صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 263 , از مجموع 263
Like Tree409تشکر

موضوع: Nikon D5300

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

بله منم با همون نشانگر تنظیم نوردهی تنظیم میکنم اما خب بعضی وقتا نیاز میشه . در مورد فیلم برداری هم چیز خاصی ننوشته

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان سلام
    من یه مشکل اساسی دارم که خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین.
    من دوربینم رو روی حالت فیلم برداری گذاشته بودم و یک میکروفون Boya M1 هم برای ضبط بهتر صدا بهش وصل بوده که متاسفانه یادم رفته بود موقع فیلمبرداری روشنش کنم. (میکروفون دو حالت داره یکی برای استفاده روی Smart Phone که از باتری خودش استفاده نمیکنه و یه حالت هم برای استفاده با دوربین که از باتری خودش استفاده میکنه)
    و فیلم ضبط شده فاقد صداست و فقط صدای سوت یکنواخت شنیده میشه.
    آیا میکروفون خود دوربین هم صدا رو ضبط کرده ؟ راهی هست که صدا رو بگردونم ؟
    (کیفیت فیلمبردای 1080P بوده است.)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    دوستان من هفته پیش یه دوربین D5300 خریدم به همراه لنز 18-55 و یه لنز اضافه 70-300
    (جالبه که بهتون بگم به خاظر اعتمادی که به فروشنده داشتم حتی حدود 300 هزار تومن هم گرونتر از قیمت روز از این معازه خرید کردم )
    اما همون شب وقتی توی خونه مشغول تست دوربین بودم در کمال تعجب دیدم که توی منوی تنظیمات جایی که برای تنظیمات لوکیشن و چی پی اس داره فیر فعال هست و اصلا نمیشه واردش شد
    بعد متوجه شدم که روی دوربین فقط آیکون وای فای داره و کنار اون هیچ اثری از آیکون جی پی اس نیست.
    فرداش رفتم مغازه و بعد کلی جر و بخث ( فروشنده میگفت اصلا این مدل جی پی اس نداره ) و اینکه کاتالوگ خود سایت نیکون رو بهش نشون دادم و .... راضیش شد که یه دوربین زو ار یه جعبه دیگه باز کنه و نگاه کنه
    چندتا باکس رو باز کرد و جالب بود که باکس هایی که دوربین D5300 با لنز 18-55 داشتند به هولگذام چینی هم روش خورده بود و هبچ کدوم GPS نداشتند
    اما باکس های که با لنز 18-140 بودند اولا روی جعبه اون هواوگرام چینی رو نداشت و ثانیا روش اون آیکون GPS بود

خلاصه با کلی دردسر و جر رو بحث بادی دورربین رو با بادی یکی ار اون دوربین هایی که روش GPS داشت برام عوض کرد.
    این و گفتم که دوستانی که میخوان تازه برن دوربین بخرن در جریان باشن و حواسشون جمع باشه

اما نکته جالب دیگه این بود که توی جعبه دوربین من هیچ اثری از سی دی و جتی کتابچه دوربین نیود !!
    فروسنده جعبه های دیگه رو هم باز کرد به من نشون داد و من دیگه خیلی حساسیت نشون ندادم
    اما جعبه های با لنز 18-180 خمشون کتابچه و سی دی داشت

جالا از دوستان اگر کسی سی دی نیکون D5300 رو داره اگه ممکنه یه ایمیج بگیره و برای من آپلود کنه
    هزینه اینترنت رو حاضرم تقبل کنم . میدونم توش چیز خاصی نداره اما میخوام نرم افزارهایی که با خود دوربین بوده رو هم داشته باشم
    ا
    ممنون میشم اگر کسی داشت , همکاری کنه

صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27