صفحه 124 از 125 نخستنخست ... 24 74 114 120 121 122 123 124 125 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1250
Like Tree2420تشکر

موضوع: Nikon D7100

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

این تازه خوشرنگه.برای خانمها رو بی روح میکنه
    مثلا صورت این پسر اینقدر پررنگ و سوخته نیست اما ببینید چه کرده

http://uupload.ir/files/i08u_3.jpg

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

کاربر گرامی:
    1- لطفن از پست‌گذاشتن پی‌درپی خودداری کنید و مطالب را در یک پست بنویسید و برای ویرایش از کلید ویرایش همان پست استفاده کنید. پست‌های اضافی پاک خواهند شد.
    2- یک پست را در تاپیک‌های پی‌درپی نگذارید.
    3- برای تنظیم وایت‌بالانس المان‌های زیادی وجود دارد. مشکل می‌تواند از هرجایی باشد. از کلوین نادرست فلاش گرفته تا نور چندگانه‌ی محیط تا اشکال دوربین تا تنظیمات نادرست یا حتی استفاده از لامپ‌های فلوئورسنت که نور ناپیوسته دارند.
    پیشنهاد می‌کنم مطالب راجع به تنظیم وایت بالانس را بخوانید. ضمن اینکه به راحتی تک‌تک این رنگ‌ها قابل اصلاح هستند.
    اما در مورد پرسش شما، و تشخیص مشکل، بدون بررسی دوربین و بررسی فلاش و کلیه‌ی احتمالات یادشده، امکان راهنمایی و تشخیص مشکل وجود ندارد.
    ویرایش توسط کوروش : Wednesday 13 September 2017 در ساعت 22:47
    filtrmiltr، TheGodfather و hadi1363 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    572

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_nsry نمایش پست ها
    لینک عکس 1 برای دی 90
    http://uupload.ir/files/vio2_1.jpg

لینک دو برای 7100

http://uupload.ir/files/lmnp_2.jpg
    من عکس ها رو دیدم به نظر من که ایرادی ندارند اگر عکس های پرسنلی که من تو شهرم میگیرم ببینین نظرتون عوض میشه چون من با پوست های تیره خیلی سروکار دارم.باید ادیت رو خوب انجام بدین

كاربر آشنا Ebif_GSM آواتار ها
    تشکر کرده
    629

لینک عکس 1 برای دی 90

لینک دو برای 7100

به وضوح مشکل دیده میشه که البته باید پست جناب کوروش رو بررسی کنید شاید حل شد اگر لنز دیگه دارین با اون هم تست کنین .
    کوروش و filtrmiltr تشکر می‌کنند.
    Nikon D7100 + 50mm f1.8D + 18-55 f3.5-5.6
    ویرایش : آزاد

كاربر همراه ehssanehs آواتار ها
    تشکر کرده
    433

دوربین رو ریست فکتوری کردید؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    65

لینک عکس 1 برای دی 90

لینک دو برای 7100

دوست عزیز این مواردی که جناب کوروش ذکر کردن همگی محتمل هستن و باید بررسیشون کنید.
    اما عکس‌های شما مشکل چندان حادی ندارن و با ادیت میتونید درستشون کنید. من با گوشی یه ادیت سریع انجام دادم فقط برای کم کردن قرمزی:

قرمزی تا حدودی از بین رفته که اگر بیشتر با لایتروم وقت بذارید قطعاً میتونید به نتیجه‌ی دلخواه برسید. اینکه میگید ایده‌آل و نیکونگرش هم گفتن که دوربین مشکلی نداره، میتونه نشون بده که تنظیمات دوربین اشتباه بوده. پیشنهاد میکنم موقع ثبت عکس بیشتر برای تنظیم وایت بالانس وقت بذارید.
    ارادتمند
    nautilus_214 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پست کوروش رو خوندم.اونا رو هم انجام دادم.فلاشها اینترفیت 300 ژوله.فلاش ایرانی هم دارم.با جفتشون تست زدم.در حالیکه با دو فلاش متنوع باز هم دی 90 بهتره و رنگ دقیقتری میده.اما 7100 ناهماهنگه و قرمز میده

هم خودم ریستش کردم هم ایده آل هم نیکو نگرش.برنامشم آپدیت کردن.اما انگار نه انگار

مهدی جان.قدم به قدم با انواع مد وایت بالانس عکس انداختم.رنگ هماهنگ رو نمیده.دقیقا یادداشت کردم و عکس انداختم.همون دیاف وآی اس ا رو هم در مد مختلف تو وایت بالانسای مختلف زدم.اما نشد.مدام قرمزی رو داره.گاهی اوقات میره بالاتر و سوخته تر میشه.مثل قهوه ای یا بنفش پررنگ.
    حتی فلاش ها رو هم بالا پایین کردم.حتی عوض هم کردم.اما در هر دوحالت دی 90 بهتر بوده و رنگ بهتری داده و 7100 وا داده.
    ایده ال حضوری میگه چیزیش نیست.اما تو پیامهای سایتش میگه فلاشها آبی داره یا اینگه سچوریشن دوربین هماهنگ نیست یا کلوین متر بزن یا اینکه سیستم کارخونه ایه دوربین اینجور قرمز اسمبل شده
    در کل حرفاشون با هم مطابقت نداره!

کوروش جان تهرانید؟
    اگه تهرانی میتونی زحمت بکشی بیای اتلیه.هزینشم هرچی شد از خجالتت در میام.بیا خودت با چشم ببین اوضاع چطوره..
    من که دیگه مخم سوت کشیده.زده به سرم 7100 رو بفروشم یا فوجی بخرم یا ی دی 90 کهنه بخرم از شر این راحت شم
    ویرایش توسط کوروش : Thursday 14 September 2017 در ساعت 10:07
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    12880

کاربر گرامی:
    ۱- من برای آخرین‌بار تذکر می‌دهم پست پیاپی نگذارید. این‌بار پست‌ها را یکی کردم، در صورت تکرار کلن حذف‌خواهند‌شد یا با محرومیتهای جدی‌تری روبرو خواهید‌شد . به قوانین فروم احترام بذارید،
    ۲- با مطالبی که گفتید، بهتراست به صورت بسبار جدی‌تری در مورد کار با دوربین و تنظیمات و وایت‌بالانس اطلاعات خود را تقویت‌کنید. وگرنه هر دوربینی بخرید، همین خواهد بود. بخصوص اینکه تعمیرکاران کاربلد هم به شما همین را گفته‌اند.
    ۳- من برای کاری که گفتید وقت ندارم. به مواردی که پیشنهاد‌شد و دوستان گفتند عمل کنید.
    ۴- می‌خواهید بفروشید بفروشید. دوربین فقط یک وسیله‌است. این عکاس است که با مهارت و دانش و تجربه‌ی خود عکس می‌گیرد. دوربین حرفه‌ای یعنی داشتن تنظیمات حرفه‌ای. وکرنه شاید یک دوربین کامپکت برای کار راحت‌تر باشد.
    amir.komeily، filtrmiltr و S8M5M تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

دوستان من وقتی توی روز دارم عکس می گیرم نور لایو ویو برای عکس برداری کافیه و مشکلی در دیدن کادر ندارم
    ولی موقع باز بینی عکس نور صفحه خیلی خیلی کمه
    آیا تنظیمی برای بهتر کردن مور صفحه موقع مشاهده تصاویر وجود داره ؟

فرستاده شده از Moto Gِ من با Tapatalk

تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    دوستان من وقتی توی روز دارم عکس می گیرم نور لایو ویو برای عکس برداری کافیه و مشکلی در دیدن کادر ندارم
    ولی موقع باز بینی عکس نور صفحه خیلی خیلی کمه
    آیا تنظیمی برای بهتر کردن مور صفحه موقع مشاهده تصاویر وجود داره ؟

فرستاده شده از Moto Gِ من با Tapatalk
    در حالت لایویو، دکمه i را فشار دهید و از منویی که باز می‌شود پایین بیایید و نور LED را بین -3 تا +3 می‌توانید تغییر دهید.
    توجه داشته‌باشید که افزایش نور صفحه‌، باعث کاهش عمر باتری در تعداد عکس در هر شارژ خواهد‌شد.
    filtrmiltr و S8M5M تشکر می‌کنند.