شاتر رو تا نیمه نگه دارم تا فوکوس کنه(حتی بعضی وقت ها کلا فوکوس نمیکنه و تصویر تار میشه)
    و دوم اینکه نقاط داخل ویزور که برای فوکوس هستند هیچوقت برای من سبز نمیشن وچه با فوکوس اتومات و چه دستی و همیشه قرمزن
    حالا میخواستم ببینم مشکل از دوربین منه یا کلا این مدل اینجوریه؟
    پیشاپیش از توجهتون سپاسگزارم
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2rooz نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من دو تا مشکل دارم با این دوربین
    یک اینکه فوکوس مداوم نداره موقع فیلمبرداری و اگه جای سوژه عوض بشه یا سوژه رو کلا عوض کنم از فوکوس در میاد و باید دوباره دکمه شاتر رو تا نیمه نگه دارم تا فوکوس کنه(حتی بعضی وقت ها کلا فوکوس نمیکنه و تصویر تار میشه)
    و دوم اینکه نقاط داخل ویزور که برای فوکوس هستند هیچوقت برای من سبز نمیشن وچه با فوکوس اتومات و چه دستی و همیشه قرمزن
    حالا میخواستم ببینم مشکل از دوربین منه یا کلا این مدل اینجوریه؟
    پیشاپیش از توجهتون سپاسگزارم
    نقاط فوکس در بدنه های دیجیتال نیکون قرمز هستند سبز نمیشوند مگر در ال سی دی مشکل فوکس در تصویربرداری هم کاملا عادی هست اصولا باید دستی انجام بشه.
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط kabirimasih نمایش پست ها
    اگر برای فیلمبرداری با نیکون 3300 فوکوس خودکار را غیر فعال کنیم باز هم برای فیلمبرداری عادی مراسم خانگی که کمتر نیاز به زوم دارد مناسب نیست ؟
    نظرتان درباره دوربین p610 یا p900 نیکون یا sx60 کنون برای فیلمبرداری و عکسبرداری چیست ؟ میدانم که در کیفیت عکس به مراتب از slr کیفیت کمتری بخاطر اندازه حسگر دارد ولی از نظر کلی به نیازم با توجه به امکانات بالایی که این نوع دوربینها دارد
    اگر به زوم زیاد احتیاج ندارید سری جی کنون از انتخاب هاتون بهتر هستند سوال خودتون تو تاپیک راهنمایی برای خرید یا کدامیک...مطرح کنید
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه E.K.Studio آواتار ها
    تشکر کرده
    2166

سلام من تازه این دوربین رو گرفتم، تو تا پیکسل سفید یا همون سوخته تو ال سی دی هستش. این تعداد طبیعیه؟
    شامل گارانتی میشه؟
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط E.K.Studio نمایش پست ها
    سلام من تازه این دوربین رو گرفتم، تو تا پیکسل سفید یا همون سوخته تو ال سی دی هستش. این تعداد طبیعیه؟
    شامل گارانتی میشه؟
    پیکسل ها در هنگام بازبینی عکس ها ظاهر میشن یا در همه حال ؟
    اگر در تمام حالات حتی در حالت لایو ویو نیز پیکسل ها مشاهده میشن، بالافاصله از طریق گارانتی اقدام کنید
    اونی که بودنش طبیعیه، هات پیکسل هست نه پیکسل سوخته.
    ben163s و E.K.Studio تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

تشکر کرده
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    پیکسل ها در هنگام بازبینی عکس ها ظاهر میشن یا در همه حال ؟
    اگر در تمام حالات حتی در حالت لایو ویو نیز پیکسل ها مشاهده میشن، بالافاصله از طریق گارانتی اقدام کنید
    اونی که بودنش طبیعیه، هات پیکسل هست نه پیکسل سوخته.
    در همه حالات سه تا پیکسل سفید هستند. ولی عکس خروجی مشکلی نداره. در نتیجه مشکل همون نمایشگر هستش و سنسور سالمه.
    نکته دیگری که الان متوجه شدم محور نورسنجی هست:
    وقتی محور وسط قرار داره قاعدتا باید نوردهی مناسب باشه ولی عکس بشدت روشنه. وقتی محور منفی هست و میگه عکس تاریکه درواقع تازه روشنایی متعادل میشه. یعنی محور نوردهی اشتباها میگه عکس تاریکتر از چیزیه که هست یا درواقع سنسور نورسنج تاریک میبینه تصویر رو. من فکر میکردم بخاطر آماتور بودنم نتونستم درست تنظیمات رو انجام بدم ولی مگه محور نوردهی قرار نیست به ما کمک کنه تا نوردهی متعادلی داشته باشیم؟

ضمنا من این دوربین رو از سایت دیجیکالا گرفتم، با گارانتی ایده آل. بنظر شما با خود دیجیکالا تماس بگیرم یا ببرم نمایندگی نیکون؟
    دیجی کالا خیلی طول میکشه اول باید پست کنم، بعد اونا بررسی کنن بعد...
    کجا ببرم بنظر شما؟
    آیا عوضش میکنن؟
    ben163s تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط E.K.Studio نمایش پست ها
    در همه حالات سه تا پیکسل سفید هستند. ولی عکس خروجی مشکلی نداره. در نتیجه مشکل همون نمایشگر هستش و سنسور سالمه.
    نکته دیگری که الان متوجه شدم محور نورسنجی هست:
    وقتی محور وسط قرار داره قاعدتا باید نوردهی مناسب باشه ولی عکس بشدت روشنه. وقتی محور منفی هست و میگه عکس تاریکه درواقع تازه روشنایی متعادل میشه. یعنی محور نوردهی اشتفاها میگه عکس تاریکتر از چیزیه که هست یا درواقع سنسور نورسنج تاریک میبینه تصویر رو. من فکر میکردم بخاطر آماتور بودنم نتونستم درست تنظیمات رو انجام بدم ولی مگه محور نوردهی قرار نیست به ما کمک کنه تا نوردهی متعادلی داشته باشیم؟

ضمنا من این دوربین رو از سایت دیجیکالا گرفتم، با گارانتی ایده آل. بنظر شما با خود دیجیکالا تماس بگیرم یا ببرم نمایندگی نیکون؟
    دیجی کالا خیلی طول میکشه اول باید پست کنم، بعد اونا بررسی کنن بعد...
    کجا ببرم بنظر شما؟
    آیا عوضش میکنن؟
    1- نورسنجي را روي چه حالتي تنظيم كرده ايد؟ Spot Metering، Center Weighte, Average ؟ براي نمونه اگر شما نورسنجي را روي Spot تنظيم كنيد و نورسنجي را براي بخش تاريكي از عكس انجام دهيد، تراز نورسنج در وسط قرار مي‌گيرد و آن نقطه تاريك هم با روشنائي مناسبي ثبت مي شود ولي كل عكس روشن تر از حد لازم ثبت مي شود.
    2- با توجه به اينكه گارانتي ايده آل داريد به تعميرگاه مركزي دوربين مراجعه كنيد و حتماً هم ذكر كنيد كه عضو سايت عكاسي هستيد.
    davood، ben163s و E.K.Studio تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    1- نورسنجي را روي چه حالتي تنظيم كرده ايد؟ Spot Metering، Center Weighte, Average ؟ براي نمونه اگر شما نورسنجي را روي Spot تنظيم كنيد و نورسنجي را براي بخش تاريكي از عكس انجام دهيد، تراز نورسنج در وسط قرار مي‌گيرد و آن نقطه تاريك هم با روشنائي مناسبي ثبت مي شود ولي كل عكس روشن تر از حد لازم ثبت مي شود.
    2- با توجه به اينكه گارانتي ايده آل داريد به تعميرگاه مركزي دوربين مراجعه كنيد و حتماً هم ذكر كنيد كه عضو سايت عكاسي هستيد.
    این قسمت average نداره، فکر کنم matrix معادلش باشه، درسته؟
    metering.jpg
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

سری 3000 ابتدایی ترین سری دی اس ال آر های نیکونه و نورسنجش نسبت به سری های بالاتر دقت پایین تری داره
    من هم این بدنه رو دارم
    دقیقن من هم همین مورد رو داشتم ولی با عکاسی بیشتر و شناختن رفتار نورسنج حالا خودم تایین میکنم که تا چه حد نورسنجی بشه تو اکثر مواقع هم یک پرده تیره تر عکس میگیرم در صورت کمبود نور تو ادیت قابل جبرانه
    شما هم میتونید همین کارو انجام بدین رفتار نورسنجتونو بشناسین و نسبت به اون یک یا دو پرده تیره تر نوردهی کنید
    ben163s و E.K.Studio تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

صفحه 29 از 32 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 آخرینآخرین