صفحه 57 از 125 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1250
Like Tree2420تشکر

موضوع: Nikon D7100

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

البته تعداد شارژی که اعلام میشه مطلق نیست. منظوراینه که اگه تعداد دفعات شارژ مفید500بار اعلام بشه,اینجورنیست که در مرتبه بعدی شارژ نه,بلکه در دفعه بعدی وقتی به شارژ100% رسید میزان نگهداری این شارژ ممکنه تا20% (به عنوان مثال) کم بشه. وبه همین شکل این درصد بعداز تعداد شارژهای بیشتری کمتر میشه.
    به همین علت هست که هر باتری رو اگه بگذارید به اون حد قرمزرنگ برسه شارژکنید بهتره که از هربار شارژ شدنش بیشتر استفاده بشه.
    ویرایش توسط kiavash : Monday 20 October 2014 در ساعت 13:06
    Shafy و tahers96i تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

ببخشید ولی فکر میکنم نظر دوستان درمورد باطری های لیتیومی خیلی درست نیست.
    باطریهای لیتیومی تعداد مشخصی برای شارژ ندارند.
    بهترین حالت برای نگهداری آنها حدود 50%شارژ است. یعنی بهتر است هر روز شارژ شوند تا حدود 50% باقی بمانند.
    آنها بیشتر از 100% هم شارژ میشوند.
    روند کم شدن توان باطری از همان شارژ اول شروع میشود.
    تعداد سیکل شارژ در صورت شارژ و دشارژ کامل بین 200 تا 400 بار است. (قبل از رسیدن به 50% توان)

اما بنظر من نهگداری باطری برای وسیله ای که باطری قابل تعویض دارد بی معنیست. هرطور که راحتید استفاده کنید وقت توانایی باطری بیش از حد کم شد یکی دیگه میخرید!
    Amir Abdolpanah، obsidiyan و tahers96i تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

از همه دوستان ممنون که راهنمایی کردن امروز بعد از 446 شات وضعیت باتری و چک کردم تقریبا 66% هنوز شارژ داشت که فکر کنم عملکرد خوبی داشته و به این مساله پی بردم که فیلمبرداری باعث مشکل من بوده.
    nautilus_214 و doki تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    187

با توجه به جواب هایی که دوستان فرمودند این را اضافه کنم که دوربینهای عکاسی از پروتکل های بین المللی تبعیت میکنند که به موجب آن اجازه فیلمبرداری پیوسته محدود دارند.
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad aghili نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

بنده به تازگی این دوربین را خریداری کردم

یک سوال واسم پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنید

هنگام تصویر برداری با این دوربین وقتی رکورد شروع میشه یه تایمر معکوس از 20:00 شروع به کار میکنه و البته تابحال تست نکردم تا انتها ولی خب مشخصه که بعد از 20 دقیقه رکورد کات میشه

میخواستم راهنماییم کنید که آیا این حالت محدود کننده قابل برداشت هست یا خیر

آیا بعد از 20 دقیقه ، مجدد همون لحظه میشه رکورد کرد یا باید صبر کرد دوربین خنک شه

آخه من تابحال تجربه تصویر با نیکون نداشتم ، ولی در کنون دوربین بسته به شرایط محیط بعد از مدتی اخطار داغ کردن میده و باید چند دقیقه ای دوربین خاموش بشه و بعد مجدد میشه رکورد کرد

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن

فعلا
    یاعلی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    27

دوستان برای من خیلی جالب بود با اینکه D7100 قیمتش در خیلی از فروشگاههای خارجی تفاوت آنچنانی با مدل قبلیش یعنی D7000 نداره (شاید بخاظر برخی مشکلات مثل ایجاد شدن بیشتر لکه در D7100) و حتی فروشگاه خود نیکون D7100 رو ارزونتر از D7000 میفروشه، اما تو ایران D7100 حداقل 25 درصد گرونتره! بنظر میاد فروشنده ها از اینکه D7100 مدل جدیدتری هست و برخی ویژگی های مثبت داره سواستفاده می کنن و به قیمتی بیشتر از چیزی که باید می فروشنش!
    من احتمال میدم با گذشت زمان و شناخته تر شدن این مدل برای مردم، قیمتش تو ایران هم پایین بیاد و به قیمت مدل قبلیش یعنی D7000 برسه
    نظر دوستان چیه؟
    عکس زیر از سایت نیکون گرفته شده، خودتون مقایسه کنید:

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط lamborgini444 نمایش پست ها
    دوستان برای من خیلی جالب بود با اینکه D7100 قیمتش در خیلی از فروشگاههای خارجی تفاوت آنچنانی با مدل قبلیش یعنی D7000 نداره (شاید بخاظر برخی مشکلات مثل ایجاد شدن بیشتر لکه در D7100) و حتی فروشگاه خود نیکون D7100 رو ارزونتر از D7000 میفروشه، اما تو ایران D7100 حداقل 25 درصد گرونتره! بنظر میاد فروشنده ها از اینکه D7100 مدل جدیدتری هست و برخی ویژگی های مثبت داره سواستفاده می کنن و به قیمتی بیشتر از چیزی که باید می فروشنش!
    من احتمال میدم با گذشت زمان و شناخته تر شدن این مدل برای مردم، قیمتش تو ایران هم پایین بیاد و به قیمت مدل قبلیش یعنی D7000 برسه
    نظر دوستان چیه؟

در سایتی که به آن ارجاع داده اید، D7100 حراج شده و 250 دلاز زیر قیمت رسمی فروخته می شود (به نوشته Sale درجلو قیمت D7100 دقت کنید). قیمت رسمی آن 200 دلار بیشتر از D7000 است.

كاربر همراه rezaAlishahi آواتار ها
    تشکر کرده
    439

نظر دوستان چیه؟

دوست عزیز این بحث لکه و کثیفی شاید در بعضی نمونه ها باشد ولی به صورت کلی کاملا نا درست است و بیشتر نقل قول دهن به دهن می باشد.
    کمی منبع صحبتتان اشتباه می باشد. نیکون خود به صورت مستقیم فروشنده نمی باشد و اگر در همان لینک که خودتان دادید محلهایی که باید بخرید را بزنید به تصویر زیر می رسید که بسیاری Out of Stock می باشند. یعنی این قیمت زمان اخر موجودی می باشد و کلا در حال حاضر موجود ندارند. با جستجوی بیشتر به بعضی موارد در ایبی می خورید که قیمت بسیار پایینتری دارد.
    بهتر است قبل از درج موضوعی اندکی بیشتر دقت کنیم و یا حداقل به صورت قاطع حکم ندهیم. شاید بعضی فروشندگان بی انصاف باشند ولی بسیاری هم هستند که این وضعیت بی رمق را زنده نگه داشته اند و با عشق و علاقه کار می کنند.

با دوست عزیز استاد چگینی خط رو خط شدم
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    در سایتی که به آن ارجاع داده اید، D7100 حراج شده و 250 دلاز زیر قیمت رسمی فروخته می شود (به نوشته Sale درجلو قیمت D7100 دقت کنید). قیمت رسمی آن 200 دلار بیشتر از D7000 است.
    دوست عزیز بالاخره تحت هر عنوانی این قیمتی هست که خود نیکون می فروشه و از دید خریدار هم قیمت رسمی قیمتی هست که بشه در لحظه خرید رو باهاش انجام داد!
    ممکنه فروشگاهی جنسی 1000 دلاری رو رسماً بگه 2000 دلار اونوقت بگه 40 درصد تخفیف حراج دادیم و می فروشیم 1200 دلار! عملاً شما 200 دلار بیشتر دادید و اگه به اون 40% توجهی بکنید سرتون کلاه رفته!
    قاعدتاً وارد کننده ایرانی هم قیمتش تابعی از قیمتی هست که میتونه باهاش خرید کنه خودش نه قیمتی که کسی اسمش رو بذاره رسمی و یا قیمت عرضه ابتدایی محصول!
    من فقط خواستم قیمتی که میشه باهاش از یک سایت واحد (اینجا سایت خود نیکون) خرید رو برای دو محصول مقایسه کنم. وگرنه با لنز 18-105 میشه خیلی ارزونتر از سایت نیکون هم به مبلغ 999 دلار همین الان خرید کرد: خرید با 999 دلار

خلاصه حرف من اینه که این محصول هم مثل محصولات دیگه که تازه وارد بازار می شن قیمتشون اول حباب داره و فروشنده ها و واسطه ها سود زیادی میکشن روش (که تو ایران بنظر شدیدتر هست) و خصوصاً با اومدن مدل D7200 طی چند ماه آینده افت قیمت خوبی خواهد داشت

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

دوست عزیز لینکی که ارجاع دادین دی 7000 رو موجود نداره و قیمت قدیم دوربین و نشون میده
    d7000=$591.01 قیمت در amazon
    d7100=$946.95قیمت در amazon
    Dariush Chegini و doki تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rezaAlishahi آواتار ها
    تشکر کرده
    439

دوست عزیز بالاخره تحت هر عنوانی این قیمتی هست که خود نیکون می فروشه و از دید خریدار هم قیمت رسمی قیمتی هست که بشه در لحظه خرید رو باهاش انجام داد!
    ممکنه فروشگاهی جنسی 1000 دلاری رو رسماً بگه 2000 دلار اونوقت بگه 40 درصد تخفیف حراج دادیم و می فروشیم 1200 دلار! عملاً شما 200 دلار بیشتر دادید و اگه به اون 40% توجهی بکنید سرتون کلاه رفته!
    قاعدتاً وارد کننده ایرانی هم قیمتش تابعی از قیمتی هست که میتونه باهاش خرید کنه خودش نه قیمتی که کسی اسمش رو بذاره رسمی و یا قیمت عرضه ابتدایی محصول!
    من فقط خواستم قیمتی که میشه باهاش از یک سایت واحد (اینجا سایت خود نیکون) خرید رو برای دو محصول مقایسه کنم. وگرنه با لنز 18-105 میشه خیلی ارزونتر از سایت نیکون هم به مبلغ 999 دلار همین الان خرید کرد: خرید با 999 دلار

خلاصه حرف من اینه که این محصول هم مثل محصولات دیگه که تازه وارد بازار می شن قیمتشون اول حباب داره و فروشنده ها و واسطه ها سود زیادی میکشن روش (که تو ایران بنظر شدیدتر هست) و خصوصاً با اومدن مدل D7200 طی چند ماه آینده افت قیمت خوبی خواهد داشت
    در همان سایت لینک جدید که لطف فرمودید ، D7000 با لنز ۱۸-۱۰۵ به قیمت ۷۸۰ دلار. بحث قیمت پایه نیست، بحث مقایسه قیمت این دو ، نتیجه گیری شتاب زده بود.

صفحه 57 از 125 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 107 ... آخرینآخرین