صفحه 67 از 125 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1250
Like Tree2420تشکر

موضوع: Nikon D7100

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidameri نمایش پست ها
    من توی سوالشون چیزی راجب به فیلم برداری ندیدم و فکر کردم منظورشون عکاسیه.
    اگر اینطور بوده که بنده اشتباه کردم و عذر خواهی می کنم.
    در مد فیلمبرداری هم که چیزی مشاهده نکردم.
    بازم پوزش می طلبم
    خواهش میکنم دوست عزیز شایدم من اشتباه برداشت کرده باشم
    بهتر بود در جوابشون بصورت جدا به بحث فیلمبرداری و عکاسی میپرداختم.
    ارادت.
    *nvidia*، vahidameri و doki تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    69

ممنون از دوستان عزیز
    منظور بنده کلی بود من نمیدونستم فرق داره پس در مد عکاسی در لایو ویو میشه در فیلم برداری نمیشه؟
    تقریبا از اول تا اواسط این فروم رو خوندم نگرانیم در مورد این گرد و غبار بیشتر شد دلیلش فقط به این برمیگرده که چون بی تجربه هستم و دسترسی به نمایندگی ندارم.
    صفحه لمسی رو فقط به خاطر فوکوس میخواستم اونم که فهمیدم با کلید های خود دوربین میشه دیگه سهولت و سرعت انجام کار رو نمیدونم. وایر لس هم حل شد برام چون با کابل otg و اداپتور وای فای هم میشه سر و ته قضیه و سر آورد(بین این و 70d دودلم اینارو میگم )
    ارادتمند شما میلاد

كاربر آشنا vahidameri آواتار ها
    تشکر کرده
    91

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_6060 نمایش پست ها
    ممنون از دوستان عزیز
    منظور بنده کلی بود من نمیدونستم فرق داره پس در مد عکاسی در لایو ویو میشه در فیلم برداری نمیشه؟
    تقریبا از اول تا اواسط این فروم رو خوندم نگرانیم در مورد این گرد و غبار بیشتر شد دلیلش فقط به این برمیگرده که چون بی تجربه هستم و دسترسی به نمایندگی ندارم.
    صفحه لمسی رو فقط به خاطر فوکوس میخواستم اونم که فهمیدم با کلید های خود دوربین میشه دیگه سهولت و سرعت انجام کار رو نمیدونم. وایر لس هم حل شد برام چون با کابل otg و اداپتور وای فای هم میشه سر و ته قضیه و سر آورد(بین این و 70d دودلم اینارو میگم )
    ارادتمند شما میلاد
    فقط در مورد گرد و غبار بهتون بگم که چنین چیزی صحت نداره و دوستان بارها همین جا توضیح دادن.متاسفانه عادت بدی است که اکثر ما داریم و آن نداشتن اطلاعات کافی و اظهار نظر یک کلاغ چهل کلاغی!
    فرق فاحشی بین d7100 و 70d نیست شما فقط باید بودجه و نیازهاتون رو به صورت صریح مشخص کنید تا دوستان بتونن راهنماییتون کنن. اگر فیلم برداری برای شما مقدم تر از عکاسی است باید بگم 70d یک سرو گردن بالاتر است.
    *nvidia*، tahers96i و Mohsen Sniper تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Mohsen Sniper آواتار ها
    تشکر کرده
    642

فقط در مورد گرد و غبار بهتون بگم که چنین چیزی صحت نداره و دوستان بارها همین جا توضیح دادن.متاسفانه عادت بدی است که اکثر ما داریم و آن نداشتن اطلاعات کافی و اظهار نظر یک کلاغ چهل کلاغی!
    فرق فاحشی بین d7100 و 70d نیست شما فقط باید بودجه و نیازهاتون رو به صورت صریح مشخص کنید تا دوستان بتونن راهنماییتون کنن. اگر فیلم برداری برای شما مقدم تر از عکاسی است باید بگم 70d یک سرو گردن بالاتر است.
    درود
    من هم با شما هم راستا هستم...ای کاش این کلمه گرد و غبار فیلتر میشد،گفتن این حرفا میتونه افراد علاقه مند به هنر عکاسی رو دلزده و بی اعتماد کنه!آخه مگه میشه این دو شرکت با این سابقه اشتباهات گذشته رو به این شکل هویدا و آشکار توی این مدل های خوب و بروزشون تکرار کنن!کمی مطالعه کن دوست خوب تا با این مشکلات روبرو نشیتو این سایت بزرگترایی هست که حرفشون سنده خیالت راحت باشه...پیروز باشی و شاد باشی تو عکاسیت
    tahers96i و vahidameri تشکر می‌کنند.
    آینده مثل لامپ زنون روشنه!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    69

دوست عزیزم میدونم جای مناسبی نیست شما پرسیدید نیازهاتون چیه فکر کردم منظورتون اینجا هست که بپرسم، منم جواب دادم.
    ارادتمند شما میلاد.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

اگر فیلم برداری برای شما مقدم تر از عکاسی است باید بگم 70d یک سرو گردن بالاتر است.
    بنظر من حتی به کاربر تازه کاری که فیلم برداری اولویت دومش هست هم باید دی70 را پیشنهاد داد. چرا؟ چون عملا اختلاف دوربینهای هم کلاس (مخصوصا این دو بدنه) برای کاربر تازه کار خیلی قابل لمس نیست. تا بخواهد به سطحی برسد که این اختلافها در خروجیش مشخص باشد زمان آپگرید بدنه است.
    اما بهر حال همه ما دلمان میخواهد که روی بدنه امکان فیلم برداری را هم داشته باشیم. مخصوصا که فیلم برداری خیلی از کاربرانی که برای عکاسی برنامه جدی ندارند یک آپشن نیست بلکه یک نیاز است، هرچند بعد از عکاسی و در مرحله دوم!
    اگر این امکان بخوبی بدنه کنون وجود داشته باشد خیلی ها که رغبتی به فیلم برداری ندارند هم استفاده خواهند کرد.
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

چون اختلاف شون خیلی مشخص و قاطع نیست باید برند مورد علاقه شمارا پیشنهاد کرد؟!!!
    .
    behzad_milad، fariborz.nz، جمشید و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1982

شما برند مورد علاقه منو از کجا میدونید؟!
    نظر من بر مبنای علاقه نبود دلیلش را هم گفتم. حالا اگر این دلیل برای شا منطقی نیست، دلیل منطقی نبودنش را بفرمایید؟! تا دوستی که دنبال بدنه هستند خودشون تصمیم گیری میکنند.

پی نوشت: من کاربر کنون و فوجی هستم، ولی در حال حاضر (طبق مشخصات محصولات) برند مورد علاقه ام سونی است!
    مهدی دانش‌پایه

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    بنظر من حتی به کاربر تازه کاری که فیلم برداری اولویت دومش هست هم باید دی70 را پیشنهاد داد. چرا؟ چون عملا اختلاف دوربینهای هم کلاس (مخصوصا این دو بدنه) برای کاربر تازه کار خیلی قابل لمس نیست. تا بخواهد به سطحی برسد که این اختلافها در خروجیش مشخص باشد زمان آپگرید بدنه است.
    اما بهر حال همه ما دلمان میخواهد که روی بدنه امکان فیلم برداری را هم داشته باشیم. مخصوصا که فیلم برداری خیلی از کاربرانی که برای عکاسی برنامه جدی ندارند یک آپشن نیست بلکه یک نیاز است، هرچند بعد از عکاسی و در مرحله دوم!
    اگر این امکان بخوبی بدنه کنون وجود داشته باشد خیلی ها که رغبتی به فیلم برداری ندارند هم استفاده خواهند کرد.
    كسي كه براي عكاسي برنامه جدي نداره بهتره سراغ DSLR خصوصا توي اين سطح نره.چه لزومي داره DSLR گرون و سنگين رو تهيه كنه در حالي كه گزينه هاي بهتري از جمله انواع كامپكت و بدون آينه و حتي DSLR هاي ارزان قيمت هم وجود دارند.در باب فيلم برداري DSLR هم بارها توي فروم بحث شده است.دقيقا مثل عكاسي اگر هدف فقط فيلم برداري معمولي و خانوادگي و تفريحي باشد باز هم خريد DSLR براي اين سبك فيلم برداري مناسب نخواهد بود.

d7100 فقط در زمينه فوكوس در حالت live view ضعيفتر از 70D عمل ميكند اين به اين معني نيست d7100 بدرد فيلم برداري نمي خوره.اتفاقا لنزهاي اختصاصي فيلم برداري در برندهاي مختلف معمولا پرايمهاي فوكوس دستي هستند.

Nikon D7100 vs Canon 70D

If you're primarily interested in shooting video, your decision comes down to balancing the 70D's superior live view focusing and ALL-I high-bitrate video format versus the D7100's video quality and dynamic range. For many amateur videographers, the 70D's live view focusing will carry the most weight (it really is incredible), while those who mainly use manual focus may prefer the quality of the D7100's video output.
    ویرایش توسط peacekeeper : Thursday 27 November 2014 در ساعت 09:08
    m.daneshpayeh، کوروش، جمشید و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    كسي كه براي عكاسي برنامه جدي نداره بهتره سراغ DSLR خصوصا توي اين سطح نره.چه لزومي داره DSLR گرون و سنگين رو تهيه كنه در حالي كه گزينه هاي بهتري از جمله انواع كامپكت و بدون آينه و حتي DSLR هاي ارزان قيمت هم وجود دارند.در باب فيلم برداري DSLR هم بارها توي فروم بحث شده است.دقيقا مثل عكاسي اگر هدف فقط فيلم برداري معمولي و خانوادگي و تفريحي باشد باز هم خريد DSLR براي اين سبك فيلم برداري مناسب نخواهد بود.

d7100 فقط در زمينه فوكوس در حالت live view ضعيفتر از 70D عمل ميكند اين به اين معني نيست d7100 بدرد فيلم برداري نمي خوره.اتفاقا لنزهاي اختصاصي فيلم برداري در برندهاي مختلف معمولا پرايمهاي فوكوس دستي هستند.

Nikon D7100 vs Canon 70D

If you're primarily interested in shooting video, your decision comes down to balancing the 70D's superior live view focusing and ALL-I high-bitrate video format versus the D7100's video quality and dynamic range. For many amateur videographers, the 70D's live view focusing will carry the most weight (it really is incredible), while those who mainly use manual focus may prefer the quality of the D7100's video output.
    ای بابا اقای peacekeeper، خیلی ها برای دوربین اول مارک تری یا 800دی تهیه میکنن. اشکالی هم ندارد، هرکسی که میتواند تهیه کند و از کیفیت بهترش بهره مند شود. این دوربینها برای کاربران اماتور تهیه شده که توان مالی زیادی ندارند. من هم اگر روزی بخواهم یک دوربین فقط برای عکس یادگاری بگیرم ترجیح میدهم مثلا 750دی باشد تا Nikon 1. حالا بحث اندازه میرورلسها و ... بکنار، انجا هم دوباره همین قیاسها برای محصولاتی در ردههای قیمت متفاوت وجود دارد.

در مورد استفاده از مد فیلم برداری قصد بحث در این تاپیک را ندارم! هم ایجا جایش نیست و هم من فیلم بردار حرفهای نیستم تا نظر قطعی بدهم. ولی نظر من این است که به دلیل نبودن تلنولوژی نسبا قابل اطمینان برای فکوس اتوماتیک از فکوس دستی استفاده میشده. بهمین دلیل هم برای کاربر خانگی توصیه نمیشده. بله بعضی موارد به فکوس دستی هم نیاز است ولی دلیل نمیشود از امکانات این سیستم فکوس برای باقی موارد که بنظر درصد بزرگی هم هست چشم پوشی کنیم. بهمین دلیل دوربینهای حرفه ای با قابلیت فکوس هم داریم. اگر اینطور بود که لزومی به ساختن فکوس اتوماتیک در انها نبود. تاپیکهایی که گفتید را مطالعه بفرمایید دوستان حرفه ای که از این دوربین استفاده کرده اند، نظرشان را در مورد فکوش کشی دی70 گفته اند.

اشتباه نکنید من در مورد 7100دی نظر بدی ندارم. اگر هم روزی بخواهم بین این دو یکی را انتخاب کنم، شاید 7100باشد (باید در مورد قیمت لنز هم تحقیق کنم) اما من بعد از چند سال کار کردن با اس ال ار هم نیازم را دقیقا میدانم و هم محدودیتها و توانایی مدلهای مختلف را! بهمین دلیل برای کاربر تازه کار 70دی را پیشنهاد کردم.
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه

صفحه 67 از 125 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 117 ... آخرینآخرین