صفحه 27 از 32 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 315
Like Tree733تشکر

موضوع: Nikon D3200

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

ممنون جناب عطا.یه سوال دیگه ای هم که الان بهش برخوردم این هست که یه سری نرم افزارها هستن برای کنترل دوربین از طریق کامپیوتر.مثل Camera Control Pro 2 و یا Control My Nikon.من نمیتونم ازین نرم افزارها برای دوربینم استفاده کنم و نرم افزارها دوربینمو نمیشناسن.باید چیکار کنم؟
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط rasaam نمایش پست ها
    ممنون جناب عطا.یه سوال دیگه ای هم که الان بهش برخوردم این هست که یه سری نرم افزارها هستن برای کنترل دوربین از طریق کامپیوتر.مثل Camera Control Pro 2 و یا Control My Nikon.من نمیتونم ازین نرم افزارها برای دوربینم استفاده کنم و نرم افزارها دوربینمو نمیشناسن.باید چیکار کنم؟
    خواهش می کنم.

برای Nikon Camera Control Pro2 که این نرم افزار از دوربین های سری D3XXX پشتیبانی نمی کنه که دوربین شما هم جزو اونهاست و برای Control My Nikon هم خود نیکون SDK مناسب این دوربین رو تهیه نکرده.

بنابراین با هیچ کدوم از نرم افزارها قادر به کنترل دوربینتون از طریق کامپیوتر نخواهید بود.

به جای این دو نرم افزار می تونید از نرم افزار Nikon D3200 | digiCamControl
    استفاده کنید که ورژن بتا هست و رایگان. منتها محدودیتی هایی از جمله عدم پشتیبانی از bulb mode و یک سری محدودیت ها هم در استفاده از لایو ویو داره.
    rasaam، siosha و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

سلام
    اساتید بزرگوار با کلی گشتن اینورو اونور بازم یه سری چیزا هست که توی دوربینم نمیدونم چرا اینجوریه یکیش که جوابشو پیدا نکردم این هست که چرا با لایو ویو نمیشه بیشتر از 1/30 تایم داشت؟ هزار جارو گشتم نیست که نیست آیا این محدودیت رو نمیشه کاریش کرد؟
    سوال دوم اینکه چرا نمیشه در حالت چشمی فیلم برداری کرد؟من هرکاری کردم نتونستم و فقط در حال لایو میتونم فیلمبرداری کنم

ممنونم
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

سلام
    اساتید بزرگوار با کلی گشتن اینورو اونور بازم یه سری چیزا هست که توی دوربینم نمیدونم چرا اینجوریه یکیش که جوابشو پیدا نکردم این هست که چرا با لایو ویو نمیشه بیشتر از 1/30 تایم داشت؟ هزار جارو گشتم نیست که نیست آیا این محدودیت رو نمیشه کاریش کرد؟
    سوال دوم اینکه چرا نمیشه در حالت چشمی فیلم برداری کرد؟من هرکاری کردم نتونستم و فقط در حال لایو میتونم فیلمبرداری کنم

ممنونم
    سرعت شاتر در حالت فیلمبرداری از 1/30 کمتر نمیشه و ربطی هم به لایو ویو نداره. شما در مد عکاسی روی لایو ویو سوییچ کنید و هر سرعتی لازم دارید انتخاب کنید.
    فیلمبرداری با ویزور امکان پذیر نیست. دلیلش هم ساده اس، وقتی از ویزور نگاه میکنید مکانیزم آینه باعث میشه نور به سنسور نرسه؛ طبیعتاً در این حالت نمیشه فیلمبرداری کرد. در حالت عکاسی هم وقتی شات میزنید آینه بالا میاد تا نور به سنسور برسه ( اگر دقت کرده باشید هنگام شات زدن به اندازه سرعت شاتری که انتخاب کردید، ویزور تاریک میشه )
    ویرایش توسط Amin.Zallaghi : Friday 3 April 2015 در ساعت 23:30
    rasaam و ben163s تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    سرعت شاتر در حالت فیلمبرداری از 1/30 کمتر بیشتر نمیشه و ربطی هم به لایو ویو نداره. شما در مد عکاسی روی لایو ویو سوییچ کنید و هر سرعتی لازم دارید انتخاب کنید.
    فیلمبرداری با ویزور امکان پذیر نیست. دلیلش هم ساده اس، وقتی از ویزور نگاه میکنید مکانیزم آینه باعث میشه نور به سنسور نرسه؛ طبیعتاً در این حالت نمیشه فیلمبرداری کرد. در حالت عکاسی هم وقتی شات میزنید آینه بالا میاد تا نور به سنسور برسه ( اگر دقت کرده باشید هنگام شات زدن به اندازه سرعت شاتری که انتخاب کردید، ویزور تاریک میشه )
    متشکرم از پاسختون.جواب سوال دومم واقعا جالب بود تا حالا خودم بهش فک نکرده بودم .میدونستم مکانیزم آینه چجوریه ولی جواب سوالمو نمییدونستم ممنون
    سوال اولم ولی بیشترین زمین رو همون 1/30 ام نشون میده و کمتر نمیره.منظورتون از حالت عکاسی چیه؟ خب تا وقتی دکمه رکورد رو نزنم مگه حالت عکسبرداری نیست؟ نکنه برای من از روز اول همون روی فیلمبرداری بوده؟چون هرکاری تونستم انجام دادم ولی از 1/30 نتونستم زمان رو بیشتر کنم
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

متشکرم از پاسختون.جواب سوال دومم واقعا جالب بود تا حالا خودم بهش فک نکرده بودم .میدونستم مکانیزم آینه چجوریه ولی جواب سوالمو نمییدونستم ممنون
    سوال اولم ولی بیشترین زمین رو همون 1/30 ام نشون میده و کمتر نمیره.منظورتون از حالت عکاسی چیه؟ خب تا وقتی دکمه رکورد رو نزنم مگه حالت عکسبرداری نیست؟ نکنه برای من از روز اول همون روی فیلمبرداری بوده؟چون هرکاری تونستم انجام دادم ولی از 1/30 نتونستم زمان رو بیشتر کنم
    متاسفانه با 3200 آشنایی ندارم.
    با مدهای عکاسی آشنا هستید؟
    دوربین رو در جه مدی قرار دادید؟

لطفا دفترچه راهنمای دوربین رو یکبار مطالعه بفرمایید
    rasaam تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    متاسفانه با 3200 آشنایی ندارم.
    با مدهای عکاسی آشنا هستید؟
    دوربین رو در جه مدی قرار دادید؟

لطفا دفترچه راهنمای دوربین رو یکبار مطالعه بفرمایید
    دوربینم کلا روی مود دستی هستش تغییرش نمیدم.توی دفترچه راهنماش چیزی در مورد مشکل من نگفته.هرچقدر هم توی نت گشتم کسی چیزی در این باره نگفته بود.نمیدونم چرا اینجوریه.کلا وقتی از چشمی سوییچ میکنم روی لایو ویو ، بیشترین زمانی که میتونم انتخاب کنم یک سیم هست و کمترین ایزو هم 200 میشه.نمیدونم چرا
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

الان متاسفانه سایت نیکون برام باز نمیشه که دفترچه رو چک کنم، ولی اگه اشتباه نکنم، باید در منو ها، قسمت مربوط به فیلمبرداریِ manual رو غیر فعال کنید!
    rasaam و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام. من تازه شروع به عکاسی کردم و در ابتدای کار یک دوربین d3200 خریدم. دوربین به خوبی کارش رو انجام میده. اما وقتی فیلم میگیرم و در کامپیوتر باز بینی میکنم متوجه صداهایی در فیلم میشم که در هنگام فیلمبرداری نبوده. صدای جیر جیر خفیف که اگه صداهای محیط اطراف هنگام فیلمبرداری زیاد باشه به سختی شنیده میشه یا اصلا شنیده نمیشه. میخواستم بدونم این موضوع طبیعیه یا مشکلی وجود داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط nima123 نمایش پست ها
    سلام. من تازه شروع به عکاسی کردم و در ابتدای کار یک دوربین d3200 خریدم. دوربین به خوبی کارش رو انجام میده. اما وقتی فیلم میگیرم و در کامپیوتر باز بینی میکنم متوجه صداهایی در فیلم میشم که در هنگام فیلمبرداری نبوده. صدای جیر جیر خفیف که اگه صداهای محیط اطراف هنگام فیلمبرداری زیاد باشه به سختی شنیده میشه یا اصلا شنیده نمیشه. میخواستم بدونم این موضوع طبیعیه یا مشکلی وجود داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    درود،

دوست عزیز این مورد طبیعی هست و مربوط به موتور فوکوس لنز می شود. وقتی که از صحنه های مختلف با سوژه های مختلف فیلم میگیرید دوربین روی سوژه و صحنه مورد نظر شما عمل فوکوس رو انجام میده و این صدا مربوط به موتور فوکوس هست.
    ben163s و nima123 تشکر می‌کنند.

صفحه 27 از 32 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... آخرینآخرین